Шарф англійської гумкою і як його зв’язати спицями з петель, дитячий чи жіночий

sharf anglijjskojj rezinkojj i kak ego svyazat spicami iz petel, detskijj ili zhenskijj285 Шарф англійської гумкою і як його звязати спицями з петель, дитячий чи жіночийУ в’язанні спицями з пряжі є техніка в’язання англійської гумкою. Під нею розуміють подвійний візерунок, який в основному використовують при виготовленні шапок і шарфів — як дитячих, так і дорослих.

Ця техніка дуже проста, і її може крок за кроком освоїти навіть новачок. Потрібно лише знати базові прийоми в’язання з допомогою спиць.

Завдяки англійської резинці ми отримаємо еластичне і при цьому досить пухке полотно. Шарф — хомут вийде дуже зручним і теплим. Нижче ви докладно дізнаєтеся, як зв’язати шарф англійської гумкою.

Особливості в’язання гумкою з пряжі

Така техніка, як гумка, має ключову особливість — це відсутність вивороту і лицьового боку, в результаті виріб буде виглядати однаково з обох сторін. Для шарфів з вовни це дуже добре.

Способів в’язання гумкою є кілька, давайте їх розглянемо:

 • Простий. Роботи виконуються за схемою 1 на 1 або 2 на 2. Така техніка дуже проста, потрібно просто однакову кількість однакових петель чергувати один з одним. У другому ряду лицьові петлі повинні провязываться виворітними, потім навпаки. У підсумку ви отримаєте гарний візерунок і еластичне полотно.
 • sharf anglijjskojj rezinkojj i kak ego svyazat spicami iz petel, detskijj ili zhenskijj286 Шарф англійської гумкою і як його звязати спицями з петель, дитячий чи жіночийФранцузька гумка з гофрованим малюнком. Основа техніки — простий варіант за типом 2 на 2, але відмінність полягає в тому, що повторюваним елементом виступають 4 петлі, за 2 виворітних і особових. Перший ряд повинен бути закінчений двома лицьовими петлями. А з другого ряду змістіть візерунок на петлю, в результаті він від першого способу, буде відрізнятися більшою об’ємністю.
 • Англійська резинка — навіть якщо пряжа однотонна, вона буде виглядати дуже цікаво. Але витрата матеріалу буде великим.
 • Пишна — схожа на англійську техніку, то виглядає ще більш об’ємними. Перший ряд проходить як звичайна гумка 1 на 1, а з другого ряду робоча нитка на особових петлях проводиться через розташовану нижче. Верхня петля розпуститься і додасть пишноти картинці.
 • З витягнутими петлями чергуємо три лицьові петлі з однієї непровязанной, потім одну лицьову з трьома виворітними і не пров’язаними. Гумку з витягнутими петлями використовують для виготовлення шапок, спідниць або светрів.

Шарфик англійської гумкою: як його правильно пов’язати?

Для того, щоб зв’язати шарф по такій техніці, вам потрібно:

 • sharf anglijjskojj rezinkojj i kak ego svyazat spicami iz petel, detskijj ili zhenskijj287 Шарф англійської гумкою і як його звязати спицями з петель, дитячий чи жіночийдовгі спиці;
 • пряжа (однотонна або двоколірна);
 • гачок для в’язання;
 • вимірювальна стрічка.

Номер спиць потрібно вибирати в залежності від товщини пряжі, тут все робиться з урахуванням зручності роботи.

Для початку вам потрібно визначитися з довжиною шарфа. Новачкам в цьому випадку краще всього зв’язати зразок в один або два ряди простий в’язкою, щоб визначити ширину, а потім порахувати кількість петель в ряду або сантиметрі, потім помножити на потрібну ширину.

Орієнтовна довжина шарфа становить близько 2 метрів, на це потрібно близько 400 г пряжі. Коли ви визначитеся з довжиною та шириною, можете приступати до роботи.

Алгоритм дій такий:

 • sharf anglijjskojj rezinkojj i kak ego svyazat spicami iz petel, detskijj ili zhenskijj288 Шарф англійської гумкою і як його звязати спицями з петель, дитячий чи жіночийнаберіть на спиці потрібну кількість петель. Число має бути кратно трьом і передбачте додатково ще дві кромочні петлі;
 • зніміть у першому ряду першу петлю, потім одну провяжите як лицьову, потім робимо накид і знімаємо ще одну. Також пров’язуємо до кінця, щоб остання в першому ряду петля була лицьовій;
 • у другому ряду знімаємо першу петлю. Потім у місці, де була петля з накидом, пров’язуємо її в одну, а де була тільки лицьова, робимо накид і знімаємо її. Пров’язуємо за цим принципом ряд до кінця, але не можна торкатися кромочной петлі;
 • далі чергуємо ряди аналогічним методом. В кінці шарф акуратно закриваємо, а хвіст нитки дуже обережно відрізаємо і заправляємо. В якості аксесуара для шарфа можна використовувати великі кисті.

Дуже цікавий зовнішній вигляд мають шарфи, де чергується кілька кольорів. Можна вибрати і смугастий варіант, який буде відмінно виглядати під аналогічний малюнок куртки і шапки.

Також якщо ви хочете зв’язати широкий шарф, то можете взяти кругові спиці.

Англійська резинка і її варіації

Крім класики, англійська резинка має ще дві варіації:

 • sharf anglijjskojj rezinkojj i kak ego svyazat spicami iz petel, detskijj ili zhenskijj289 Шарф англійської гумкою і як його звязати спицями з петель, дитячий чи жіночийподвійна;
 • помилкова.

Завдяки таким змінам, ви зможете створювати цікаві та оригінальні рішення і урізноманітнити малюнок в’язки.

Подвійна техніка при в’язанні спицями найчастіше використовується для виготовлення дитячих речей, також вона застосовується для тонких палантинів.

Особливості подвійний техніки наступні:

 • sharf anglijjskojj rezinkojj i kak ego svyazat spicami iz petel, detskijj ili zhenskijj290 Шарф англійської гумкою і як його звязати спицями з петель, дитячий чи жіночийперший ряд потрібно зв’язати згідно класичної гумці 2 на 2;
 • у другому ряду лицьові петлі потрібно провязать з лицьовими з попереднього, потім робимо дві виворітні петлі;
 • потім ви повинні отримати об’ємний і великий малюнок, особливо привабливим він буде, якщо ви поєднуєте два різні відтінки.

Інший варіант англійської гумки — помилкова, є спрощеним варіантом класичної техніки. Така техніка стала популярною внаслідок того, що господині стали економити пряжу. Полотно ви отримаєте більш ажурна, а витрата пряжі буде менше, ніж у звичайному випадку.

Схема в’язання така:

 • sharf anglijjskojj rezinkojj i kak ego svyazat spicami iz petel, detskijj ili zhenskijj291 Шарф англійської гумкою і як його звязати спицями з петель, дитячий чи жіночийпров’язуємо перший ряд виключно лицьовими петлями;
 • у другому ряду, крім кромок петель, зробіть зворотний накид, потім знімаємо одну петлю на спицю і потім пров’язуємо ще дві лицьові петлі.

Дана техніка в’язання буде більш складним, ніж класична, але якщо ви до неї пристосуватися, то з часом ви перестанете це помічати.

Помилкова техніка і подвійна гумки дають двосторонній рівний малюнок, а якщо ви ретельно підберете відтінки, то зможете своїми руками зв’язати щось оригінальне і красиве для дитячого, жіночого або чоловічого гардероба.

Де використовується англійська резинка

Дана техніка в’язання спицями стала популярною завдяки простоті виконання, а також широким спектром застосування.

Найчастіше її використовують у наступних випадках:

 • sharf anglijjskojj rezinkojj i kak ego svyazat spicami iz petel, detskijj ili zhenskijj292 Шарф англійської гумкою і як його звязати спицями з петель, дитячий чи жіночийдля оформлення ключового візерунка на рукавицях, шарфах або шапках;
 • при в’язці джемперів та спортивних кофт;
 • при створенні елементів декору інтер’єру, наприклад, накидок для чайників, диванних декоративних подушок і багато чого іншого.

Двосторонній малюнок здатний надати виробу привабливий вигляд як всередині, так і зовні. Завдяки йому ви зможете зв’язати речі нестандартного дизайну своїми руками, наприклад, двосторонній шапку. А ще оригінально виглядають речі, які мають різний колір зсередини і зовні.

Коли ви міняєте клубок, обов’язково стежте за відтінком вкрай петлі. Саме по ньому визначається, якого кольору потрібно брати пряжу наступної. Зазвичай для лицьової сторони беруть світлі тони, а для виворітного більш темні.

sharf anglijjskojj rezinkojj i kak ego svyazat spicami iz petel, detskijj ili zhenskijj293 Шарф англійської гумкою і як його звязати спицями з петель, дитячий чи жіночийСлушна порада тим, хто хоче пов’язати шарф: не в’яжіть його дуже довгим, оскільки з часом він і так сильно витягнеться. Крім того, якщо ви хочете зобразити на виробі складний візерунок, зробіть точний розрахунок витрати пряжі, оскільки її потрібно чимало. Краще беріть з запасом, не допускайте, щоб її не вистачило. Дивіться правильно, скільки в процесі роботи набирати петель.

Англійська резинка — це техніка в’язання спицями, з допомогою якої ви значно поліпшите свої навички в цій області і зможете своїми руками виготовляти красиві речі без складних алгоритмів. Тим більше що освоїти її без праці зможе будь-який новачок. Від вас буде потрібно запастися терпінням і хорошою пряжею.

Шарф англійської гумкоюsharf anglijjskojj rezinkojj i kak ego svyazat spicami iz petel, detskijj ili zhenskijj294 Шарф англійської гумкою і як його звязати спицями з петель, дитячий чи жіночийsharf anglijjskojj rezinkojj i kak ego svyazat spicami iz petel, detskijj ili zhenskijj295 Шарф англійської гумкою і як його звязати спицями з петель, дитячий чи жіночийsharf anglijjskojj rezinkojj i kak ego svyazat spicami iz petel, detskijj ili zhenskijj296 Шарф англійської гумкою і як його звязати спицями з петель, дитячий чи жіночийsharf anglijjskojj rezinkojj i kak ego svyazat spicami iz petel, detskijj ili zhenskijj297 Шарф англійської гумкою і як його звязати спицями з петель, дитячий чи жіночийsharf anglijjskojj rezinkojj i kak ego svyazat spicami iz petel, detskijj ili zhenskijj298 Шарф англійської гумкою і як його звязати спицями з петель, дитячий чи жіночийsharf anglijjskojj rezinkojj i kak ego svyazat spicami iz petel, detskijj ili zhenskijj299 Шарф англійської гумкою і як його звязати спицями з петель, дитячий чи жіночийsharf anglijjskojj rezinkojj i kak ego svyazat spicami iz petel, detskijj ili zhenskijj300 Шарф англійської гумкою і як його звязати спицями з петель, дитячий чи жіночийsharf anglijjskojj rezinkojj i kak ego svyazat spicami iz petel, detskijj ili zhenskijj301 Шарф англійської гумкою і як його звязати спицями з петель, дитячий чи жіночийsharf anglijjskojj rezinkojj i kak ego svyazat spicami iz petel, detskijj ili zhenskijj302 Шарф англійської гумкою і як його звязати спицями з петель, дитячий чи жіночийsharf anglijjskojj rezinkojj i kak ego svyazat spicami iz petel, detskijj ili zhenskijj303 Шарф англійської гумкою і як його звязати спицями з петель, дитячий чи жіночийsharf anglijjskojj rezinkojj i kak ego svyazat spicami iz petel, detskijj ili zhenskijj304 Шарф англійської гумкою і як його звязати спицями з петель, дитячий чи жіночийsharf anglijjskojj rezinkojj i kak ego svyazat spicami iz petel, detskijj ili zhenskijj305 Шарф англійської гумкою і як його звязати спицями з петель, дитячий чи жіночийsharf anglijjskojj rezinkojj i kak ego svyazat spicami iz petel, detskijj ili zhenskijj306 Шарф англійської гумкою і як його звязати спицями з петель, дитячий чи жіночийsharf anglijjskojj rezinkojj i kak ego svyazat spicami iz petel, detskijj ili zhenskijj307 Шарф англійської гумкою і як його звязати спицями з петель, дитячий чи жіночийsharf anglijjskojj rezinkojj i kak ego svyazat spicami iz petel, detskijj ili zhenskijj308 Шарф англійської гумкою і як його звязати спицями з петель, дитячий чи жіночийsharf anglijjskojj rezinkojj i kak ego svyazat spicami iz petel, detskijj ili zhenskijj309 Шарф англійської гумкою і як його звязати спицями з петель, дитячий чи жіночийsharf anglijjskojj rezinkojj i kak ego svyazat spicami iz petel, detskijj ili zhenskijj310 Шарф англійської гумкою і як його звязати спицями з петель, дитячий чи жіночийsharf anglijjskojj rezinkojj i kak ego svyazat spicami iz petel, detskijj ili zhenskijj311 Шарф англійської гумкою і як його звязати спицями з петель, дитячий чи жіночийsharf anglijjskojj rezinkojj i kak ego svyazat spicami iz petel, detskijj ili zhenskijj312 Шарф англійської гумкою і як його звязати спицями з петель, дитячий чи жіночийsharf anglijjskojj rezinkojj i kak ego svyazat spicami iz petel, detskijj ili zhenskijj313 Шарф англійської гумкою і як його звязати спицями з петель, дитячий чи жіночийsharf anglijjskojj rezinkojj i kak ego svyazat spicami iz petel, detskijj ili zhenskijj314 Шарф англійської гумкою і як його звязати спицями з петель, дитячий чи жіночий

Інші схеми в’язання

Приємного читання!

Оцініть статтю
Ідеї декору своїми руками