Шарф трансформер і жилет: особливості, схема для в’язання своїми руками

sharf transformer i zhilet: osobennosti, skhema dlya vyazaniya svoimi rukami597 Шарф трансформер і жилет: особливості, схема для вязання своїми рукамиЕлементи зимового гардероба — це непросто стильно і красиво, а й зручно, практично. Шарф трансформер — це унікальна річ, яку можна носити по-різному. А також перетворити його в сукня, жилет, шапку-капор або снуд. Можна зв’язати двоколірний шарф-трансформер, це додатково додасть йому оригінальності. Схема опису в’язання і прості поради допоможуть відтворити аксесуар своїми руками лише за кілька днів.

Шарф трансформер своїми руками: особливості, види та схема в’язання

Дизайнери зі всього світу прийшли в захват, коли побачили в’язаний шарф-трансформер. Ця проста модель у формі туби надає можливість поєднувати різноманітні стилі та робити незвичайні креативні конструкції. Які ж вони — незвичайні шарфи трансформери? Розглянемо особливості та різновиди їх.

 1. sharf transformer i zhilet: osobennosti, skhema dlya vyazaniya svoimi rukami598 Шарф трансформер і жилет: особливості, схема для вязання своїми рукамиПопулярною моделлю трансформера можна назвати шарф у формі труби або його частіше називають снудом. Варто зауважити, що разом з таким шарфом, стрімко в моду увійшли шапки, спідниці, які можна пов’язати з опису своїми руками. Єдиною відмінністю від шарфа є шнур для утягування в районі стегон і голови.
 2. Шарф — прямокутник або його ще називають класичним. Він виділяється наявністю гудзиків і петель.
 3. Ще один не менш популярний з рукавами або манжетами.
 4. Можна зустріти схему опису шарфа-кольє або шарфа у вигляді бус. Виглядає оригінально, але підходить не для всіх стилів одягу.
 5. Досить часто у фірмових магазинах дизайнерського одягу можна зустріти незвичайні трансформери, засновані на хитрих переплетеннях, де використовуються різні техніки в’язання спицями або гачком.

Варто відзначити, що навіть найпростіший шарф зможе стати шарфом — трансформер.

Це цікаво! Прочитайте статтю про те, як зв’язати модний бактус спицями своїми руками.

Галерея: шарфи трансформери (25 фото)

Шарфи трансформери: схема опису

Існує чимало схем в’язання з докладним описом, як зробити шарф трансформер своїми руками. Пропонуємо вам ознайомитись зі схемою в’язання виробу, яке найчастіше замовляють в Китаї і Японії, адже саме там вперше світ побачив цей аксесуар.

Для його виготовлення вам знадобиться:

 • Кругові спиці під номером сім.
 • Гачок під номером два.
 • Пряжа близько шести мотків. Пряжа повинна бути заснована на 100% полиамиде.

Тепер розглянемо схему опису в’язання шарфа трансформера.

 1. За допомогою колових спиць наберіть сто петель. В’язати потрібно обов’язково по колу лицьовими петлями. Ваш аксесуар, може бути будь-якої довжини, який тільки ви самі захочете.
 2. Як тільки ви провяжите, необхідну довжину шарфа вам потрібно буде обробити краї його, щоб він виглядав ідеально. Для цього обв’яжіть краю вашої роботи гачком. Потрібно виконати два ряди стовпчиком без накиду гачком під номером два.

Таким чином, ви отримаєте ідеальний снуд, виконаний своїми руками лише за дві години. Такий шарф нічим не буде відрізнятися від того, що можна придбати в Китаї.

В’язання шарфів трансформерів спицями: схема опису друга

Наступна схема опису під номером два — це в’язання шарфа трансформера іншим способом.

sharf transformer i zhilet: osobennosti, skhema dlya vyazaniya svoimi rukami599 Шарф трансформер і жилет: особливості, схема для вязання своїми рукамиВам знадобиться:

 • Маркери;
 • Гачки під номером три і п’ять;
 • Десять мотків пряжі;
 • Спиці для кос під номерами три і п’ять, а також спиці під номером чотири.

Представлений варіант аксесуара ідеально підійде на дівчину не більше 46 розміру. Представлена модель відрізняється від першої схеми, адже вона провязывает візерунком з кіс і надають потрібний обсяг і щільність. Вам необхідно набрати сто петель і пров’язати полотно потрібного вам розміру.

У готовому вигляді шарф повинен мати ширину 40 сантиметрів і довжину не менше 150 сантиметрів. Маркери вам потрібні для того, щоб відзначати крайні петлі в косах. Одягати їх треба буде на моменті вив’язування кос. Після того, як ви набрали необхідну кількість петель і провязали їх за принципами провязывания візерунків «аран» вам потрібно буде вивернути вашу заготовку. Далі, розкласти на рівній поверхні змочивши попередньо і дати просохнути.

Лише, після того, як виріб повністю просохне, треба обрамити краю за допомогою гачків. Провяжите, на лицьовій стороні стовпчиками без накиду кожну петельку гачками п’ять і три, чергуючи стовпці. Останнє — це зшити основні деталі, а далі вибирайте, як носити трансформер.

Вязання своїми руками шарфів трансформерів

В’язання — це хобі для багатьох дівчат. На відміну від в’язання спицями жилета або светри, шарф трансформер — це проста і швидка техніка. Освоїти її можна прочитавши єдину схему і приступивши до дій. Наступний варіант шарфа можна носити, як жилет або жакет. Щоб зробити його таким потрібно, підібрати ідеальну ширину і розмір. Як правило, довжина, стандартна у цього виробу і становить 150 сантиметрів. Ширина може відрізнятися від 37 до 66 сантиметрів. По обхвату грудей різна ширина, вам потрібно заздалегідь зняти з себе мірки.

Для в’язання шарфа вам знадобиться: пряжа 87 метрів. Пряжу краще вибирати нейтральних тонів, щоб ваш шарф і жилет підходили під будь-який стиль одягу. Крім цього, вам знадобляться кругові спиці п’ятого розміру і дві невеликі гудзики.

 1. Гумку найкраще пров’язати кратно кількох петель (чотирьом).
 2. Перший ряд у вас повинен йти трьома лицьовими петлями. Продовжуйте виконувати два повтору по дві виворітних і знову дві особових петлі. Після повтору від заключних п’яти петель, дві виворітні і три лицьові.
 3. Другий ряд провяжите трьома виворітними і повторіть по дві особових. Далі, знову дві виворітні. Повторіть від двох лицьових до заключних п’яти петлям. В’яжіть дві лицьові і три виворітні. Після, йде повтор перших і другого ряду.

Опис схеми в’язання шарфа трансформера:

 1. sharf transformer i zhilet: osobennosti, skhema dlya vyazaniya svoimi rukami600 Шарф трансформер і жилет: особливості, схема для вязання своїми рукамиПровяжите установчий ряд. Він складається з першої лицьової петлі і однієї виворітного. Повторіть спочатку до завершальної і провяжите одну лицьову.
 2. Перший і другий ряди потрібно провязать виворітного, лицьової і повторити від виворітного до заключної петлі. Повторіть одну виворітну петлю.
 3. Третій і четвертий ряди — це лицьова петля виворітна. Далі, потрібно повторити від початку до заключної петлі провязать знову одну лицьову петлю. Для формування усі чотири ряди потрібно провязать без повторення інсталяційного.
 4. Наберіть необхідну кількість петель для потрібного вам розміру. Далі, візьміть спиці і провяжите гумку. Для цього в’яжіть дві на дві петлі близько тридцяти рядів. Останній ряд в’яжіть виворітнім поруч.
 5. Після, провязывайте один лицьовій ряд. На наступному рядку вам потрібно провязать п’ять лицьових петель, і встановити маркери. Провяжите установчий ряд перловим візерунком, набравши потрібну кількість петель.
 6. Помістіть на цьому місці один маркер і провяжите установчий ряд за допомогою опуклого візерунка на потрібну кількість петель (до п’ятдесяти двох петель).
 7. Після, дванадцять петель провяжите перед малюнком і за допомогою тієї ж схеми ще один ряж. Повторіть рапорти з двох складових спочатку 2 рази, а після 8 разів.
 8. Останнє — це вісім петель після рапорту провяжите один раз. Закінчите виріб чотирма лицьовими петлями. Встановіть фурнітури (гудзики) пришити їх на необхідному місці і шарф трансформер і жилет готовий!

В залежності від рівня складності можна вибрати для самостійного вивчення будь-яку із запропонованих схем в’язання. Спробувавши один раз зв’язати такий виріб, ви обов’язково приступите до більш складних елементів. Красиві аксесуари, пов’язані своїми руками, завжди виглядають красиво і стильно!

Інші схеми в’язання

Приємного читання!

Оцініть статтю
Ідеї декору своїми руками