Що можна зробити з паперу 🥝 як зробити підробки з аркуша формату А4, схема складання фігур з паперу, покрокова інструкція з фото

chto mozhno sdelat iz bumagi 🥝 kak sdelat poddelki iz lista formata a4, skhema skladyvaniya figur iz bumagi, poshagovaya instrukciya s foto Що можна зробити з паперу 🥝 як зробити підробки з аркуша формату А4, схема складання фігур з паперу, покрокова інструкція з фотоВаша дитина в захваті від паперових виробів?! Їх можна робити для школи зі схемою для початківців. Але ви не знаєте, як пояснити йому процес виготовлення аригами?

Пропонуємо вашій увазі все, що потрібно знати про стародавньому складанні папери. Раніше, виготовлені спеціальні фігури служили прикрасою храмів.

Уроки орігамі покроково: зможе зробити навіть дитина

chto mozhno sdelat iz bumagi 🥝 kak sdelat poddelki iz lista formata a4, skhema skladyvaniya figur iz bumagi, poshagovaya instrukciya s foto1 Що можна зробити з паперу 🥝 як зробити підробки з аркуша формату А4, схема складання фігур з паперу, покрокова інструкція з фотоЯк навчиться робити нескладне орігамі на будь-яку тему? Перше, що вам потрібно знати про виробах — це матеріали, які необхідні і самий простий спосіб, як зробити їх самостійно. Єдине з чого робиться орігамі — це папір. У ряді випадків може знадобитися канцелярський клей. Але для того щоб кораблик з паперу або будь-яка інша фігурка вийшла і у вас і у вашої дитини, вам потрібно знати як правильно вибрати папір.

Поради щодо вибору матеріалу для орігамі

Від якості паперу буде залежати все! Пропонуємо вам кілька порад, які наблизять вас до виготовлення ідеальної фігурки.

 1. Офісна або офсетний папір для принтера, можна зробити з тонкого картону. Цей варіант економний, щільний і твердий. Для початківців краще всього робити легкі фігурки з паперу в техніці орігамі робити з неї.
 2. chto mozhno sdelat iz bumagi 🥝 kak sdelat poddelki iz lista formata a4, skhema skladyvaniya figur iz bumagi, poshagovaya instrukciya s foto2 Що можна зробити з паперу 🥝 як зробити підробки з аркуша формату А4, схема складання фігур з паперу, покрокова інструкція з фотоРізнобарвна офісний папір. Має ряд таких переваг, що й перший варіант, але із-за кольору на ній можуть виявлятися плями при склеюванні деталей фігурок.
 3. Стікери — застосовуються професіоналами для створення виробів в модульному оригамі.
 4. Папір кольоровий шкільна. Багато хто помилково вважають, що вона підходить для орігамі. Ні, вона занадто тонка для цього заняття.
 5. Фольга — хороший варіант для складних схем і моделей.
 6. Журнальна папір. Для створення красивих фігурок можна використовувати сторінки старого журналу. Така папір відмінно зберігає форму. Вона має достатній рівень щільності і добре проявляється себе у вигинах. Свій перший кораблик орігамі можна створити за допомогою сторінок журналу.
 7. Спеціальний папір для легкого орігамі. Зустрічається в наборах, але ціна на нього набагато вище, ніж на офсетну або будь-яку іншу.

Галерея: легкі орігамі (25 фото)

Види орігамі: заняття для дитини будь-якого віку

chto mozhno sdelat iz bumagi 🥝 kak sdelat poddelki iz lista formata a4, skhema skladyvaniya figur iz bumagi, poshagovaya instrukciya s foto3 Що можна зробити з паперу 🥝 як зробити підробки з аркуша формату А4, схема складання фігур з паперу, покрокова інструкція з фото

Як і будь-який інший рід занять, орігамі — це творчість, яка має свої види, поняття та схеми по виготовленню що небудь цікавого. Відомо шість видів японської техніки складання паперу.

 1. Просте — для початківців. Збірка не вимагає навичок і з елементарними уроками може впоратися навіть дитина.
 2. Модульне — передбачає виготовлення кількох деталей, які потім склеюються один з одним в саморобку.
 3. Аерогамі — створення літаків з паперу.
 4. chto mozhno sdelat iz bumagi 🥝 kak sdelat poddelki iz lista formata a4, skhema skladyvaniya figur iz bumagi, poshagovaya instrukciya s foto4 Що можна зробити з паперу 🥝 як зробити підробки з аркуша формату А4, схема складання фігур з паперу, покрокова інструкція з фотоКусудами — створення фігурок в обсязі, середній рівень майстерності. Так само, як і модульне орігамі, склеюється або скріплюється за допомогою ниток.
 5. Кірігамі — створюється за допомогою вирізання деталей, складність полягає в акуратної роботи з ножицями. У цій техніці роблять листівки для свята.
 6. Мокре орігамі — нова техніка, яка дозволяє створити виразні форми вироби і чіткі лінії. У такій техніці працюють професіонали.

Урок для початківців поетапно: журавель орігамі

chto mozhno sdelat iz bumagi 🥝 kak sdelat poddelki iz lista formata a4, skhema skladyvaniya figur iz bumagi, poshagovaya instrukciya s foto5 Що можна зробити з паперу 🥝 як зробити підробки з аркуша формату А4, схема складання фігур з паперу, покрокова інструкція з фотоДля того щоб зробити одну з найбільш простих моделей — журавель, вам потрібні: аркуш паперу і ножиці. У Японії вважається, що якщо людина зробить тисячу журавликів, то збудеться дуже заповітне бажання.

 1. Лист офсетного паперу потрібно скласти по діагоналі.
 2. Відрізати все зайве ножицями. У вас вийде трикутник.
 3. Виконати ще один згин дуже акуратно.
 4. У цьому трикутнику зробити квадрат, випрямивши кути. Повторити процедуру дитина має з двох сторін.
 5. chto mozhno sdelat iz bumagi 🥝 kak sdelat poddelki iz lista formata a4, skhema skladyvaniya figur iz bumagi, poshagovaya instrukciya s foto6 Що можна зробити з паперу 🥝 як зробити підробки з аркуша формату А4, схема складання фігур з паперу, покрокова інструкція з фотоКраї потрібно акуратно і рівно скласти у напрямку до центру.
 6. Трикутник, який утворився зверху, необхідно зігнути.
 7. Нижній кут скласти по горизонталі. Обидва краї витягнути до центру, щоб вийшов ромб. Повторити дії на другій стороні.
 8. Взяти за них ромб і зігнути до внутрішнього контуру. У вас вийде шия. Таким же чином виконати хвіст.
 9. В шиї акуратно зігнути початок. Вийде дзьоб.
 10. Утворилися крила зігнути під кутом. Отриманого самого простого журавля можна розмалювати фарбами, за бажанням дитини.

Урок для початківців: троянда — орігамі

chto mozhno sdelat iz bumagi 🥝 kak sdelat poddelki iz lista formata a4, skhema skladyvaniya figur iz bumagi, poshagovaya instrukciya s foto7 Що можна зробити з паперу 🥝 як зробити підробки з аркуша формату А4, схема складання фігур з паперу, покрокова інструкція з фотоПопулярна модель в орігамі, як і кораблик — це троянда. Дівчинки досить часто починають навчання саме з неї. Зробити її досить просто новачкові.

 1. Лист офсетного паперу потрібно зігнути навпіл. Краще взяти вже забарвлену в потрібний колір папір. Зробіть ще один згин.
 2. Далі, розкрийте верхній шар і трохи сплющена верхівку троянди.
 3. Поверніть її в іншу сторону, перегорнувши край.
 4. Повторіть етап з верхнім шаром.
 5. Візьміть два кути зігніть до верхньому кутку. Одержаний трикутник складіть навпіл, щоб вийшла лінія згину.
 6. Потягніть за кути вниз і трохи прbплюсніть трикутники.
 7. chto mozhno sdelat iz bumagi 🥝 kak sdelat poddelki iz lista formata a4, skhema skladyvaniya figur iz bumagi, poshagovaya instrukciya s foto8 Що можна зробити з паперу 🥝 як зробити підробки з аркуша формату А4, схема складання фігур з паперу, покрокова інструкція з фотоКишеньки, які у вас вийшли, акуратно зігніть зверху вниз.
 8. З іншого боку повторіть попередні етапи з п’ятого по восьмий.
 9. Загніть верхні кути. Відкрийте нижню частину.
 10. Покладіть заготовку на наступну сторону.
 11. Підніміть трикутник вгору.
 12. Нижній квадрат, розташований у правій стороні, потрібно зігнути по діагоналі зверху вниз.
 13. Поверніть заготовку на 180 градусів і повторіть інші кроки.
 14. Перекладіть виріб в іншу руку і крутите за годинниковою стрілкою, поки не отримаєте троянду. Пелюстки зігніть ручкою.

Орігамі — це класні уроки для розвитку,заняття просте і цікаве, особливо для дітей. З уроками для початківців ви швидко освоїте японську схему складання паперу.

Легкі орігамі для дітей: фотоchto mozhno sdelat iz bumagi 🥝 kak sdelat poddelki iz lista formata a4, skhema skladyvaniya figur iz bumagi, poshagovaya instrukciya s foto9 Що можна зробити з паперу 🥝 як зробити підробки з аркуша формату А4, схема складання фігур з паперу, покрокова інструкція з фотоchto mozhno sdelat iz bumagi 🥝 kak sdelat poddelki iz lista formata a4, skhema skladyvaniya figur iz bumagi, poshagovaya instrukciya s foto10 Що можна зробити з паперу 🥝 як зробити підробки з аркуша формату А4, схема складання фігур з паперу, покрокова інструкція з фотоchto mozhno sdelat iz bumagi 🥝 kak sdelat poddelki iz lista formata a4, skhema skladyvaniya figur iz bumagi, poshagovaya instrukciya s foto11 Що можна зробити з паперу 🥝 як зробити підробки з аркуша формату А4, схема складання фігур з паперу, покрокова інструкція з фотоchto mozhno sdelat iz bumagi 🥝 kak sdelat poddelki iz lista formata a4, skhema skladyvaniya figur iz bumagi, poshagovaya instrukciya s foto12 Що можна зробити з паперу 🥝 як зробити підробки з аркуша формату А4, схема складання фігур з паперу, покрокова інструкція з фотоchto mozhno sdelat iz bumagi 🥝 kak sdelat poddelki iz lista formata a4, skhema skladyvaniya figur iz bumagi, poshagovaya instrukciya s foto13 Що можна зробити з паперу 🥝 як зробити підробки з аркуша формату А4, схема складання фігур з паперу, покрокова інструкція з фотоchto mozhno sdelat iz bumagi 🥝 kak sdelat poddelki iz lista formata a4, skhema skladyvaniya figur iz bumagi, poshagovaya instrukciya s foto14 Що можна зробити з паперу 🥝 як зробити підробки з аркуша формату А4, схема складання фігур з паперу, покрокова інструкція з фотоchto mozhno sdelat iz bumagi 🥝 kak sdelat poddelki iz lista formata a4, skhema skladyvaniya figur iz bumagi, poshagovaya instrukciya s foto15 Що можна зробити з паперу 🥝 як зробити підробки з аркуша формату А4, схема складання фігур з паперу, покрокова інструкція з фотоchto mozhno sdelat iz bumagi 🥝 kak sdelat poddelki iz lista formata a4, skhema skladyvaniya figur iz bumagi, poshagovaya instrukciya s foto16 Що можна зробити з паперу 🥝 як зробити підробки з аркуша формату А4, схема складання фігур з паперу, покрокова інструкція з фото

Інші види рукоділля

Приємного читання!

Оцініть статтю
Ідеї декору своїми руками