Що подарувати на новосілля: своїми руками, листівка, торт, в квартиру, оригінальні, прикольні, сюрприз друзям, фото, відео

Одним з найочікуваніших свят для сім’ї є новосілля, на яке запрошуються родичі та близькі друзі. На це домашнє свято прийнято дарувати подарунки, корисні в побуті або дозволяють створити в новій оселі атмосферу затишку і тепла. Найчастіше вибір дару супроводжується появою маси труднощів. Це обумовлено тим, що багато гостей не знають, в яких речах потребують новосели. Щоб уникнути появи подібних проблем, можна піднести універсальний подарунок, або дізнатися у самих винуватців торжества про необхідність тієї або іншої речі. Отже, що подарувати на новосілля?

chto podarit na novosele: svoimi rukami, otkrytka, tort, v kvartiru, originalnye, prikolnye, syurpriz druzyam, foto, video59 Що подарувати на новосілля: своїми руками, листівка, торт, в квартиру, оригінальні, прикольні, сюрприз друзям, фото, відео

Одним з найочікуваніших свят для сім’ї є новосілля, на яке запрошуються родичі та близькі друзі

Загальні рекомендації

Вибір подарунка на новосілля – досить складна справа.

Тому, щоб новоселам точно сподобався подарунок, при його виборі потрібно слідувати деяким рекомендаціям:

 1. Одне з головних правил: розмір дару повинен відповідати габаритам будинку. Тому для маленьких квартир не слід купувати великі громіздкі речі.
 2. Стилістика подарунка повинна відповідати оформлення житла. Наприклад, класичні речі ніяк не зможуть влитися в інтер’єр квартири, оформленої в стилі хай-тек.
 3. Також при підборі дару слід враховувати звички господарів і їх вік.

Подарунки на новосілля повинні знаходити собі яке-небудь застосування в будинку. Варто врахувати, що різні килими, штори або пледи краще всього купувати, якщо заздалегідь домовитися з новоселами. По-перше, подібні речі вже можуть бути куплені сім’єю, а по-друге, їх дуже складно підібрати за колірною гамою і стилем до нового житла.

Бюджетні подарунки до новосілля (відео)

Що подарувати на новосілля: оригінальні ідеї

Перед вибором подарунка на новосілля слід враховувати, що більшість людей в’їжджають в нове житло з купленими раніше речами, тому дар повинен бути оригінальним і корисним у побуті.

Тому можна подарувати:

 • сертифікат в магазин «домашнього затишку» або меблів;
 • невелику картину, виготовлену своїми руками;
 • якщо у них є діти, їм можна подарувати апарат для солодкої вати або мороженицю, які стануть відмінною прикрасою будь-якого домашнього свята;
 • набір цікавих підставок під гаряче і посуд.

chto podarit na novosele: svoimi rukami, otkrytka, tort, v kvartiru, originalnye, prikolnye, syurpriz druzyam, foto, video60 Що подарувати на новосілля: своїми руками, листівка, торт, в квартиру, оригінальні, прикольні, сюрприз друзям, фото, відео

Перед вибором подарунка на новосілля слід враховувати, що більшість людей в’їжджають в нове житло з купленими раніше речами

Одним з корисних подарунків вважаються банки для сипучих продуктів. Його можна цікаво оформити, наприклад, всі крім однієї ємності можна наповнити різними крупами, а в одну помістити купюри, складені в трубочки. Якщо дарування грошей не бажано, то замість них можна самостійно виготовити цукерки з побажаннями для новоселів. Для цього на кожній цукерці з допомогою стрічки слід закріпити паперовий сувій, в якому написати текст. Таким чином, будь-який побутовий подарунок можна зробити оригінальними, достатньо лише підготувати цікаву упаковку або наповнити його забавним вмістом.

Для мисливця робити ремонт і щось майструвати руками це може бути набір корисних інструментів – якщо, звичайно, у нього такого немає. Це може бути випечений спеціально для такого випадку торт з написом з крему: «З новосіллям!», або якісь дружні приколи – виріб або плакат. Це може бути присвячений новосілля декор.

Традиційними для новосілля елементами декору є паперові гірлянди, вивіски, тематичні картинки, повітряні кульки, фігурки або силуети будинку, підкови і символічні ключі.

Це цікаво! Прочитайте статтю про те, як зробити гарний фотоколаж своїми руками.

Оформлення грошового подарунку

Якщо ніяк не виходить визначитися з подарунком, на свято можна подарувати гроші – універсальний дар.

Замість звичайного конверта можна придумати оригінальну композицію, прикрашену купюрами:

 • змайструвати з щільного картону скарбничку у формі будинку і вкласти в неї будь-яку суму;
 • сім’ї можна піднести який-небудь красиве рослина в горщику, стебла якого прикрасити грошима;
 • своїми руками можна виготовити підкову-оберіг і прикрасити його купюрою;
 • відмінним подарунком новоселам, перебувають у складному матеріальному становищі, буде грошовий торт;
 • з купюр можна змайструвати різні фігурки, наприклад, журавлика в техніці орігамі. Такий дар буде символічно уособлювати побажання благополуччя і щастя.

chto podarit na novosele: svoimi rukami, otkrytka, tort, v kvartiru, originalnye, prikolnye, syurpriz druzyam, foto, video61 Що подарувати на новосілля: своїми руками, листівка, торт, в квартиру, оригінальні, прикольні, сюрприз друзям, фото, відео

Якщо ніяк не виходить визначитися з подарунком, на свято можна подарувати гроші – універсальний дар

Подарунок у вигляді грошей – відмінний варіант для тих, хто не впевнений у корисності і стильовій єдності з новим житлом того чи іншого дару для новоселів.

Прикольний сюрприз на новосілля своїми руками

Виготовити незабутній сюрприз можна і своїми руками.

В процесі пошуку варіантів можна використовувати наступні ідеї:

 • з щільного картону можна виготовити скриньку. Оформляти її зовнішній вигляд слід з урахуванням загальної стилістики квартири. Якщо ж стиль житла залишився невідомим, можна зробити невеличку шкатулку, яка з легкістю поміститься в ящик комода. При бажанні всередину такого дару можна покласти акуратно складену і закріплену стрічками купюру;
 • букет, квіти в якому виконані з рушників або сервірувальних серветок;
 • в техніці колаж можна виготовити прикольні сімейні портрети;
 • якщо майстриня захоплюється в’язанням, до новосілля можна виготовити красиву собі скатертину, наволочки для подушок, іграшки з особами самих новоселів.

chto podarit na novosele: svoimi rukami, otkrytka, tort, v kvartiru, originalnye, prikolnye, syurpriz druzyam, foto, video62 Що подарувати на новосілля: своїми руками, листівка, торт, в квартиру, оригінальні, прикольні, сюрприз друзям, фото, відео

Виготовити незабутній сюрприз можна і своїми руками

Якщо на творчість немає часу, можна зібрати кошики з різноманітним вмістом. В них можна покласти не тільки продукти, але і різні побутові речі.

Торт на входини в нову квартиру

На святкування новосілля необов’язково дарувати традиційний кондитерський торт, до нього можна підійти з гумором і змайструвати непродовольчий частування:

 • торт з туалетного паперу, оформлений різними фігурками, складеними з купюр;
 • торт може бути виконаний і з махрових якісних рушників;
 • у формі торта можна оформити комплект кухонного приладдя;
 • якщо в будинку є тварини, можна оформити торт з зоотоварів, поклавши в нього різні предмети для догляду за вихованцем, корм, лежанку, іграшки;
 • якщо заздалегідь домовитися з новоселами, можна придбати гарні штори і укласти їх в формі 3-хярусного торта. Аналогічним чином можна вчинити і з комплектом постільної білизни.

chto podarit na novosele: svoimi rukami, otkrytka, tort, v kvartiru, originalnye, prikolnye, syurpriz druzyam, foto, video63 Що подарувати на новосілля: своїми руками, листівка, торт, в квартиру, оригінальні, прикольні, сюрприз друзям, фото, відео

На святкування новосілля необов’язково дарувати традиційний кондитерський торт

Змайструвати такі торти друзям можна своїми руками. Для цього знадобиться сам подарунок, різні атласні стрічки і декоративні елементи. Якщо подарунок не занадто масивний, його слід закріплювати до каркаса, який можна зробити з картону або дроту.

Листівка для друзів на новосілля

До подарунку може бути додана цікава листівка, виготовлена своїми руками. Краще всього, якщо такі листівки будуть символізувати собою домашній затишок, тому їх слід виготовляти у формі будинку.

Для прикраси можна використовувати наступні елементи-зображення:

 • вікон;
 • домашніх тварин;
 • квітів;
 • годин;
 • шпаківень;
 • ключів;
 • гнізда;
 • підкови.

З перерахованими елементами можна оформити листівки у техніці скрапбукінг, колажу або аплікації. Доповнювати їх можна елементами орігамі, різними вирубками, мереживами, стрічками.

Оригінальні листівки можуть мати об’ємну структуру. Таким способом можна виготовити об’ємний будинок, стінки якого з’єднані між собою тільки біля основи. Зафіксувати кубічну основу будинку слід з допомогою даху. При знятті даху основа будиночка буде розкриватися до хрестової розгортці, на кожному елементі якій можна написати побажання новоселам, а в її цент можна покласти невеликий подарунок.

Що можна подарувати друзям (відео)

Купівля подарунка своїм друзям або родичам в нову квартиру – справа досить складна. Якщо ніяк не виходить придумати цікавий подарунок, про необхідність тієї або іншої речі можна дізнатися у самих новоселів. Якщо мова йде про дар для молодої сім’ї, у складчину з іншими запрошеними можна придбати побутову техніку, наприклад, пральну або посудомийну машину, мікрохвильову піч, домашній комбайн. Однак купувати таку техніку слід тільки після узгодження з самими новоселами.

Інші види рукоділля

Приємного читання!

Оцініть статтю
Ідеї декору своїми руками