Шоколадниця скрапбукінг: майстер-клас листівка-шоколадниця своїми руками

shokoladnica skrapbuking: master klass otkrytka shokoladnica svoimi rukami381 Шоколадниця скрапбукінг: майстер клас листівка шоколадниця своїми рукамиБільшість людей хочуть подарувати близьким людям щось особливе і щоб подарунок запам’ятався надовго. Завжди можна подарувати гроші, але це не здивує. Інша справа, якщо докласти до цього красиво прикрашену шоколадку з чаєм. Практично всі дуже люблять шоколад і будуть раді такому презенту, особливо якщо ви приподнесете його на Новий рік.

Шоколадниця – це конверт, в який упаковують шоколад або кишеньки для купюри. Таке цікаве виріб можна зробити на свій смак і за будь забарвленням.

Шоколадниця: майстер-клас

Зараз ми докладно розберемо ази виготовлення шоколадниці, яка прикрашена квітами з гофробумаги із зав’язкою на стрічках. Які інструменти знадобляться для створення шоколадниці:

 • дизайнерський картон з білим відтінком;
 • простий картон золотого кольору;
 • гофрований папір білого кольору;
 • атласні стрічки з перловим відтінком і визначається шириною в 1 см;
 • голка для шиття;
 • shokoladnica skrapbuking: master klass otkrytka shokoladnica svoimi rukami382 Шоколадниця скрапбукінг: майстер клас листівка шоколадниця своїми рукаминитки білого кольору;
 • спеціальний клей ПВА;
 • силіконовий клей;
 • великий та об’ємний скотч;
 • олівець, ластик і лінійка;
 • макетний і канцелярський ніж;
 • ножиці для вирізання деталей;
 • спеціальний дирокол;
 • спиця або зубочистка для створення вигинів;
 • килимок для різання.

Галерея: шоколадниця своїми руками (25 фото)

Як зробити шоколадницу своїми руками

shokoladnica skrapbuking: master klass otkrytka shokoladnica svoimi rukami383 Шоколадниця скрапбукінг: майстер клас листівка шоколадниця своїми рукамиРозмір шоколадниці буває різний-за багатьох факторів, які з’ясовуються при роботі. Беремо аркуш А4, знаходимо шаблон для роботи і вивчаємо розміри.

Потім займемося створенням основи: викроюємо потрібного розміру прямокутник і помічаємо олівцем лінії згину. Беремо лінійку і продавлюємо згини з виворітного боку дизайнерського картону за допомогою своєї спиці, але обережно, не порвіть картон.

Потім витираємо лінії, які ми намалювали олівцем, лінійку не прибираємо, продовжуємо згинати картон з її допомогою. Такий захід допомагає уникнути заломів, коробка і згини вийдуть красивими і рівними з обох сторін.

Тепер переходимо до внутрішньої обробки. По зрізах прямокутника проводимо фігурним дироколом чи можна використовувати фігурні ножиці і декоративний скотч. Спочатку робимо сердечка на певній відстані один від одного, після цього додаємо більше отворів.

shokoladnica skrapbuking: master klass otkrytka shokoladnica svoimi rukami384 Шоколадниця скрапбукінг: майстер клас листівка шоколадниця своїми руками

З картону з золотим відтінком вирізаємо два прямокутника, кожна частина на 1 см менше, ніж розміри полотна кожного кишеньки. Приміром, полотно кишені для купюри і шоколадки – це 10х20 см.

Прямокутники, які знаходяться на виворітній частини можна відзначити олівцем, а вирізати їх з допомогою канцелярського ножа і лінійки. У цьому випадку зрізи вийдуть чіткими і рівними, якщо вибрати прості ножиці – можуть утворитися заломи.

Один з прямокутників візьмемо для обробки лицьової сторони, а другий нам буде потрібно для оформлення підкладки під гроші.

У двох кутах прямокутника з золотистим відтінком, ми робимо два отвори з допомогою діркопробивача-сердечка. Наклеюємо його сердечками по центру шоколадниці на полотно для купюри таким чином, щоб з кожної сторони прямокутника залишилася біла облямівка з потрібної нам шириною. Щоб все склеїти краще взяти клей ПВА.

Після всіх цих дій поміщаємо заготовку під прес на десять хвилин для гарного скочування.

Ще потрібно заздалегідь подбати про зав’язках, інакше потім буде складно працювати стрічку. Відрізаємо стрічку потрібної довжини, потім робимо так, щоб стрічка обхоплювала шоколадницу за її вузької частини і могла вільно зав’язуватися на бантик (перед роботою необхідно пропрасувати стрічку).

shokoladnica skrapbuking: master klass otkrytka shokoladnica svoimi rukami385 Шоколадниця скрапбукінг: майстер клас листівка шоколадниця своїми рукамиРобимо надрізи по схемі і в отвори протягуємо стрічку. Пересуваємо стрічку так, щоб її центр припадав на внутрішній згин шоколадниці.

Знову переходимо до створення кишень.

За шаблоном вирізаємо з картону два торця, прокладаємо вигини і відрізаємо куточки. На лицьову сторону крилець картону наносимо дві смужки скотчу, з кожної частини торця знімаємо спеціальну папір і приклеюємо на кожну сторону тіла кишені для шоколадки.

Стягуємо з одного торця захисний папір і заклеюємо кишеню, так само робимо з другою стороною. Переходимо до кишені для купюри: на верх і низ кишені для грошей наносимо маленьку смужку клею ПВА і залишаємо кишеню під пресом. Ось і все, внутрішня частина готова.

Шоколадниця своїми руками скрапбукінг, майстер-клас

shokoladnica skrapbuking: master klass otkrytka shokoladnica svoimi rukami386 Шоколадниця скрапбукінг: майстер клас листівка шоколадниця своїми рукамиЦе унікальна техніка, яка потрібна для створення правильної зовнішньої обробки елементів. Після того як ми зробили прямокутник золотистого кольору, приклеюємо його з допомогою ПВА на потрібну поверхню. Потім вирізаємо ще один прямокутник і наклеюємо його на великий скотч, щоб збільшити обсяг обкладинки нашої шоколадниці.

Далі, можна зробити вітальну табличку, прикріпити квіточки, листочки і багато іншого.

Техніка скрапбукінг не дуже популярна, але зате дуже проста. Зрештою, ви можете самі вибрати будь-яку упаковку на ваш смак, гарно оформити та упакувати.

Найпоширеніші шоколадниці

 • shokoladnica skrapbuking: master klass otkrytka shokoladnica svoimi rukami387 Шоколадниця скрапбукінг: майстер клас листівка шоколадниця своїми рукамиНоворічні шоколадниці – це листівка з шоколадкою, яка вручається як презент, на цей прекрасний новорічний свято. Роблять таку саморобку з паперу за допомогою ножиць і клею. Виготовляють цей новорічний презент з технікою аплікації. Шоколадниця шаблон – це основа підробки, кишеня для шоколаду, кишеня для пакетики чаю, фон для листівки, слова з привітаннями, наприклад «З Новим роком, щастя в Новому році!».
 • shokoladnica skrapbuking: master klass otkrytka shokoladnica svoimi rukami388 Шоколадниця скрапбукінг: майстер клас листівка шоколадниця своїми рукамиШоколадниця з кишеньками для чайних пакетиків – ця саморобка створена для любителів чаю, роблять її з допомогою картону, спеціального паперу і клею. При цьому суть роботи полягає у створенні кишеньки всередині для чайних пакетиків, це зовсім нескладно, особливо з допомогою інструкції та майстер-класу.

Висновок

shokoladnica skrapbuking: master klass otkrytka shokoladnica svoimi rukami389 Шоколадниця скрапбукінг: майстер клас листівка шоколадниця своїми руками

Ось ми і розібрали створення різних шоколадниц, з чайними пакетиками, листівками і т. д. Головне – це засвоїти техніку скрапбукінг, тоді решта точно вийде. Якщо у вас добре виходить робити такі вироби, ви можете самі створити свій майстер-клас і поділитися досвідом з початківцями. Саме легке, що з чого варто починати, це листівка шоколадниця з привітаннями на Новий рік.

Шоколадниця своїми руками: фотоshokoladnica skrapbuking: master klass otkrytka shokoladnica svoimi rukami390 Шоколадниця скрапбукінг: майстер клас листівка шоколадниця своїми рукамиshokoladnica skrapbuking: master klass otkrytka shokoladnica svoimi rukami391 Шоколадниця скрапбукінг: майстер клас листівка шоколадниця своїми рукамиshokoladnica skrapbuking: master klass otkrytka shokoladnica svoimi rukami392 Шоколадниця скрапбукінг: майстер клас листівка шоколадниця своїми рукамиshokoladnica skrapbuking: master klass otkrytka shokoladnica svoimi rukami393 Шоколадниця скрапбукінг: майстер клас листівка шоколадниця своїми рукамиshokoladnica skrapbuking: master klass otkrytka shokoladnica svoimi rukami394 Шоколадниця скрапбукінг: майстер клас листівка шоколадниця своїми рукамиshokoladnica skrapbuking: master klass otkrytka shokoladnica svoimi rukami395 Шоколадниця скрапбукінг: майстер клас листівка шоколадниця своїми рукамиshokoladnica skrapbuking: master klass otkrytka shokoladnica svoimi rukami396 Шоколадниця скрапбукінг: майстер клас листівка шоколадниця своїми рукамиshokoladnica skrapbuking: master klass otkrytka shokoladnica svoimi rukami397 Шоколадниця скрапбукінг: майстер клас листівка шоколадниця своїми руками

Інші види рукоділля

Квіти з бісеру

Подарунок чоловікові

Вироби зі шкіри

Горобина з бісеру

Геометричні фігури

Приємного читання!

Оцініть статтю
Ідеї декору своїми руками