Швабра Morimon з каучуковим ворсом

Кожна господиня підтримує чистоту в будинку по-різному. Якщо ви любите чистоту і порядок, але бажаєте приділяти прибиранню мінімум часу і зусиль, зверніть увагу на каучукову швабру, яка прибирає квартиру за лічені хвилини.

Що таке каучукова швабра

Щітка або швабра з каучуку – незамінний атрибут прибирання, здатний замінити швабру, віник, щітку для м’яких меблів і килимів. З її допомогою можна навести порядок не тільки в квартирі, але і у дворі.

422805858655e386f4b79d4f122c4fec Швабра Morimon з каучуковим ворсом

Зовні це звичайна щітка, яка оснащена насадкою з каучукової щетиною. Під час тертя з поверхнею каучук магнитится, притягаючи до себе пил, ворс і дрібний сміття. Каучук має натуральне походження, тому вважається екологічно чистим матеріалом. Тепер назавжди можна забути про прилип до килиму або оббивці дивана вовни тварин та інше сміття, з яким не справляється побутовий пилосос. Крім цього швабра має додаткові насадки для миття підлоги і насадку-водосгон.

З якими забрудненнями впорається найкраще

Каучукові щітки призначені для практично будь прибирання в квартирі і на вулиці. З допомогою швабри з каучуку ви зможете відмити різні забруднення на ламінаті, лінолеумі або інших поверхнях. Щітка всього за кілька хвилин збере все сміття в приміщенні в одну купку при використанні сухим способом, а також відмінно відмиє різні поверхні вологим методом.

Особливо добре каучукова швабра справляється з чисткою ворсистих поверхонь: килимів, оббивки, паласів, килимів, замшевих і велюрових покриттів. Крім цього щіткою з каучуку ви з легкістю очистити одяг від забруднень і вычешете хутряні вироби.

Переваги і недоліки

Завдяки вищепереліченим властивостям каучуку, швабра з каучуку має масу достоїнств:

 • довго служить, оскільки не стирається як звичайні щітки;
 • менше шкодить оброблюваним поверхням, завдяки м’якості матеріалу;
 • не боїться високих температур (до 140 градусів) і агресивних засобів;
 • притягує пил, тому вона не осідає на поверхні знову, як при прибиранні звичайним віником;
 • комфортна в експлуатації завдяки якісній збірці і телескопічній ручці.

З недоліків господині виділяють лише проблеми з купівлею щітки, оскільки її не продають в звичайних магазинах. На щастя, в еру інтернету, ситуація легко вирішується.

305b599eac066551028030fd071f8a36 Швабра Morimon з каучуковим ворсом

Як користуватися

Інструкція по застосуванню каучукової швабри проста і зрозуміла. Використовувати чудо-щітку зможе навіть дитина.

 1. Перед експлуатацією відрегулюйте ручку по необхідній довжині.
 2. Змочіть щітку у воді.
 3. Струсіть надлишки рідини.
 4. Обробіть забруднену поверхню.
 5. Час від часу промивайте щетину під проточною водою або в тазі.
 6. Для обробки ви можете використовувати звичайну теплу воду або звичні засоби.
 7. По закінченні роботи промийте щетину і приберіть швабру на зберігання.

Не варто переживати про те, що бруд буде погано вимиватися з щетини. Каучук відмінно притягує пил, ворс і бруд, і також ідеально віддає їх при митті.

Особливості прибирання з допомогою швабри

Швабра з каучуку збирає шерсть тварин, ворс і пил за лічені хвилини. Щоб полегшити процес і скоротити час прибирання до мінімуму, досвідчені господині рекомендують дотримуватися наступних правил:

 • для кращого ефекту перед використанням змочіть швабру;
 • збирайте сміття по напрямку до себе;
 • чистку проводите короткими рухами;
 • у сухому вигляді щітку можна використовувати як віник;
 • за допомогою спеціальної насадки-водосгона шваброю дуже зручно мити підлоги.

c7e8b6d9462e008e1d64fb1cf6514ec0 Швабра Morimon з каучуковим ворсом

Ціни і де купити

У звичайному магазині швабри з каучуку не продаються. Оригінальний виріб ви можете замовити тільки в офіційного дилера.

Відправка товару завжди здійснюється в день замовлення, а оплата – при отриманні вироби. Ви можете замовити диво-щітку не виходячи з дому, ніж позбавите себе від нудного походу по магазинах.

Відгуки

Усі господині, испробовавшие швабру з каучуку в побуті, зазначили, що тепер на прибирання стало йти в 3 рази менше часу, а килими, оббивка м’яких меблів і підлогові покриття сталі ідеально чистими і виглядають як нові. Для більшості господинь каучукова щітка замінила величезний арсенал інвентарю для прибирання, а деяких позбавила від неприємних спогадів про запах мокрих ганчірок.

Каучукова швабра забезпечує максимальну чистоту і позбавляє вас від проблем з прибиранням. Не витрачайте час на очищення поверхонь від шерсті, пилу і ворсу стандартними способами. Краще замовте щітку з каучуку і посвітіть вільний час сім’ї або самореалізації.

Оцініть статтю
Ідеї декору своїми руками