Сніжинки з паперу схеми 🥝 вирізаємо гарну сніжинку своїми руками, шаблони для вирізання, як покроково скласти красиво новорічні прикраси, відео

snezhinki iz bumagi skhemy 🥝 vyrezaem krasivuyu snezhinku svoimi rukami, shablony dlya vyrezaniya, kak poshagovo slozhit krasivo novogodnie ukrasheniya, video225 Сніжинки з паперу схеми 🥝 вирізаємо гарну сніжинку своїми руками, шаблони для вирізання, як покроково скласти красиво новорічні прикраси, відеоСтворити атмосферу радості і чарівництва перед Новим роком у своєму домі хоче кожен. Новорічна ялинка і гірлянди стали невід’ємними атрибутами свята, так само, як і сніжинки, вирізані з паперу своїми руками. Це не тільки красиво, але ще й цікаво, до цього заняття можна залучати не тільки дітей, але і дорослих, щоб кожен зробив свій внесок у створення новорічного настрою.

У тому, щоб вирізати сніжинку з паперу своїми руками, немає нічого складного, навчитися зможуть навіть маленькі діти. Навіть якщо ви ніколи ще не вирізали сніжинок з паперу – наша стаття допоможе впоратися з цим завданням. Ми приготували для новачків все, для того щоб можна було правильно покроково вирізати плоскі та об’ємні паперові сніжинки, є і схеми, і інструкція та навчальні відео. Для початку спробуйте вирізати саму легку.

Інструменти для вирізання сніжинок своїми руками

Інструменти і матеріали для красивих паперових сніжинок можна знайти в кожному будинку.

Нам буде потрібно:

 • Папір.
 • Ножиці.
 • Кругла тарілка.
 • Кольоровий папір (за бажанням).
 • Олівці (прості і кольорові).

Вирізання сніжинок

Існує кілька простих покрокових способів вирізати новорічна прикраса з паперу. Розглянемо для початку найпростіший спосіб.

snezhinki iz bumagi skhemy 🥝 vyrezaem krasivuyu snezhinku svoimi rukami, shablony dlya vyrezaniya, kak poshagovo slozhit krasivo novogodnie ukrasheniya, video226 Сніжинки з паперу схеми 🥝 вирізаємо гарну сніжинку своїми руками, шаблони для вирізання, як покроково скласти красиво новорічні прикраси, відеоПотрібно взяти аркуш білого або кольорового паперу, покласти на нього зверху круглу тарілку і простим олівцем обвести. Акуратно вирізаємо по контуру коло. Потім отриманий коло потрібно скласти навпіл, потім ще раз навпіл. Заготівля є. Тепер настає черга ножиць. Від готового шаблону потрібно відрізати все зайве. Попередньо можна на папері намалювати задуманий малюнок або фантазувати вже в процесі. Готову сніжинку розгортаємо і привешиваем куди тільки душі завгодно або вставляємо в красиву рамку.

Прикрасами з паперу можна обклеювати вікна, і дзеркало і скляні двері, але тільки без використання клею! Щоб після свят легко відклеїти сніжинки від вікон, можна приготувати мильну воду. Для цього в теплу воду потрібно натерти трохи туалетного або господарського мила розчинити. В цей розчин швидко опускаємо сніжинку і приклеюємо до скла. Після висихання прикраса буде надійно тримати на вікні.

Галерея: сніжинки з паперу (25 фото)

Шестикутні і восьмикутні сніжинки з паперу

Для створення сніжинки таким способом потрібні тільки ножиці, папір і, при необхідності, простий олівець.

Поетапно вирізаємо прикраса:

 • snezhinki iz bumagi skhemy 🥝 vyrezaem krasivuyu snezhinku svoimi rukami, shablony dlya vyrezaniya, kak poshagovo slozhit krasivo novogodnie ukrasheniya, video227 Сніжинки з паперу схеми 🥝 вирізаємо гарну сніжинку своїми руками, шаблони для вирізання, як покроково скласти красиво новорічні прикраси, відеоДля початку візьмемо аркуш формату А4 і складемо його таким чином, щоб вийшов квадрат. Для цього потрібно покласти лист перед собою вертикально, взяти будь-який з верхніх куточків і прикласти його рівно до протилежної вертикальній стороні, щоб вийшов трикутник. Зайвий папір відрізаємо.
 • Потім отриманий трикутник, не розгортаючи, ще раз складаємо рівно навпіл.
 • Ще раз з’єднуємо вільні куточки трикутника, склавши його знову навпіл.
 • Вирівнюємо отриману заготівлю, склавши ще раз навпіл. Основа готова.
 • З отриманої основи вирізаємо сніжинку. Можна фантазувати або користуватися готовим малюнком, заздалегідь завдавши його на основу простим олівцем.
 • Розгортаємо. Сніжинка готова!

Таким чином, у нас вийшла восьмикутна сніжинка.

snezhinki iz bumagi skhemy 🥝 vyrezaem krasivuyu snezhinku svoimi rukami, shablony dlya vyrezaniya, kak poshagovo slozhit krasivo novogodnie ukrasheniya, video228 Сніжинки з паперу схеми 🥝 вирізаємо гарну сніжинку своїми руками, шаблони для вирізання, як покроково скласти красиво новорічні прикраси, відео

Щоб отримати в результаті шестигранну сніжинку також потрібно підготувати квадрат. Складаємо з нього трикутник і розгортаємо його підставою до себе. Олівцем робимо позначки на папері: нам потрібно розмітити в підставі трикутника 3 рівних гострих кута. Після того, як зазначили, складаємо папір за отриманими лініях до центру. З отриманої основи також вирізаємо візерунки. Після того як розгорнемо папір, отримаємо правильний шестикутник.

Для створення простих необъемных прикрас з паперу можна користуватися шаблонами з інтернету. Зараз любителі проводять величезну кількість майстер-класів зі створення прикрас своїми руками, і навчитися цьому легко і швидко не складе праці.

Сніжинки з паперу: фотоsnezhinki iz bumagi skhemy 🥝 vyrezaem krasivuyu snezhinku svoimi rukami, shablony dlya vyrezaniya, kak poshagovo slozhit krasivo novogodnie ukrasheniya, video229 Сніжинки з паперу схеми 🥝 вирізаємо гарну сніжинку своїми руками, шаблони для вирізання, як покроково скласти красиво новорічні прикраси, відеоsnezhinki iz bumagi skhemy 🥝 vyrezaem krasivuyu snezhinku svoimi rukami, shablony dlya vyrezaniya, kak poshagovo slozhit krasivo novogodnie ukrasheniya, video230 Сніжинки з паперу схеми 🥝 вирізаємо гарну сніжинку своїми руками, шаблони для вирізання, як покроково скласти красиво новорічні прикраси, відеоsnezhinki iz bumagi skhemy 🥝 vyrezaem krasivuyu snezhinku svoimi rukami, shablony dlya vyrezaniya, kak poshagovo slozhit krasivo novogodnie ukrasheniya, video231 Сніжинки з паперу схеми 🥝 вирізаємо гарну сніжинку своїми руками, шаблони для вирізання, як покроково скласти красиво новорічні прикраси, відеоsnezhinki iz bumagi skhemy 🥝 vyrezaem krasivuyu snezhinku svoimi rukami, shablony dlya vyrezaniya, kak poshagovo slozhit krasivo novogodnie ukrasheniya, video232 Сніжинки з паперу схеми 🥝 вирізаємо гарну сніжинку своїми руками, шаблони для вирізання, як покроково скласти красиво новорічні прикраси, відеоsnezhinki iz bumagi skhemy 🥝 vyrezaem krasivuyu snezhinku svoimi rukami, shablony dlya vyrezaniya, kak poshagovo slozhit krasivo novogodnie ukrasheniya, video233 Сніжинки з паперу схеми 🥝 вирізаємо гарну сніжинку своїми руками, шаблони для вирізання, як покроково скласти красиво новорічні прикраси, відеоsnezhinki iz bumagi skhemy 🥝 vyrezaem krasivuyu snezhinku svoimi rukami, shablony dlya vyrezaniya, kak poshagovo slozhit krasivo novogodnie ukrasheniya, video234 Сніжинки з паперу схеми 🥝 вирізаємо гарну сніжинку своїми руками, шаблони для вирізання, як покроково скласти красиво новорічні прикраси, відеоsnezhinki iz bumagi skhemy 🥝 vyrezaem krasivuyu snezhinku svoimi rukami, shablony dlya vyrezaniya, kak poshagovo slozhit krasivo novogodnie ukrasheniya, video235 Сніжинки з паперу схеми 🥝 вирізаємо гарну сніжинку своїми руками, шаблони для вирізання, як покроково скласти красиво новорічні прикраси, відеоsnezhinki iz bumagi skhemy 🥝 vyrezaem krasivuyu snezhinku svoimi rukami, shablony dlya vyrezaniya, kak poshagovo slozhit krasivo novogodnie ukrasheniya, video236 Сніжинки з паперу схеми 🥝 вирізаємо гарну сніжинку своїми руками, шаблони для вирізання, як покроково скласти красиво новорічні прикраси, відео

Вирізаємо об’ємні сніжинки з паперу

Якщо вирізати плоскі вироби щороку вам вже набридло і хочеться чогось нового і цікавого, то можна зайнятися створенням об’ємних сніжинок. Вирізати їх так само просто, як і необ’ємні. Поетапно розберемо, як це зробити.

Для цього знадобиться: папір, клей, ножиці, простий олівець і степлер.

snezhinki iz bumagi skhemy 🥝 vyrezaem krasivuyu snezhinku svoimi rukami, shablony dlya vyrezaniya, kak poshagovo slozhit krasivo novogodnie ukrasheniya, video237 Сніжинки з паперу схеми 🥝 вирізаємо гарну сніжинку своїми руками, шаблони для вирізання, як покроково скласти красиво новорічні прикраси, відеоПотрібно взяти аркуші формату А4 і зробити заготовки у формі квадратів, як показано в попередніх прикладах. Таких заготовок нам потрібно 6 штук для одного виробу. Кожен отриманий квадрат складаємо по діагоналі, щоб вийшов трикутник. Розгортаємо трикутник підставою до себе і робимо на ньому ножицями по 3 надрізу до центру симетрично з двох сторін. Надрізати потрібно акуратно, щоб не прорізати середину, залишаючи в середині приблизно пару сантиметрів.

snezhinki iz bumagi skhemy 🥝 vyrezaem krasivuyu snezhinku svoimi rukami, shablony dlya vyrezaniya, kak poshagovo slozhit krasivo novogodnie ukrasheniya, video238 Сніжинки з паперу схеми 🥝 вирізаємо гарну сніжинку своїми руками, шаблони для вирізання, як покроково скласти красиво новорічні прикраси, відеоРозгортаємо отриману заготівлю таким чином, щоб вона лежала до нас ребром, повернений горизонтально. Звертаємо в трубочку два куточка посередині, з’єднавши їх. Перевертаємо папір. Беремо наступні два куточка і з’єднуємо таким же чином. Закріплювати їх потрібно клеєм. Те ж саме робимо з усіма куточками до краю.

Підготувавши 6 однакових частин, з’єднуємо їх. Потрібно по черзі з’єднати їх степлером з одного боку, щоб у підсумку вийшов правильний круг. Наша сніжинка готова.

На одному її кутку можна прикріпити петельку або нитку і повісити в кімнаті.

Сніжинка із смужок

snezhinki iz bumagi skhemy 🥝 vyrezaem krasivuyu snezhinku svoimi rukami, shablony dlya vyrezaniya, kak poshagovo slozhit krasivo novogodnie ukrasheniya, video239 Сніжинки з паперу схеми 🥝 вирізаємо гарну сніжинку своїми руками, шаблони для вирізання, як покроково скласти красиво новорічні прикраси, відео

Для виготовлення такої сніжинки потрібно заздалегідь підготувати однаковий паперові смужки довжиною приблизно від 10 до 20 см і шириною від 0,5 до 1 див Також нам знадобляться клей для паперу і картону та гострі ножиці.

Смужки паперу складаємо один на одного хрест-навхрест (3 вертикально і 3 горизонтально), як би переплітаючи їх між собою. Потім склеюємо крайні смужки (вертикальну і горизонтальну). Отримуємо половину готового виробу. Те ж саме робить з рештою шістьма смугами і з’єднуємо клеєм готові половинки таким чином, щоб вони перехрещувалися між собою, утворюючи правильний восьмикутник.

snezhinki iz bumagi skhemy 🥝 vyrezaem krasivuyu snezhinku svoimi rukami, shablony dlya vyrezaniya, kak poshagovo slozhit krasivo novogodnie ukrasheniya, video240 Сніжинки з паперу схеми 🥝 вирізаємо гарну сніжинку своїми руками, шаблони для вирізання, як покроково скласти красиво новорічні прикраси, відеоТаку сніжинку теж можна повісити в кімнаті, прикріпивши до неї нитку або петельку.

Для любителів техніки орігамі або квілінгу теж зараз можна знайти багато оригінальних варіантів створення новорічних прикрас своїми руками.

Зробіть своє свято неповторним, а атмосферу в домі — чарівної!

Інші види рукоділля

Браслет з бісеру

Новорічний янгол

Квіти

Аплікація з паперу

Орігамі з паперу

Приємного читання!

Оцініть статтю
Ідеї декору своїми руками