Снуд спицями схеми 🥝 як в’язати шарф у два оберти для початківців, скільки потрібно пряжі

Модні аксесуари часто служать не тільки прикрасою, але і практичною деталлю жіночого туалету. Перш за все це відноситься до хустках, шарфах і косынкам. Більшість сучасних моделей прийшли в жіночу моду з Європи, придбати їх можна в бутиках, але можна і зшити, зв’язати самостійно. Наприклад, жіночий шарф снут спицями досить простий у виготовленні, тому самостійно зв’язати його зможе навіть починаюча в’язальниця.

snud spicami skhemy 🥝 kak vyazat sharf v dva oborota dlya nachinayushhikh, skolko nuzhno pryazhi338 Снуд спицями схеми 🥝 як вязати шарф у два оберти для початківців, скільки потрібно пряжі

Модні аксесуари часто служать не тільки прикрасою, але і практичною деталлю жіночого туалету

Шарф снуд спицями: докладний опис і фото

Зв’язати правильно снуд для жінки або дитині можна з будь-якої пряжі, як тонкої і повітряної, так і щільною, теплою. В залежності від якості пряжі вибирають візерунок в’язання, так як ця модель має деякі особливості в шкарпетці: такий шарф, найчастіше, можна носити як простий кругової шарф-хомут на шиї, як хустку на голову і як болеро на класичне плаття.

Для того щоб в’язати простий і ніжний шарф англійської гумкою, слід підготувати пряжу і матеріали:

 • кругові 5-міліметрові спиці;
 • пряжа.

Виготовляється така модель круговими спицями, якщо керуватися описом і не відхилятися від схеми в’язання, яка працює прямими і зворотними рядами.

 1. На спиці набирають 130 петель і плюсом одну для крайней. Провязывают пару рубчиків платочної в’язкою.
 2. Треба наступний ряд починати двома петлями платочної в’язкою, після чого проходять схемою А1.
 3. 20 разів провязывают схему А2, після чого переходять на А3 і закінчують ряд 2 крайніми петлями платочної в’язки.
 4. Після провязывания візерунка по вертикалі 12 разів (висота виробу при цьому складе близько 40 сантиметрів), пару рубчиків в’яжуть платочної в’язкою.
 5. Зшивають виріб за передні стінки крайніх петельок.

Схема виготовлення настільки проста і зрозуміла, що рекомендується для початківців майстринь. Таким візерунком можна також зв’язати шапку і манішку.

snud spicami skhemy 🥝 kak vyazat sharf v dva oborota dlya nachinayushhikh, skolko nuzhno pryazhi339 Снуд спицями схеми 🥝 як вязати шарф у два оберти для початківців, скільки потрібно пряжі

Позначення на схемі:

snud spicami skhemy 🥝 kak vyazat sharf v dva oborota dlya nachinayushhikh, skolko nuzhno pryazhi340 Снуд спицями схеми 🥝 як вязати шарф у два оберти для початківців, скільки потрібно пряжіВибрати оптимальний візерунок для модної моделі шарфа досить просто, варто лише враховувати можливості і вміння самої майстрині.

Галерея: шарф снуд (25 фото)

Мк снуд спицями (відео)

Як вибрати візерунок для шарфа-хомута

Найоптимальнішими варіантами для такої моделі аксесуара вважаються наступні варіанти візерунків:

 • проста гумка;
 • лицьова гладь.

Початківцям майстриням важко буде впоратися з заплутаними візерунками і складними схемами, тому для них оптимальним рішенням вважаються наступні варіанти візерунків для шарфа снуд:

 • панчішна в’язка;
 • платочные варіанти візерунків.

snud spicami skhemy 🥝 kak vyazat sharf v dva oborota dlya nachinayushhikh, skolko nuzhno pryazhi341 Снуд спицями схеми 🥝 як вязати шарф у два оберти для початківців, скільки потрібно пряжі

Початківцям майстриням важко буде впоратися з заплутаними візерунками і складними схемами

Досвідчені майстрині легко впораються і з більш складними схемами, які, до того ж, будуть виграшно виглядати на готовій моделі аксесуара:

 • букльована в’язка;
 • візерунок сотами;
 • в’язання за схемою «зірочка».

Урізноманітнити моделі легко можна додаванням ниток іншого кольору, які вводять після провязывания декількох рядів або відразу на початку роботи. Виграшно виглядають синій і сірий кольори в поєднанні з більш теплими тонами: різнобарвний шарф нагадує про веселку і літо в прохолодну погоду.

Скільки петель набирати: керівництво для початківців

Готовий виріб може відрізнятися розміром і довжиною, сама майстриня для себе зможе визначити, який шарф їй хочеться пов’язати власноруч:

 1. Для невеликого і компактного аксесуара слід набирати від 60 до 80 петель, залежно від товщини пряжі.
 2. Шарф снуд, який носять в два оберти, в’яжемо, виходячи з не менш 120 спочатку набраних петель.
 3. При в’язанні шарфа товстої пряжею і спицями чималого діаметра модель виходить значною і одночасно повітряно легкою. Для такого аксесуара, потрібно набрати від 100 до 130 петельок.

snud spicami skhemy 🥝 kak vyazat sharf v dva oborota dlya nachinayushhikh, skolko nuzhno pryazhi342 Снуд спицями схеми 🥝 як вязати шарф у два оберти для початківців, скільки потрібно пряжі

Готовий виріб може відрізнятися розміром і довжиною

Традиційно довжина такого виробу може коливатися від 70 до 170 сантиметрів, тому і керівництво до того, скільки готувати спочатку петель, залежить від планованої довжини майбутнього виробу.

Модний аксесуар з тонкої пряжі (таблиця)

Як розрахувати петлі для виробу? Тонка пряжа вважається податливою і нескладної в роботі, готовий виріб з неї виходить легке і повітряне. Підходить така пряжа для перлової в’язки, добре виходить з цих ниток ажурний візерунок.

Для снуда розміром окружності близько 90 сантиметрів і 40 сантиметрів у висоту знадобиться пряжа і матеріали:

 • 100 грам тонкої пряжі;
 • кругові спиці 3,5 мм.

snud spicami skhemy 🥝 kak vyazat sharf v dva oborota dlya nachinayushhikh, skolko nuzhno pryazhi343 Снуд спицями схеми 🥝 як вязати шарф у два оберти для початківців, скільки потрібно пряжі

Тонка пряжа вважається податливою і нескладної в роботі

При виготовленні цієї моделі кількість петель в раппорте змінюється в кожному другому ряду – 8 або 9 петельок.

 1. На кругові спиці набирають 180 петель і працюють платочної в’язкої 4 ряди по колу.
 2. Наступний ряд проходять тільки лицьовими, рівномірно прибираючи при цьому 4 петлі. У підсумок загальна кількість доводиться до 176.
 3. З наступного ряду приступають до в’язання за схемою, проходячи одночасно 9 раппортов, вывязывают висоту виробу до 39 сантиметрів.
 4. Наступний коло проходять тільки лицьовими петлями, одночасно забираючи 22 петлі: провязываются разом кожна 7 і 8 петля.
 5. Останні 4 кола вироби також проходять платочної схемою, після чого закривають усі петельки.

До тонкої пряжі можна додати трохи люрексовою нитки, що зробить готовий виріб ошатним та святковим, підходящим для торжества.

snud spicami skhemy 🥝 kak vyazat sharf v dva oborota dlya nachinayushhikh, skolko nuzhno pryazhi344 Снуд спицями схеми 🥝 як вязати шарф у два оберти для початківців, скільки потрібно пряжі

snud spicami skhemy 🥝 kak vyazat sharf v dva oborota dlya nachinayushhikh, skolko nuzhno pryazhi345 Снуд спицями схеми 🥝 як вязати шарф у два оберти для початківців, скільки потрібно пряжі

Шарф снуд спицями: платочная в’язка покроково

Майстер-клас для початківців майстринь з в’язання самого простого виробу допоможе навчитися азам виготовлення красивого і стильного аксесуара. Важливо тільки розуміти різницю між лицьовими і виворітними петлями.

Для в’язання простої моделі попередньо готують матеріали:

 • 3 мотка товстої пряжі;
 • спиці діаметром 15 мм

snud spicami skhemy 🥝 kak vyazat sharf v dva oborota dlya nachinayushhikh, skolko nuzhno pryazhi346 Снуд спицями схеми 🥝 як вязати шарф у два оберти для початківців, скільки потрібно пряжі

В’яжеться такий снуд просто

Для виготовлення моделі близько 90 сантиметрів шириною і 35 сантиметрів у висоту, дотримуються наступну послідовність дій.

 1. На спиці набирають 21 петлю, після чого в’яжуть виріб тільки лицьовими петлями.
 2. Проходять ряд за поруч до тих пір, поки ширина виробу не складе 89 сантиметрів.
 3. Петлі закривають, зшивають краю разом.

Такий нескладний варіант аксесуара виходить одночасно ошатним і простим: підійде для повсякденного носіння і для урочистих випадків.

Шарф снуд для малюків

Дитячі моделі модного круглого шарфика стали особливо популярними у світі дитячої моди. Маленькі дівчатка-модниці охоче надягають різні моделі снуда, самостійно зв’язати такий аксесуар не складе праці.

Для дитячої моделі заздалегідь запасаються матеріалами:

 • пара мотків товстої пряжі;
 • спиці діаметром 8 мм;
 • 3 великі гудзики;
 • 3 великі кнопки.

Як закінчити і з’єднати снуд, і якої довжини має бути шарф? Для того щоб виріб вийшло зручним і практичним, слід дотримуватися покроково опис в’язання.

 1. На спиці слід набрати 22 петлі провязать перший і другий ряди польської гумкою.
 2. З третього ряду переходять на лицьові петлі, якими працюють і лицьову і виворітну сторони.
 3. Після того, як зв’яжеться 70 сантиметрів, закривають петлі одночасно.
 4. Пришивають ґудзики, під ними фіксують кнопки. З іншого кінця шарфа пришивають фіксатори для кнопок.

Якими краще нитками виконати таку модель, вирішувати самій майстрині: білий шарфик виглядає святково і нарядно, сірий ідеально підійде для повсякденної шкарпетки.

Об’ємний снуд пов’язаний дорослому спицями: урок в’язання (відео)

Моделі снуда вважаються універсальними виробами, так як для в’язання підійде практично будь в’язка: гранчаста і проста гумка, лицьова гладь і платочная в’язка, ажурна схема і візерунок косами. Майстриня легко зможе підібрати підходящий візерунок і схему для певного типу якості пряжі та ниток.

Це цікаво! Прочитайте статтю про те, як зв’язати модний бактус спицями своїми руками.

Інші схеми в’язання

Приємного читання!

Оцініть статтю
Ідеї декору своїми руками