Сова з листя своїми руками 🥝 покроково

sova iz listev svoimi rukami 🥝 poshagovo145 Сова з листя своїми руками 🥝 покроковоСова, пугач, маленькі совята надзвичайно популярні в декорі одягу та інтер’єру. Ними прикрашають сумки, їх вишивають, в’яжуть, малюють, поетапно роблять аплікації на тканині, папері.

Виріб сови можна покроково виготовити з різних матеріалів: шкіра, тканина, дерево. Відрізняються оригінальністю вироби із застосуванням жолудів, шишок і аплікації з паперу і сухих листків. Просто приголомшливу річ можна зробити з покрокової інструкції з пластикової пляшки і осінніх листочків.

Щоб виготовити аплікацію своїми руками, необхідний шаблон, на який наклеюються частини вироби.

Де взяти шаблон, трафарет або контур для виготовлення сови? Інструкція:

 1. Завантажити шаблон, картинку з зображенням або трафарет з інтернету та роздрукувати на принтері. Щоб з аплікацією було впоратися легше, дитині або починаючому майстрові краще вибирати картинки без дрібних деталей, у вигляді контуру.
 2. Можна виготовити з паперу контур самостійно — зробити малюнок від руки. Для цього зігніть аркуш А4 навпіл і намалюйте на одній стороні простим олівцем обведіть контури або вирізану з паперу ілюстрацію, також складену вдвічі. Потім виріжте і розгорніть.
 3. Цей контур слід оформити на картоні, щоб він міг послужити для виготовлення виробів не один раз. Його добре використовувати для збирання мозаїки, вітражного або дерев’яною розпису, нанести на чашку або тарілку.
 4. Для виготовлення більш складного шаблону, що складається з частин тільця сови: крил, вушок, лап, дзьоба і очей, потрібно намалювати ці частини окремо на папері і перевести на картон.

Найпростіше — це виготовлення аплікації сови з паперу.

Галерея: сова з кольорового паперу і листя (25 фото)

Майструємо «Розумну Совушку» з кольорового паперу:

Сова з кольорового паперу своїми руками виготовляється легко. Нам знадобиться:

 • Чорний картон для виготовлення лап і очей.
 • Зелена і жовта кольоровий папір для виготовлення очей і помаранчева для тулуба.
 • Сірий і червоний картон — для крил.
 • Білий картон для грудей.
 • Ножиці для паперу.
 • Клей ПВА.
 • Олівець, кольорові маркери.

Хід виготовлення:

 1. sova iz listev svoimi rukami 🥝 poshagovo146 Сова з листя своїми руками 🥝 покроковоЗ паперу оранжевого кольору потрібно вирізати за шаблоном тулуб.
 2. Намалюємо на білому картоні грудку.
 3. З жовтого картону слід виготовити два великих ока.
 4. З зеленого маленькі оченята.
 5. З картону чорного кольору вирізаємо зіниці.
 6. Тепер потрібно приступити до виготовлення крил з сірого картону, які всередині прикрасити червоною кольоровим папером.
 7. Виготовляємо лапи з картону чорного кольору.

Коли всі частини вироби готові, можна починати складання:

 1. приклеїмо на папір тулуб;
 2. ноги;
 3. груди;
 4. крила;
 5. дзьоб сови.

Виходить яскрава сова. Аплікація з паперу хороша для дизайну вітальної листівки.

Філін і Сова з листя

Після того як освоєні етапи виготовлення паперової аплікації, можна звернутися до такого чудового матеріалу, як листочки дерев. Сова, зроблена з цього матеріалу своїми руками, добре виглядає на поверхні паперу або картону. Листочки легко приклеюються до поверхні.

 • Сміливо йдіть в парк, ліс або сад за красивими, рівними листочками.
 • Їх потрібно засушити. Для цього укладаємо листочки між сторінками товстої книги.
 • Коли вони засохнуть, варто пропрасувати праскою. Щоб листочки не кришилися, їх можна промокнути у рідкому парафіні і просушити. Вироби будуть об’ємними і ефектними.

Для поробки нам знадобляться:

 • щільний картон;
 • засушені листя;
 • олівець для обведення контуру;
 • блискуча упаковка від таблеток;
 • чорна, жовта і біла папір;
 • клей силіконовий або ПВА;
 • ножиці.

Хід виготовлення:

 1. sova iz listev svoimi rukami 🥝 poshagovo147 Сова з листя своїми руками 🥝 покроковоНа картоні потрібно намалювати силует птаха. Обводимо контур сови по шаблону і вирізаємо.
 2. Докладемо листочки на шаблон, залишаючи очі, дзьоб і лапи залишає порожніми, дивимося, як буде виглядати пір’я нашої совушки, потім приклеюємо природний матеріал до шаблону.
 3. Приступаємо до виготовлення очей.
 4. Вирізаємо два ока, використовуючи білу папір. Радужку глазиков виготовляємо з блискучою упаковки від таблеток. Зіниці формуємо з чорного паперу.
 5. Лапи і дзьоб вирізаємо з жовтого паперу і приклеюємо на основний картонний шаблон.

З допомогою листя можна виготовити птицю без шаблону

 1. Для цього підбираємо різні за розміром листочки.
 2. Тулуб краще зробити з великого кленового листа.
 3. Листочок поменше послужить як голови. Вушка, вічка і дзьобик з самих маленьких листочків. Потрібно намагатися підібрати за кольором листя, щоб Совушка виглядала оригінально.
 4. Цю композицію слід приклеїти на щільний картон.

«Філін» з листя берези

Аплікація пугач з березових листочків виходить оригінальна. Листя берези хороший матеріал для виготовлення об’ємної вироби. Вони не відрізняються великими розмірами і мають чіткі контури. Намагайтеся написати якомога більше листочків, тоді виріб стане пишною і оригінальною.

Необхідні наступні матеріали:

 • ножиці;
 • листя берези;
 • картон;
 • ґудзики чорного кольору;
 • клей;
 • простий олівець;
 • біла і червона папір.

Хід роботи

 1. Виріжте пташку за шаблоном.
 2. Розділимо саморобку по горизонталі на ряди. На кожен ряд від низу шаблону, закріплюємо листя на клей внапуск, просуваючись вгору.
 3. З паперу білої фактури слід вирізати два гуртка для очей і приклеюємо на птицю. Зверху прикріплюємо чорні гудзики.
 4. Червоний папір використовуємо для виготовлення дзьоба і лапок.

Якщо виріб закріпити на циліндр від паперу для туалету, то її можна використовувати в якості підставки для олівців. Для виготовлення лап і дзьоба птаха можна брати пластилін або крилатки клена.

Очі совушки оригінально виглядають, якщо прикріпити металеві або пластикові кришечки плоскою стороною всередину. В середину добре наклеїти чорні намистини або гудзики, зерна кави або висушені чорні ягідки.

Об’ємна виріб совушки або пугача з осіннього листя

Щоб зробити цю саморобку, підійдуть будь листя.

 1. sova iz listev svoimi rukami 🥝 poshagovo148 Сова з листя своїми руками 🥝 покроковоПротягом кількох днів потрібно висушити їх у приміщенні розташувавши на дні картонної коробки.
 2. Коли вони висохнуть, засипаємо їх у прозорий пакет.
 3. Зав’язуємо куточки пакета у вигляді вушок.
 4. Очі, лапки і дзьоб вирізаємо з кольорового картону і приклеюємо до пакету двостороннім скотчем.

Якщо ваша сова або філін прикрасять присадибна ділянка або заміську дачу, то перед тим, як засипати листя, дзьоб і очі слід проклеїти всередину пакета. Лапи у цьому випадку можна не робити. На шию варто для краси пов’язати стрічку.

Якщо ззаду прикріпити мотузку, то можна буде прикрасити нею стіну. Така совушка прикрасить дитячу кімнату, Процедура виготовлення доставить дитині море позитивних емоцій.

Фантазія і вмілі руки, свій підхід до творчості — у що необхідно будь-майстрині. Процедура виготовлення такого роду аплікацій надзвичайно захоплююче заняття!

Інші види рукоділля

Приємного читання!

Оцініть статтю
Ідеї декору своїми руками