Уроки в’язання для маленької дівчинки 5-7 років: модні в’язані речі спицями

uroki vyazanie dlya malenkojj devochki 5 7 let: vyazannye modnye veshhi spicami594 Уроки вязання для маленької дівчинки 5 7 років: модні вязані речі спицямиВ’язання для дитини, особливо якщо це дівчинка, відкриває широку перспективу реалізації творчих здібностей — дуже цікаво підбирати і потім в’язати для дорогого чоловічка комплект для новонародженої, костюм в дитячий сад, цікаву модель джемпера в школу… Дівчаткам з чотирьох до п’яти років можна пов’язати красиві в’язані жилети, светри, пуловери і навіть пальто. В’язання для дівчаток 6-7 років теж дуже цікаво. В інтернеті представлено велику кількість схем і описів моделей в’язання дівчаткам, починаючи з одного року і до 12-13 років, тобто до підліткового віку.

На спицях можна пов’язати речі будь-якого ступеня-якої складностів. І початківці рукодільниці, і досвідчені майстрині зможуть знайти підходящі моделі для в’язання спицями. Головне – уважно прочитати опис моделі перед тим, як починати в’язання спицями. І тоді в’язання на дівчаток 4-5 років принесе тільки радість.

В’язання для дівчаток 4-5 років

Для того щоб приступить до в’язання спицями светри (водолазки, пуловера, жилета або пальто) для дівчинки від чотирьох до п’яти років, потрібно приготувати все необхідне, і тільки потім можна починати в’язати. В’язання для дівчаток 7-8 років і більш старшого віку теж вимагає ретельної підготовки. Коли все необхідне під рукою, в’язати набагато простіше, і в’язана модель дитині до п’яти років вийде красивою і акуратною. Для створення в’язаного одягу спицями знадобиться:

  • Детальний опис в’язаній кофти (светри) зі схемою. Опис і схему рекомендується збільшити та роздрукувати на принтері, тоді в’язати спицями, звіряючись описом, буде набагато легше.
  • Спиці. Номер спиць, як правило, вказується в описі светри (жилета, пуловера) дитині ранніх років. Для товстої пряжі необхідно брати товсті спиці, а для тонкої – тонкі. Але ні в якому разі не навпаки!
  • Голка і нитки для того щоб з’єднати разом готової деталі в’язаного одягу для дівчинки.
  • Ґудзики. Вони необхідні в тому випадку, якщо майстриня вирішила пов’язати дівчинці жилет або пальто. Увага: в’язане пальто, виконане спицями, під силу тільки досвідченим рукодільниця. Починати рекомендується з светри або пуловера, а з досвідом поступово дійде справа і до пальто.

Красиві і модні в’язані речі для дитини

uroki vyazanie dlya malenkojj devochki 5 7 let: vyazannye modnye veshhi spicami595 Уроки вязання для маленької дівчинки 5 7 років: модні вязані речі спицямиЩоб в’язана одяг на дитину ранніх років, виконана спицями, виглядало красиво і стильно, слід перш неухильно слідувати схемі і опису. Щільність в’язання повинна бути скрізь однаковою. Перед тим як в’язати пуловер або светр на дитину, рекомендується уважно прочитати опис, співвіднести його зі схемою і зв’язати невеликий пробний фрагмент виробу. Якщо результат повністю задовольнив, можна починати в’язати.

В’язані вироби на дітей до п’яти років складаються з декількох фрагментів. Кожен фрагмент в’язаного виробу потрібно в’язати окремо, а потім готові деталі легко з’єднуються за допомогою голки і ниток. Увага: колір ниток повинен дублювати колір пряжі, щоб шви були помітні, інакше готовий светр або пуловер буде виглядати неакуратно.

В’язання на дівчаток 4-5 років – це, насамперед практичні і в той же час нарядні блузки, жилети, светри. Кофта і светр на дитину складається з переду, спинки і рукавів, іноді вироби додатково прикрашаються квадратною або круглою кокеткою. Популярністю користуються також кофтинки з баскою різних кольорів.

В’язання для дівчаток від 4 до 5 років: практичні рекомендації

Для того щоб в’язати для дитини від чотирьох до п’яти було легко, слід мати на увазі важливі практичні рекомендації досвідчених майстринь:

  • uroki vyazanie dlya malenkojj devochki 5 7 let: vyazannye modnye veshhi spicami596 Уроки вязання для маленької дівчинки 5 7 років: модні вязані речі спицямиСлід від початку до кінця дотримуватися однакової щільності в’язання і уважно стежити за кількістю петел і рядів, у відповідності з описом. В описі також містяться такі важливі деталі, як номер спиць, номер і назва пряжі, тому перед тим, як в’язати для дитини, потрібно прочитати всю супутню інформацію.
  • Закінчивши в’язати, необхідно подумати про декорі. В’язані спицями моделі можна прикрашати стрічками, декоративними елементами, пов’язаними гачком, а також намистинками або паєтками. Підійде і аплікація. Головне – не перестаратися з декором. Декор повинен лише доповнювати фактуру в’язаного виробу, підкреслюючи красу рукотворних візерунків.
  • При в’язанні необхідно враховувати припуски на шви, так як готові фрагменти виробу необхідно зшити між собою. Зазвичай супутня інформація дається в описі моделі.
  • Ефектно виглядають моделі в’язаного дитячого одягу, прикрашені кокеткою. Кокетка робить одяг ошатною і святковою. Жилети можна прикрасити плетеним орнаментом, а пальто забезпечити незвичайними гудзиками.

В’язані речі для дівчинки дошкільного віку ніколи не вийдуть з моди. Головне, щоб обрана модель відповідала досліди і можливостям рукодільниці. Якщо чітко слідувати схемі і виконувати всі інструкції, відмінний результат гарантовано. В’язана одяг послужить прекрасним подарунком маленькій донечці, сестричці або племінниці раннього віку. Кольори та варіанти декору можуть бути самими різними, в залежності від індивідуальних смаків і вподобань кожної майстрині.

Інші схеми в’язання

Приємного читання!

Оцініть статтю
Ідеї декору своїми руками