Виготовлення брелоків різних форм з бісеру для початківців у вигляді машинки, єнота, номери автомобіля за схемами

izgotovlenie brelokov raznykh form iz bisera dlya nachinayushhikh v vide mashinki, enota, nomera avtomobilya po skhemam180 Виготовлення брелоків різних форм з бісеру для початківців у вигляді машинки, єнота, номери автомобіля за схемамиДуже багато умільці в своєму дитинстві, так чи інакше, мали справу з плетінням бус або прикрас з бісеру. Але не багато займалися виготовленням, будь-яких іграшок або брелоків з таких маленьких намистинок. У цій статті ви дізнаєтеся, як можна легко за схемами навчитися плетінню таких красивих і сучасних іграшок та брелоків. Для виготовлення брелоків з бісеру схема малюється або шукається в інтернеті.

Форма у бісерних брелків може бути сама різна: як об’ємна фігурка машинки, так і плоский кругляш з емблемою Тойота або БМВ, це можуть бути бджілки і джмелі, або мила рожева свинка в мозаїчної техніки, або… та все що завгодно!

А в нашій статті ми розберемося – що ж необхідно для виконання прикольною вироби покроково.

Схема плетіння машинки з бісеру

Плетіння брелока з бісеру у формі машинки, може бути відмінною задумкою для маленького презенту дорогій вам людині. Кольорову гаму, можете вибирати будь-яку, дуже ефектно виглядають такі варіанти колірного оформлення:

 1. Червоний з прозорими намистинами.
 2. яскраво-зелений зі скляними бисеринами;
 3. Насичений синій колір.

Так як зробити брелок з бісеру своїми руками? Все дуже просто, якщо керуватися вказівками і схемами. Для виготовлення машинки з бісеру вам потрібно:

 • izgotovlenie brelokov raznykh form iz bisera dlya nachinayushhikh v vide mashinki, enota, nomera avtomobilya po skhemam181 Виготовлення брелоків різних форм з бісеру для початківців у вигляді машинки, єнота, номери автомобіля за схемамиБісер основного кольору, який ви виберете для кузова.
 • Прозорий бісер для оформлення скла машини.
 • Бісер чорного кольору для створення коліс.
 • Трохи золотистих намистинок для виконання фар.
 • Можна використовувати волосінь, або нитка для плетіння, а також підійде мононитка.
 • Стрічка або канва.

Техніка для сплетення такої машинки називається крестичное плетіння. Таку техніку також прийнято називати монастирським плетінням. Спочатку всю роботу починають виконувати з створення дна іграшки. Розглянемо на прикладі плетіння з червоних і прозорих намистин.

Починати, потрібно нанизавши на нитку для плетіння 3 намистини червоного кольору і розташувавши їх точно по центру волосіні. Набираємо ще одну намистину того ж кольору і закріплюємо ряд шляхом проходження вільного кінця нитки, через всі бісеріни рухаючись до іншого кінця волосіні. Добре затягуємо утворену петлю. На вільні закінчення нитки насаджуємо за бусини основного кольору. Пройдемо одним кінцем нитки, через іншу бісерину на другій нитці, попередньо насадивши на неї ще одну намистину основного кольору. Таким чином, згідно з наведеною схемою вийти ланка.

Робимо, таким чином, ще дві ланки, а для завершення четвертого набрати потрібно буде додатково бісерини. Проходимо інший волосінню через третю намистину в напрямку іншої волосіні. Виконайте після четверте, п’яте ланка за такою ж схемою, і після цього робимо розворот заготовки. Пам’ятайте, що бісероплетіння вимагає великої уваги і концентрації. Якщо не вийде з першого разу, спробуйте знову, і результат не змусить себе довго чекати. Брелоки з намистин дуже красиво виглядають.

Набираємо на волосінь дві намистини, а вільної ниткою проходимо через крайню бісерину в третьому ланці. І далі проходимо через другу намистину, яка була набрана на інший нитки. Роблячи аналогічно схемі, сплетіть 12 ланок, це буде дно вашої прекрасної машинки.

Виконання бічних стінок машинки також відбувається згідно з даними раніше алгоритмом. Головне, дотримуватися цілісність композиції і її зовнішній вигляд, вносячи в брелок такі деталі, як вікна машинки. Їх виконують також згідно з алгоритмом, з прозорих намистин. Плетіння кузова повинне починатися з 13 ланки, а закінчиться згідно зі схемою 81 по рахунку ланкою.

Далі, починається виконання даху автомобіля. Алгоритм такий же, як і для кузова, закінчитися плетіння брелока має на 99 ланці. Потім кінці волосіні закріплюють шляхом багаторазового прошивання бісерін в різних напрямках, і підрізають кінчики. Після до даху авто прикріплюють стрічку і можна причіпляти до ключів. Сподіваюся, такий майстер-клас по виготовленню брелока машинки своїми руками вам сподобається і ви будете задоволені отриманим результатом.

Галерея: брелоки з бісеру (25 фото)

Єнот з бісеру своїми руками за схемою

Майстер-клас з виготовлення такого брелока для ключів, як єнот, вимагає певної підготовки. Треба буде взяти карабін для кріплення брелока до ключів і приєднати на нього волосінь для плетіння. Отже, для створення єнота з бісеру вам потрібно:

 1. izgotovlenie brelokov raznykh form iz bisera dlya nachinayushhikh v vide mashinki, enota, nomera avtomobilya po skhemam182 Виготовлення брелоків різних форм з бісеру для початківців у вигляді машинки, єнота, номери автомобіля за схемамиЗелений бісер в кількості двох штук.
 2. Намистини чорного забарвлення близько 15 штук.
 3. Бежевий бісер в розмірі 15 штук.
 4. Основний колір забарвлення єнота буде коричневого кольору, візьміть 34 намистини такої забарвлення.

За схемою виконати такий майстер-клас своїми руками буде нескладно. Подивіться, як йде напрямок волосіні через бісерини.

Порядок виконання:

 • Візьміть для створення верху коричневий бісер, в кількості п’яти штук, і пройдіть волосінню наскрізь з одного і з іншого боку. Затягніть петлю.
 • Далі, візьміть чорну бісерину, за нею зелену, коричневу, зелену і чорну, яка завершить ряд. А також пройдіть волосінню з двох сторін і затягніть.
 • Третій ряд складається із двох чорних, 1 коричневою, 1 чорної, потім знову 1 коричневою, і двох чорних намистин. Закріпіть петлю.

Починаючи з 4 ряди по 7 включно, буде плетіння тулуба єнота. Для цього потрібний бісер коричневого і бежевого відтінку.

 • 4 ряд складається з 2 коричневих, 2 бежевих, і 2 коричневих намистин. Закріплюємо ряд петлею;
 • 5 ряд виконуємо також, але тільки додаємо на одну бісерину бежевого кольору більше;
 • 6 ряд зробити, так само як і 5, але на одну бісерину ще більше бежевого кольору;
 • 7 ряд збільшуємо коричневі намистини з боків по одній, а середину з бежевого кольору виконуємо в кількості 3 намистин.

Таким чином, у нас виходить вже єнот з головою і тулубом. Згідно майстер-класу, єнотові потрібно ще приробити хвіст. Для цього нитки протягуємо до середини тулуба, уважно подивіться на схему. І прикріплюємо наступний ряд.

 • 8 ряд виконується з 3 намистин основного забарвлення;
 • 9 ряд робимо з 4 намистин чорного кольору;
 • 10 ряд закріплюємо з 4 намистин основного коричневого кольору;
 • 11 ряд, 3 чорні намистини;
 • 12 і 13-й ряд, виконується з бежевого відтінку намистин закріплюючи спочатку дві, а знизу посередині одну.

Таким чином, зверніть увагу, у нас вийшов чарівний маленький єнот брелок.

Брелок у вигляді номера машини

izgotovlenie brelokov raznykh form iz bisera dlya nachinayushhikh v vide mashinki, enota, nomera avtomobilya po skhemam183 Виготовлення брелоків різних форм з бісеру для початківців у вигляді машинки, єнота, номери автомобіля за схемамиЩоб виконати майстер-клас по виготовленню номери машини з бісеру, вам потрібно підготувати:

 1. Бісер білого, чорного, синього, червоного кольору.
 2. Волосінь або нитки для плетіння.
 3. Голки для бісероплетіння.
 4. Кусачки.

Для виконання такого майстер-класу вам потрібно спорудити міні-верстат. Подивіться на фото як його легко можна зробити з будь порожньої коробки. Натягніть волосінь в кількості 13 рядів. Беремо голку і протягуємо на неї нитка для плетіння.

Порядок виконання:

 • 1 ряд виконуємо з чорних намистин, це буде обрамлення номери, подивіться на фото як голка проходить через натягнуті нитки верстата, проміж яких вставляємо бісер, у вас повинно увійти 12 намистин;
 • Весь час перша і остання бісерина повинна бути чорного бісеру. Так, ми зможемо зробити ефект рамки. Другий ряд сплітаємо з білих бісерін.
 • Далі, виконуємо плетиво літер і цифр вашого номера. Кожна цифра або буква повинна бути шириною від 4 до 5 намистин в залежності від свого розміру і естетичної краси одержуваного виробу.
 • Як тільки закінчите плетиво літер і цифр в номері, виконуємо одні ряд білих намистин, за ним один ряд з чорних.
 • Потім ряд білих намистин, вгорі починаємо плести код регіону, відступивши одну білу намистину. Дійшовши до другої цифри, зверніть увагу на фото, починаємо вплітати російський прапор внизу.
 • Закінчивши плести код регіону і прапор, виконуємо один ряд білих бісерін, а закриваємо рамку чорним поруч.
 • На закінчення нитки для плетіння прив’язуємо карабін для того, щоб прикріпити цей брелок на ключі.

Для зручності можна замальовувати схеми плетіння на звичайному аркуші паперу в клітинку, так вам буде зрозуміло, скільки бісеру, повинно бути, у ряду і якого кольору. Займайтеся бісероплетінням це дуже розвиває моторику та мислення, особливо у дітей.

Інші види рукоділля

Приємного читання!

Оцініть статтю
Ідеї декору своїми руками