Викрійка чоловічого жилета, викрійка жилетки для дівчинки своїми руками, жилет без викрійки і жіночий жилет

vykrojjka muzhskogo zhileta, vykrojjka zhiletki dlya devochki svoimi rukami, zhilet bez vykrojjki i zhenskijj zhilet197 Викрійка чоловічого жилета, викрійка жилетки для дівчинки своїми руками, жилет без викрійки і жіночий жилетЖилет — це прекрасна частка будь-якого гардероба. Цей виріб відрізняється своєю зручністю та практичністю у порівнянні з іншими речами. Жилет можна надіти поверх блузки, коли стає холодно, або доповнити образ, якщо ви йдете на яке-небудь торжество.

Класичний довгий жилет, зроблений з цупкої костюмної тканини, виглядає стильно. Така річ подовжує силует, роблячи фігуру набагато сексуальніше і стрункішою. Зшити річ з цупкої тканини своїми руками просто. Витратьте пару годин вільного часу, і вже через пару днів ви зможете похвалитися новою обновкою.

Якщо у вас є в шафі жакет, але вам не хочеться його одягати, так як він давно не в моді, відріжте його рукава і обробіть шви. З жакета будь-якого розміру вийде модний, красивий і незвичайний жилет.

Ще популярні жилети-безрукавки, які відмінно поєднуються з легкими речами. Розмір будь-якого виробу потрібно ретельно вибирати, щоб не прогадати.

Досвідчена швачка може швидко і легко і побудувати викрійку, і розкроїти виріб, і зшити його. А для початківців швачок завдання зробити викрійку самостійно іноді здається непосильним. Але є простий вихід – знайти безкоштовно в інтернеті викрійку потрібного розміру, наприклад, 48, перенести її на папір, і по ній викроїти все що потрібно.

Викрійка чоловічого жилета для зими

Чоловічий жилет утеплений і на кокетці, з подовженою спиною, застібка на планці кнопки. Кишеньки, створені з листочками. «Холодний» капюшон втачівают в горловину спини між коміром і спиною потрібної тканини або між коміром і підкладкою спинки.

У першому варіанті капюшон потрібно буде носити тільки при піднятому комірці. Пам’ятайте про це при пошитті, і вирішите, як вам буде простіше користуватися капюшоном.

Викрійка чоловічого довгого жилета розглядається з припусками на шви: на стачные шви 1 см, на трикотажні 0,7 див.

Підготовка викрійки:

 • vykrojjka muzhskogo zhileta, vykrojjka zhiletki dlya devochki svoimi rukami, zhilet bez vykrojjki i zhenskijj zhilet198 Викрійка чоловічого жилета, викрійка жилетки для дівчинки своїми руками, жилет без викрійки і жіночий жилетРоздруковуємо на принтері листочки викрійки, з’єднуємо їх за схемою.
 • Перевіряємо відповідність масштабу. На готовому аркуші з простим квадратом 10х10 см боку 10 сантиметрів повинні підходити саме десяти сантиметрам.
 • Зробіть деталі жилета і можете почати повну роботу.
 • Лекала готові.
 • Запам’ятайте, перед тим як кроїти потрібно, перевірити відповідність знятих мірок з параметрами викрійки. Якщо потрібно щось змінити, підкоригуйте викрійку і тільки після цього починайте кроїти і шити.
 • Розкладемо лекала на тканині, за напрямом з частковій нитки, вимальовуємо і відрізаємо по лінії. Деталі крою є тільки для верху речі. Підкладка та утеплювач створюються по головним лекалами. Опис роботи:

Після розкрою, змітайте деталі. Далі, почніть приміряти жилет, внесіть всі важливі поправки і починайте шити. Конфігурацію ліній стібки вироби визначаємо самі. Можна простьобаний так, як зазначено на нашому ескізі, або можна виконувати все за своїм бажанням.

Обробляти пройми можна кількома способами: обтачкой (кроїти по головним деталей), кантом або за допомогою трикотажної гумки.

Трикотажну гумку можна зробити своїми руками на спицях подвійний панчішної в’язкою, яка з лицьового і виворітного боку роботи робиться однаково: перший ряд, одна лицьова петля, одна виворітна; другий ряд і всі інші ряди – лицьові петлі в’яжемо лицьовими, виворітні – знімати і не робити (нитка попереду роботи).

Ось ми і зробили повну чоловічу жилетку своїми руками з потрібного матеріалу.

Викрійка жилета для жінки і дівчинки

Практично у будь-якої жінки в шафі є жилет, а може навіть і не один. Це стильно, зручно, красиво. Жилетка жіноча може бути різних фасонів, різної довжини, для різних призначень. Сучасні жилетки робляться з різних тканин і матеріалів, включаючи шкіру і іноді мережива.

Розглянемо викрійку жіночої жилетки з коміром і кишенями у рамку. Підготовка викрійки і опис роботи:

 • vykrojjka muzhskogo zhileta, vykrojjka zhiletki dlya devochki svoimi rukami, zhilet bez vykrojjki i zhenskijj zhilet199 Викрійка чоловічого жилета, викрійка жилетки для дівчинки своїми руками, жилет без викрійки і жіночий жилетРоздрукуємо на принтері листочки викрійки і з’єднаємо їх за схемою. Схема — це порядок з’єднання листочків роботи.
 • Потім перевіримо схожість масштабу. На готовому аркуші з простим квадратом 10х10 см боку 10 см повинні підходити саме десяти сантиметрам. Для цього результату в налаштуваннях принтера потрібно встановити масштаб друку зображення 100% .
 • Додатково до головних деталей потрібно пошити обтачку для кишеньок в рамку 18 х 2,5 см — чотири деталі і облямівки для кишеньок 18 х 6 см — дві деталі.
 • Перед початком крою жилетки для дівчинки, ще раз перевіримо відповідність мірок з параметрами викрійки.
 • Готові викрійки використовуються на умовно-типове статура. Якщо ваша фігура зовсім не умовно-типова, ви повинні змінити викрійку за особливостями своєї статури і лише після цього починати крій і зшивання.
 • Не забувайте припуски на шви, а також додаткові припуски в певних місцях, де можливі зміни після примірки.
 • Закінчивши змітати деталі, приміряйте жилетку, внесіть потрібні зміни і починайте зшивати все.

Жилетка буває як на підкладці, так і без неї. Підкладка складається з головним деталей без урахування подбортов і обтачек.

Висновок

Яких-небудь важливих порад з пошиття цієї моделі жилета немає. Варто лише нагадати, що обробка пройми здійснюється не тільки запропонованими обтачками, але й іншим методом, наприклад, косою бейкой або великим кантом. Головне, щоб обраний вами метод обробки підходив виду тканини і призначенням самої речі. Ну і звичайно, пам’ятайте, що викрійки потрібно вибирати по вашому розміру, і тоді ви зможете зшити жилетку з відмінною якістю.

Інші схеми викрійки

Приємного читання!

Оцініть статтю
Ідеї декору своїми руками