Викрійка кімоно для ушу, жакет кімоно викрійка, викрійка кімоно для карате і викрійка юкаты зшивати

vykrojjka kimono dlya ushu, zhaket kimono vykrojjka, vykrojjka kimono dlya karate i vykrojjka yukaty sshivat7 Викрійка кімоно для ушу, жакет кімоно викрійка, викрійка кімоно для карате і викрійка юкаты зшиватиКімоно — це класична річ у Японії, яку носять чоловіки, жінки і маленькі дітки.

Його крій зовсім простий, так що, якщо потрібно буде зробити образ в японському стилі, можна виготовити такий наряд своїми руками з найменшими фінансовими вкладеннями. Для легкого домашнього халатика в японському стилі може використовуватися короткий кімоно до коліна. Якщо ви задумали пошити кімоно своїми руками — корисно почитати про це вбранні, адже японське кімоно від китайського відрізняється досить сильно.

Простіше кажучи, кімоно — це халат із запахом. Він буває прямим або розкльошені, більшість речей залежить від розміру виробу і створеного образу.

vykrojjka kimono dlya ushu, zhaket kimono vykrojjka, vykrojjka kimono dlya karate i vykrojjka yukaty sshivat8 Викрійка кімоно для ушу, жакет кімоно викрійка, викрійка кімоно для карате і викрійка юкаты зшивати

Ці прекрасні халатики можуть стати звичайною зручною одягом для дому.

Крім цього, на основі цієї моделі можна зробити багато різних блуз, суконь і жакетів. Часто кімоно виготовляють для дітей, які ходять на дзюдо або карате. Саме тому потрібно почитати про побудову такої викрійки. Не намагайтеся шити спортивне кімоно для хлопчиків з простирадла в домашніх умовах — воно лопне на першому ж занятті.

Викрійка кімоно для карате

vykrojjka kimono dlya ushu, zhaket kimono vykrojjka, vykrojjka kimono dlya karate i vykrojjka yukaty sshivat9 Викрійка кімоно для ушу, жакет кімоно викрійка, викрійка кімоно для карате і викрійка юкаты зшиватиВважається, що кімоно — це просто великий чоловічий халат, який підійде до будь-якої фігури. Класична ширина спинки цього виробу 60 см, яка з допомогою пояса драпірується саме по фігурі і річ стає візуально менше.

Але якщо обсяги дуже великі, тоді до головної викрійці у шви потрібно додати клини. Ще одна унікальна особливість цього виробу в тому, що кімоно не має застібки, крім поясу, який знаходиться на талії.

Класичне чоловіче кімоно для карате створюють з тканини шириною десь 30 див. Це вимагає виготовляти стачную частина спинки, але якщо є матеріал більш широкий, то робити його не потрібно, якщо, звичайно, ви не хочете створити образ стародавнього вбрання.

В крої цієї речі застосовуються тільки геометричні фігури. Спинка — це простий прямокутник з потрібною зростання довжиною і шириною 60 див.

Полички переду знизу рівні 45 см, а в частині талії край відрізають під кутом 15 градусів до горловини. Для обробки зрізу горла беруть смугу тканини завширшки 10 см, яка в готовому вигляді створює п’ятисантиметрову планочку.

Крім кімоно для заняттями карате знадобляться ще й хакама.

Класична жіноча модель, яку носять японки, що виділяється своєю довжиною, яку зазвичай створюють на 20 см більше, ніж треба по зростанню.

Викрійка рукавів

vykrojjka kimono dlya ushu, zhaket kimono vykrojjka, vykrojjka kimono dlya karate i vykrojjka yukaty sshivat10 Викрійка кімоно для ушу, жакет кімоно викрійка, викрійка кімоно для карате і викрійка юкаты зшиватиРукава теж викроюємо у формі прямокутників, але в класичному вбранні це не звичні всім вузькі рукави строго по руках, а навпаки, досить широкі і зашиті на кут деталі з дірочкою для зап’ястя у верхньому куті. Вхід в рукав теж у верхньому куті з протилежного боку нашого прямокутника.

Втачивается рукав в головну частину кімоно не за повного зрізу, а тільки по половинці, а більша сторона рукава, складеного вдвічі падає не на бік ручки, а до свисающему краю.

vykrojjka kimono dlya ushu, zhaket kimono vykrojjka, vykrojjka kimono dlya karate i vykrojjka yukaty sshivat11 Викрійка кімоно для ушу, жакет кімоно викрійка, викрійка кімоно для карате і викрійка юкаты зшивати

Інші прості краю зашивають кутом. Завдяки цьому створюється незвичайний вигляд, яким і відрізняється це японське вбрання від інших, схожих за кроєм виробів.

Ще один крій рукава для цього шати можна створити, грунтуючись на трапеції, верх якої створює вузький рукав, а низ повністю розширено.

Тканина для кімоно

vykrojjka kimono dlya ushu, zhaket kimono vykrojjka, vykrojjka kimono dlya karate i vykrojjka yukaty sshivat12 Викрійка кімоно для ушу, жакет кімоно викрійка, викрійка кімоно для карате і викрійка юкаты зшиватиЛюдина, що вивчає японську історію, з легкістю повідає, що існує кілька видів кімоно. Є моделі саме для заміжніх і незаміжніх жінок, чоловіків і дітей, і для різних свят. Але якщо вам не потрібно пізнавати такі тонкощі, то можна взяти для пошиття халата будь-яку якісну матерію.

Жіночі кімоно зазвичай шиють з квітковими мотивами. Досить часто яскрава тканина поєднується з однотонною або можна підібрати матеріали з вишуканим і милим візерунком, плавним переходом частин фонового від темного відтінку і яскравого до напівпрозорого, який ледве видно. Саме ці вироби можна взяти за основний ісходник у створенні прекрасного кімоно.

Японський жіночий халатик обов’язково повинен бути з широким поясом, а для нього потрібно брати саме однотонний матеріал. Тканина може бути в тон основного полотна, або ж, навпаки, виділятися.

Жіночий халат кімоно

vykrojjka kimono dlya ushu, zhaket kimono vykrojjka, vykrojjka kimono dlya karate i vykrojjka yukaty sshivat13 Викрійка кімоно для ушу, жакет кімоно викрійка, викрійка кімоно для карате і викрійка юкаты зшиватиПеред створенням домашнього халата для дівчаток, треба зняти мірки і зробити викрійку.

Для роботи знадобиться:

 1. Три метри кальки.
 2. Простий олівець.
 3. Лінійка для вимірювання.

Для того, щоб створити креслення халатик, потрібно дізнатися окружність вашої грудної клітини.

Малюємо прямокутник А-Б-В-Г, його довжина повинна дорівнювати подвійній потрібної довжини халата, по ширині викрійка повинна дорівнювати 1/4 окружності грудей з надбавкою чотирнадцять див. Розберемо, наприклад, сорок восьмий розмір (об’єм грудей = 96 сантиметрів) і довжину речі 120 сантиметрів.

 Викрійка кімоно для ушу, жакет кімоно викрійка, викрійка кімоно для карате і викрійка юкаты зшивати

Ширина нашій викрійки = 96/4 + 14 см = 38 сантиметрів.

Створення переду — спинки халатика. З а і б відміряємо вниз 120 сантиметрів, створені точки позначаємо літерами д і ж, приєднуємо їх за допомогою штриха, це і є лінія згину спинки, переду.

Для того щоб створити горловину, з точки Д прибираємо праворуч відрізок рівний десяти см, точку позначимо літерою Е, з т. Д прибираємо вниз відрізок, рівний п’ятдесяти см, зазначимо точкою три, з Д прибираємо вгору відрізок три см — крапка; потім її з’єднуємо c точкою Е кривий, а точки Е і 3 — прямий. З точки Ж вгору і вниз прибираємо за тридцять сантиметрів і позначаємо мітки (х) — місця де, будемо притачивать рукава.

Створення рукава.

Довжина рукава — це вільна величина, все буде залежати від того, якої довжини рукав вам потрібно зробити (в цьому випадку сорок см), ширина рукава дорівнює 1,3 півкола грудей + чотирнадцять сантиметрів (48:3 + 14 = тридцять сантиметрів).

Тепер наша викрійка — це простий прямокутник сорок см у висоту, шістдесят см в ширину.

Створення кишені (дві детальки): розміри деталі — шістнадцять см в ширину і двадцять см у висоту.

Крій кімоно.

Витрата нашого матеріалу: при ширині дев’яносто см: дві довжини кімоно + сто десять см (рукави, кишеньки, припуски на шви). 120×2 + 110 = 350 сантиметрів; п’ять метрів косою бейки для нашої обробки переду і ворота спини в тон тканини.

Як зшити чоловічий халат кімоно, покроково

Опис роботи:

 • vykrojjka kimono dlya ushu, zhaket kimono vykrojjka, vykrojjka kimono dlya karate i vykrojjka yukaty sshivat15 Викрійка кімоно для ушу, жакет кімоно викрійка, викрійка кімоно для карате і викрійка юкаты зшиватиСкладемо матеріал навпіл по довжині.
 • Розмістимо на ній деталі, поєднуючи лінію АГ зі згином матеріалу.
 • На іншу частину тканини кладемо рукави і кишеньки.
 • Вимальовуємо лекала з припуском по одному сантиметру і відрізаємо.
 • На шматки спинки і переду по лінії ГЗ розрізаємо.
 • Горловину обробляємо бейкой.
 • Притачиваем рукава, а їх низ обметываем і підгинаємо.
 • Зшиваємо виріб по бічних швах, разом з рукавами.
 • Підгинаємо обмітають низ нашого халата.
 • Створюємо кишені.
 • Із залишків матеріалу робимо пояс, шириною десять см, довжиною, до 150 см (в залежності від розмірів).

Ось ми і розібралися з пошиттям кімоно.

Інші види шиття

Приємного читання!

Оцініть статтю
Ідеї декору своїми руками