Викрійка коміра, сорочка з коміром стійкою, сукня з коміром стійка і кофта з коміром стійкою

vykrojjka vorotnika, rubashka s vorotnikom stojjkojj, plate s vorotnikom stojjka i kofta s vorotnikom stojjkojj285 Викрійка коміра, сорочка з коміром стійкою, сукня з коміром стійка і кофта з коміром стійкоюВ арсеналі кожної майстрині є безліч прийомів, за допомогою яких можна додати родзинку будь-якого виробу. Оздоблення мереживом, деталями – це останній етап, який створює зовнішній вигляд виробу. Закінчує наше моделювання викрійка комірця. Велика кількість різних моделей може ускладнити вибір. Звичайна і легка для пошиття викрійка комір стійка — це кращий вибір для початківців швачок, так і для досвідчених майстринь.

Застосування виробу

Комір стійка — виріб такого крою чудово поєднується з будь-яким видом одягу. Комір для пальто, для блузки, сукні – цей цікавий чоловічий вид комірця виглядає в жіночому гардеробі стильно і незвично. Часто створені в цьому стилі вироби стійки використовуються для оздоблення речей в чоловічому офісному стилі. Багато хто задається питанням, чи підійде побудована викрійка коміра для сорочки. Відповідь такий: Так. Чудово буде виглядати така викрійка для сорочки як чоловічої, так і жіночої, викроїти і пошити сорочку з коміром-стійкою буде хорошим рішенням.

Як створити комір гачком

Традиційний комірець просто зв’язати гачком. А яке вийде виріб — у вінтажному стилі, буде цікавим і ажурним або суворим і звичайним, залежить лише від нашої схеми в’язання і правильно обраного гачка. Дуже легко зробити такий аксесуар початківцям, який розумів, як створювати основні петлі гачком – стовпчик без накиду, стовпчик з накидом. Для светрів можна вив’язати не тільки звичайну стоечку, але і стійку з відворотом.

  • vykrojjka vorotnika, rubashka s vorotnikom stojjkojj, plate s vorotnikom stojjka i kofta s vorotnikom stojjkojj286 Викрійка коміра, сорочка з коміром стійкою, сукня з коміром стійка і кофта з коміром стійкоюДля в’язання нам буде потрібно набрати кількість повітряних петельок, равняющееся обхвату шиї + 5 сантиметрів (в кінці кількість петельок має дорівнювати трьом).
  • В’язання зробимо рівними поворотними рядками стовпчиками з одним накидом. На початку кожного рядка створюємо три повітряні петлі – це петельки підйому, замінюють перший стовпець. Як тільки висота виробу стане дорівнювати висоті шиї, робимо прибавочки – у кожну 3 петлю.
  • Прибавочка – це зв’язування 2 петельок з однієї підстави. Якщо вам захочеться, щоб комір став пухнастим – надбавки створюються в кількох рядках (3 – 5), якщо потрібен суворий комір – то вистачить двох рядів надбавок. Потім тими ж стовпчиками без накиду потрібно пов’язувати 5 – 9 рядів для отримання довжини, при якій комір буде трохи прикривати плечі. Для з’єднання частин коміра застосовуються декоративні кнопочки або гудзики.

Комір стійка спицями

Виготовлений спицями, цей аксесуар виглядає не менш шикарно. Виріб може стати самостійною деталлю в одязі, так і завершити горловину. Найлегший метод зв’язування стійки спицями – на довгих спицях.

Обхват горловини заміряємо за допомогою сантиметра. Набираємо потрібну кількість петельок + два сантиметри на вільне облягання і створення узорчика. Пов’язуємо комір візерунком «резиночка 2 на 2». Такий виріб буде добре доповнювати зимові речі. Його можна застосувати як завершення светри або реглана. Створений комір зшиваємо по колу до горла речі так, щоб кінчики зійшлися з одного прихильник (спереду, ззаду або збоку залежить від вибору рукодільниці).

Пошиття коміра для верху виробів

vykrojjka vorotnika, rubashka s vorotnikom stojjkojj, plate s vorotnikom stojjka i kofta s vorotnikom stojjkojj287 Викрійка коміра, сорочка з коміром стійкою, сукня з коміром стійка і кофта з коміром стійкоюДля куртки або пальто цей крій комірця один з кращих. За рахунок величезної кількості варіантів прилягання комірця і оформлення кінчиків, форми верхньої лінії і методу пошиття можна створити виріб будь-якого стилю.

Новеньким майстриням не варто відразу братися за створення комірців з хутра. Не дивлячись, на те, що матеріал дуже мило виглядає і підкреслює статус і вишуканий смак того, хто буде носити облямовану хутром річ, працювати з таким матеріалом дуже складно. Скорняцкие здібності приходять лише з роками і численними ґатунками, помилок цей матеріал не пробачить. Нерівномірно розкроєна шкурка розсиплеться, перекоситься в деяких місцях при пошитті. Набравшись сил і вивчивши більш легкі варіанти пошиття – можна приступати до роботи з цим складним матеріалом для створення сорочки чи пальта.

Фрагмент коміра

Розберемо майстер-клас, як виготовити викрійку простого комірця для жіночої моделі. Робота виконується по техніці ЄМКО. Викрійка спочатку малюється на папері, потім переноситься на матеріал і тільки після цього розкроюється та прошивається.

  • vykrojjka vorotnika, rubashka s vorotnikom stojjkojj, plate s vorotnikom stojjka i kofta s vorotnikom stojjkojj288 Викрійка коміра, сорочка з коміром стійкою, сукня з коміром стійка і кофта з коміром стійкоюДля початку роботи креслимо прямий куточок, вершина якого – точка А. Від крапочки А вертикально вгору відміряємо чотири сантиметри і відзначимо точку А1. Виміряємо довжину горла (обхват горловини +два сантиметри на шви і повне облягання). Відкладемо довжину горла з точки А1 і поставимо крапку Б. Плавною круглої лінією, з’єднаємо точки Б і А1 на відстані 1,3 (точка Б) відстані від точки Б. Потім від А1 вгору відкладемо потрібну ширину комірця. Відзначимо точку А2. Перевіряємо, щоб А1А2 було одно ВВ1. Це десь шість сантиметрів. Тепер від А2 вліво зазначимо відстань у два сантиметри і поставимо А3. Потрібно з’єднати А3 і А1. Верхній край нашого коміра оформимо за спеціальною моделі через крапочки А3 і Б1.
  • Для поліпшення жорсткості в комірець підкладаємо ущільнювач.
  • Моделювання комірця сорочки чи пальта залежить тільки від майстрині. Він може бути з застібкою або без неї, з круглими кінчиками спереду або з гострими, йти встик або повністю з нахлестом. Вибраний варіант за рахунок багатьох відмінностей одне від іншого додає родзинку виробу. Стійку беруть і на сукні з вирізом. Моделі комірів для сукні виходять незвичайними – строгий комірець компенсує і в те же час доповнює відкрите декольте.
  • Варто врахувати, що створення сукні укладає в собі багато кроків. Перш ніж взятися за велику річ, потрібно навчитися зшити деякі елементи. Простий крій кофти з коміром допоможе вивчити навик зняття мірок і кмітливості речі, розкрою, сметывания, подгонов і пошиття.
  • Побудова сукні із застібкою ззаду нічим не буде відрізнятися від побудови звичайного сукні. Знімаємо мірки по горловині, враховуємо обхват шиї, потрібна ширина комірця. Пристраивание робиться так, щоб планки вироби виявилися ззаду, рівно в центрі шиї (на рівнях хребця). Такі коміри можуть бути і з відворотом. Якщо розібратися в викрійці коміра, то побудова і викроювання речі буде даватися легко, звичайно, новачкам краще починати з сорочки або жабо. Ну і найголовніше, якщо ви візьметеся за сорочку, то пам’ятайте, що потрібно знаходити всі акуратно, щоб не зіпсувати виріб.

Інші схеми викрійки

Приємного читання!

Оцініть статтю
Ідеї декору своїми руками