Викрійка жіночого рюкзака 🥝 з розмірами, як зшити шкіряний портфель, як зробити жіночий, як шити чоловічий, пошиття для дівчинки, маленький для ляльки, як пошити похідний, покрокова інструкція з фото

Як пошити маленький рюкзак зі шкіри та інших матеріалів? Багато хто, напевно, задавалися цим питанням. Так давайте розберемося в цьому. Це невелике посібник стане в нагоді, аж ніяк, не тільки майстрам на всі руки і професійним швачкам. Все, що буде описано нижче в статті дуже легко виконати, а власноруч зроблений рюкзак може зшити будь-хто зі старих джинсів!

vykrojjka ryukzaka zhenskogo 🥝 s razmerami, kak sshit kozhanyjj portfel, kak sdelat zhenskijj, kak shit muzhskojj, poshiv dlya devochki, malenkijj dlya kukly, kak poshit pokhodnyjj, poshagovaya instrukciya s foto44 Викрійка жіночого рюкзака 🥝 з розмірами, як зшити шкіряний портфель, як зробити жіночий, як шити чоловічий, пошиття для дівчинки, маленький для ляльки, як пошити похідний, покрокова інструкція з фотоЗараз ви зможете дізнатися, як зшити рюкзак своїми руками з одного лямкою (нашими викройками послужить старий рюкзак).

Як зшити рюкзак своїми руками покрокове пояснення (викрійки)

vykrojjka ryukzaka zhenskogo 🥝 s razmerami, kak sshit kozhanyjj portfel, kak sdelat zhenskijj, kak shit muzhskojj, poshiv dlya devochki, malenkijj dlya kukly, kak poshit pokhodnyjj, poshagovaya instrukciya s foto45 Викрійка жіночого рюкзака 🥝 з розмірами, як зшити шкіряний портфель, як зробити жіночий, як шити чоловічий, пошиття для дівчинки, маленький для ляльки, як пошити похідний, покрокова інструкція з фотоМожна зайти в інтернет і знайти сотні (якщо не більше) викрійок портфелів. Жіночі та чоловічі рюкзаки ніколи не выйдят з моди. З цим легко розібратися тим, хто давно шиє. Є варіант, звичайно, скористатися і ними. Але є і більш легкий спосіб. Потрібно лише старий рюкзак, який послужить лекалом, або викрійкою. А якщо комусь потрібен класний рюкзак зі старих джинсів своїми руками, то можна діяти по інструкції, але використовувати в якості матеріалу старі джинси.

Отже, пора діставати швейну машинку. Необов’язково бігти в магазин за новою і замороченной, з купою функцій. Стара радянська, яка припадає пилом вдома у багатьох, чудово підійде. На пошиття піде приблизно день у новачка. Ті, у кого є досвід роботи з машинкою або ті, хто є майстром у цій справі, звичайно, виконають все швидше. Для початку добре б взяти невеликий кусок будь-якої тканини і потренуватися в створенні на ньому рівного прямого шва. Хвилин через 15-20 вже цілком можна освоїтися.

Необхідні матеріали

Тренування пройшло успішно? Руки вже не трусяться? Відчули себе майстром? Клас! Що ж знадобиться для виготовлення?

 • Голки. Новачкам краще купити поміцніше (для джинсової тканини, наприклад), оскільки вони можуть швидко ламатися при не зовсім ловком володінні швейним апаратом. Ціна на голки невелика.
 • Нитки відповідного кольору. Тут порада тільки один. Потрібно спочатку визначитися з кольором вироби і підібрати ідентичного відтінку нитка.
 • Міцна тканина. Можна збігати в магазин за плащової тканиною. Вона відмінно підійде під рюкзак. Він добре буде витримувати навантаження, а також при попаданні під дощ така тканина збереже речі сухими. Цей вид матеріалу досить гарний. Знадобиться два шматки по 50 і 30 сантиметрів. Перший шматок тканини задасть основний тон, другу ж — зробить рюкзак більш цікавим.
 • Підкладкова тканина. Також приблизно 50 сантиметрів. Краще брати з запасом. Колір можна вибрати будь, він може контрастувати з основним. Це буде виглядати дуже оригінально і цікаво.
 • Спанбонд — 50 сантиметрів також знадобиться. Цей матеріал необхідний для жорсткості.
 • Ручку для рюкзака можна зшити з м’якого матеріалу розміром 40 на 7 сантиметрів репсової стрічки 40 сантиметрів.
 • Энергофлек — 40 сантиметрів. Цей матеріал піде на спинку, а також нижню частину рюкзака. Потрібен він для додання жорсткості.

vykrojjka ryukzaka zhenskogo 🥝 s razmerami, kak sshit kozhanyjj portfel, kak sdelat zhenskijj, kak shit muzhskojj, poshiv dlya devochki, malenkijj dlya kukly, kak poshit pokhodnyjj, poshagovaya instrukciya s foto46 Викрійка жіночого рюкзака 🥝 з розмірами, як зшити шкіряний портфель, як зробити жіночий, як шити чоловічий, пошиття для дівчинки, маленький для ляльки, як пошити похідний, покрокова інструкція з фотоВ цілому, по грошах цілком можна вкластися в п’ятсот рублів. Різноманітна фурнітура, замки підійдуть або зі старого рюкзака, або можна придбати в магазині. До речі, є варіант скоротити витрату і цих грошей.

Можна використовувати для виготовлення рюкзака старі джинси. Просто необхідно розпустити їх по шву і підібрати вищезазначені розміри. Джинс стане заміною плащової тканини. А в результаті вийде дуже симпатичний, класний і модний джинсовий рюкзак.

Пошиття

vykrojjka ryukzaka zhenskogo 🥝 s razmerami, kak sshit kozhanyjj portfel, kak sdelat zhenskijj, kak shit muzhskojj, poshiv dlya devochki, malenkijj dlya kukly, kak poshit pokhodnyjj, poshagovaya instrukciya s foto47 Викрійка жіночого рюкзака 🥝 з розмірами, як зшити шкіряний портфель, як зробити жіночий, як шити чоловічий, пошиття для дівчинки, маленький для ляльки, як пошити похідний, покрокова інструкція з фотоОтже, з необхідними матеріалами визначилися. Тепер можна приступати до распарыванию старого рюкзака для використання його в якості лекала.

Викрійка рюкзака обов’язково, на око краще її не робити (хоча б у перший раз). Замки і ручку можна запозичити теж зі старої речі. Викрійка рюкзака повинна складатися з наступних елементів:

 • Передня частина. Всі верхні кути треба трохи закруглити ножицями.
 • Нижня частина передньої сторони.
 • Спина. Її теж заокруглюємо зверху кути.
 • Бічні сторони.
 • Нижня частина. Кути необхідно закруглити.
 • Верхня частина кишені.
 • Нижня частина кишені. Кишеня на рюкзаку можна зробити на замку або застібці. Або взагалі позбутися від нього, якщо не потрібен. Тепер беремо всі ці викрійки, прикладаємо на потрібний матеріал, обводимо і вирізаємо кожну деталь у трьох примірниках. А потім ці три частини необхідно зшити.

vykrojjka ryukzaka zhenskogo 🥝 s razmerami, kak sshit kozhanyjj portfel, kak sdelat zhenskijj, kak shit muzhskojj, poshiv dlya devochki, malenkijj dlya kukly, kak poshit pokhodnyjj, poshagovaya instrukciya s foto48 Викрійка жіночого рюкзака 🥝 з розмірами, як зшити шкіряний портфель, як зробити жіночий, як шити чоловічий, пошиття для дівчинки, маленький для ляльки, як пошити похідний, покрокова інструкція з фотоТепер необхідно все акуратно обробити зрізи. Відмінно для цього підійде шов зигзагом на машинці. Обробляємо всі деталі, крім спинки і низу. До них переходити треба буде трохи пізніше. А поки що не варто абияк підходити до обробки зрізів. Адже Нам не треба, щоб лахміття стирчали з усіх швів, вірно?

Так, справу зроблено. І тепер вже беремо незайману спинку і низ. До них необхідно додати енергофлекс. Його пристібаємо разом з плащевочным матеріалом і спандбондом. Таким чином, деталі знайдуть жорсткість. Зверху закрити потрібно все підкладковим матеріалом.

vykrojjka ryukzaka zhenskogo 🥝 s razmerami, kak sshit kozhanyjj portfel, kak sdelat zhenskijj, kak shit muzhskojj, poshiv dlya devochki, malenkijj dlya kukly, kak poshit pokhodnyjj, poshagovaya instrukciya s foto49 Викрійка жіночого рюкзака 🥝 з розмірами, як зшити шкіряний портфель, як зробити жіночий, як шити чоловічий, пошиття для дівчинки, маленький для ляльки, як пошити похідний, покрокова інструкція з фотоПереходимо до приготуванні внутрішніх кишень. З плащового матеріалу потрібно вирізати шматок 17 на 36 сантиметрів. Внизу робимо складочку і пришиваємо тепер до підкладці. У внутрішній частині спинки шиємо одяг, попередньо зафіксувавши його з країв. Спинка готова, і тому можна прикріпити до неї ручки, які будуть накидатися на плечі. Їх можна взяти зі старого рюкзака.

Тепер переходимо до лицьовій стороні. Беремо необхідну вирізку, що готували заздалегідь, а також замок. Його треба докласти лицьовою стороною до передньої частини заготовки і добре зафіксувати шпильками або невеликими стяжками. Замок повинен лягти по периметру, ліворуч, зверху і правій частині лицьового заготовки рюкзака. Тепер з допомогою швейної машини треба пришити замок до матеріалу.

vykrojjka ryukzaka zhenskogo 🥝 s razmerami, kak sshit kozhanyjj portfel, kak sdelat zhenskijj, kak shit muzhskojj, poshiv dlya devochki, malenkijj dlya kukly, kak poshit pokhodnyjj, poshagovaya instrukciya s foto50 Викрійка жіночого рюкзака 🥝 з розмірами, як зшити шкіряний портфель, як зробити жіночий, як шити чоловічий, пошиття для дівчинки, маленький для ляльки, як пошити похідний, покрокова інструкція з фотоПереходимо до бічної частини. З плащової тканини ріжемо шматок розмірів 5 на 74 сантиметри. Цей відрізок буде закривати зверху замок. Кріпимо до відрізку спандбондом. Потім потрібно скласти його навпіл і пришити до боковині. Відзначаємо середину на цій заготівлі. А тепер і на боковині. Тепер можна поєднати їх по лініях і зафіксувати шпильками по периметру.

Замок расстегиваем і сідаємо за швейну машину. Потрібно акуратно пришити замок до бічної частини. Після цього замок можна застебнути. Тепер потрібно взяти нижню частину лицьової сторони і знайти на ній центр. Помічаємо його крейдою. Тепер з’єднуємо з попередньою частиною і зшиваємо.

vykrojjka ryukzaka zhenskogo 🥝 s razmerami, kak sshit kozhanyjj portfel, kak sdelat zhenskijj, kak shit muzhskojj, poshiv dlya devochki, malenkijj dlya kukly, kak poshit pokhodnyjj, poshagovaya instrukciya s foto51 Викрійка жіночого рюкзака 🥝 з розмірами, як зшити шкіряний портфель, як зробити жіночий, як шити чоловічий, пошиття для дівчинки, маленький для ляльки, як пошити похідний, покрокова інструкція з фотоДалі можна зайнятися кишенями, якщо вони будуть на рюкзаку. Їх можна пришити на будь-яке місце спереду. Спочатку кріпимо шпильками, а потім кріпимо за допомогою машинки. Можна переходити до низу. Як і раніше, потрібно знайти на середину заготівлі, відзначити її. Те ж саме необхідно зробити з лицьовою частиною. А після об’єднати і зшити. У результаті повинна вийти кошик.

Замок потрібно розстебнути, а кошик накрити спинкою. Після всі скріплюємо шпильками, а потім проходимся швейною машиною.

А як прикрасити рюкзак? Прикрашати можна різними стразами і аплікаціями, які коштують дуже дешево, а виглядають дуже гарно. Головне – фантазія. Якщо портфель джинсовий, то красиво будуть виглядати на ньому ланцюжки з різних матеріалів.

Клас! Рюкзак мішок повністю готовий. Одягайте його на плечі, він готовий до використання!

vykrojjka ryukzaka zhenskogo 🥝 s razmerami, kak sshit kozhanyjj portfel, kak sdelat zhenskijj, kak shit muzhskojj, poshiv dlya devochki, malenkijj dlya kukly, kak poshit pokhodnyjj, poshagovaya instrukciya s foto52 Викрійка жіночого рюкзака 🥝 з розмірами, як зшити шкіряний портфель, як зробити жіночий, як шити чоловічий, пошиття для дівчинки, маленький для ляльки, як пошити похідний, покрокова інструкція з фотоІ зовсім необов’язково витрачати якісь великі суми на покупку стандартного рюкзака, який не буде вписуватися в стиль якогось певного людини.

Адже цілком реально створити власноруч унікальний рюкзак, клас якого буде високий, при цьому витративши на нього мінімум своїх грошових коштів. Всього-то й потрібен зразок, матеріал, який можна використовувати навіть від старих джинсів (вийде чудовий джинсовий рюкзак), і трохи терпіння.

Дотримуючись даної інструкції, читач може зрозуміти, що пошиття рюкзаків – справа не дуже складна!

А який буде результат? За якістю саморобний рюкзак може вийти краще покупного, оскільки зроблений він буде акуратно і для себе. Адже багато хто стикався з такою проблемою, що недавно куплений рюкзак досить швидко виходив з ладу. Плюсом стане індивідуалізація. Тільки в однієї людини на світі буде подібна річ. І можна коригувати розміри. Необов’язково слідувати інструкції щодо розмірів. Можна самому вибрати пропорції. В цьому немає нічого складного. Загалом, готуємо матеріал, нитки, голки і шиємо рюкзак!

Інші види шиття

Приємного читання!

Оцініть статтю
Ідеї декору своїми руками