Виріб з підручних матеріалів на руку у формі годин: птах і комаха, або свій дизайн з наших пропозицій

podelka iz podruchnykh materialov na ruku v forme chasov: ptica i nasekomoe, ili svojj dizajjn s nashikh predlozhenijj726 Виріб з підручних матеріалів на руку у формі годин: птах і комаха, або свій дизайн з наших пропозиційДля кожного з нас дуже важливо стежити за часом. Час розформує наш день по порядку, а також підкаже ми встигаємо зробити що-то ще чи ні.

Саме тому придумали таку річ, як наручний годинник. Дуже зручно валятися на ліжку або грати в карти з друзями, ненароком швидкоплинно окинути поглядом циферблат і дізнатися, до якого варто завершувати. Годинник необов’язково робити у формі браслета, саморобні і красиві, вони відмінно підійдуть до інтер’єру на стіні або на шафі.

Годинник своїми руками

podelka iz podruchnykh materialov na ruku v forme chasov: ptica i nasekomoe, ili svojj dizajjn s nashikh predlozhenijj727 Виріб з підручних матеріалів на руку у формі годин: птах і комаха, або свій дизайн з наших пропозиційБатьки часто роблять такий подарунок дітям для того, щоб привчити до розпорядку і стабільного часу. Дуже часто хочеться зробити саморобку, тому і створюють щось самі. Зараз ми розглянемо, з чого створюють годинник і як зробити їх самостійно.

 • Ножиці
 • Папір
 • Картон або тарілка

Для створення годин багато не потрібно, все необхідне завжди під рукою, стрілочки годин можна вирізати самостійно, а механізм ззаду годин продається в готовому вигляді. Розглянемо варіант оформлення годин для дизайну кімнати.

podelka iz podruchnykh materialov na ruku v forme chasov: ptica i nasekomoe, ili svojj dizajjn s nashikh predlozhenijj728 Виріб з підручних матеріалів на руку у формі годин: птах і комаха, або свій дизайн з наших пропозиційНам підійде будь-викидний матеріал з трикутної, круглої або квадратної форми. Зробити дизайн допоможе наш уяву: можна фарбами розмалювати, можна зробити напис або взяти картину, вирізати в ній отвір. У неї вбудувати стрілки, механізм.

Стрічки годин можна зв’язати, сплести або вирізати з якого-небудь матеріалу. Самі годинник можна придбати готові, всі деталі з’єднати, красиво упакувати і подарувати. Дуже милий подарунок для дитини.

Для навчання дитини можна зробити макет настінних годинників з підручних засобів — механізм для цього не потрібен, достатньо того, щоб був циферблат і обертаються стрілки. І це буде не якась там підробка під годинник, а вельми корисний девайс. За допомогою цього макета можна навчати малюків дізнаватися котра година, або в ігровій формі привчати до режиму дня: наприклад, укладати спати — дитина називає час відходу до сну, ставить стрілочки в потрібне положення, йде вмиватися і укладатися. Так само можна снідати чи обідати, збиратися на прогулянку або в садок. Дитина буде із задоволенням грати з такими годинами.

Галерея: годинник з підручних матеріалів (25 фото)

Бабка з дроту, вироби комах своїми руками

Виріб комаха: бабка

podelka iz podruchnykh materialov na ruku v forme chasov: ptica i nasekomoe, ili svojj dizajjn s nashikh predlozhenijj729 Виріб з підручних матеріалів на руку у формі годин: птах і комаха, або свій дизайн з наших пропозиційБісероплетіння — це дуже красива ручна техніка плетіння з допомогою бісеру і дроту. Цією технікою можна створювати дерева, тварин, комах, птахів і навіть рослини.

З першого погляду, можна сказати, що все дуже складно і виріб неможлива, але на ділі це не так. Спочатку потрібно посидючість, уважність і бажання творити. Є варіанти оформлення бабки, цілком і повністю сплетеною з дроту. Вона виглядає ефектно — справжня брошка або шпилька. Найпростіший варіант — сплести її з дроту і зафарбувати лаком. Але можна придумати що-небудь цікавіше.

podelka iz podruchnykh materialov na ruku v forme chasov: ptica i nasekomoe, ili svojj dizajjn s nashikh predlozhenijj730 Виріб з підручних матеріалів на руку у формі годин: птах і комаха, або свій дизайн з наших пропозиційТак як тулуб у бабки невелике, та й розміром вона не вийшла, то сплести виріб буде легко. Багато часу це не займе. Зверніть увагу, що у бабки маленька головка, а це все одна велика намистина або дві маленькі. Вусики — це дріт. Тулуб робимо з маленьких намистинок, крила -теж.

Нам знадобиться:

 • Дріт
 • Кілька маленьких пакетиків бісеру
 • Одна велика намистина (дві поменше)
 • Ножиці

podelka iz podruchnykh materialov na ruku v forme chasov: ptica i nasekomoe, ili svojj dizajjn s nashikh predlozhenijj731 Виріб з підручних матеріалів на руку у формі годин: птах і комаха, або свій дизайн з наших пропозиційУ бабки всього 4 крила, по 2 на кожну з сторін. Отже, для верхнього крила, протягуємо 2 намистинки, скручуємо і робимо другий ряд 3 намистинки, 3 ряд 4 намистинки, 5 ряд 4 намистинки, 6 ряд 5 намистин, 7 ряд 5 намистин.

Як ви бачите, на фото показано що крило, цілеспрямовано плететься в одну сторону, створюючи форму вигину всередині. 8,9,10 ряди по 5 шт., 11, 12, 13,14, по 6 штук в ряду. з 15 по 20 ряд по 5 штук, зверніть увагу на перехід. Після 4шт, 3шт, 2шт, і готово. Принцип плетіння нижнього крила такий же, як і біля верхнього, єдина відмінність сторін і форми.

podelka iz podruchnykh materialov na ruku v forme chasov: ptica i nasekomoe, ili svojj dizajjn s nashikh predlozhenijj732 Виріб з підручних матеріалів на руку у формі годин: птах і комаха, або свій дизайн з наших пропозицій

З 1 ряду 3, 2ряд 4, 3 ряд 5, 6 ряд, 6, 7 ряд 7, 8 ряди по 11 по 8 шитий, потім на спадання. З 12 по 15 ряд по 6 штук, з 16 по 18 по 5 штук, з 19 по 21 по 4 штуки, 22 ряд 3 штуки, 23 ряд 2, 24 низку одна, крило закінчено і ми готові до з’єднання.

З їх загальної боку відбувається кріплення, візуально можна помітити, з якого боку слід скріплювати дротом.

Наступні 2 крила плетуться за тією ж схемою і на тому ж принципу, підготовлені крила з’єднуються з тулубом, яке, на жаль, поки що не готове.

Тулуб

 • Булавка,
 • Товста дріт,
 • Кілька великих намистин, на голову йде найбільша з них.
 • Ножиці

Бабка з дроту, якщо її прикріпити до шпильці, виглядає дуже ефектно.

podelka iz podruchnykh materialov na ruku v forme chasov: ptica i nasekomoe, ili svojj dizajjn s nashikh predlozhenijj733 Виріб з підручних матеріалів на руку у формі годин: птах і комаха, або свій дизайн з наших пропозиційВарто пам’ятати, що працювати за схемою, що тут описано, зможе тільки досвідчений чоловік, для новачків тема бісероплетіння повинна починатися поступово, з малих форм.

Тому, якщо у вас з’явилося непереборне бажання творити, освоїти той чи інший вид рукоділля, слід запам’ятати наступне: буде набагато простіше створювати красиву, оригінальну річ, маючи перед очима покрокові інструкції, які супроводжуються фотографіями.

Адже спостерігаючи за процесом творчості з боку, можна, по-перше, вивчити ту чи іншу техніку рукоділля, по-друге, максимально повно підготуватися до самого процесу творчості: запастися необхідним матеріалом, проаналізувати відгуки про якість матеріалу, вибрати найкращий. Крім того, можна навіть списатися з людьми, вироби яких здалися вам найбільш цікавими та оригінальними.

podelka iz podruchnykh materialov na ruku v forme chasov: ptica i nasekomoe, ili svojj dizajjn s nashikh predlozhenijj734 Виріб з підручних матеріалів на руку у формі годин: птах і комаха, або свій дизайн з наших пропозиційЯк правило, саме такий продуманий підхід до самостійного рука -творчості має найкращий результат. Майбутній автор, заздалегідь продумавши найдрібніші деталі свого виробу, а, може, і великі технічні елементи, послідовність того чи іншого кроку, у результаті, має можливість отримати набагато більш оригінальну, можна сказати, ексклюзивну річ.

Крім того, не варто забувати про те, що і сам процес створення тієї чи іншої красивої речі, її со-творіння, має свій особливий — терапевтичний — ефект. Автор виробу, крім отримання красивою, а часом, вельми оригінальної речі, набуває щось більше: те, що неможливо купити в магазині разом з гарною річчю — почуття задоволення, відчуття творення, створення чогось прекрасного.

podelka iz podruchnykh materialov na ruku v forme chasov: ptica i nasekomoe, ili svojj dizajjn s nashikh predlozhenijj735 Виріб з підручних матеріалів на руку у формі годин: птах і комаха, або свій дизайн з наших пропозиційТому навіть така дрібниця, як плетиво невеликий дрібнички з бісеру: бабки, метелики, птахи, жучка — безсумнівно надає благотворний вплив на саму людину, який займається рукоділлям. І, в принципі, не має особливого значення, в’яжете, чи ви плетете з бісеру і дроту, вишиваєте, а може бути, робите ляльки ручної роботи, головне — ви творите, творіть, роблячи світ навколо себе досконалішими, чистіше, а людей — доброзичливіше і щасливішим. Удачі вам!

Інші види рукоділля

Приємного читання!

Оцініть статтю
Ідеї декору своїми руками