Вироби з пластикових пляшок своїми руками покроково, вироби своїми руками, вироби для дачі шишка і літак

podelki iz plastikovykh butylok svoimi rukami poshagovo, podelki svoimi rukami, podelki dlya dachi shishka i samolet298 Вироби з пластикових пляшок своїми руками покроково, вироби своїми руками, вироби для дачі шишка і літакПластмасова пляшка — це не просто непотрібне сміття, це варіант для створення декору при вмілому її застосуванні. Пляшки розрізняються за формами, кольором і розмірам. Ці відмінності дозволять вам створити красиві вироби з пластикових пляшок для будинку або дачі своїми руками.

Варіанти виробів з пляшок

Великі будівлі.

Пляшки з пластику застосовуються у нашому випадку, як замінник різних матеріалів всіляких конструкцій. Вони можуть замінити цеглини або шифер. Для надання потрібної міцності, пляшку засипають піском, а для того, щоб вона досягла потрібної форми, застосовують прессовку і гострі ножиці.

Альтанки, тепличні споруди.

Сенс споруди полягає у встановленні спеціальних виробів із застосуванням кріпильних матеріалів у формі дроту або мотузки. В кінці, при застосуванні досить міцних каркасів, виходять хороші опорні стіни для будь-якого виду споруд.

Огороджувальні деталі своїми руками.

Принцип вироби схожий, як і в пункті, описаному нижче. Також може бути зроблений варіант з прикрасою звичайного паркану або хвіртки за допомогою пластикових пляшок, їх нарізки і склеювання мозаїк.

Навіси своїми руками.

Споруду можна використовувати, як дачне укриття від негоди. Ховатися можна не тільки самому, але і залишити автомобіль, або іншу техніку. Для будівництва необхідно встановити хороший каркас, на який за допомогою спеціальної дроту прикріпити пляшки.

Нагрівачі для води.

При правильному спорудженні і з’єднанні пластикових ємностей, можна створити літній душ, вода якого буде нагріватися в пляшечках під впливом сонця.

Меблі з пластику.

За допомогою пляшок можна зробити вуличні лавки, стільці, і навіть диванчики, які можуть бути обшиті для кращого комфорту.

Плафони для ламп.

Візьміть пластикові пляшки, які не піддаються термічному впливу. Створити плафон можна будь-якої форми і колірної гами в залежності від декору дачі та списку вимог.

Клумби з пластику.

Поставивши пляшку спеціальної обробки в поєднанні з іншими кріплять матеріалами, наприклад, камінням, можна створити прекрасну коричневу клумбу і при потребі зафарбувати отримані вироби.

Шпаківні.

Навісні вироби з пляшечок годівниць для птахів створюються буквально за кілька надрізів в основу пляшки. При допоміжній обробці, годівниця може виглядати досить добре.

Лижі для дошкільнят

Достатньо взяти дві однакові 1,5 або 2-літрові пляшки, збоку кожної вирізати овальне «віконце», куди могла пролізти стопа дитини, і обклеїти краю кольоровий або звичайною ізолентою (щоб не випадково поранитися об гострі краї). Такі лижі можна використовувати в різних естафетах на килимі, наприклад, в дитячому саду або при організації дитячого свята в просторому приміщенні. У таких лижах добре розвивається координація руху.

Чайник

Дітям на дачі хочеться чимось зайнятися, поки дорослі копаються в землі або працюють на будівництві. З пластикових пляшок можна зробити цілий сервіз: заварювальний чайник, цукорниці, вази під варення і чашечки для лялькового чаювання. А з солоного тіста зробити для ляльок частування — печиво і кренделі.

Для облаштування двору і дачної ділянки використовуються не тільки самі пластикові баклажки, але і пробки від них — просто чудові яскраві мозаїчні набірні панно виходять якщо їх вміло поєднати. Таке панно може використовуватися і як прикраса на стіну будинку, або паркан, і як дорога. Подивіться фото в інтернеті — очей не відірвати!

Галерея: вироби з пластикових пляшок для дачі (25 фото)

Лебеді-кашпо

Для того щоб зробити цікаве оформлення у формі лебедя, нам потрібно певну кількість великих виробів (п’ять або шість приблизно — все залежить від величини пташки), а також:

  • Дріт з різних металів.
  • Спеціальна шпаклівка.
  • Металева сіточка.
  • Бинти або марлечку.
  • Гострий ножик (для створення форми).
  • Шпателі різної величини.

Покрокове створення:

podelki iz plastikovykh butylok svoimi rukami poshagovo, podelki svoimi rukami, podelki dlya dachi shishka i samolet299 Вироби з пластикових пляшок своїми руками покроково, вироби своїми руками, вироби для дачі шишка і літакРазрежем невелику пляшку вздовж, не намагаючись виготовити дві однакові половини, це для поробки зовсім не потрібно. Приблизна форма в кінці цієї операції повинна нагадувати великий вазон. Потім засиплемо мокрий пісок для того, щоб досягти необхідної нам деформації пляшечки.

Прикріпимо дріт до кришечці, перед цим зробивши в ній отвір. Для полегшення цієї роботи ви можете взяти нагріте гвоздик або ручну дриль. Дріт потім стане шиєю пташки. Розведену шпаклівку накинулися на підготовлену підстилочку з поліетилену шаром у шість сантиметрів. На створений свого роду фундамент, поставимо пляшку з піском, про яку йшла мова в попередніх пунктиках. Застосовуючи шпатель і розчин, додамо тілу лебедя потрібні форми.

Додамо дроті вигнуті форми, що нагадують шийку. На дріт закріпимо накатані овали із шпаклівки і міцно закріпимо всі марлею або бинтиком. Перехід від основи до шиї лебедя не повинен бути занадто різким, в іншому випадку, конструкція вийде неправильною. В кінці дроту зробимо голову із шпаклівки, додаючи очі і дзьобик.

Сіточку з металу з допомогою растворчика прикріпимо до корпусу і отримаємо прекрасні крила. На сіточку накладемо розчин і в кінці повинні вийти крила потрібної нам форми. Процес досить складний, тож наберемося терпіння і сил. Застосовуючи шпателі, надаємо форму вигинів властивих лебедям.

Після висихання, відшліфуємо створене виріб нашої наждачним. Наступним етапом прогрунтуйте пташку і пофарбуйте, не забуваючи намалювати всі деталі особи лебедя.

Кактуси.

Досить незвичайна ідея і дуже проста в монтажі. За допомогою дроту створюємо основу кактуса і закріпимо її в землі. Після цього, надягаємо пляшки потрібної форми і колірної гами.

Квіти.

Для створення пластикових квіток нам потрібно взяти:

  • Гострий ножик і ножиці.
  • Пляшки потрібної форми і колірної гами.
  • Фарби і лак для професійних робіт.

Покрокова інструкція створення:

podelki iz plastikovykh butylok svoimi rukami poshagovo, podelki svoimi rukami, podelki dlya dachi shishka i samolet300 Вироби з пластикових пляшок своїми руками покроково, вироби своїми руками, вироби для дачі шишка і літакВідріжемо верх пляшки. Далі зробимо нашими ножицями кілька надрізів до основи. Одна смужка повинна бути більш широкою, ніж на 3 наступних, так як вона буде представляти лепесточек, а тонкі смужки будуть тичинками.

Смуги, які мають велику ширину, потрібно обрізати ножицями, віддаючи їм гарну форму. Тонкі смужки з допомогою ножа закручуємо і відгинаємо вниз.

Пелюсточки – широкі смужки фарбуються зеленою фарбою або спеціальним лаком.

Підставка складається з матеріалу, що залишився, шляхом розрізання пляшечки навпіл, не доходячи до низу, п’ять сантиметрів. Серединка дна залишиться цілою. Надаємо заготівлі потрібну форму і встановимо на землю.

Висновок.

Ось ми і розібрали основні вироби із пластику для дачі, ще користуються популярністю шишки, ослики й літаки для дітей. Найскладніше зробити ослика, у цьому випадку буде потрібно багато пляшок.

Інші схеми рукоділля

Приємного читання!

Оцініть статтю
Ідеї декору своїми руками