Вироби з пластиліну для дітей 🥝 як зліпити фігурки поетапно

podelki iz plastilina dlya detejj 🥝 kak slepit figurki poehtapno328 Вироби з пластиліну для дітей 🥝 як зліпити фігурки поетапноУ багатьох дітей у ранньому віці розвивається потяг до творчості, і вони починають проявляти інтерес до фарб, олівців, різних поробок. Особливо діти люблять грати з пластиліном, адже це прекрасний матеріал, з допомогою якого можна зліпити багато цікавий речей.

Серед різних пластилінових виробів можна виділити будиночок. Дитина часто використовує зліплені їм предмети в іграх, і будинок обов’язково у них в нагоді в якості житла для якої-небудь маленької фігурки. Якщо малюк зацікавився ліпленням з пластиліну, саме час навчити його створювати будинок з пластиліну.

Отже, легким рухом руки кімната перетворюється… в художню студію. Сьогодні ми – дитсадок, старша група, і ліпимо вироби поетапно на тему Моє місто. А оскільки місто у кожного свій – можна зліпити і теремок, і чарівний замок.

Лісовий будиночок

Один з найцікавіших і водночас простих варіантів пластилінового будинку — маленький лісовий будиночок. Зліпити його дуже легко, і при цьому результат обов’язково вразить і дитини, і вас.

 1. Ліпимо будиночок. Розімніть шматок білого пластиліну і podelki iz plastilina dlya detejj 🥝 kak slepit figurki poehtapno329 Вироби з пластиліну для дітей 🥝 як зліпити фігурки поетапнонадайте йому квадратну форму. Зробити це просто: скатайте розігрітий пластелін в кулю і акуратно притискайте кожну сторону до столу. Нерівні ділянки підкоригуйте пальцями.
 2. Для даху візьміть шматок коричневого кольору і так само розімніть його рукою. Вылепите об’ємний трикутник за розміром білого кубика.
 3. Покриттям для даху стануть маленькі розплющені кульки. Скачайте кілька таких коричневого кольору і, приплюснувши кожен пальцями, починайте викладати їх по даху рядами, поки повністю не заповніть обидва ската.
 4. Фронтову частину даху располосуйте стеком і ним же надайте пластиліну структуру, характерну для дерева.
 5. Покладіть дах на білий куб, сформувавши будинок.
 6. Наступний етап ліплення будиночка — оздоблення. Зробіть із коричневого кольору вісім тонких смужок по довжині білого кубика. Прикріпіть по дві смужки їх на кожен кут. Додайте ще одну смужку на місце, де фронтова сторона даху стикається зі стіною.
 7. podelki iz plastilina dlya detejj 🥝 kak slepit figurki poehtapno330 Вироби з пластиліну для дітей 🥝 як зліпити фігурки поетапноЗ того ж кольору зліпіть мініатюрну дверцята і віконце, одне або декілька.
 8. Двері надайте ту ж дерев’яну структуру, яку до цього надавали даху, намалювавши на ній кілька смужок і злегка подряпавши гладку поверхню пластиліну.
 9. Розімніть зелений пластилін і вылепите з нього змійку, яка за розміром не може обхопити будиночок.
 10. Прилаштуйте її до стін будинку і з допомогою зубочистки або інший тонкої палички залиште кілька вм’ятин, надавши пластилиновому саду необхідну фактуру. Виріб можна оформити і в зимовому стилі, якщо вона робиться на Новий рік. Тоді замість зеленого кольору використовуйте білий.
 11. Таку ж зелень (сніг) прикріпіть під віконце.
 12. З маленьких шматочків червоного кольору спорудите квіти на зелені біля будинку.
 13. Зігнувши плоский прямокутник і прикріпивши його над вхідними дверима, можна зробити мініатюрний козирок.

Галерея: пластиліновий будиночок і місто (25 фото)

Хатинка

Наступний варіант будиночка, зліпленого з пластиліну своїми руками — дерев’яна хатинка. В процесі використовується не тільки пластилін, але і картонні основи, тому варто підготуватися і запастися необхідними речами заздалегідь.

 1. Візьміть коричневий колір і зліпіть з нього podelki iz plastilina dlya detejj 🥝 kak slepit figurki poehtapno331 Вироби з пластиліну для дітей 🥝 як зліпити фігурки поетапнокілька товстих колод.
 2. Основою для будиночка стане звичайна картонна коробочка невеликих розмірів, наприклад, банку з-під крему. Обліпили всі стіни майбутнього будиночка отриманими колодами.
 3. Візьміть аркуш картону і виріжте прямокутник, який в зігнутому вигляді зміг би покрити будиночок.
 4. Обліпити дах пластиліном сірого кольору і стеком розмалюйте її у вигляді черепиці.podelki iz plastilina dlya detejj 🥝 kak slepit figurki poehtapno332 Вироби з пластиліну для дітей 🥝 як зліпити фігурки поетапно
 5. Накрийте будиночок вийшла дахом і заліпіть просвіти коричневим пластиліном.
 6. З блакитного кольору зліпіть два віконця. Перше, кругле, прикріпіть на фронтову сторону даху, а друге, прямокутна, — до стіни. До нього можна приробити віконниці.
 7. З помаранчевого кольору зліпіть пічну трубу і прикріпіть її до схилу даху.

Будиночок з рослинами

Майстер-клас пропонує своїми руками зліпити дивний будиночок. Біля нього є невеликий садок, а самі стіни будинку обплетені плющем.

Незважаючи на оригінальну картину може здатися, що будиночок зроблений руками професіонала, але насправді тут немає нічого складного, і таку саморобку може зробити будь-яка дитина.

 1. podelki iz plastilina dlya detejj 🥝 kak slepit figurki poehtapno333 Вироби з пластиліну для дітей 🥝 як зліпити фігурки поетапноВиріжте з картону диск. Це буде галявина для будиночка.
 2. Посеред галявини заліпіть прямокутник будь-якого кольору, крім зеленого, за розміром майбутнього будинку. Від однієї з сторін проведіть до кінця диска доріжку з жовтого пластиліну. Решта простір заліпіть зеленим кольором — це трава.
 3. Сам будиночок виконується за допомогою картонних заготовок. Заздалегідь зробіть стіни і дах для будиночка. Дві стіни повинні мати загострений кінець у вигляді трикутника, щоб не залишалося проміжків між будинком і дахом.
 4. Стіни покрийте сірим пластиліном, намалювавши на них за допомогою стека цеглинки. Зліпіть двері і вікна і прикріпіть їх до стін будинку.
 5. Дах обліпити помаранчевим пластиліном, зобразимо на ній черепицю. Можна зробити дах оригінальніше, залишивши на ній відбитки від ковпачка фломастера. Таким чином, вийде, що на даху будуть візерунки з дрібних квіточок.
 6. Прикріпіть стіни навколо прямокутника на диску і накрийте сформувався будиночок дахом.
 7. З білого кольору зліпіть чотири колони, якими обліпити кути будинку, тим самим надійніше прикріпивши його до поляни.
 8. З зеленого пластиліну починайте ліпити стебла і листочки, прикріплюючи їх до стін будинку. Пустіть довге стебло за однією з білих колон біля вхідних дверей, а потім і по даху.
 9. Візьміть яскраві кольори і зліпіть квіти, прикрасивши ними порожні стебла. Квіти повинні перебувати і вздовж стіни, і на даху.
 10. З коричневого та сірого кольорів пластиліну вылепите маленькі кульки і, трохи сплющив їх, прикріпіть по діаметру галявини і перейдіть ними доріжку до входу.

Пластиліновий містечко

Набагато цікавіше грати не з одним будиночком, а цілим мініатюрним містом. Дитині буде цікаво провести своїх маленьких лялечок по міських вулицях, відвести їх до ставка і поселити друзів в сусідніх будинках.

Крім того, ліплення цілого міста — захоплююче заняття, яке обов’язково сподобається маленькому скульптору.

 1. podelki iz plastilina dlya detejj 🥝 kak slepit figurki poehtapno334 Вироби з пластиліну для дітей 🥝 як зліпити фігурки поетапноВізьміть шматок картону або використовуйте спеціальну дошку для пластиліну.
 2. Розімніть сірий шматок пластиліну і розкачайте його в довгу товсту ковбаску. Покладіть цю ковбаску посеред обраної основи і розмажте її за нею, сформувавши дорогу.
 3. За допомогою білого пластиліну «намалюйте» пішохідний перехід з тонких білих смужок і нанести дорожню розмітку.
 4. Виділіть дорогу тонкими смужками зеленого пластиліну і переходьте до декору верхній частині основи.
 5. З коричневого пластиліну зліпіть ковбаску середньої товщини і, приплюснувши, покладіть її прямо поруч з дорогою. Це буде стежка.
 6. Частину верхньої половини заліпіть зеленим кольором.
 7. Використовуйте різні кольори, щоб зліпити будівлі багатоквартирних додому. Розставте їх недалеко від стежки.
 8. Використовуйте коричневий пластилін, щоб зробити даху, і чорний, щоб зліпити невеликі віконця.
 9. Вздовж стежки розсадіть пластилінові дерева.
 10. Заліпіть другу половину зеленим пластиліном, залишивши невеликий півколо біля основи листка або дошки. Його заповніть блакитним пластиліном, перетворивши в озеро.
 11. Уздовж великої дороги розставте ліхтарі, зроблені з сірого (стовпи) і білого (ліхтарі) пластиліну.
 12. Навколо озера поставте зліплені лавки і зелені кущики, а саме озеро наповніть білими мініатюрними лебедями.
 13. Озелените другу половину основи, насадивши багато дерев і кущів.
 14. За бажанням на дорогу можна поставити пластилінові машинки.

podelki iz plastilina dlya detejj 🥝 kak slepit figurki poehtapno335 Вироби з пластиліну для дітей 🥝 як зліпити фігурки поетапноПластилін — прекрасний матеріал, що сприяє розвитку творчого таланту у дітей. Щоб допомогти малюкові зробити пластиліновий будиночок, використовуйте майстер-класи, розписані вище, і, звичайно, свою фантазію.

Дозволяйте дитині робити більшість деталей своїми руками і не намагайтеся відібрати у нього пластилін, щоб показати, як треба. Нехай малюк застосує фантазію в такому цікавому справі, як ліплення.

Інші схеми ліплення

Приємного читання!

Оцініть статтю
Ідеї декору своїми руками