Вироби з пластиліну для дітей 🥝 як зліпити фігурки з Майнкрафта

podelki iz plastilina dlya detejj 🥝 kak slepit figurki iz majjnkrafta343 Вироби з пластиліну для дітей 🥝 як зліпити фігурки з МайнкрафтаЗ раннього дитинства батьки прищеплюють своїм дітям любов до творчості. Ліплення з пластиліну різних фігур і виробів сприяє розвитку фантазії, посидючості, уяви і дрібної моторики рук. Які ж легкі вироби з пластиліну малюк може зробити своїми руками? Включивши уяву і фантазію можна легко створити з його допомогою різні вироби: тварин, квітів, іграшок, персонажів із мультфільмів, овочів і фруктів, навіть вогонь з пластиліну. Часто діти використовують додаткові матеріали, це можуть бути листя, жолуді, квіти, бісер і будь-які інші підручні засоби, які допоможуть зробити саморобку оригінальною.

Трохи про пластиліні

Пластилін з’явився близько 100 років тому і популярний донині. Цей матеріал є не тільки іграшкою для дітей. Не всім відомо, але багато скульптори часто використовують його для своїх ескізів майбутніх творів, перш ніж вилити їх у металі. У продаж він надходить упакований в коробки, буває різних кольорів і розмірів. Купити його можна в дитячих, канцелярських та художніх магазинах. Найкраще займатися ліпленням на рівній, твердій поверхні. А скільки квітів! У коробках можуть бути бруски абсолютно будь-якого кольору, а якщо вам потрібен якийсь особливий колір, то ви зможете створити його самі, зліпивши кілька кольорів між собою.

Техніка виконання простих виробів з пластиліну

Одна з найпростіших фігур, з якої варто починати малюкові — це, звичайно ж, колобок. Давайте поетапно розглянемо що потрібно робити:

 • спочатку необхідно вибрати колір;
 • потім надати форму кола обраному бруска пластиліну;
 • з допомогою спеціального ножика прорізати рот (краще це робити батькам, не варто давати дітям у руки такі предмети);
 • і, нарешті, зробити очі з іншого кольору.

От і все! Колобок готовий. З ліпленням колобка впораються навіть найменші діти.

Дітям постарше можна запропонувати зліпити акваріумну рибку. Адже ці яскраві створення завжди привертають увагу. Техніка ліплення ненабагато складніше:

 • podelki iz plastilina dlya detejj 🥝 kak slepit figurki iz majjnkrafta344 Вироби з пластиліну для дітей 🥝 як зліпити фігурки з Майнкрафтавибрати колір — можна поєднувати кілька кольорів;
 • додати пластиліну обрану форму;
 • зробити плавники і хвіст і з’єднати їх з тулубом;
 • зробити очей за допомогою бісеру (якщо є під рукою) або з допомогою намистинки, виліпленої з матеріалу чорного кольору;
 • при бажанні можна зробити луску

Рибка готова!

Ліплення з пластиліну заняття захоплююче і розвиваюче. Поступово, після того, як малюк освоїть виготовлення легких пластилінових виробів, фігури будуть ставати все складніше. При заняттях ліпленням з дитиною важливо розуміти, які фігури він вже готовий ліпити, а для яких йому поки не вистачає посидючості й майстерності. Хлопчики часто ліплять зброю з пластиліну — пістолети, автомати, гармати. Запитайте у будь-якого хлопчика: як зліпити пістолет з пластиліну? І він вам розповість. Дівчатка воліють ліпити ляльок, різні частування для них і милих тварин.

Галерея: пластилінові фігурки з гри Майнкрафт (25 фото)

Як зробити з пластиліну Майнкрафт?

Як ви вже зрозуміли, можна придумати і зліпити своїми руками багато простих і складних пластилінових виробів. Це свобода для творчості вашої дитини. Зараз дуже популярні комп’ютерні ігри та багато діти багато часу проводять за комп’ютером. Щоб зацікавити дитину ліпленням, давайте спробуємо зробити з пластиліну Майнкрафт. Але спочатку давайте розберемося що це.

Що таке Майнкрафт?

Це популярна комп’ютерна гра, яка представляє свій тривимірний світ, що повністю складається з блоків. Гравці можуть вільно перебудовувати цей світ, створювати різні споруди за аналогією з конструктором Лего. Гравець може переслідувати в грі будь-яку ціль — просто обстежувати світ, боротися з різними супротивниками або створювати різноманітні споруди і предмети. Крім цього, в грі присутні так звані МОБИ — це ігрові об’єкти, такі як корова, вівця, кролик, кінь, зомбі і багато інших. Ці ігрові об’єкти також зібрані з кубічних блоків, як і все інше в грі.

Тепер, коли ви маєте уявлення про майнкрафте, зробимо будь-яку ігрову фігурку., наприклад, можна виліпити Стіва — головного героя гри Майнкрафт, або Кріпера — ворожого Мобу. В руки Стіву можна дати меч, щоб він міг охороняти свій дім від скелета та інших ворогів. Цілі вулиці з будинками і деревами можна виліпити, використовуючи пластилінові блоки, і заселити ці вулиці персонажами, використовуючи їх же. Звичайно, якщо ви не уявляєте собі, як все це повинно виглядати краще заздалегідь подивитися картинки в інтернеті.

Першим ділом підготуємо інструменти:

 • пластилін;
 • спеціальний ніж (можна замінити тонкою металевою лінійкою);
 • зубочистки

Ліпимо порося з майнкрафт

podelki iz plastilina dlya detejj 🥝 kak slepit figurki iz majjnkrafta345 Вироби з пластиліну для дітей 🥝 як зліпити фігурки з МайнкрафтаДля цього нам знадобиться пластилін трьох кольорів:

 • білий;
 • червоний (рожевий);
 • чорний;
 • фіолетовий

Так як рожева свинка, є два варіанти її зліпити — можна взяти рожевий пластилін або змішати червоний і білий кольори між собою. Щоб отримати рожевий колір — візьміть порівну червоного і білого пластиліну і розминайте в руках, поки колір не стане однорідним.

Розминаємо пластилін у руках, поділяємо на три частини:

 • великий — для тулуба;
 • середній — для голови;
 • маленький — для ніжок

Великому шматку надаємо форму прямокутника, з середнього шматка робимо квадрат — це голова. З’єднуємо тулуб і голову з допомогою зубочистки. З самої маленької частини робимо 4 однакових квадратики — це ніжки. З допомогою білого і чорного пластиліну робимо очі:

 • тонко розкачуємо невеликий шматочок білого кольору, вирізаємо два невеликих квадрата і прикріплюємо до голови на ті місця, де повинні бути очі;
 • тонко розкачуємо невеликий шматочок чорного кольору, вирізаємо квадрати менше, ніж білі і прикріплюємо до білих квадратах

З фіолетовою крапельки робимо квадратний п’ятачок і прикріплюємо в центр мордочки. Ніздрі можна зробити за допомогою зубочистки або сірникової голівки. Для вушок робимо два невеликих квадрата з рожевого пластиліну і прикріплюємо з боків мордочки. Прикріплюємо до тулуба ноги. Наша свинка готова!

Тепер ви знаєте, як ліпити з пластиліну Майнкрафт. З будь-якою фігурою принцип буде схожий — з кубічних блоків створити те, що прийшло в голову. Фантазія безмежна, тому можна придумати цілу композицію — виліпити красиві будиночки, дерева, інших тварин. Захоплюючись ліпленням, ваша дитина буде проводити вечори за корисним і захоплюючим заняттям. Вам потрібно буде забезпечити його всім необхідним.

Інші схеми ліплення

Приємного читання!

Оцініть статтю
Ідеї декору своїми руками