Вишивка на джинсах 🥝 як вишити джинси гладдю або хрестиком, як зробити на дірці візерунок сердечко або сніжинку голкою і нитками муліне, як вишивати бісером квіти на тканини джинс

vyshivka na dzhinsakh 🥝 kak vyshit dzhinsy gladyu ili krestikom, kak sdelat na dyrke uzor serdechko ili snezhinku igolkojj i nitkami muline, kak vyshivat biserom cvety na tkani dzhins5 Вишивка на джинсах 🥝 як вишити джинси гладдю або хрестиком, як зробити на дірці візерунок сердечко або сніжинку голкою і нитками муліне, як вишивати бісером квіти на тканини джинсДовгий час джинсові речі з вишивкою користуються великою популярністю у представниць прекрасної статі. Однак, брак матеріальних коштів, часто заважає слідувати за модою. Зневірятися не варто. Власну унікальну річ можна створити за пару вечорів своїми руками.

Вишивка на джинсах або джинсовій куртці може бути виконана гладдю і хрестиком, і виконувати при цьому не тільки декоративну, але й практичну функцію. Іноді, щоб врятувати улюблені джинси, досить вишити руками невеликий візерунок, і з його допомогою замаскувати шов на дірці, або пляма, яка не вийшло вивести під час прання. Схеми для вишивки, в залежності від побажань, можна підібрати в інтернеті.

Матеріали для роботи

Для роботи знадобляться

 • Джинси.
 • Міцні п’яльця і голки.
 • Нитки.

Для роботи можна використовувати муліне, віскозу, бавовна і навіть шерсть, якщо вишивка буде виконуватися на зимових речі.

Додатковий декор

vyshivka na dzhinsakh 🥝 kak vyshit dzhinsy gladyu ili krestikom, kak sdelat na dyrke uzor serdechko ili snezhinku igolkojj i nitkami muline, kak vyshivat biserom cvety na tkani dzhins6 Вишивка на джинсах 🥝 як вишити джинси гладдю або хрестиком, як зробити на дірці візерунок сердечко або сніжинку голкою і нитками муліне, як вишивати бісером квіти на тканини джинсНамистини, стрази, паєтки і бісер можна використовувати як самостійний декор, так і доповнення до готової вишивки.

Перший важливий етап роботи підготовка і перевірка матеріалів. Джинси, особливо нові, попередньо випрати засобом для кольорових речей в теплій воді не вище 40 градусів. Прополоскати і залишити у воді на деякий час. Зливаючи воду, зверніть увагу на її колір. На цей відтінок треба орієнтуватися при виборі муліне. Якщо вода набула сині відтінки, то й нитка підбирати в такий же гамі.

vyshivka na dzhinsakh 🥝 kak vyshit dzhinsy gladyu ili krestikom, kak sdelat na dyrke uzor serdechko ili snezhinku igolkojj i nitkami muline, kak vyshivat biserom cvety na tkani dzhins7 Вишивка на джинсах 🥝 як вишити джинси гладдю або хрестиком, як зробити на дірці візерунок сердечко або сніжинку голкою і нитками муліне, як вишивати бісером квіти на тканини джинсЯкщо візерунок планується вишивати на світлому одязі, перед початком роботи провести тест на фарбування. Щоб вибрані для цієї мети нитки, після прання не зіпсували річ некрасивими розлученнями. Робиться це просто. Нитки замочити на півгодини в ємності з теплою водою 30-40 градусів. Після закінчення часу віджати через білу тканину. Якщо на ній залишилися кольорові розводи. Нитки не годяться для вишивки.

Невеликий ескіз на тканину можна завдати звичайним крейдою. Якщо вишивка велика, то для переносу знадобляться наступні матеріали:

 • Водорозчинні маркери. Малюнок тримається на тканини до двох діб і після прання в теплій воді зникає. Такий малюнок не можна прасувати і прати гарячою водою, він може закріпитися на тканини і вивести його не вийде.
 • Копірка для тканини. Зручний варіант переносу схеми на тканину. Існує біла копірка, що дуже зручно для використання на джинсах темного кольору.
 • Флізелін. Щільний клейкий матеріал додасть тканини жорсткості на час виконання роботи. Відмінно підійде для вишивки на джинсах зі стрейчевым ефектом. На флізелін нанести обраний візерунок, обрізати по контуру і припаяти гарячою праскою на місце майбутньої вишивки.
 • Накладна канва. Для вишивки хрестом. З готової вишивки видаляється методом витягування ниток на тканині залишається тільки готовий візерунок.

vyshivka na dzhinsakh 🥝 kak vyshit dzhinsy gladyu ili krestikom, kak sdelat na dyrke uzor serdechko ili snezhinku igolkojj i nitkami muline, kak vyshivat biserom cvety na tkani dzhins8 Вишивка на джинсах 🥝 як вишити джинси гладдю або хрестиком, як зробити на дірці візерунок сердечко або сніжинку голкою і нитками муліне, як вишивати бісером квіти на тканини джинсВеликий малюнок буде відмінно виглядати на стегнових частинах джинс, дрібні візерунки добре виконувати на кишенях, уздовж швів і по низу брюк. Вишивати візерунок треба на частинах одягу, де відсутні шви і згини.

Не варто виконувати вишивку на рівні колін. Ця частина схильна до деформації і виконана робота швидко стане виглядати неохайно і непривабливо.

Галерея: вишивка на джинсах (25 фото)

Види декору

Вишивка гладдю

vyshivka na dzhinsakh 🥝 kak vyshit dzhinsy gladyu ili krestikom, kak sdelat na dyrke uzor serdechko ili snezhinku igolkojj i nitkami muline, kak vyshivat biserom cvety na tkani dzhins9 Вишивка на джинсах 🥝 як вишити джинси гладдю або хрестиком, як зробити на дірці візерунок сердечко або сніжинку голкою і нитками муліне, як вишивати бісером квіти на тканини джинсПеро. Оригінально і ніжно будуть виглядати на жіночому одязі легкі повітряні пір’ячко, виконані гладдю. Шаблони для вишивки легко знайти в інтернеті.

Простий варіант виконується з трьох відтінків муліне.

 1. Нанести ескіз на тканину.
 2. Умовно поділити його на дві частини, від серединки пера до бічних підстав.
 3. Вишивати від центру до країв пір’їнки прямими стібками. Спочатку ниткою одного кольору в два складання. Потім ввести другий відтінок і продовжити заповнювати форму.
 4. Ниткою в три складання виконати стебловий шов, формуючи стрижень пера.

Потренувавшись на простому візерунку, можна ускладнювати форму пера і колірну композицію, до самих фантастичних варіантів.

Квіти.

 1. vyshivka na dzhinsakh 🥝 kak vyshit dzhinsy gladyu ili krestikom, kak sdelat na dyrke uzor serdechko ili snezhinku igolkojj i nitkami muline, kak vyshivat biserom cvety na tkani dzhins10 Вишивка на джинсах 🥝 як вишити джинси гладдю або хрестиком, як зробити на дірці візерунок сердечко або сніжинку голкою і нитками муліне, як вишивати бісером квіти на тканини джинсНанести ескіз квітки на тканину.
 2. Умовно кожна пелюстка поділити на 3 частини: зовнішня частина по краях квітки, внутрішній коло і центр. Вишивати нерівномірними стібками першим цвітом, то не доходячи до умовних країв, то виступаючи за них.
 3. Другим кольором заповнити залишився елемент пелюстки.
 4. Серединка виконується контрастним тоном. Стібки починаються від центру, злегка перекриваючи попередній шар вишивки.

Вишивка хрестиком

vyshivka na dzhinsakh 🥝 kak vyshit dzhinsy gladyu ili krestikom, kak sdelat na dyrke uzor serdechko ili snezhinku igolkojj i nitkami muline, kak vyshivat biserom cvety na tkani dzhins11 Вишивка на джинсах 🥝 як вишити джинси гладдю або хрестиком, як зробити на дірці візерунок сердечко або сніжинку голкою і нитками муліне, як вишивати бісером квіти на тканини джинсЩоб виконати узор хрестом знадобиться шматок накладної канви за розміром трохи більше обраної схеми, п’яльця, нитки і голки.

 • Виконати розмітку на канві водорозчинним маркером.
 • Закріпити канву на тканини стібками.
 • Візерунок вишивки виконується від центру. У процесі треба уникати проколу ниток канви. Це ускладнить її видалення з готової роботи.
 • З готової роботи видалити канву і випрати. У теплій воді розвести засіб для прання. Губкою збити густу піну. Прати за допомогою губки збитою піною.
 • Добре прополоскати і залишити в розкладеному вигляді до висихання.

Вишивка паєтками

vyshivka na dzhinsakh 🥝 kak vyshit dzhinsy gladyu ili krestikom, kak sdelat na dyrke uzor serdechko ili snezhinku igolkojj i nitkami muline, kak vyshivat biserom cvety na tkani dzhins12 Вишивка на джинсах 🥝 як вишити джинси гладдю або хрестиком, як зробити на дірці візерунок сердечко або сніжинку голкою і нитками муліне, як вишивати бісером квіти на тканини джинсВізерунки на джинсах можна зробити за допомогою паєток. Будь то картинка, окремі букви, символи або навіть цілі написи. Роботу можна виконати на канві і потім пришити на обрану одяг або відразу на самій речі.

Схему можна знайти в інтернеті або створити свою. Кріпляться паєтки звичайними прямими стібками. Через центр паєтки голка виводиться на лицьову сторону, закріплюється стібком. Орієнтуючись за схемою, зробити відступ і пришити таким же чином наступну. Так, крок за кроком, можна вишити візерунок будь-якої складності.

Вишивка бісером

vyshivka na dzhinsakh 🥝 kak vyshit dzhinsy gladyu ili krestikom, kak sdelat na dyrke uzor serdechko ili snezhinku igolkojj i nitkami muline, kak vyshivat biserom cvety na tkani dzhins13 Вишивка на джинсах 🥝 як вишити джинси гладдю або хрестиком, як зробити на дірці візерунок сердечко або сніжинку голкою і нитками муліне, як вишивати бісером квіти на тканини джинсВишити візерунок на джинсах можна і бісером. Процес вимагає терпіння і часу, але це того варто! Бісером можна створити напрочуд ніжні, чарівні візерунки. Перш ніж братися за багатобарвні схеми, варто потренуватися на візерунках з невеликою кількістю відтінків.

Ескіз на тканину можна нанести водорозчинним маркером, або прикріпити паперовий трафарет. Після роботи його неважко буде видалити водою. Нитки для таких робіт треба вибирати міцні в тон до бісеру.

Аплікація тканиною

vyshivka na dzhinsakh 🥝 kak vyshit dzhinsy gladyu ili krestikom, kak sdelat na dyrke uzor serdechko ili snezhinku igolkojj i nitkami muline, kak vyshivat biserom cvety na tkani dzhins14 Вишивка на джинсах 🥝 як вишити джинси гладдю або хрестиком, як зробити на дірці візерунок сердечко або сніжинку голкою і нитками муліне, як вишивати бісером квіти на тканини джинсТакий спосіб декору підійде, якщо треба закрити діру або складновиводжувану пляма. На обраної тканини намалювати мотив. Вирізати і прикласти на місце, яке необхідно приховати. На швейній машині обробити зріз зигзагом.

При бажанні можна додати декоративних строчок навколо пришитою заплатки. Трохи бісеру або намистин перетворять просту латку в красивий елемент. Мотив можна зробити одиночним або додати симетричну аплікацію поруч.

Прикрасити жіночі джинси можна й іншими способами: ніжним мереживом, або, навпаки, зухвалими шипами і клепками. В’язані елементи ірландського мережива створять ефект джинс з вишивкою. Жіночі куртки можна декорувати розсипом намистин. Їх можна красиво розсіяти по всій одязі, або виконати різні написи.

Речі з ручною вишивкою вимагають особливого догляду. Прати такі джинси бажано руками при температурі не вище 30 градусів. Засобами для кольорових тканин, без відбілювачів. Для машинного прання вибирати делікатний режим без віджимання. Не сушити під прямими сонячними променями, щоб колір малюнка не збляк. Такі нехитрі правила допоможуть зберегти стильну річ на довгий час.

Інші схеми вишивки

Приємного читання!

Оцініть статтю
Ідеї декору своїми руками