Вишивка стрічками для початківців покроково 🥝 схеми, майстер клас вишивання атласними стрічками, фото

vyshivka lentami dlya nachinayushhikh poshagovo 🥝 skhemy, master klass vyshivaniya atlasnymi lentami, foto507 Вишивка стрічками для початківців покроково 🥝 схеми, майстер клас вишивання атласними стрічками, фотоВишиті картини із зображенням квітів (фіалки, незабудки, братки) можуть стати прикрасою будь-якого інтер’єру. Особливо ефектно виглядає вишивка польові квіти або вишивка братки. Композиція з витонченими дрібними квіточками, вишитими з атласних смуг, послужить прекрасним подарунком.

Стрічками можна вишивати не тільки пишні троянди: садові ромашки, сонячні космеї, яскраві кульбаби – всі ці квіти чудово прикрасять вишиті панно і картинки. Чудово виглядає букет з таких квітів у вазі, вишитий парасольку з квітами теж дуже милий. Вибрати малюнок для своєї майбутньої вишивки можна в інтернеті безкоштовно, роздрукувати і створити на його основі свій вишитий шедевр.

Майстер-клас з вишивки квітів атласними стрічками, а також схеми вишитих картин, теж можна легко знайти в інтернеті.

Вишивка стрічками польових квітів: що знадобиться

Для того щоб виготовити вишивку з атласних стрічок із зображенням квітів, необхідно, в першу чергу, уважно вивчити схему обраної роботи, а також відвідати або подивитися відео навчальний майстер-клас. Бажано, щоб ведучий майстер-класу максимально детально пояснив саму технологію вишивання кольорів атласом. Перед тим, як вишивати квіти, слід підготувати все необхідне. Знадобиться:

 • Схема роботи, бажано кольорова. Для того, щоб вишивати було зручніше, схему можна роздрукувати на принтері у збільшеному вигляді.
 • П’яльця або підрамник, щоб натягнути основу для вишивання.
 • Голка і нитки.
 • Тканина-основа для роботи.
 • Стрічки для вишивки. Можна взяти звичайні атласні, але краще всього підійдуть спеціальні для вишивання, які продаються в магазинах для рукоділля.
 • Багет або паспарту для оформлення вишитій композиції.

Якщо є відео з навчальним майстер-класом, перед тим, як приступати до виготовлення вишитої картини, зміст майстер-класу можна докладно законспектувати. Щоб результат виправдав очікування, необхідно уважно слідувати схемі. Досвідчені майстрині можуть намалювати схему самостійно, початківцям краще брати готовий варіант.

Галерея: вишивка стрічками (25 фото)

Вишивка стрічками кольорів: майстер клас

vyshivka lentami dlya nachinayushhikh poshagovo 🥝 skhemy, master klass vyshivaniya atlasnymi lentami, foto508 Вишивка стрічками для початківців покроково 🥝 схеми, майстер клас вишивання атласними стрічками, фотоВеликою популярністю у вишивальниць користуються зображення ромашок. Щоб квіти виглядали природно, для виконання ромашок використовуються стібки з завитками. Серединка зазвичай вишивається нитками «муліне» жовтого кольору, найпопулярніший шов для виконання середини ромашки – шов «рококо».

Ефектно виглядають і маки. Вишивати маки дуже просто: необхідно взяти нитки червоного кольору і виконати пелюстки квітки в один ряд, залишивши в центрі місце для вишитої серединки. Середину можна вишитий за допомогою ниток чорного або темно-коричневого кольору.

Для виготовлення стебел і листочків використовуються атласні стрічки різних відтінків зеленого кольору, в залежності від загального колориту картини. Якщо в момент шиття кілька разів перекрутити зелену стрічку. Вона згорнеться в джгутик і вийде дуже витончений тоненька стеблинка або листочок.

Вишивка стрічками братків

Квітковий мотив «братки» користується незмінною популярністю у вишивці стрічками. Для виконання братків знадобляться м’які атласні стрічки наступних кольорів: фіолетовий, яскраво-рожевий і світло-жовтий. Для виконання листочків і стеблинок знадобляться світло-зелені стрічки. Перед роботою кінці стрічок рекомендується обпалити на вогні, щоб вони не сипалися.

Стрічку слід скласти під кутом дев’яносто градусів і зафіксувати за допомогою швейної голки. Потім взяти іншу стрічку, довшим, і загнути її кінчики так, щоб вони дивилися вниз. Закріпити швацькими шпильками. Далі, потрібно пошити обидві заготовки за допомогою наметочного шва, акуратно скласти їх разом і пришити один до одного. Аналогічним чином слід виконати і інші квіти. Кількість братків може бути довільним, в залежності від розміру композиції, але найбільш ефектно виглядає велике поле маленьких витончених квіточок. Далі, слід зеленими стрічками виконати листя і стебла.

Вишивка стрічками незабудок: майстер-клас

vyshivka lentami dlya nachinayushhikh poshagovo 🥝 skhemy, master klass vyshivaniya atlasnymi lentami, foto509 Вишивка стрічками для початківців покроково 🥝 схеми, майстер клас вишивання атласними стрічками, фотоБлакитні незабудки нікого не залишать байдужим . Ця квітка традиційно є одним з найпопулярніших мотивів вишивки. Композиція з зображенням незабудок чудово прикрасить скатертину, наволочку, дитяче плаття.

Для виготовлення незабудок знадобляться атласні стрічки яскраво-блакитного кольору, а також світло-зелені стрічки для листочків і стеблинок. Серединки можна вишити жовтими нитками з вкрапленням чорних ниток. Чим більше незабудок і тим менше їх розмір, тим ефектніше буде виглядати готова картина.

Самий підходящий шов для виконання листя і стебел – шов з використанням завитка. Завдяки завиткам квіти виглядають більш природно. Щоб отримати максимально тонкий і витончений стебло, стрічку можна кілька раз перекрутити, щоб вийшов тоненький джгутик.

Квітка незабудки складається з п’яти пелюсток. Всі п’ять петель обов’язково повинні бути одного розміру, щоб квітка виглядав красиво і симетрично. Коли квіти готові, можна вишити нитками «муліне» жовті серединки. Чим тугіше затягнуть вузлик, тим менше розмір готових квітів. І, навпаки, чим вільніше вузол, тим крупніше вийдуть незабудки. Розмір кольорів залежить від композиції і переваг майстрині. Найбільш ефектно виглядає картина з безліччю дрібних незабудок.

Квіти, вишиті стрічками: практичні рекомендації

Щоб результат виправдав очікування, необхідно мати на увазі важливі практичні рекомендації:

 • vyshivka lentami dlya nachinayushhikh poshagovo 🥝 skhemy, master klass vyshivaniya atlasnymi lentami, foto510 Вишивка стрічками для початківців покроково 🥝 схеми, майстер клас вишивання атласними стрічками, фотоПеред тим як приступити до вишивання, необхідно ретельно продумати ескіз майбутньої роботи. Початківцям рукодільниця краще взяти готову схему і попередньо перенести її на тканину, щоб вишивати було легше і зручніше. Досвідчені майстрині можуть продумати ескіз самостійно і імпровізувати в процесі вишивання.
 • Стрічки повинні бути м’якими і еластичними. Можна офарблювати їх акриловими фарбами, але не слід забувати про те, що після фарбування стрічка втрачає свою еластичність, стає твердою і незручним для роботи.
 • Для того щоб у атласних стрічок не сипалися нитки на кінцях, перед вишиванням слід обпалити кінці на відкритому вогні.
 • Готова квіткова композиція буде виглядати ефектніше, якщо оформити її у дерев’яну рамку чи паспарту.
 • Початківцям рукодільниця краще вибирати схему, на якій зображено кілька великих квіток, бажано однакових. Квіткова галявина з безліччю різноманітних дрібних квіточок виглядає дуже ефектно, але таку роботу осилять тільки досвідчені майстрині.

Вишивання атласними стрічками відкриває безмежний простір для творчості. Головне, при виконанні роботи – уважність, терпіння і посидючість. Важливо, також, мати художній смак. І тоді робота буде приносити задоволення.

Вишивка стрічкамиvyshivka lentami dlya nachinayushhikh poshagovo 🥝 skhemy, master klass vyshivaniya atlasnymi lentami, foto511 Вишивка стрічками для початківців покроково 🥝 схеми, майстер клас вишивання атласними стрічками, фотоvyshivka lentami dlya nachinayushhikh poshagovo 🥝 skhemy, master klass vyshivaniya atlasnymi lentami, foto512 Вишивка стрічками для початківців покроково 🥝 схеми, майстер клас вишивання атласними стрічками, фотоvyshivka lentami dlya nachinayushhikh poshagovo 🥝 skhemy, master klass vyshivaniya atlasnymi lentami, foto513 Вишивка стрічками для початківців покроково 🥝 схеми, майстер клас вишивання атласними стрічками, фотоvyshivka lentami dlya nachinayushhikh poshagovo 🥝 skhemy, master klass vyshivaniya atlasnymi lentami, foto514 Вишивка стрічками для початківців покроково 🥝 схеми, майстер клас вишивання атласними стрічками, фотоvyshivka lentami dlya nachinayushhikh poshagovo 🥝 skhemy, master klass vyshivaniya atlasnymi lentami, foto515 Вишивка стрічками для початківців покроково 🥝 схеми, майстер клас вишивання атласними стрічками, фотоvyshivka lentami dlya nachinayushhikh poshagovo 🥝 skhemy, master klass vyshivaniya atlasnymi lentami, foto516 Вишивка стрічками для початківців покроково 🥝 схеми, майстер клас вишивання атласними стрічками, фотоvyshivka lentami dlya nachinayushhikh poshagovo 🥝 skhemy, master klass vyshivaniya atlasnymi lentami, foto517 Вишивка стрічками для початківців покроково 🥝 схеми, майстер клас вишивання атласними стрічками, фотоvyshivka lentami dlya nachinayushhikh poshagovo 🥝 skhemy, master klass vyshivaniya atlasnymi lentami, foto518 Вишивка стрічками для початківців покроково 🥝 схеми, майстер клас вишивання атласними стрічками, фотоvyshivka lentami dlya nachinayushhikh poshagovo 🥝 skhemy, master klass vyshivaniya atlasnymi lentami, foto519 Вишивка стрічками для початківців покроково 🥝 схеми, майстер клас вишивання атласними стрічками, фото

Інші схеми вишивки

Приємного читання!

Оцініть статтю
Ідеї декору своїми руками