Віяло з одноразових виделок своїми руками, віяло з пластмасових вилок, віяло з пластикових виделок майстер-клас

veer iz odnorazovykh vilok svoimi rukami, veer iz plastmassovykh vilok, veer iz plastikovykh vilok master klass165 Віяло з одноразових виделок своїми руками, віяло з пластмасових вилок, віяло з пластикових виделок майстер класДо чудовому жіночого дня хочеться зробити щось дуже миле і ніжне. У мене є чудова ідея — створити разом з дітьми подаруночки для їх мам — віяла з різних вилок. Адже в минулому віяло був дуже цінним подарунком для дам і він завжди допоможе в спекотні дні.

У наші дні, коли екології приділяється підвищена увага, в моду ввійшло такий напрямок,як утилітарне рукоділля, яке дозволяє виконувати чудові поробки з непридатних матеріалів, наприклад, з одноразових виделок або ложок і атласних стрічок, які могли використовуватися в оформленні букета, може вийти чудовий віяло. Прикраса можна зробити з в’язаних гачком або на спицях квітів із залишків пряжі. МК по виготовленню покроково і докладна інструкція знайдеться в нашій статті.

Як створити віяло з одноразових виделок майстер-клас

Які матеріали та інструменти потрібні для роботи:

 • Вилки пластикові 23 штуки.
 • Спеціальний клей.
 • Аркуш картону.
 • Гострі ножиці.
 • Простий олівець.
 • Мережива, стрічки, намистини.

Спочатку займемося виготовленням заготовки для віяла. Для цього виріжемо гурток з картону 12 сантиметрів. Зігнемо цей гурток навпіл. Наносимо клей на одну половину кружка, викладемо вилочки так, щоб вони торкалися один до одного. Наносимо клей на іншу половину кружка і притиснемо до вилок.

Далі, можна приступати до прикраси віяла. Починати будемо з стрічок з атласу, які простіше переплітати між вилочок перекидаючи їх через верхівку і підтягуючи до центру віяла. У діток з чудово розвиненою моторикою рук, проблем не буде. Якщо дитині важко, допоможіть потримати стрічку, щоб вона не падала. Фіксуємо кінці клеєм з іншого боку.

Тепер протягаємо мереживо між зубцями вилок. Створюємо із стрічок квітки і банти. Декоруємо наш віяло квітками, намистинками, бантиками на свій смак.

Останній етап-декор центру віяла.

Варіантів тут сотні — почавши з накладки з м’якої папери, закінчуючи композицією з несправжніх або паперових квітів, бусинок, пір’я, стразів і т. д. Ось ми і зробили нашу прекрасну річ.

Галерея: віяло з одноразових виделок (25 фото)

Віяло з вилок своїми руками, канзаші майстер-клас

veer iz odnorazovykh vilok svoimi rukami, veer iz plastmassovykh vilok, veer iz plastikovykh vilok master klass166 Віяло з одноразових виделок своїми руками, віяло з пластмасових вилок, віяло з пластикових виделок майстер класДля роботи над виробом, нам знадобляться наступні матеріали та інструменти:

 • Диск комп’ютера.
 • Вилки пластикові 23 штуки.
 • Синтепон.
 • Шматочок тканини для декору.
 • Картон будь-якого виду і розміру.
 • Гарячий клей.
 • Спеціальні мережива і стрічки для обробки.
 • Сила волі і прекрасний настрій.

Спочатку, розрізаємо диск на дві частини (можна різати простими ножицями), за розміром половинок вирізаємо два шматки синтепону і два шматки тканини з припуском в один сантиметр. Для того, щоб далі було більш зрозуміло, назвемо одну сторону диска білої, іншу блискучою.

Тепер на білі частинки приклеюємо синтепон. Блискучу частина прямого зрізу на один сантиметр шириною змащуємо клеєм і приєднуємо до виворітній стороні тканини.

По дузі, тканина розрізаємо злегка по краю і відрізаємо кути. Обертаємо диск нашої тканиною і з блискучою боку приклеюємо, натягуючи, щоб з лицьового боку, матеріал лягав рівномірно. Ось такі дві заготовочки у нас вийшли.

З блискучою сторони у верхівці диска відзначаємо центр (можна скористатися транспортиром), спочатку приміряємо, а потім рівно приклеюємо вилочки.

Потім, щоб конструкція вийшла міцною, з картону виріжемо і приклеїмо напівкола в порожнечу між вилками (можна просто приміряти і проклеїти в три шари, залежить весь процес від товщини картону).

Далі, повністю всі порожнечі обмазуємо клеєм і прикриваємо другий заготівлею, от і все наше віяло зроблений!

Приступаємо до прикраси віяла. Тут у кого яка фантазія і творчі здібності, рекомендується починати знизу вироби, так легше намотувати стрічки на вилки. Прихоплюємо стрічки на клей з виворітного боку і прикрашаємо квіточками. Ось ми і розібрали, як зробити віяло з одноразових виделок.

Як зробити панно з виделок, своїми руками

veer iz odnorazovykh vilok svoimi rukami, veer iz plastmassovykh vilok, veer iz plastikovykh vilok master klass167 Віяло з одноразових виделок своїми руками, віяло з пластмасових вилок, віяло з пластикових виделок майстер класІнструменти та матеріали, які будуть потрібні для роботи:

 • Вилки різних кольорів з пластику.
 • Будь пластинки.
 • Термопістолет і спеціальний клей «Титан».
 • Гострі ножиці, багато ниток, голка.
 • Райдужна органза.
 • Мережива різних кольорів.

Покроковий майстер-клас:

Перед початком роботи пограємо з виделками, розкладемо їх на платівці. Подивимося, як варто їх викласти. Приклеюємо вилочки з допомогою гарячого клею. Прикрашаємо червоними мереживами. Закріпимо на клей один кінчик мережива і починаємо переплітати вилочки. Прибираємо зайве і знову кріпимо мережива клеєм.

Візьмемо другу платівку на кольоровому папері, обведемо її і вирізаємо гурток. Приклеюємо все на платівку.

Велику тасьму прошьем по краю спеціальним пунктирним швом. Стягуємо і рівномірно приклеїмо на платівку. Готовий гурток приклеїмо до панно з виделок. Застосуємо клей «Титан». Продовжимо декор з допомогою панно жовтими мереживами, переплітаючи вилочки.

З нашої фіолетовою тасьми створимо пишний квіточку і приклеїмо його в середину панно.

Перейдемо до виготовлення квіточок з райдужної органзи. Наріжемо смужки довжиною в тридцять сантиметрів, шириною сім сантиметрів за кількістю квіток. Ми створимо сім.

Візьмемо одну смужку, складемо її навпіл. Прогладим всі праскою, тоді простіше буде шити. Пунктирним швом відпрацюємо край і затягнемо нитку до створення квітки. Кінці зшиваємо, розправимо складки і милуємося.

Приклеюємо 6 квіток на панно навколо пишного квітки. Панно у формі «Веселковий настрій» зроблено! Подивимося і насолодитись нашою роботою. Якщо ви уважно вивчіть майстер-класи, то зрозумійте що зовсім нескладно зробити свою саморобку за короткий проміжок часу.

Інші види рукоділля

Приємного читання!

Оцініть статтю
Ідеї декору своїми руками