Візерунок квіти спицями схема, як зв’язати квіти спицями, в’язаний квітка спицями і як пов’язати троянду спицями схема

uzor cvety spicami skhema, kak svyazat cvety spicami, vyazanyjj cvetok spicami i kak svyazat rozu spicami skhema359 Візерунок квіти спицями схема, як звязати квіти спицями, вязаний квітка спицями і як повязати троянду спицями схемаУ світі, мабуть, немає людей, які б не любили квіти. Завжди люди захоплювалися і захоплюються красою, витонченістю і лагідністю квіток. Їх згадували у віршах, і малювали на полотні, вирізали з каменю і дерева. А умільці навчилися робити шикарні квіти за допомогою ниток і спиць.

Найлегший спосіб зв’язати красиві об’ємні квіти – виконати цю роботу гачком або спицями. В’язані квіточки спицями можуть бути прикрасою і доповненням всього інтер’єру квартири, можуть бути прикрасою для волосся, частиною одягу або взуття. З них можна виготовити настінні панно, які будуть найкращим і незвичайним подарунком для близьких або друзів. Стильно і красиво виглядають чохли для мобільних телефонів, планшетів, комп’ютерів, прикрашені квітами ручної в’язки. Дуже ефектно виглядає двоколірний орнамент Квіти Вогню, який отримав це поетичну назву незважаючи на те, що квіток цей малюнок не має — на однотонному фоновому полотні розквітають візерунки, схожі на маленькі язички полум’я.

Але ще краще буде, якщо прикрашати такими квітками цікаві в’язані весняні кофти, які так швидко і просто робляться! Для початківців краще всього почати освоювати цей вид рукоділля саме з виготовлення квітів. Створення одного бутона займе мало часу, всього лише годину і результат очевидний. Тут застосовуються ті ж прийоми в’язання, що і у створенні інших виробів. А це означає, що роблячи квітка, ви закріплюєте, покращуєте свої навички у в’язанні спицями. Майстрині і майстрині безкоштовно діляться в мережі своїми напрацюваннями, і ми теж змогли підібрати для вас цікаві мк і навчальне відео.

Докладний майстер-клас

uzor cvety spicami skhema, kak svyazat cvety spicami, vyazanyjj cvetok spicami i kak svyazat rozu spicami skhema360 Візерунок квіти спицями схема, як звязати квіти спицями, вязаний квітка спицями і як повязати троянду спицями схемаНаберемо на спиці 65 петельок низькою ниткою. Надалі вона буде розпускатися і викинеться. Прикріпіть головну нитку, і провяжем дванадцять рядів лицьової гладдю. А тепер на створеному в’язаному полотні відрахуємо кожну дев’яту петлю і скинемо їх зі спиці, даючи розпускатися. На їх місці утворюються протяжки. Вив’язуючи новий ряд, кожну протяжку піднімемо 1 осіб. петлею. В кінці в’язання ряду всі петлі зберемо на нитку і замкнемо в гурток. Потім з’єднаємо серединку.

Після цього, почнемо в’язати шнурок з однієї петлі спицями або ланцюг з повітряних петельок гачком. Готовий шнурок скручуємо в коло і пришьем до серединці квітки.

Для того, щоб зробити квіточку в’язаного маку спицями, знадобиться пряжа шерсть червоного, зеленого, чорного кольорів, дві панчішні спиці. Виберіть, на який виріб, ви хочете пов’язати цей квіточка, багато роблять їх на шапки.

Галерея: в’язані квіти (25 фото)

Покроковий опис процесу

uzor cvety spicami skhema, kak svyazat cvety spicami, vyazanyjj cvetok spicami i kak svyazat rozu spicami skhema361 Візерунок квіти спицями схема, як звязати квіти спицями, вязаний квітка спицями і як повязати троянду спицями схемаПелюстка. Ниткою червоного відтінку наберемо на спиці сім петель.

 • 1 рядок (лицьова сторона): всі лицьові петлі.
 • 2 ряд: з однієї петлі вывяжем дві осіб., чотири осіб., з однієї петлі робимо дві осіб., 1 осіб. (= 9 петельок)
 • 3 рядок: робиться, як другий ряд (= 11 петельок)
 • 4 ряд: в’яжемо, як другий ряд (= 13 петель)
 • 5-8 ряд: всі лицьові петлі.
 • 9 ряд: дві разом осіб.* до закінчення рядка.
 • 10-12 р.: всі лицьові петлі.
 • 13 р.: створюємо, як дев’ятий ряд (= 9 петель)
 • 14-16 р.: всі лицьові петлі.
 • 17 р.: одна лицьова, три вм. ліц. (два рази), одна осіб. (= три п.)
 • 18 р.: петельки закриємо. Зв’яжемо чотири таких пелюсточки.

Центральна частина (середина) квітки маку в’яжеться певним чином: ниткою жовтого відтінку набрати на спиці шістнадцять петель і закриємо їх.

Збірка в’язаного виробу: пелюсточки складаємо парами, поєднуючи краю, де закриті петельки і зшиваємо. Складаємо пари пелюсток «хрест – навхрест» і зшиваємо. Серединку згорнемо в тугу спіральку і пришьем по центральній частині квітки. Ниткою кольору чорного кольору зробимо рядок стібків навколо серединки і в’яжемо на них вузлики. Додати пелюсткам вигнуту форму, закріплюючи їх маленькими стібками з виворітного боку пелюсток.

Мак — це дуже вишуканий квітка! Тому і застосування його в декорі дає яскраво виражений, прекрасний і різний ефект! Використовуйте квіточка маку, щоб розставити і додати родзинку у в’язані в домашніх умовах кардигани.

Роза, опис в’язання для початківців

uzor cvety spicami skhema, kak svyazat cvety spicami, vyazanyjj cvetok spicami i kak svyazat rozu spicami skhema362 Візерунок квіти спицями схема, як звязати квіти спицями, вязаний квітка спицями і як повязати троянду спицями схемаЩоб почати в’язати троянду спицями, знадобиться пряжа бавовна темного і світлого відтінків рожевого кольору, панчішні сп. №4 – чотири штуки, схема візерунків.

Опис в’язання трояндочки, схема.

Квітка. Ниткою світло-рожевого відтінку наберемо на спиці шість петельок. Розподілимо петельки на трьох спицях і продовжимо в’язання двох кругових рядів осіб. петлями.

 • Третій круг. ряд: *дві лицьові частини 1*- шість разів (= дванадцять петель).
 • 4-5 коло, ряди: всі лицьовими петлями.
 • Шосте коло, ряд: *дві осіб. з 1*- дванадцять разів (= двадцять чотири петлі).
 • 7-10 коло, ряди: всі лицьові петлі.
 • Одинадцятий коло. ряд: *дві осіб. з 1*- двадцять чотири рази (= сорок вісім петель).
 • 12-17 коло, ряди: всі лицьові петлі.
 • Вісімнадцятий кругової ряд: пов’язуємо *дві осіб. з 1* — сорок вісім разів (= дев’яносто шість петель).

Поміняємо нитку на темно-рожеву стрічку. Провяжем восьмий коло. рядів осіб. петлями. В’язання закриємо.

Збірка: праскою трохи пропрасувати деталь. Складемо навпіл у формі кільця, закладемо складку по центральній частині і звернемо деталь за формою квітки, закріплюємо маленькими стібками.

Різні ажурні візерунки з квіточками.

Рельєфні візерунки з квітковими мотивами виглядають на речах дуже мило і гарно. Застосовують такі візерунки для жилетів, шапок, светрів, кофтинок, кардиганів для жіночої статі. Пам’ятайте, щоб якісно в’язати, завжди потрібно дивитися на схеми. uzor cvety spicami skhema, kak svyazat cvety spicami, vyazanyjj cvetok spicami i kak svyazat rozu spicami skhema363 Візерунок квіти спицями схема, як звязати квіти спицями, вязаний квітка спицями і як повязати троянду спицями схемаuzor cvety spicami skhema, kak svyazat cvety spicami, vyazanyjj cvetok spicami i kak svyazat rozu spicami skhema364 Візерунок квіти спицями схема, як звязати квіти спицями, вязаний квітка спицями і як повязати троянду спицями схемаПредставляємо вам візерунки «Квіти» зі схемами, основою яких вважаються квіткові деталі.

Інші схеми в’язання

Приємного читання!

Оцініть статтю
Ідеї декору своїми руками