В’язане пальто для дівчинки спицями: цікаві ідеї, схеми та рекомендації для початківців

vyazanoe palto dlya devochki spicami: interesnye idei, skhemy i rekomendacii dlya nachinayushhikh216 Вязане пальто для дівчинки спицями: цікаві ідеї, схеми та рекомендації для початківцівЗ настанням холодної пори року люди починають усвідомлювати всю необхідність придбання теплих і комфортних речей. Величезна перевага віддається саме функціональності одягу, але зовнішній вигляд теж не залишається без уваги. І що б там не говорили, але в’язані предмети завжди були і будуть затребуваним і цікавим рішенням як і для цінують практичність людей, так і віддають першість у виборі за красою.

Подібний вихід із ситуації має безліч переваг. По-перше, в’язання є нескладним цікавим хобі, яке підвладне великій кількості людей. Якщо навик був відточений простими елементами гардероба зразок шапочки, шарфиків і шкарпеток, можна переходити до в’язання дитячого пальто. Для цього головне — запастися терпінням і виділити досить багато часу, щоб виріб вийшло максимально якісним і оригінальним.

По-друге, з недавнього часу все більше і більше дизайнерів, стилістів і просто розбираються в моді людей підносять цінність в’язаних речей. Тому створення для дитини маленьких або підліткових років дитяче в’язане пальтечко може забезпечити гарний зовнішній вигляд за мірками подіумних речей.

Особливу популярність набирають в’язані пальто для дівчаток. І це не дивно, враховуючи наскільки цей одяг може бути комфортною і зручною в користуванні, м’якою і теплою, захищати від холодних вітрів і інших природних незручностей. Крім того, можливість зв’язати річ самостійно дає перевагу у виборі фасону і форми, яка однозначно добре сяде і ідеально виглядатиме на дівчинці будь-якого віку.

Цікавим фактом є те, що в’язані пальто для дівчаток спицями зі схемами одного типу однаковими спицями і одного кольору пряжею будуть відрізнятися у різних рукодільниць, тому такого роду річ буде однозначно оригінальною і унікальною у всіх сенсах.

В’язані пальто для дівчаток спицями зі схемами

vyazanoe palto dlya devochki spicami: interesnye idei, skhemy i rekomendacii dlya nachinayushhikh217 Вязане пальто для дівчинки спицями: цікаві ідеї, схеми та рекомендації для початківцівВибираючи тип і схему, за якою хочеться пов’язати пальто для дівчинки, потрібно враховувати індивідуальні особливості дитини і функціональність — пряжа та нитки повинні бути щільними і м’якими, щоб зберігати тепло. Якщо дитина підліткових років, то варто дозволити йому самому вибрати потрібний фасон і схему для в’язання.

Для повсякденного використання підійдуть вовняні нитки, так як вони максимально підходять під вимоги одягу весняного і зимового сезонів. Моделі, предполагающиеся для шкарпетки літніми вечорами, можуть включати більш легкі нитки.

Дуже важливо пам’ятати, що пальто в першу чергу повинно бути зручним і ні в якому разі не сковувати рухів при грі або ходьбі. Тому в’язання повинно бути продуманим і ретельно спланованим, в процесі слід приміряти роботу на дитину, щоб у разі чого усунути недоліки.

В’язане пальто для дівчинки спицями з описом

Перед тим як почати в’язати, варто зробити викрійку. Для початківців рукодільниць рекомендується зв’язати зразок, по якому можна буде подивитися точну кількість використовуваних петель і відповідну техніку виконання виробу. Досвідчені майстрині країна мам і професіонали радять починати в’язати пальто зі спинки. Для в’язання можуть знадобиться:

  • Пряжа 400 р. Варто звернути увагу, що кольори повинні бути приємними і добре поєднується. Якщо в роботі буде застосовуватися малюнок з декількох кольорів, то вони повинні бути пастельними і не надто контрастними.
  • Спиці 5 або 5,5 мм.
  • Нитки.
  • Ножиці.

Спинка пальто

Починати в’язати варто з нижнього краю. Для пальто на дівчинку 3 роки підійде близько 61 петель для першого ряду, з яких робиться 12 особових і 49 виворітних. Після цього необхідно в’язати основний обраний візерунок вироби. Варто враховувати, що ширина вирізу повинна бути приблизно 18 см, в той час як глибина — 7 див.

Візерунок

vyazanoe palto dlya devochki spicami: interesnye idei, skhemy i rekomendacii dlya nachinayushhikh218 Вязане пальто для дівчинки спицями: цікаві ідеї, схеми та рекомендації для початківцівДля створення гарного і цікавого малюнка слід дотримуватися опису нижче. Починаючи з другого ряду провязываются 1 виворітна, 2 лицьових, накид, 1 лицьова, накид, 2 лицьових петель. Це повторюється до того моменту, поки на спиці не буде 77 петлі. В’язання третього ряду аналогічно першому, в той час як четвертий ряд повинен бути таким же, як і другий. Після шостого ряду петель має бути приблизно 110, з кожним разом потрібно збільшувати кількість особових.

Таким чином, весь візерунок виглядає приблизно так:

  1. Перший ряд: шість особових, сорок дев’ять виворітних, ще шість лицьових петель.
  2. Другий ряд: одна виворітна, дві лицьових, накид, одна лицьова, накид, дві лицьових петель.
  3. Третій ряд: повторення першого.
  4. Четвертий ряд: повторення другого.

Рукава дитячого пальто в’язаного

Після того як пальто досягне потрібної довжини і ширини, його можна закінчувати і приступати окремо до в’язання рукавів. Щоб їх зв’язати, як потрібно набрати потрібну кількість петель на спиці і в’язати за такою ж основною схемою, яка була прописана раніше. Після кожного шостого ряду варто прибирати дві петлі. Приблизно спочатку має бути 32 петлі. Всього має бути близько 8 рядів платочної в’язки. Як тільки рукав досягне необхідної довжини, петлі можна закривати.

Складання частин дитячого пальто спицями

vyazanoe palto dlya devochki spicami: interesnye idei, skhemy i rekomendacii dlya nachinayushhikh219 Вязане пальто для дівчинки спицями: цікаві ідеї, схеми та рекомендації для початківцівДля складання потрібно зібрати всі пов’язані частини пальто і об’єднати. Спочатку зшивають передню і задню полотна вироби, після чого до них по плечах прив’язують рукава.

До готового виробу можна пришити різні декорації і прикраси, які створять незабутній і оригінальний образ. Майстрині нерідко використовують у своїх роботах в’язані кишені, гудзики, малюнки з бісеру та інші деталі, які роблять зовнішній вигляд пальто цікавіше.

Багато умільці вибирають подібний спосіб створення теплого і комфортного пальто для дітей різних років, тому що це можливість заощадити на покупці дорою і неякісного одягу, покращити свій рівень майстерності у подібному роді роботи, а також створити унікальний і оригінальний елемент одягу.

Існує величезний вибір різних схем і описів, з ними можна експериментувати, комбінувати і створювати власні поєднання. Дитяче пальто своїми руками — нескладне і цікаве заняття, яке не тільки приносить задоволення від процесу, але і дозволяє насолодитися чудовим і практичним результатом.

Інші схеми в’язання

Приємного читання!

Оцініть статтю
Ідеї декору своїми руками