В’язаний кардиган спицями 🥝 дитячий для дітей, фото, схеми

vyazanyjj kardigan spicami 🥝 detskijj dlya detejj, foto, skhemy340 Вязаний кардиган спицями 🥝 дитячий для дітей, фото, схемиКожній мамі хочеться, щоб її дитина носив красиву і зручну одяг, тому сучасний ринок продажу представляє дуже великий вибір самих різних речей для підлітків. Купити будь-який предмет гардероба можна як і в модних дорогих магазинах, так і в інтернеті, проте з кожним роком запитів від батьків як зв’язати який-небудь елемент одягу стає більше. Це і зрозуміло: в’язання дає можливість своїми руками створити красиву і оригінальну річ, заощадити на покупці вже сильно завищених за ціною товарів, а також зібрати стильний і модний образ для малюка. Крім цього, можливість регулювати розміри дозволять пов’язувати кардиган для дитини будь років.

У цій статті будуть розглянуті деякі варіанти, як зробити в’язаний кардиган для дівчинки спицями, які підійдуть для рукодільниць різного рівня — від початківців до професіоналів.

Кардиган для дівчинки підлітка: проста схема для початківців

Кардиган для дівчинки — це не тільки відмінне стильне рішення для юної модниці, але і ще можливість створити теплу річ на осінній або зимовий період. Милий в’язаний кардиган для дівчини підійде як для прогулянок на свіжому повітрі, так і для відвідування дитячого садка або яких-небудь сімейних свят. Він відмінно поєднується з іншими елементами гардеробу і може носитися і із спідницею, і з джинсами. А також подібний тип кардігана підійде для дитини малих та середніх років.

Знадобиться:

 • Пряжа бажано нейтральних і світлих кольорів.
 • Спиці.
 • Нитки.
 • Ножиці.
 • Гудзики (за бажанням).

Опис процесу

 1. vyazanyjj kardigan spicami 🥝 detskijj dlya detejj, foto, skhemy341 Вязаний кардиган спицями 🥝 дитячий для дітей, фото, схемиПерш за все, процес в’язання подібного виробу починається зі спинки. Початковий набір петель, природно, залежить від віку дівчинки, але в статті приймаються стандартні розміри для двох років. Необхідно використовувати 82 петлі, після чого в’яжеться об’ємний малюнок. Можна застосовувати будь-який візерунок, тому що в цьому випадку можна дати волю фантазії і експериментувати з різними техніками. У кожній шостому рядку потрібно прибирати по одній петлі п’ять разів, щоб у результаті утворилося 66 петель. А через кожні чотирнадцять сантиметрів додавати по чотири петлі в ряд, таким чином, виходить 70 петель. Далі слід в’язати по техніці «Гумки».
 2. Щоб зв’язати першу деталь цього кардігана, потрібно набрати приблизно 39 петель і користуватися таким же описом, як і було зі спинкою. Не варто забувати, що ця деталь буде грати важливу роль в передній частині вироби і впливати на розміри рукавів і горловини, тому потрібно звернути увагу на вирізи для додаткових частин роботи.
 3. Другу деталь слід в’язати за такою ж схемою, що й першу.
 4. Щоб в’язати рукави, потрібно набрати не менше 50 петель (в залежності від бажаної ширини рукавчиків і розмірів дитини) і провязивать чотирнадцять рядів об’ємним малюнком. Після цього використовується технологія «Гумки» і виріб закінчується перлової в’язкою. В’язати рукава окремо від всієї роботи.
 5. Для горловини набирають приблизно 25 петель. Створення цієї частини кардігана вважається самим легким, так як вимагає тільки в’язання за методикою «Гумки» не більше трьох сантиметрів.
 6. Останнім етапом у в’язанні дитячого кардігана спицями вважається збірка всіх створених частин. Для цього знадобиться нитка, можна додати гудзики або інші елементи прикрас. Бажано використовувати вологу серветку і акуратно пропрасувати гарячою праскою готовий виріб, таким чином, його можна розгладити підготувати для носіння маленької модницею.

Використання однакової пряжі, схеми і описів, спиць не завжди означає, що у різних рукодільниць вийде схожі кардигани дитячі. Тому навіть застосовуючи найпопулярнішу методику для зв’язування свого елемента одягу, можна не турбуватися про схожість з іншими речами — найчастіше зроблені своїми руками дитячі речі унікальні і оригінальні.

Це цікаво! Прочитайте статтю про те, як просто зв’язати жилетку спицями.

Дитячий гарний кардиган для дівчинки чотирьох років

Це більш складна схема в’язання, яка підійде для дітей різних років. В’язаний кардиган виходить дуже красивим і універсальним, тому чудово підійде як і для урочистих дитячих заходів, так і в повсякденності. В’язати його трохи складніше, ніж описано в попередній схемі, проте схема не вимагає спеціальних навичок або умінь, тому з цим впораються навіть початківці при великому бажанні і терпінні.

Знадобиться:

 • Пряжа бажано нейтральних і світлих кольорів.
 • Спиці.
 • Нитки.
 • Ножиці.
 • Гудзики (за бажанням).

Опис процесу з фото

 1. vyazanyjj kardigan spicami 🥝 detskijj dlya detejj, foto, skhemy342 Вязаний кардиган спицями 🥝 дитячий для дітей, фото, схемиПершим ділом в’яжеться полотно, яке прикріплюється спереду і кріпить на себе ґудзики та інші додаткові прикраси. Для його створення на спиці набирають не менше 130 петель і в’яжуть звичайної лицьової в’язкою.
 2. Щоб зв’язати спинку набирають приблизно 63 петлі. Перші десять рядів в’яжуться з допомогою техніки «Гумки», яку можна комбінувати з іншими типами в’язки начебто особових або виворітних методик.
 3. Лицьова перша деталь вимагає стандартного набору з 39 петель, які в’яжуться по техніці «Гумки».
 4. Друга деталь робиться аналогічно першій.
 5. Рукава створюються за початковим 18 петель. Після в’яжеться десять або одинадцять рядів платочної в’язкою, після чого робиться окат рукавів і закриваються петлі.
 6. При бажанні можна створити комірець, який робиться суто індивідуальним перевагам рукодільниці. Найчастіше комір роблять платочної в’язкою.
 7. Останнім етапом у створенні подібного роду вироби вважається збірка. Необхідно зшити всі готові частини кардігана, а також додати гудзики або інші елементи декору.

Статистика показує, що кожен рік люди все частіше і частіше шукають різні техніки і методики, як в’язати деякі елементи одягу. Подібне захоплення дійсно допоможе оновити гардероб маленької, зв’язати теплу і необхідну річ, яку можна навіть не знайти в магазинах.

Інші схеми в’язання

Приємного читання!

Оцініть статтю
Ідеї декору своїми руками