В’язання балеток гачком, особливості, схеми і майстер-клас

vyazanie baletok kryuchkom, osobennosti, skhemy i master klass635 Вязання балеток гачком, особливості, схеми і майстер класНайбільшу роль набуває практичність взуття. В першу чергу це пов’язано з тим, що суспільство зіткнулося з усіма мінусами носіння незручного взуття, з активною пропагандою спорту, а також фітнесу. Ті люди, які вміють в’язати спицями, навіть якщо це початківець майстер, зможуть створити для себе найбільш комфортні тапочки балетки. Таке взуття має рельєфну підошву, яка прилягає до стопи. Це дуже корисно для стопи, тому користь в’язаних пінеток балеток гачком очевидна.

Викрійка для підошви балеток

Для в’язання балеток знадобиться зробити всі необхідні виміри для правильної підошви. Для того щоб це зробити, потрібно по периметру папери обвести ногу. Таким способом обводимо дві ноги. Відбитки, які вийшли, порівнюємо і вибираємо найбільший по довжині. Робимо контур відбитку більш чітким, заокруглюючи його. Вирізаємо отриману викрійку.

Щоб ніжки не мерзли на холодній підлозі, домашні жіночі та дитячі балетки можна зробити на практичною повстяній підошві.

Розкрій підошви пінеток для початківців

Беремо для підошви замшу або шкіру. Готуємо викрійку, прикладаємо її і на обраному матеріалі обводимо. Так як необхідно дзеркальне відображення, то перевертаємо виріб. У даному вигляді повторно його обводимо. Дві устілки вирізаємо і визначаємо, яка із сторін буде зовнішньою, а яка внутрішньої. На відстані 6 мм від краю з боку вивороту потрібно провести додаткову лінію. На відстані 1,5 см ставимо крапки на даному відрізку. При обвязывании підошви дані точки буде вводитися гачок. Ті точки, які намітили, проколюються шилом. Далі потрібно працювати зі схемою.

Галерея: балетки гачком (25 фото)

Тапочки балетки гачком схема

Початківці задаються питанням як зв’язати балетки. В цьому немає нічого складного. Помодет вам спеціальний мк. Знадобиться наступне:

  • vyazanie baletok kryuchkom, osobennosti, skhemy i master klass636 Вязання балеток гачком, особливості, схеми і майстер класножиці;
  • гачок №3 і гачок №4;
  • пряжа різних кольорів.

В’язання тапочок проходить в три етапи:

  • використовуємо гачок №4, перші 5 кіл в’яжемо в 3 нитки. В’яжемо дві підошви по 5 кіл, розгортаємо виріб лицьовою стороною. Лицьова сторона для пінеток— виворітна сторона в’язання основи;
  • на 5 колі робимо 76 петель. Лівий і правий тапочок пов’язуємо окремо і симетрично. В’яжемо від центральної частини п’ятки;
  • використовуємо гачок №3, в’яжемо в 2 нитки, пінетки заздалегідь вивертаємо навиворіт. В’язати три петлі на панчосі. Виворітною стороною в’язання є лицьова сторона тапочок.

Нижче наведена детальна схема в’язання балеток.

vyazanie baletok kryuchkom, osobennosti, skhemy i master klass637 Вязання балеток гачком, особливості, схеми і майстер клас

Існує ще одна досить популярна і проста схема, яка представлена на фото та має наступний опис: після того як обрана і в’язана підошва готова, необхідно в’язати по колу за годинниковою стрілкою, при цьому зменшуємо число стовпчиків. Край обв’язуємо, а передню частину робимо настільки закритою, наскільки це необхідно і наскільки це подобається.

vyazanie baletok kryuchkom, osobennosti, skhemy i master klass638 Вязання балеток гачком, особливості, схеми і майстер клас

В’язання пінеток-балеток майстер-клас

У даному майстер-класі представлено докладний опис в’язання пінеток балеток для дівчинки гачком. Схема показує, що в’язати балетки необхідно в кілька етапів, а знадобиться наступне:

  • в’язати підошву буде гачок №1 і гачок №7, а верх пінеток в’язати будуть гачки і спиці №2 і №5;
  • для декорування знадобляться намистини;
  • пряжа потрібного кольору.

У даному майстер-класі представлена схема в’язання пінеток довжиною 12 див.

На першому етапі в’яжемо стопу.

vyazanie baletok kryuchkom, osobennosti, skhemy i master klass639 Вязання балеток гачком, особливості, схеми і майстер клас2. 2. Застосовуємо спиці і гачки №5 і №2.

vyazanie baletok kryuchkom, osobennosti, skhemy i master klass640 Вязання балеток гачком, особливості, схеми і майстер клас

3.Спицями пов’язуємо верх пінеток на ряді №9. Петлею для шнурочка є ряди під номером 10 і 11. Ряди №1-3 пов’язуємо без петель підйому по спіралі.

4.За 18 петель від центральної частини відраховуємо вправо і вліво. Повинно вийти 36 петель в цілому. В’язати мисок на даних петлях. Завдяки убавкам формуємо в п’ятому ряду мисок. На петлях миска спицями робимо убавки в ряду №7.

5.Обв’язку візерунком «рачій крок» робимо у 9 ряду гачком №1,5. В’язати спицями петлю в 10-11 рядах. Без накиду в’яжемо перший ряд полустолбиками. Прикріплюємо намистини.

Розглянуте опис в’язання балеток підходить для дому. Якщо є потреба і бажання зробити їх придатними для застосування на вулиці, то досить прикріпити гумову підошву. Можна це зробити за допомогою клею або просто пришити до виробу. Оформляйте тапочки на свій смак.

Подивитися майстер-клас повністю можна нижче в навчальному відео:

З пряжі можна зв’язати не тільки стильний і зручний одяг, але навіть взуття. Такі балетки для дому вийдуть вишуканими і ніжними. У них можна себе відчути не тільки комфортно і тепло, але і вільно. В’язані балетки є не тільки зручними, але і стильними. Вони чудово підходять для літа: комфортна підошва дає можливість гуляти в них тривалий час, ноги чудово дихають в такому взутті. Не завжди можна знайти і придбати їх у торговельних центрах. Це ексклюзивна взуття, яку неможливо повторити, так як вона виконана гачком. В’язання балеток — це не тільки корисне заняття, але в той же час цікаве і креативне.

Інші схеми в’язання

Приємного читання!

Оцініть статтю
Ідеї декору своїми руками