В’язання для собак дрібних порід зі спицями в’язання для собак гачком схема, опис і схеми в’язання

vyazanie dlya sobak melkikh porod so spicami, vyazanie dlya sobak kryuchkom skhema, opisanie i skhemy vyazaniya270 Вязання для собак дрібних порід зі спицями вязання для собак гачком схема, опис і схеми вязанняЯкщо у вашому помешканні є собачка або кішечка, значить, ви вже знаєте, що таке прекрасна дружба. Сьогоднішній майстер-клас допоможе вам швидко і легко зробити для свого тваринного барвистий, яскравий і стильний светр. Або шапку і ковдру. Чи іграшку, а може навіть всі разом.

Адже в’язати для своїх маленьких собак — це нереальне, ні з чим не порівнянне задоволення!

Ми підібрали для вас схеми з докладним описом, завдяки яким навіть для початківців в’язальниць не складе праці зв’язати свої перші роботи і зрозуміти принцип в’язання одягу для дрібних собак. А потім вже і кофту для мопса, або маленьку кофтинку для чихуахуа, і жилет для пуделя або жилетку для шпіца зв’яжете без праці.

Безрукавка з бахромою для собак, схема

vyazanie dlya sobak melkikh porod so spicami, vyazanie dlya sobak kryuchkom skhema, opisanie i skhemy vyazaniya271 Вязання для собак дрібних порід зі спицями вязання для собак гачком схема, опис і схеми вязанняДля в’язання нам знадобляться наступні матеріали:

  • Бежева пряжа 50 грам.
  • Коричнева пряжа з вовни 20 грам.
  • Різні спиці №2,5.
  • Гачок для в’язання або спиця.

Щільність в’язання:

Резиночка 2×2 30 п. = десять сантиметрів, лицьова гладь 25 петельок = 10 сантиметрів, 40 рядів = 10 сантиметрів.

Розраховуємо петлі.

Знімемо мірки з собачки і розрахуємо кількість петельок.

Обхват шиї — двадцять один сантиметр 63 п. + 2 кр. п. = 65 п., округляємо до 66 п., так як їх кількість має бути кратним трьом; 1/3 обхвату — сім сантиметрів. (21 п. + 1 п. для рівномірної гумки 2 на 2 = 22 петлі); 1/12 обхвату ~ 1,8 см х 2 = 3,6 см (одинадцять петельок — ширина наших пройм на початку роботи.

Обхват грудей — 35 сантиметрів + 2 см на вільне облягання = 37 сантиметрів (111 петельок); 1/2 обхвату (ширина спини і живота) — за 18,5 см (п’ятдесят шість петельок) Відстань від холки до центру спинки — одинадцять сантиметрів.

Висота пройми: відстань від основи шиї до кінця передньої лапки + один сантиметр = сім сантиметрів (28 рядів)

Глибина пройми: для маленьких порід собак два сантиметри (шість петельок). 1/2 обхвату грудей — 1/3 обхвату шиї — глибина пройми = вісімнадцять сантиметрів — сім сантиметрів — чотири сантиметри (по 2 см на кожну пройму) = 7,5 см (18 петельок). Вісімнадцять п.: 2 = дев’ять петельок; Виходить, при в’язанні пройм треба додавати з кожного краю живота і спини за дев’ять петель.

Щоб зрозуміти, через, скільки рядків треба додати петлі, розділимо відстань від основи шиї до кінчика передньої лапки + см один на кількість додається петельок: сім см = двадцять вісім р.; двадцять вісім р.: 9 петельок = 3 рядка. Виходить, накіди необхідно робити по краях кожного третього ряду.

Спина/живіт, опис.

Бежевою ниткою наберемо гачком 66 петель. Гумкою 2 на 2 зв’яжемо воріт висотою дванадцять сантиметрів, зробивши коричневої і теракотової пряжею смужки однієї і тієї ж ширини. Закриємо одинадцять петель, провяжем 22 особових (живіт), закрийте одинадцять п., провяжем 22 особових (спина).

Перегорнемо в’язання: провяжем гачком або спицями 22 виворітні петлі (спина), потім візьмемо нитку від другого клубочка і провяжем 22 виворітних (живіт). Можна почати збирати петельки одного елемента на шпильку і зв’язати все потім.

Далі в’яжемо гачком спинку і живіт 28 рядків гладдю, створюючи накіди по краях кожного третього ряду (дев’ять разів). Обсяг елементів при цьому збільшується на вісімнадцять п. Перші і кінцеві три п. в’яжемо платочної в’язкою, щоб краї не завернулися.

Після цього по краях кожного елемента наберемо за сім повітр. п. (глибина пройми = 6 петельок + 1 кр. п.). Тепер в кожному елементі за п’ятдесят чотири п. (22 п. +18 п. + (2 на 7 п.), а потрібно 56 петельок (18,5 см). Відсутні дві п. додамо при переході в’язання з гладі на резиночку 2 на 2, створивши два накиду через рівномірні проміжки. Гумкою 2 на 2 провяжем ще чотири см, створивши кольорові смужки, як на комірці.

Збірка, опис.

Зшиваємо елементи безрукавки і з допомогою гачка для в’язання зробимо на комірі бахрому з темно-коричневою або світлою пряжі.

Галерея: в’язаний одяг для собак дрібних порід (25 фото)

Одяг без швів

vyazanie dlya sobak melkikh porod so spicami, vyazanie dlya sobak kryuchkom skhema, opisanie i skhemy vyazaniya272 Вязання для собак дрібних порід зі спицями вязання для собак гачком схема, опис і схеми вязанняВ’яжеться такий одяг шляхом збільшення і зменшення петельок в певних місцях. Що нам потрібно виміряти?

  • Виміряти обхват шиї.
  • Обхват грудної клітки.
  • Обхват талії
  • Обхват ніг.
  • Відстань від «нашийника» до лап у вихованця.

Природно, у кожної маленької собаки свій особистий розмір.

Розрахуємо петлі. Пряжа буває різна.

Наберемо петельки на спиці рівні по обхвату шиї.

В’яжемо комір.

Після ворота розділимо в’язання на три частки. Тут все залежить, де буде застібка. Якщо на животі, тоді приблизно 15 петельок з боків і всі залишилися спина.

Кількість петель буде залежати від щільності пряжі (ниток).

Додамо в кожному другому ряду по одній петлі до середини від боковин.

Таким чином, працюємо до лапок. До початку отвори для наших лап.

Далі три частинки в’яжемо роздільно. Приблизно вісім см на центр і десять см на боковинах.

Далі, ці три частинки з’єднуємо і в’яжемо разом. Приблизно три див.

Після цього почнемо збавляти петлі по центру від отвору для лап. Десь за дві п. в кожному четвертому ряду.

І так, до кінця роботи. У нас від горловини до хвоста 35-36 сантиметрів вийшло разом з гумкою.

Оформляємо всі по своєму смаку.

Обв’язуємо резиночной панчішними спицями пройми, планочки.

Можете отвори створити для кистей після вив’язування ворота і протягнути шнур з кистями і т. д.

Для дівчаток животик треба вив’язувати до кінця полотна, для хлопчиків потрібно вісім см від пройм і закрити п. Продовжуємо необхідну відстань вже тільки по центру спинки. Все у тварин індивідуально і треба міряти. Щоб добре і зручно сиділо!

Капюшон можна пов’язати як п’яточку для носочка. Зробимо знімний на гудзиках або зав’язочках.

Принцип в’язання светрів і основна схема

vyazanie dlya sobak melkikh porod so spicami, vyazanie dlya sobak kryuchkom skhema, opisanie i skhemy vyazaniya273 Вязання для собак дрібних порід зі спицями вязання для собак гачком схема, опис і схеми вязанняЦі светрики в’яжемо з коміра. Розрахуємо кількість п. для ворота. Якщо він вийде з високим коміром, збільшимо його довжину на чотири см, щоб після зшивання речі, воріт не здавив шию. Також додамо петлі для симетричності, наприклад, при зшиванні краю коміра, пов’язаного гумкою 1 на 1, повинна стикуватися одна лицьова, одна виворітна петля, інакше шов буде дуже помітним.

Щоб светрик можна було надіти поверх нашийника і при цьому спокійно пристебнути повідець, зробимо в комірі дірочку для кільця нашийника. Для цього при в’язанні передостаннього рядка ворота в місці, де буде серединка спини, закриємо поспіль п’ять петель, а в новому ряді наберемо стільки ж повітряних. Коли комір буде завершено, розділимо в’язання на 2 нерівні частки: 1/3 п. — живіт, 2/3 п. — спина. Їх можна вив’язувати разом з двох клубків або зібрати петлі живота на нашу шпильку і зв’язати його потім.

Інші схеми в’язання

Приємного читання!

Оцініть статтю
Ідеї декору своїми руками