В’язання гачком брумстик, техніка брумстик для початківців, в’язання за допомогою лінійки і для чого лінійка

vyazanie kryuchkom brumstik, tekhnika brumstik dlya nachinayushhikh, vyazanie s pomoshhyu linejjki i dlya chego linejjka516 Вязання гачком брумстик, техніка брумстик для початківців, вязання за допомогою лінійки і для чого лінійкаТі майстрині, які почали відкривати для себе техніку і стиль в’язання під назвою «Брумстик», дуже сильно хвалять цю техніку. Брумстик носить і іншу назву, яке звучить, як просте перуанська в’язання. Сенс такого в’язання спицями полягає в тому, щоб робити ажурні узорчіков з ниток, застосовуючи прийоми унікальної культури народу Перу.

Стиль брумстик створений з різних методів в’язання. На підставі перуанського в’язання лежить спосіб накидання петельок на плоску річ або більшу спицю. Коли винайшли цю техніку, то петельки накидали на просту палицю. Звідси і прийшло найменування техніки, яка в перекладі з англійської мови означає паличка від мітли.

Популярність цього виду в’язання, заснована на тому, що, зроблені в цьому стилі ажурні вироби, не розтягується і не деформуються, прекрасні і унікальні, а також не вимагають велику кількість матеріалу. Перуанська в’язання в більшості випадків виконується гачком, при цьому потрібно допомагати собі за допомогою лінійки або великий спиці. У цій техніці можна створювати самі різні вироби, наприклад — цікаві моделі верхнього одягу, так само ви зв’яжете і шарф, і сумочку, і килимок. В інтернеті легко знайти навчальне відео, а в нашій статті — корисна інформація, мк, а в галереї — приклади готових робіт.

Перуанська в’язання спицями

Візерунки цього виду можна створювати двома способами:

  • Гачком.
  • Спицями.

Щоб створити полотно узорчиком брумстик спицями, потрібно повністю дотримуватися таку послідовність кроків у роботі. По-перше, у 2-х рядах все петельки повинні бути лицьовими. У третьому рядку потрібно чергувати лицьову петельку і накид. У четвертому ряду їх треба скидати, отримуючи при цьому довгі петлі.

Потім з отриманих петельок треба створити петлі, чергуючи ЛП і накіди. Після 4 ряду потрібно все повторити, почати вив’язувати раппорта. Тут представлений легкий варіант роботи, але його можна зробити складніше.

vyazanie kryuchkom brumstik, tekhnika brumstik dlya nachinayushhikh, vyazanie s pomoshhyu linejjki i dlya chego linejjka517 Вязання гачком брумстик, техніка брумстик для початківців, вязання за допомогою лінійки і для чого лінійкаДля цього змініть кількість накидов і петлі стануть довшими. Щоб поміняти щільність виробу, треба вив’язувати разом різну кількість петельок. Якщо замінити ряди ЛП на інші узорчіков, або просто поміняти їх кількість, то орнамент почне змінюватися. Візуально змінити таке в’язання можна, якщо поміняєте товщину пряжі або товщину спиць. А тепер погляньте, який унікальний і модний топ створюється перуанським в’язанням.

В’язання топа виробляємо спицями.

Для цього робимо одну лицьову петлю, накид, ще лицьову петлю і накид, і закінчимо ЛП. Щоб зробити передню і задню частку топа, потрібно зробити два прямокутних вироби. Для кожного наберемо 45 одиниць спицями, і почнемо в’язати по нашій схемі 54 див. В кінці виробу треба зробити два ряди тільки лицьовими петлями, і потім закрити петельку кінцевого рядка.

Після закінчення роботи, зшиваємо шви на боках і плечах. По лінії пройми набираємо по 58 одиниць і зв’яжемо 3 ряди лицьовими петельками. Закінчуючи рукоділля, закриємо всі петельки кінцевого рядка.

Галерея: в’язання брумстик (25 фото)

Виконання перуанського в’язання

vyazanie kryuchkom brumstik, tekhnika brumstik dlya nachinayushhikh, vyazanie s pomoshhyu linejjki i dlya chego linejjka518 Вязання гачком брумстик, техніка брумстик для початківців, вязання за допомогою лінійки і для чого лінійкаДля роботи нам потрібно набрати спицями кількість петельок кратне п’яти, плюс ще дві кромочні петлі. Щоб виріб був більш ажурним, а дірочки мали більший діаметр, нам знадобляться дуже великі спиці. Вертикальний раппорт цієї техніки складається з чотирьох рядів, які завжди потрібно чергувати. Це означає, що після 4 ряди знову потрібно почати в’язання першого рядка.

В перших двох рядах вертикального раппорта робляться лише лицьові петлі. У третьому рядочке нашого раппорта після кромочной петлі треба зв’язати ЛП, і створити два накиду. Це і є наш горизонтальний раппорт від 3 рядка, який повторюється до самого кінця. У четвертому ряду після кромочной петлі необхідно скинути два накиду, а лицьову П витягати за їх рахунок.

У підсумку ця ЛП вийде дуже довгою, що і вважається найважливішим у техніці перуанського в’язання. Таким методом ми витягнемо 5 особових петельок. Далі, нам треба перенести їх знову на спицю зліва і пров’язати з них також близько п’яти петельок. Для цього з усіх П вывязываем ЛП, потім робимо накид, і так далі, поки не утвориться п’ять одиниць. Цей же раппорт треба повільно виконувати до завершення 4 ряди. Якщо потрібно поміняти нахил петель, треба ввести праву спицю в п’ять великих петельок в іншому напрямку, тобто зліва направо.

В’яжемо за допомогою гачка і лінійки

vyazanie kryuchkom brumstik, tekhnika brumstik dlya nachinayushhikh, vyazanie s pomoshhyu linejjki i dlya chego linejjka519 Вязання гачком брумстик, техніка брумстик для початківців, вязання за допомогою лінійки і для чого лінійкаЦей майстер-клас пояснює техніку перуанського в’язання гачком із застосуванням плоскої смужки з пластику, яку можна замінити на будь-який інший подібний предмет (скальпель або смужки з дерева). Цей вид техніки дозволить в’язати такі речі, як шапки і шарфи, браслетики і косметички, топіки і кофти, а також і інші виріб. Перед роботою візьміть добру і довгу лінійку. Особливо стильними сьогодні вважаються саме браслети на руку, зроблені за допомогою стилю брумстик. Після перегляду схем і фото можна зрозуміти, як приблизно треба виконувати стиль бумстик.

  • Спочатку, візьмемо все потрібне для рукоділля. Використовуючи пластик, лінійку, гачок і нитки, починаємо робити першу ланцюг.
  • Потім з петель ланцюга гачком витягнемо довгі П., і помістимо їх на пластиковій лопати.
  • Далі, з цих довгих П. вывязываем нові петлі таким же способом.

Ось і вся робота, це зовсім нескладно!

Інші схеми в’язання

Приємного читання!

Оцініть статтю
Ідеї декору своїми руками