В’язання спицями безрукавки схеми безкоштовно 🥝 в’язана жилетка, як зв’язати, опис

vyazanie spicami bezrukavki skhemy besplatno 🥝 vyazanaya zhiletka, kak svyazat, opisanie792 Вязання спицями безрукавки схеми безкоштовно 🥝 вязана жилетка, як звязати, описБезрукавка вважається універсальною річчю. Її носять і жінки, і чоловіки. Вона може бути різних фасонів і різних моделей. У чоловічому гардеробі вона повинна бути присутнім обов’язково, можливо, навіть не в одному екземплярі. Її можна носити кожен день і на святкові заходи. Природно, що фасон і тканина таких виробів будуть відрізнятися.

Чоловіча Безрукавка

Існує багато видів безрукавок:

 • класичні;
 • спортивні;
 • трикотажні;
 • молодіжні і т. д.

Жилет відмінно поєднується з брючним строгим костюмом, з джинсами і навіть з шортами. Для її виготовлення використовуються самі різні тканини і нитки. Є два способи її виготовити:

 • шиття;
 • в’язання.

В’язані чоловічі безрукавки можна виготовити самостійно, а можна купити в магазині будь-який вподобаний примірник.

В залежності від призначення жилетки, застосовуються різні тканини і різні нитки для в’язання. Якщо розглядати модель, призначену для корпоративної вечірки, вона повинна бути виготовлена з тонкої тканини, практичною і легкою. Якщо жилет йде з костюмом, то і тканина для пошиву використовується костюмна.

В’язане спицями виріб прикрасить не менше чоловічий гардероб, зігріє в холоди і додасть елегантності. Чоловіки носять безрукавку на сорочку під піджак – у зимовий час не холодно і стильно.

Самими шикарними вважаються моделі жилета з твіду або в’язані.

Чоловіча безрукавка спицями: схеми і опис

Практична, зручна і тепла безрукавка, пов’язана своїми руками, захистить коханого чоловіка навіть у найлютіші морози. Вона може бути будь-якого фасону і будь-якої моделі, її можна носити щодня або тільки як елемент корпоративного костюма.

Жилетка може бути:

 • на ґудзиках;
 • на блискавці;
 • без застібки;
 • з капюшоном.

Як в’язати модний жилет і з якої пряжі — залежить від побажання самого чоловіка.

Чоловічий жилет спицями

vyazanie spicami bezrukavki skhemy besplatno 🥝 vyazanaya zhiletka, kak svyazat, opisanie793 Вязання спицями безрукавки схеми безкоштовно 🥝 вязана жилетка, як звязати, описУ цій моделі в’язаного використовується комбінація двох візерунків: ромба, пов’язаного перлової в’язкою і гумки 1х1 або 2х2 спицями. Для такого в’язаного виробу можна використовувати нитки шерстяні, напівшерстяні – вони зроблять річ теплою, або нитки, у складі яких є синтетика – річ вийти не дуже теплою, але міцною. Вона не буде витиратися, розтягуватися або сідати. При в’язці так само необхідно враховувати зростання чоловіки.

В залежності від обраної товщини пряжі, вибираємо спиці для роботи, і обов’язково робиться викрійка жилетки. Якщо раптом під час в’язання жилетки ви закриєте зайві петлі, то визначити помилку можна буде відразу ж, просто приклавши виріб до викрійці. Це дуже зручно для початківців в’язальниць.

Щоб визначити кількість петель, необхідне для переду і спинки жилетки, потрібно просто зв’язати зразок в’язки. В цьому випадку – це ромб з лицьових і виворітних петель.

Зразок.

Перловий візерунок: в особових рядах чергується 1 лицьова, 1 виворітна. В виворітних – особові в’яжуться виворітними, а виворітні – лицьовими.

Для зразка можна використовувати схему, а можна в’язати по опису покроково. На спиці потрібно набрати 33 петлі – це рапорт узору «Ромби», плюс 2 кромочні:

 1. ряд: лицьові петлі;
 2. ряд: виворітні петлі;
 3. ряд: 14 особових, 5 петель перлинного візерунка 14 особових;
 4. ряд: 15 виворітних, 1 лицьова, 1 виворітна, 1 лицьова, 15 виворітних;
 5. ряд: 12 особових, 9 петель перлинного візерунка, 12 особових;
 6. ряд: 13 виворітних, 7 петель перлинного візерунка, 13 виворітних;
 7. ряд: 10 лицьових, 13 петель перлинного візерунка, 10 лицьових;
 8. ряд: 11 виворітних, 11 петель перлинного візерунка, 11 виворітних;
 9. ряд: 8 особових, 17 петель перлинного візерунка, 8 особових;
 10. ряд: 9 виворітних, 15 петель перлинного візерунка, 9 виворітних;
 11. ряд: 6 лицьових, 21 петель перлинного візерунка, 6 лицьових;
 12. ряд: 7 виворітних, 19 петель перлинного візерунка, 7 виворітних;
 13. ряд: 4 особових, 25 петель перлинного візерунка, 4 особових;
 14. ряд: 5 виворітних, 23 петель перлинного візерунка, 5 виворітних;
 15. ряд: 2 лицьових, 29 петель перлинного візерунка 2 лицьових;
 16. ряд: 3 виворітних, 25 петель перлинного візерунка, 3 виворітних;
 17. ряд: 1 лицьова, 31 петель перлинного візерунка, 1 лицьова;
 18. ряд: 1 виворітна, 31 петель перлинного візерунка, 1 виворітна.

З 19 — ромб починає зменшуватися. В’язати в зворотному порядку.

Спинка.

В’язання починається з гумки, в якій в’яжуться поперемінно лицьові і виворітні петлі. Це може бути гумка 1х1 або 2х2. Зазвичай висота гумки становить 6-7 див. Далі переходимо на основний візерунок, який в’яжеться дуже просто:

 1. ряд: 3 лицьові, 2 виворітні;
 2. ряд: всі парні – по малюнку.

vyazanie spicami bezrukavki skhemy besplatno 🥝 vyazanaya zhiletka, kak svyazat, opisanie794 Вязання спицями безрукавки схеми безкоштовно 🥝 вязана жилетка, як звязати, описТак в’яжеться спинка 48 см, до початку пройми. Кількість петель для скосів буде залежати від щільності ниток. Закриваючи петлі для пройми, періодично прикладайте роботу до викрійці, щоб не допустити помилки.

Через 66 см від початку в’язання закриваємо всі залишилися петлі.

Перед.

Кількість петель те ж, що і для спинки. Гумка в’яжеться так само. Після неї приступаємо до в’язання основного візерунка. Посередині полички буде розташований ромб, а з двох сторін від нього — та ж в’язка, що і на спинці.

Оскільки ромб – це 33 петлі, то розрахувати кількість петель від нього просто. Основний візерунок в’яжеться на лицьовій гладі, де особових ряди – лицьові петлі, а виворітні ряди – виворітні петлі.

Виріз пройми оформляється так само, як на спинці. Далі потрібно визначитися з горловиною, і в’язати її, прикладаючи полотнище до викрійці.

Збірка.

Зшиваємо готові деталі на плечах і з боків. Обв’язуємо горловину і даруємо обновку чоловікові.

Якщо опис основного візерунка буде незрозуміло, скористайтеся схемою, подивіться фото.

Жилет перловим візерунком

Для в’язання такої моделі будуть потрібні нитки (шерсть або напіввовна) і спиці. За розмірами чоловіка потрібно зробити викрійку, щоб в процесі в’язання не допустити помилки.

Візерунок настільки простий, що виріб буде виготовлятися дуже швидко. Для початку потрібно зв’язати зразок і по ньому розрахувати потрібну кількість петель для полички і спинки.

Починати поличку і спинку потрібно гумкою, висота якої може бути до 10 см Після гумки в’яжеться основний візерунок, дотримуючись всіх розмірів згідно викрійці.

Таку модель жилетки не можна назвати святковим, вона швидше за все для щоденної шкарпетки, під джинси.

Переваги безрукавки

vyazanie spicami bezrukavki skhemy besplatno 🥝 vyazanaya zhiletka, kak svyazat, opisanie795 Вязання спицями безрукавки схеми безкоштовно 🥝 вязана жилетка, як звязати, описГоловна і незаперечна її якість – практичність. Це відноситься як до в’язаної виробу, так і сшитому. Зшита безрукавка є відмінним органайзером для водіїв, охоронців, військових і навіть співробітників спецорганів. У її кишенях можна заховати блокнот, ручку, особисті речі, зброя і т. д.

Сучасний чоловік у своєму гардеробі обов’язково повинен мати безрукавку, так як вона володіє наступними якостями:

 • захищає від холоду;
 • не сковує руху;
 • не перешкоджає природному повітро – і теплообміну.

Безрукавка є і додатковим утеплюючим шаром і стильним аксесуаром.

Інші схеми в’язання

Приємного читання!

Оцініть статтю
Ідеї декору своїми руками