В’язання хутром, як зв’язати хутром норки ? шапку майстер-клас, ідеї в’язання хутряного кардігана спицями, як в’язати їх хутра кролика жилет своїми руками, відео

vyazanie mekhom, kak svyazat mekhom norki  shapku master klass, idei vyazaniya mekhovogo kardigana spicami, kak vyazat ikh mekha krolika zhilet svoimi rukami, video38 Вязання хутром, як звязати хутром норки ? шапку майстер клас, ідеї вязання хутряного кардігана спицями, як вязати їх хутра кролика жилет своїми руками, відеоХутряна мода поважає традиції. Але нещодавно з’явилося в’язання хутром – нові сміливі тенденції, адже раніше хутряні речі тільки шили. Такі вироби коштують чимало, але, приклавши зусилля, можна зробити їх своїми руками.

Не менш популярне в’язання під хутро, з пряжі імітує хутро норки, кролика, і інших тварин. З неї виходять красиві м’які іграшки, шапочки, кофтинки і навіть шубки, готовий виріб виглядає як зшите з штучного, а іноді і натурального хутра. Для в’язання таким штучним хутром використовується лицьовий чи зворотний гладь, платочная в’язка, так як ніякі візерунки на ній видно не будуть.

Вибираємо хутро

В’язані з натурального хутра шапки, шарфи, палантини, можна виготовити в домашніх умовах. Якість вихідного сировини, безумовно, впливає на те, яким довговічним і привабливим вийде виріб. Саме тому хутро потрібно вибирати гарний, пухнастий і блискучий.

Кращий варіант – використовувати шкурки норки, з теплим і пухнастим хутром середньої довжини. Він не буде займатися в процесі в’язання. Нитки можна виготовляти з лисячої, кролячу або песцевої вовни.

Де взяти матеріали для в’язання?

Існує лише два варіанти отримання необхідних матеріалів:

 • Придбання підготовленої хутряний стрічки або нитки. Зробити це можна або в магазинах для рукодільниць, або в Інтернеті. Одночасно вибирається сітка з отворами різних розмірів і необхідні для творчості пристосування і інструменти;
 • Самостійне виготовлення. Для цього можна скористатися новенькими шкурками або старими, що залишилися після втратили модну актуальність речей. Також можна використовувати шуби або шапки, хутро на яких трохи потерся, звичайно ж, матеріал для роботи потрібно робити з шматочків і смужок з неушкодженим хутром.

Підготовка хутряний стрічки

Перед тим, як виготовити з хутра стрічку або нитку, потрібно трохи підготуватися. Буде потрібно набір таких спеціалізованих пристосувань:vyazanie mekhom, kak svyazat mekhom norki  shapku master klass, idei vyazaniya mekhovogo kardigana spicami, kak vyazat ikh mekha krolika zhilet svoimi rukami, video39 Вязання хутром, як звязати хутром норки ? шапку майстер клас, ідеї вязання хутряного кардігана спицями, як вязати їх хутра кролика жилет своїми руками, відео

 1. Маркера;
 2. Кушнірського ножа;
 3. Голки для кушнірської робіт;
 4. Лінійки;
 5. Нитки;
 6. Пульверизатора.

Більшою популярністю користується вузька стрічка з хутра. Подивимося уважніше, яким чином її виготовити:

 • Готуємо шкірку до обробки. Розпорюємо річ, яка більше не потрібна. Використовуючи щіточку, видаляємо пил і бруд.

Важливо! Краще вибирати шкірку з м’якою виворітною стороною.

 • При необхідності наводимо виворітну сторону шкурки в порядок. На неї можна бризнути водою для пом’якшення, але стара основа може від цього расслоиться. Також підшиваємо невеликі дірки, наклеюємо на них клейову тканину.

Важливо! Для того щоб готовий виріб було пухнастим, при нарізці потрібно стежити за тим, щоб основи ворсинок не ушкоджувалися. Не потрібно користуватися ножицями — хутро сильно осиплеться в підсумку.

 • Використовуючи лінійку, відміряємо від краю 3-5 мм, відзначаємо маркером. З більш товстої стрічки річ вийде більш теплою.

Важливо! Для зшивання меншої кількості шматків шкірку необхідно нарізати по спіралі, тоді ворс буде направлений в різні сторони.

 • Нарізаємо шкірку обраним методом.
 • Для зшивання отриманих заготовок застосовуємо обметочний шов, ворс при цьому повинен мати однаковий напрям. Припусків залишати не потрібно, так як в результаті стики не будуть помітними.

Важливо! Щоб зшивати лисячий або песцевий хутро, користуються ниткою №80, кролячий – ниткою № 60, всі інші — № 40 або № 50.

 • Виготовлену стрічку намотуємо на бобіну.

Підготовка хутряний нитки

Для цього процесу потрібна підготовка наступних інструментів:vyazanie mekhom, kak svyazat mekhom norki  shapku master klass, idei vyazaniya mekhovogo kardigana spicami, kak vyazat ikh mekha krolika zhilet svoimi rukami, video40 Вязання хутром, як звязати хутром норки ? шапку майстер клас, ідеї вязання хутряного кардігана спицями, як вязати їх хутра кролика жилет своїми руками, відео

 • Пульверизатора;
 • Дрилі з свердлом;
 • Щітки;
 • Дошки завдовжки від 700 мм.

Діємо по інструкції:

 1. Відмотуємо 700 мм стрічки з хутра і закріплюємо її на дошці. Хутро при цьому повинна дивитися вниз. Поверхня трохи зволожується і розтягується.
 2. Одним краєм стрічку закріплюємо на свердлі, дриль запускаємо на малих обертах.
 3. Повторюємо всі етапи з залишилася стрічкою.
 4. Нитка, яка вийшла в результаті, потрібно акуратно розчесати і змотати в клубок.

Техніка в’язання

В’язати за допомогою хутра можна різні речі: жакети, пальто, кардигани, светри, берети і шапки. Для них можна використовувати різні техніки. Розглянемо їх докладніше.

Сітка

Різноманітну сітку можна придбати в спеціалізованих магазинах. Можна виготовити її самостійно. Для цього потрібно гачком пров’язати стовпчики з накидом, вибираючи осередку необхідного розміру для певної речі.

В’яжемо виріб наступним чином:vyazanie mekhom, kak svyazat mekhom norki  shapku master klass, idei vyazaniya mekhovogo kardigana spicami, kak vyazat ikh mekha krolika zhilet svoimi rukami, video41 Вязання хутром, як звязати хутром норки ? шапку майстер клас, ідеї вязання хутряного кардігана спицями, як вязати їх хутра кролика жилет своїми руками, відео

 1. Готуємо сітку (в’яжемо або купуємо).
 2. Шпильку прикріплюємо до кінця стрічки.
 3. З першого вертикального ряду протягуємо стрічку через комірку. Обов’язково потрібно це робити по напрямку ворсу.
 4. Коли ряд буде пройдено, стрічку відрізаємо, її краю закріплюємо на виробі ниткою.
 5. Знову прикріплюємо шпильку до стрічки.
 6. Другий ряд проходимо аналогічно першому, але тепер дотримуємося шаховий порядок.
 7. Повторюємо всі дії до тих пір, поки виріб не буде готове.
 8. Вычесываем виріб по напрямку, в якому росте шерсть.

Спиці

Такий варіант ідеально підходить для жінок, які люблять займатися рукоділлям. Для в’язання обраної речі робимо мікс з хутряною нитки і вовняної пряжі, яка має такий колір.

Важливо! Щоб річ краще носилася, вона повинна бути більш міцною. Для роботи підходять спиці № 3, 4, 5. В процесі в’язання слід користуватися платочної в’язкої або суцільний лицьовій гладдю.

Робота виконується за наступним принципом:

 • Для в’язання першого ряду використовуємо вовняну пряжу.
 • Для в’язання другого ряду додається нитка з хутра. Одну петлю пров’язуємо з чистою пряжі, другу – зі сполучених хутра і пряжі.

Важливо! Якщо для в’язання застосовується стрічка з хутра, то мездра повинна знаходитися з виворітного боку майбутнього виробу.

 • Після того, як зв’яжемо ряд, всі ворсинки, які були випадково схоплені, виправляємо на лицьову сторону.
 • Готовий виріб розчісуємо, трохи обдуваем феном.
 • Якщо необхідна підкладка – пришиваємо потайним швом м’яку щільну тканину.

Гачок

vyazanie mekhom, kak svyazat mekhom norki  shapku master klass, idei vyazaniya mekhovogo kardigana spicami, kak vyazat ikh mekha krolika zhilet svoimi rukami, video42 Вязання хутром, як звязати хутром норки ? шапку майстер клас, ідеї вязання хутряного кардігана спицями, як вязати їх хутра кролика жилет своїми руками, відеоТакою технікою користуються для виготовлення вінцевих або пончо. Виконується це наступним чином:

 1. Використовуючи гачок і вовняну пряжу середньої товщини, в’яжемо основу. Перший ряд – з повітряних петель, другий – з стовпчиків без накиду, третій – з витягнутих петель довжиною 15-20 мм. Повторюємо ці дії до отримання смуги необхідної ширини.
 2. Протягуємо стрічку або нитку з хутра способом, розглянутих у варіанті з сіткою.

Якщо є бажання зв’язати собі щось незвичайне і ексклюзивне – яку схему можна знайти в Інтернеті. До того ж, в якості основи може бути використана звичайна схема для в’язання, в яку потім слід лише додати хутряну стрічку або нитку. Наочний приклад в’язання хутром дивіться у запропонованому нижче відео.

Інші схеми в’язання

Приємного читання!

Оцініть статтю
Ідеї декору своїми руками