В’язати кардиган спиця жінка опис пов’язувати в’язання докладний

vyazat kardigan spica zhenshhina opisanie svyazyvat vyazanie podrobnyjj205 Вязати кардиган спиця жінка опис повязувати вязання докладнийМода на в’язані кардигани навряд чи коли-небудь пройде. Ці жакети ідеально підходять для щоденного виходу і для вечірнього заходу. Вони відрізняються від іншого виду одягу довжиною нижче стегон і відсутністю коміра. Необов’язково витрачати купу часу на пошук відповідного кардігана, можна в’язати його своїми руками.

До того ж створення такої одягу власними руками дозволяє обирати відповідну забарвлення пряжі, створити будь-який візерунок і нашити кишені. На сьогоднішній день є безліч джерел, де можна знайти потрібну інформацію, тому створенням кардігана своїми руками може впоратися навіть початківець майстер.

Як зв’язати кардиган спицями для початківців

Насамперед необхідно придбати інструменти і пряжу. Потім можна підібрати схему відповідної моделі. Для в’язання трикотажних моделей верхнього одягу найчастіше використовується товста або середньої товщини нитка. Склад пряжі можна вибрати будь-який, все залежить від бажань в’язальниці. Спиці потрібно вибирати виходячи з товщини використовуваної пряжі, якщо нитка середньої товщини підійдуть спиці з волосінню під номером 3-4. Магазини пропонують велику кількість різних дерев’яних спиць, але металеві та сталеві залишаються найбільш зручними і популярними. В’язання такий кофти вимагає виконання деталей різних обсягів. Наприклад, при в’язанні спини зручно використовувати спиці з волосіні завдовжки 80-85 см, а рукава з волосіні завдовжки 40-45 см

vyazat kardigan spica zhenshhina opisanie svyazyvat vyazanie podrobnyjj206 Вязати кардиган спиця жінка опис повязувати вязання докладнийПочатківцям вязальщицам краще вибрати опис простої схеми виробів. Виконання деталей проводиться окремо: спочатку спина, потім полички і рукави. В кінці потрібно з’єднати їх разом. Відмінним варіантом буде однотонний в’язаний кардиган без складних візерунків.

Викрійка є одним з основних складових у в’язанні жакета, при її грамотному виконанні виріб ідеально буде сидіти на фігурі. Однак немає нічого страшного якщо початківець майстер не зможе вибудувати її як досвідчена швачка, в’язане полотно здатне приховати деякі недоліки.

Коли викрійка повністю готова, розраховується кількість петель для набору. Для цього спочатку пов’язують зразок потім його отпаривают і вимірюють. При цьому кількість петель в одному сантиметрі полотна множиться на кількість сантиметрів в деталі. Число петель може бути скориговано залежно від обраної схеми моделі і візерунка.

Наступна схема в’язання кардігана відмінно підійде як для досвідчених, так і для початківців майстрів. Колір пряжі можна вибрати будь-який, але краще будуть виглядати спокійні кольори, так як використовується об’ємний візерунок.

Опис простого в’язання для початківців

Схема створена з розрахунком для жінок, які носять 44-46 розмір одягу.

 1. Почати в’язання потрібно зі спинки. Для цього набирається 86 петель. Перші 35 см використовується платочный візерунок, потім виконується пройма, спочатку закриваючи по 6 петель з кожної сторони, після 2 з обох сторін. Наступні 4 ряду зменшене по 1 петлі в кожному 2 ряду.
 2. vyazat kardigan spica zhenshhina opisanie svyazyvat vyazanie podrobnyjj207 Вязати кардиган спиця жінка опис повязувати вязання докладнийДля в’язання правої передньої деталі створюється набір з 56 петель. Виріз під рукава закривають за допомогою 6 і 2 петель аналогічно спинці. У кожному другому ряду виконується їх зменшення з боку вирізу. Необхідно виконати це 5 разів. Довжину зв’язати до висоти спинки.
 3. Ліва деталь передній частині в’яжеться аналогічно правій. Необхідно дотримання симетрії. В кінці потрібно пришивати гудзики.
 4. При в’язанні рукавів використовується платочный візерунок. Спочатку набирати 58 петель і зв’язати 18 див. Закривають на 6 п. з кожного боку, потім зменшується з двох сторін по 1 в кожному 2 ряду. Так потрібно зробити 9 разів, при в’язанні кожного 4 ряди зробити 6 разів. Закривають спочатку по 3 п., після по 2, щоб у підсумку залишилося всього 6. В кінці закривають усі петлі.
 5. Для складання кардігана спочатку зшивають деталі. Потім в’яжеться комір, що складається з 128 п. в цілому 20 з них вздовж вирізу горловини деталі передньої правої і лівої частини, 44 вздовж спинки і за 22 від плеча вниз і вгору до плеча. При в’язанні горловини використовується платочный візерунок.

Опис в’язаного кардігана спицями з пряжі бузкового кольору

Виріб в’яжеться з пряжі бузкового відтінку 100 м до 100 гр. Для цього береться 700 гр пряжі і спиці №4. Розмір одягу-48.

Спина:

 • На спиці набирають 130 петель потім необхідно в’язати гумку 10 див.
 • Створення візерунка. У кожному 12 ряду додають по 1 п. з двох сторін і так до 140 (5 додатків).
 • В’язати поки виріб не досягне 42 см заввишки.
 • Додавання для рукавів потрібно робити з кожної сторони 3 п. в кожному 2 ряду. Загалом має вийти 172 петлі.
 • Спинка в’яжеться до висоти 71 см, після цього потрібно створити скоси для плечей: в кожному 2 ряду закриваються 7 петель всього 2 рази далі 5 разів 6 і 6 разів 5 петель.
 • Залишається 28 пет, вони закриваються.

Полички:

 • vyazat kardigan spica zhenshhina opisanie svyazyvat vyazanie podrobnyjj208 Вязати кардиган спиця жінка опис повязувати вязання докладнийВ’язання полички починається з лівого боку. Набрати 53 петлі і в’язати гумкою 10 див. Коли довжина деталі досягне 58 см з кожного боку додається по 16 петель для рукавів.
 • Перші 2 петлі потрібно в’язати лицьовими, всі інші візерунком аналогічно спинці.
 • Додаються петлі зліва, як при в’язанні спини у підсумку виходить 58.
 • В’язати до 42 см від початку рукава.
 • Продовжити додаток петель до 74.На висоті 71 см формується скіс і починають закривати петлі.

Збірка:

 • З допомогою трикотажних швів з’єднують плечові шви.
 • На кожній поличці набирають 312 петель по вирізу горловини. Для обв’язування горловини відв’язати 20 см від нижнього краю гумкою. Закінчувати гумку потрібно кромочний петлями.
 • Коли горловина досягне 10 див. всі петлі закривають.
 • Набрати 100 петель на спиці потім рукава по проймам, обв’язати гумкою 4 див.
 • Для з’єднання деталей шви виконуються по рукавах і по боках кардігана.

З плетеним кардіганом бузкового кольору відмінно поєднується одяг помаранчевого, жовтого або зеленого кольору.

Подовжений в’язаний кардиган міді без застібок і гудзиків відмінно підійде струнким невисоким жінкам. Такий варіант можна носити з різними сукнями також вони добре поєднуються з різними моделями штанів. Взуття краще вибрати на підборах або високій платформі, так фігура буде виглядати стрункіше, а зростання вище.

Довгий в’язаний кардиган призначений для високих жінок зі стрункою фігурою. Можна носити з довгими сукнями, з вузькими джинсами, спідницями чорного кольору. Можна доповнити наряд широким поясом.

Інші схеми в’язання

Приємного читання!

Оцініть статтю
Ідеї декору своїми руками