В’яжемо ажурний шарф з рюшами “Коник”спицями ,модний шарфик “Павутинка” гачком і класичний чоловічий шарф

 Вяжемо ажурний шарф з рюшами Коникспицями ,модний шарфик Павутинка гачком і класичний чоловічий шарфДодати шику і шарму в створюваному образі можуть самі непримітні на перший погляд деталі. Наприклад, досить додати шарф-волан і ваш образ заграє по-іншому .В’язані гачком або спицями ажурні речі завжди навіювали відчуття легкості, теплоти і затишку. Ті ж палантини, шалі , берети або шарфики з воланами і рюшами завжди прикрашають жінок і дівчат . Зараз і в магазинах великий вибір ,але багато людей погодяться, що немає краще процесу в’язання ажурною та легкого одягу. Це може стати не тільки вашим відпочинком , але і хобі.

Справжнє чарівництво — це коли зі звичайних ниток виходять красиві вироби .Спочатку це просто фрагмент , а потім щось прекрасне .Всі вироби можна в’язати гачком і спицями .

Ажурний шарф » Коник «

 Вяжемо ажурний шарф з рюшами Коникспицями ,модний шарфик Павутинка гачком і класичний чоловічий шарфДуже багатьом модницям подобаються ажурні шарфи зеленого кольору, що називаються «Коник», ці моделі створені модельєром Монікою Штайнбайер. В основі малюнка лежать листочки з рисовим в’язкою. Дизайнер радить брати пряжі більше в півтора рази, але практика доводить що на шарф довжиною двісті сантиметрів зазвичай йде максимум триста грамів пряжі. Але краще брати з запасом, ніж впритул , а то потім вийде незакінчена виріб,так як підібрати однаковий за кольором матеріал дуже складно. Ажурні речі в’яжуться гачком, але не цей шарф — його ми будемо в’язати спицями.

Полотно шарфа вийде розмірами: шириною двадцять вісім сантиметрів і завдовжки двісті сантиметрів.

Для цього знадобиться:

  • двісті п’ятдесят грамів пряжі, що складається з стовідсотковою вовни, довжиною сто метрів на п’ятдесят грамів.
  • потрібні будуть спиці, діаметр яких чотири міліметри, і два білих маркера. В’язати потрібно не занадто щільно , але і не слабо .Середньої щільності .

Схема в’язання візерунка:

Полотно з двадцяти рядів і петель дає в результаті квадрат розміром десять на десять див. Спочатку в’яжеться візерунок «листя» спицями , який дає витончений і красивий кантик довжиною в п’ятдесят сантиметрів. Потім продовжуємо основне полотно рисової в’язкою і завершуємо таким же кантиком, як спочатку.

Ажурний шарф — «Павутинка»

 Вяжемо ажурний шарф з рюшами Коникспицями ,модний шарфик Павутинка гачком і класичний чоловічий шарфВізерунок павутинка дуже універсальний, з його допомогою можна зв’язати хустинку , жилетку і багато іншого . А також і шарфик , який ми будемо в’язати .

Для цього знадобиться:

  • шістдесят грамів пряжі , що складається з бавовни, завдовжки двісті десять метрів на двадцять п’ять грамів
  • в’язальний гачок номером два

Схема в’язання візерунка:

Розміри шарфа : вісімнадцять сантиметрів на сто сімдесят сантиметрів . Першим ділом потрібно набрати сімдесят три повітряні петлі.

Перший ряд: в четверту петлю робимо один стовпчик з накидом, далі в кожну п’яту повітряну петлю до кінця .

Другий ряд : в кінці першого ряду в’яжемо одну підйомну повітряну петлю і в першу петлю першого ряду робимо один простий стовп .Тепер набираємо на гачок п’ять повітряних петель, три петельки потрібно пропустити і тільки четверту пров’язуємо один простий стовпчик , далі потрібно зробити піко з трьох петель і потім знову в’яжемо п’ять петель і в четверту в’яжемо один стовпчик без накиду , потім знову піко і так до кінця ряду .

Третій ряд : п’ять звичайних петель , далі стовпчик без накиду в середину арочки попереднього ряду, плюс п’ять звичайних петель і стовпчик без накиду в середину наступної арки попереднього рівня, плюс піко з трьох повітряних петель, знову п’ять повітряних петель і стовпчик без накиду в петлю наступній арки. Далі продовжуємо двома повітряними петельками і одним стовпчиком з накидом.

Четвертий ряд : на закінчення третього ряду в’яжемо один підйом і перевертаємо виріб. Робимо один звичайний стовпчик в першу петлю підстави, стовпчик без накиду попереднього ряду в’яжемо п’ять стовпчиків простих, в середню наступній арки останнього ряду в’яжемо один стовпчик без накиду, п’ять повітряних петель і стовпчик без накиду в середину наступної арки. Потім п’ять стовпчиків з накидом у стовпчик без накиду останнього ряду, стовпчик без накиду в середню петлю наступній арки і п’ять повітряних, стовпчик без накиду в середню петлю наступній арки. Потім п’ять стовпчиків з накидом у стовпчик без накиду останнього ряду, стовпчик без накиду в середню петлю наступній арки, так в’яжемо до кінця ряду.

Останній стовпчик без накиду робимо в три повітряні петлі арки останнього ряду.

П’ятий ряд : потрібно в’язати так само як і четвертий.

Шостий ряд: в кінці п’ятого ряду потрібно знову пров’язати три петлі і поміняти сторону виробу і кожну пров’язуємо стовпчиком . І до кінця шарфа в’яжемо повторюючи з другого по шостий ряд.

Щоб шарфик виглядав охайним, його потрібно по колу озлобити тієї ж ниткою за зразком другого ряду, тільки не роблячи піко . Завершуємо наш шарф рюшами або бахромою . Шарф готовий , носіть на здоров’я !

Класичний чоловічий шарф:

Для цього шарфа потрібно :

  1. Пряжа – п’ятдесят грамів білого кольору і п’ятдесят грам темно-коричневого кольору
  2. Гачок для в’язання номер три

Важливо:

При зміні кольорів необхідно робити зазначені стовпчики з накидом до останніх двох петель. І вже далі продовжувати в’язати . При в’язанні ділянки одним кольором, решту нитку іншого кольору притримувати по верху останнього ряду стовпчика з накидом

Схема в’язання :

Першим ділом робимо ланцюжок з тридцяти семи повітряних петель. Тепер повторюємо візерунок з першого по восьмий ряд .Чотирнадцять разів. Після, візерунок з першого по четвертий один раз. Закінчуємо в’язання. Оформляємо шарф рюшами . В’язати потрібно лицьовій гладдю ,змінюючи кольору за схемою .

Інші схеми в’язання

Приємного читання!

Оцініть статтю
Ідеї декору своїми руками