В’яжемо спицями самостійно оригінальні ажурні шкарпетки для дівчаток з візерунками

vyazhem spicami samostoyatelno originalnye azhurnye noski dlya devochek s uzorami69 Вяжемо спицями самостійно оригінальні ажурні шкарпетки для дівчаток з візерункамиНадзвичайно проста техніка виконання візерунка з ажурних листя дозволить вам зв’язати оригінальні і теплі шкарпетки для дівчинки і дівчата. У цій статті ми розповімо вам, як правильно підібрати пряжу і як пов’язати своїми руками такі ажурні шкарпетки.

Рекомендації по вибору пряжі

Досвідчені майстрині прекрасно знають про те, що плетені ажурні візерунки припускають використання тонкої пряжі. Шкарпетки з такої тонкої пряжі будуть гарними, теплими і одночасно довговічними. Склад пряжі залежить, в першу чергу, від особистих переваг кожного з нас. Комусь подобається носити шкарпетки з чистошерстяной пряжі, а хтось віддає перевагу полушерстяную нитка з поліамідні волокна, яка відрізняється максимальною зручністю довговічністю і експлуатації.

Плести ажурні шкарпетки можна:

  • з чистої вовни;
  • синтетичної пряжі;
  • вовни з додаванням поліаміду;
  • спеціальної пряжі для шкарпеток.

vyazhem spicami samostoyatelno originalnye azhurnye noski dlya devochek s uzorami70 Вяжемо спицями самостійно оригінальні ажурні шкарпетки для дівчаток з візерункамиСьогодні у продажу можна знайти спеціальну пряжу для в’язаних шкарпеток, яка має 75% вовни і близько 25% поліаміду. На одну пару зазвичай йде близько 100 грам такий шкарпеткової пряжі. При можливості рекомендуємо вам купувати саме таку спеціальну пряжу, що і дозволить з легкістю зв’язати спицями теплі витончені шкарпетки з візерунком з листочків. Пам’ятайте про те, що економити на якості використовуваної пряжі не рекомендується, так як зовнішній вигляд таких в’язаних шкарпеток, а також їх якість виконання буде прямо залежати від якості використовуваної пряжі.

Необхідні інструменти

В’яжуть такі ажурні шкарпетки п’ятьма спицями-голками, які не мають на кінчиках фіксаторів. Для тонкого і середньої пряжі можемо порекомендувати використовувати спиці-голки з номером 1.5–2. Також вам будуть потрібні відповідні маркери, в якості яких можна використовувати залишки різнокольорової пряжі чи канцелярські скріпки.

Як правильно вибрати візерунок для шкарпеток

Вибираючи схему-опис для в’язаних шкарпеток, необхідно дотримуватися наступних рекомендацій:

  • Не слід використовувати великорозмірний візерунок.
  • П’ятка, мисок і нижня частина носка виконується лицьовій щільною в’язкою.
  • Ажурні елементи слід чергувати з щільними ділянками.

vyazhem spicami samostoyatelno originalnye azhurnye noski dlya devochek s uzorami71 Вяжемо спицями самостійно оригінальні ажурні шкарпетки для дівчаток з візерункамиМожна знайти як прості схеми виконання таких ажурних в’язаних шкарпеток, з якими впорається кожен з нас, так і оригінальні схеми в’язання по технології жаккарда, що дозволяють виконати оригінальні і стильні шкарпетки для дівчата. Можемо порекомендувати вам у міру зростання вашої майстерності такої ажурної технології в’язання шкарпеток вибирати більш складні схеми, що і дозволить гарантувати якість в’язаних шкарпеток та їх оригінальний зовнішній вигляд.

Схеми ажурних шкарпеток

Якість виконаних в’язаних шкарпеток багато в чому залежить від того, наскільки правильно вибрана схема візерунка. В даний час можна з легкістю підібрати оригінальні схеми таких візерунків в інтернеті або в спеціальних журналах з в’язання. Незважаючи на гадану складність, самостійно виконати навіть найскладніші схеми в’язання не складе праці.

Необхідно лише у точності дотримуватися наявного опису, що і дозволить вам отримати оригінальні та привабливі візерунки на ваших шкарпетках. Якщо ви тільки робите свої перші кроки в’язання, то можемо порекомендувати вам прості варіанти візерунка, наприклад, схему Листочки.

Шкарпетки візерунок листочки відрізняються простотою виконання, при цьому такий в’язаний носок має оригінальний привабливий вигляд. Простота опису схеми таких шкарпеток з листочками дозволить зв’язати їх кожному, навіть якщо ви тільки робите свої перші кроки у роботі зі спицями.

При виконанні візерунка за схемою Листочки вам необхідно буде чергувати виворітні, лицьові і накидні петлі. Подібна схема в’язання не представляє будь-якої складності, тому з нею зможе справитися кожен. В Мережі інтернет на відповідних відеосервісах ви можете знайти докладний відео з навчання в’язання візерунка або ж опис виконання різних схем в’язання шкарпеток.

Джгути, коси і перехльости при в’язанні шкарпеток ажурних

Пов’язані своїми руками ажурні візерунки на носках можна доповнити різними косами, витягнутими петлями і невеликими декоративними джгутами. Рекомендуємо вам виконувати такі декоративні елементи з невеликим розміром, поєднуючи їх з наявними малюнком і візерунком виконаних вами шкарпеток. Можна також використовувати включення різної за своїм кольором пряжі, що дозволяє надати оригінальності виконаним плетеним шкарпеточках.

Висновок

Зв’язати ажурні шкарпетки спицями не складе складності. Необхідно лише дотримуватися відповідної схеми, всю роботу виконувати максимально акуратно, забезпечуючи необхідний натяг робочої нитки. При використанні якісної схеми та дотримання таких простих правил, ви зможете зв’язати оригінальні і неповторні ажурні вив’язані шкарпетки спицями.

Інші схеми в’язання

Приємного читання!

Оцініть статтю
Ідеї декору своїми руками