В’яжемо спицями за схемою теплий шарф з косами для холодної зими

vyazhem spicami po skheme teplyjj sharf s kosami dlya kholodnojj zimy43 Вяжемо спицями за схемою теплий шарф з косами для холодної зимиВ’язаний шарф з косами (цей елемент декору ще називають «снуд королевська коса») останнім часом користується великою популярністю. Його традиційно пов’язують з теплом і затишком. Дійсно, в’язаний шарф з косами (снуд) чудово захищає від холоду і вітру. Його можна зав’язувати самими різними способами. Наприклад, цей чудовий жіночий шарф можна пов’язати з одного пишною косою посередині, або прикрасити по краях двома тонший.

В’язати снуд, прикрашений химерними візерунками, можна як гачком, так і спицями. Оригінальний шарф з кісками, в’язаний спицями або гачком, ніколи не вийде з моди завдяки красивим візерункам і простоті в’язання. Пов’язувати коси в’язаного снуда між собою можна самими різними способами, тому кожен такий шарф неповторний. Кожна майстриня, добре знайома з гачком або спицями, знає свій фірмовий спосіб в’язання снуда. Якщо ж ви новачок у в’язанні, опис роботи зі схемами легко знайти в інтернеті.

Це цікаво! Почитайте про те, як зв’язати шарф з мохеру

Шарф з косами спицями: з чого почати

«Родзинка» шарфика-снуда полягає в тому, що він складається з декількох кос (кількість кос залежить від схеми та розміру шарфа). В’язати коси спицями або гачком і пов’язувати їх між собою можна різними методами, тому варіантів готових візерунків – безліч. Зв’язувати кілька фрагментів орнаменту в одне ціле нескладно, головне – строго слідувати схемі в’язання. В’язаний спицями або гачком снуд з візерунками у вигляді кос підходить жінкам будь-якого віку, від самих юних модниць до солідних дам, тому що його можна зав’язувати по-різному, в залежності від віку, стилю і смаку господині шарфа.

Для того щоб приступити до в’язання спицями снуда з візерунками у вигляді кіс, знадобиться:

  • Схема в’язання з докладним описом роботи і фотографією готового в’язаного виробу. Схеми в’язання снуда з візерунками різного рівня складності можна удосталь знайти в інтернеті та спеціалізованій літературі. Для зручності схему в’язання можна роздрукувати на принтері у збільшеному вигляді.
  • Пряжа для в’язання. Рекомендований номер пряжі для в’язання снуда зазвичай вказується в коментарях до схеми в’язання. Підбирати пряжу треба з таким розрахунком, щоб вона добре підходила для виконання конкретного візерунка. Купувати пряжу бажано в спеціалізованих магазинах.
  • В’язальні спиці. Номер спиць зазвичай також зазначається в коментарях до схеми роботи.
  • Елементи декору готового шарфа (за бажанням). Це можуть бути заздалегідь заготовлені вовняні помпони та кисті, великі декоративні гудзики, а також невеликі брошки для того, щоб зав’язувати шарф різними способами (на шиї, на голові, на плечах). Але можна чудово обійтися і без додаткових прикрас, так як візерунок з кос сам по собі володіє великою художньою виразністю і виглядає дуже фактурно.

Це цікаво! Прочитайте статтю про те, як зв’язати модний бактус спицями своїми руками.

Зв’язати шарф з косами: загальний опис роботи

vyazhem spicami po skheme teplyjj sharf s kosami dlya kholodnojj zimy44 Вяжемо спицями за схемою теплий шарф з косами для холодної зимиСнуд з візерунками у вигляді кіс може бути пов’язаний з різними схемами. Найбільшою популярністю користуються три схеми в’язання цього модного шарфика з візерунками.

Перший варіант – снуд, що представляє собою довгу в’язану стрічку і безперервне кільце. Другий варіант – в’язане кільце, на якому кріпляться гачки (або гудзики) для того, щоб шарф, зав’язаний різними способами, можна було застібати. Другий варіант самий практичний, тому що наявність застібок дозволяє регулювати щільність прилягання снуда до шиї і голові і гарантує надійний захист від вітру, снігу і дощу. Також шарф-снуд може представляти собою замкнуте кільце, перекручене зсередини. Можна вибрати будь-який варіант, все залежить від індивідуальних смаків і вподобань.

Найпоширеніші способи в’язання шарфа-снуда спицями – панчішна і платочная в’язка. Перед початком в’язання необхідно зробити всі необхідні виміри для того, щоб визначити потрібну кількість петель. Під час роботи обов’язково потрібно стежити, щоб щільність в’язання весь час була однаковою. Початківцям рукодільниця рекомендується в’язати однотонний шарфик, більш досвідчені майстрині можуть експериментувати з пряжею декількох кольорів або декількох відтінків одного кольору.

Декорувати готовий шарф, прикрашений косами, можна самими різними способами. Чудово підійдуть стрази і паєтки, невеликі шматочки штучного хутра, декоративні застібки, маленькі брошки і шпильки.

Шарф косами: практичні рекомендації

Для того, щоб зв’язати одночасно красивий і практичний шарф-снуд, необхідно суворо дотримуватися схеми в’язання, а також дотримуватися нескладні практичні рекомендації.

  • vyazhem spicami po skheme teplyjj sharf s kosami dlya kholodnojj zimy45 Вяжемо спицями за схемою теплий шарф з косами для холодної зимиПеред тим, як в’язати снуд, молода майстриня повинна потренуватися, зв’язавши невеликий пробний фрагмент полотна за обраною схемою. Це допоможе краще зрозуміти принцип виконання конкретного візерунка і уникнути несподіванок під час в’язання, пов’язаних з нерозумінням схеми.
  • Носити снуд можна в будь-який час року. Якщо шарф спочатку призначається для носіння в теплу пору року і виконує декоративну функцію, його можна пов’язати з тонкої синтетичної пряжі. Ідеальний варіант літнього снуда – ажурний шарф, який можна використовувати і як велику хустку. Річний снуд зручно в’язати гачком. Якщо ж снуд розрахований на холодну пору року, і його основна функція – захист від вітру і холоду, рекомендується використовувати натуральну вовну. В’язати зимовий снуд найкраще спицями, панчішної або платочної в’язкою.
  • Перед тим, як приступати до в’язання, початківці майстрині повинні потренуватися в читанні схем і розібратися у всіх умовних позначеннях. Це дуже важливо, тому що нерозуміння або неправильне розуміння схеми в’язання неминуче веде до помилок під час роботи.

Зв’язати шарф-снуд з вигадливим орнаментом з кіс, надійно захищає від вітру і холоду, досить просто. З цим завданням легко впорається навіть сама недосвідчена рукодільниця. Затишний і теплий шарф виглядає красиво і стильно. Він стане оригінальним подарунком як для юної дівчини, так і для солідної дами. Головне – вибрати з безлічі варіантів найбільш підходящий візерунок і спосіб в’язання. Снуд ніколи не вийде з моди завдяки своїй красі і практичності. Ошатний довгий шарф у вигляді кільця — невід’ємний елемент гардеробу кожної сучасної модниці.

Інші схеми в’язання

Приємного читання!

Оцініть статтю
Ідеї декору своїми руками