Як плести з трубочок для плетіння 🥝 як можна зробити вироби покроково

kak plesti iz trubochek dlya pleteniya 🥝 kak mozhno sdelat podelki poshagovo60 Як плести з трубочок для плетіння 🥝 як можна зробити вироби покроковоКольорові браслети з трубочок, або, як їх ще називають, фенечки давно є символом дружби. В більшості випадків їх роблять, щоб подарувати своїм близьким. Плетіння браслетів – справа проста, але займає багато часу. З іншого боку, немає кращого подарунка, ніж виконаний з душів своїми руками. І фенечки тут — традиційне молодіжне рішення. Щоб сплести фенечку вперше стане в нагоді не тільки схема, але й майстер-клас, або інструкція з описом процесу.

Матеріали, які знадобляться для плетіння:

  • різні нитки;
  • гумки;
  • пластикові трубочки.

Трубочки — досить податливий матеріал порівняно з нитками. Тому новачкам у цій справі варто почати плести фенечки з трубочок. Місце плетіння має бути комфортним і з хорошим освітленням.

Крім звичайних матеріалів, нам знадобляться додаткові інструменти для плетіння. Спочатку нам потрібно верстат, щоб зафіксувати кінці трубочок. Однак його можна замінити клейкою стрічкою, яка надійно утримує трубочки.

Галерея: плетіння з кольорових трубочок (25 фото)

Плетіння нежить своїми руками

kak plesti iz trubochek dlya pleteniya 🥝 kak mozhno sdelat podelki poshagovo61 Як плести з трубочок для плетіння 🥝 як можна зробити вироби покроковоАксельбанти — це наплічні шнури, які раніше були унікальною прикрасою для військового мундира. Аксельбанти робили із золотих, срібних і багатьох інших різнокольорових ниток. Які матеріали знадобляться для роботи:

  • шкіра;
  • різні нитки;
  • мотузки;
  • спиці;
  • гачок.

Як зробити шнур-аксельбант

Якщо працювати за схемою, можна зробити браслет з будь-якого непарного кількості трубок: 3, 7, 9 і т. д. Сенс цього плетіння в тому, що береться спочатку ліва трубка і переміщується в центр, а потім туди ж поміщається права. І так до повного кінця довжини трубок.

Плетіння кіскою своїми руками

kak plesti iz trubochek dlya pleteniya 🥝 kak mozhno sdelat podelki poshagovo62 Як плести з трубочок для плетіння 🥝 як можна зробити вироби покроковоЦей спосіб плетіння найлегший і всім відомий, його часто застосовують при створенні фенечок. Робиться кіска в більшості випадків з трьох трубочок, але можна взяти більше. В цьому випадку всі трубочки діляться на три групи.

Парне плетіння

Косичка створюється не тільки з непарного, але і з парного числа трубок. Можна взяти і 4, і 6, і 10 трубок для плетіння. Чим більше беремо, тим ширше виходить наш браслет. Кожен крок у створенні фенечки полягає в переміщенні однієї з головних трубочок зліва направо, а інший – справа наліво. Повторюйте ці кроки стільки разів, скільки знадобиться для завершення браслетика.

Косий плетіння: схема

Цей вид плетіння досить затребуваний серед людей, які люблять робити фенечки. За допомогою косого плетіння можна створювати браслети з різними візерунками, написами і зображеннями. Існує багато готових схем для роботи. Якщо ви хочете виділитися, можна створити свою схему, застосувавши спеціальний генераторів, або придумавши самостійно.

Існує чотири види вузлів, які застосовують в косому плетінні. У кожного вузла своє унікальне значення. Якщо ви хочете зрозуміти, як правильно робити фенечки з допомогою цього способу, вивчіть схему для роботи.

kak plesti iz trubochek dlya pleteniya 🥝 kak mozhno sdelat podelki poshagovo63 Як плести з трубочок для плетіння 🥝 як можна зробити вироби покроковоДля роботи нам знадобиться 8 трубочок: 4 одного кольору і 4 — іншого. На ваш розсуд. Необхідно взяти по 2 довгі трубки двох кольорів і скласти їх навпіл. Потім зв’яжіть трубочки вузлом і залиште маленьку петлю зверху. Ну і останнє, приєднайте її скотчем до столу. Цей вид створюється рядами, а особливості візерунка визначаються обраною схемою. Напрямок плетіння буває різним, але це не має особливого значення. Наприклад, візьмемо напрямок зліва направо. Значить, потрібно починати з верхнього лівого вузла. Вчіться сплітати вузли по порядку.

Стрілки на гуртках у схемах зазвичай означають тип вузла, а їхні підстави зображують, яка трубка застосовується для плетіння. Після зав’язування вузла, кінець трубки переміщується в бік, позначену покажчиком стрілки. Кожен вузол складається з двох невеликих вузлів.

kak plesti iz trubochek dlya pleteniya 🥝 kak mozhno sdelat podelki poshagovo64 Як плести з трубочок для плетіння 🥝 як можна зробити вироби покроковоРобота з першим вузликом починається так: чорну трубку загинають зверху над фіолетовою трубкою у вигляді цифри чотири, а потім протягують її всередину петлі. Потім затягується вузол, і трубочка відтягується вгору. Друга частина вузла починається з вигину трубки чорного кольору в інший бік. Необхідно повторити те ж саме діяння, що було в першому варіанті, але в дзеркальному відображенні. Чорна трубка буде зліва, а фіолетова – праворуч. Підтягуємо трубки, щоб вузли затягнулися.

Тепер переходимо до другого вузла. Його позначають стрілкою з нахилом вправо і точно так само, як минулий, складається з двох невеликих вузликів. Зверніть увагу, де знаходиться підстава стрілки. Плести потрібно з тієї ж трубки.

Створіть петлю у формі цифри чотири, просуньте трубочку в неї і затягніть. Ще раз повторюємо і завершуємо вузол. Новий вузол позначений стрілкою, яка вказує наліво. Візьміть в руки трубку чорного кольору і двічі затягніть вузол, скручуючи трубочку у формі зворотного четвірки. Ось і все, робота зроблена.

Висновок

Створення саморобних браслетів — проста робота. Головне — навчитися правильно сплітати вузли та читати більше інформації. Не бійтеся почати виготовляти такі вироби. Адже можна порадувати сім’ю своєю працею. У вас, безсумнівно, все вийде, вдалої вам роботи!

Інші види хенд мейду

Приємного читання!

Оцініть статтю
Ідеї декору своїми руками