Як почистити м’які меблі Ванішем

З часом оббивка меблів втрачає колишню привабливість. Повернути дивану чи крісла колишній вигляд ви можете за допомогою різних засобів, розроблених саме для цієї мети. До таких речовин відноситься Ваніш для чищення килимів і меблів. Перш ніж зробити покупку, ознайомтеся з перевагами продукту та принципу його дії.

Переваги очищення меблів з допомогою коштів «Vanish»

c9bbda416832f27e17e60a2e9d8f2fe0 Як почистити мякі меблі Ванішем

На ринку представлена велика кількість миючих засобів, однак, незважаючи на масштабну рекламу, не всі вони ефективні. Vanish – один з кращих і перевірених засобів, здатних очищати найсильніші плями на м’яких меблях.

Основні переваги засоби:

 • ефективне видалення крові, вина, йоду і інших важко виводяться речовин;
 • відсутність хлору;
 • приємний запах;
 • висока економічність;
 • засіб гіпоалергенний і нешкідливо для дітей.

Вартість Vanish відноситься до середньої цінової категорії, при цьому засіб продається в різних упаковках від 90 г і до 5 кг.

Особливості застосування для різного виду покриття

a009cbee7e190619dc87c8019f687c89 Як почистити мякі меблі Ванішем

Застосовуйте засіб тільки згідно з інструкцією. Для шкіри або велюру рекомендується використовувати відповідний вид Vanish, оскільки можна нашкодити покриттю або просто не очистити пляма.

Тканинне

Тканинну оббивку очищайте так само, як і одяг. Для цього:

 1. Змішайте 1 ложку речовини з 2,5 літрами води.
 2. Нанесіть речовина на забруднення.
 3. Залиште для впливу на 3-4 години.
 4. Якщо пляма застаревшее, попередньо нанесіть порошок або гель Vanish і зачистіть щіткою.

Натуральна шкіра та її замінник

Щоб очистити і не пошкодити такий матеріал, використовуйте пароочисник або миючий пилосос. Для шкіри використовуйте шампунь: розбавте його водою і вилийте в спеціальний резервуар. Потім обробіть пором і дайте висохнути природним чином.

З замші

Чищення замші вимагає до себе особливого підходу, тому обробляйте її дуже обережно. Щоб не пошкодити ворс, використовуйте активну піну або спрей. Після нанесення засобу акуратними рухами натирайте поверхню. Кращим пристосуванням буде щітка для замші. Після обробки поверхні дайте матеріалу висохнути без застосування пилососа.

З велюру

Щоб не пошкодити скіс ворсу, чистіть матеріал вручну, без пароочисника та пилососа. Використовуйте тільки активну піну, нанесіть її тонким шаром на велюр і обробляйте м’якою губкою в бік скосу ворсу. Дотримуйтесь правил чищення меблів з велюру.

З флока

Флок можна попередньо почистити від пилу за допомогою пилососа, але тільки з гумовою насадкою. Видаляти жирові і кров’яні плями рекомендується спреєм або піною. При цьому руху губкою здійснюйте від краю до центру, щоб не розмазати бруд. Після обробки висушіть поверхню сухими серветками.

Підготовка м’яких меблів

Перед використанням Vanish попередньо обробіть меблі, в іншому разі ефект від засобу буде незначним. Перед тим як виводити пляму, очистіть область від крихт і пилу. Це можна зробити звичайним пилососом або вибивачкою. Не використовуйте мокру ганчірку, так як бруд ще сильніше вбереться в матеріал.

Читайте також:

Як швидко почистити будь м’які меблі

Що робити, якщо від меблів сильний запах

Як почистити тканинну оббивку дивана від пилу та плям

Ваніш для дивана: інструкція по застосуванню

21e3054f761dda22a6aa3bb18df7e506 Як почистити мякі меблі Ванішем

Незважаючи на універсальне і ефективне дію Vanish, перед його використанням на м’яких меблів треба вивчити інструкцію, щоб не нашкодити поверхні і швидко видалити забруднення.

Шампуні

Відкрийте шампунь, заповніть їм ковпачок і вилийте в ємність. Додайте води в пропорції 9:1 і ретельно розмішайте до утворення густої піни. Наносьте засіб за допомогою губки, але уникайте надмірного всмоктування. Залиште для впливу на 1 годину і потім видаліть надлишки Vanish за допомогою пилососа. Якщо пляма повністю не вывелось, повторіть процедуру.

Плямовивідники

Перед використанням збовтайте вміст, потім поверніть носик на позначку ON і наносите засіб на забруднену ділянку. Візьміть суху серветку і натирайте круговими рухами до повного очищення.

Активна піна

Збовтайте балончик і нанесіть піну на забруднену ділянку. Потім за допомогою губки натирайте поверхню меблів круговими рухами. Дайте засобу вбратися і обробіть сухою ганчіркою або серветкою.

Порошок

Порошок Vanish призначений для сухої чистки, тому змішувати його з водою не потрібно. Нанесіть засіб тонким шаром на пляму і жорсткою щіткою втирати до повного очищення. Надлишки порошку видалити пилососом.

Спрей

3581a538e6ca5061cd59939b79c1f836 Як почистити мякі меблі Ванішем

Нанесіть спрей на забруднену область і дайте вбратися 3-5 хвилин. Обробіть поверхню вологою, а потім сухою ганчіркою. Спрей заборонено використовувати на тканині, не призначеної для вологої обробки.

Як Ванішем почистити диван без розлучень

Щоб повністю видалити пляму з дивана, потрібно використовувати відповідне видом забруднення засіб і слідувати інструкціям.

Від пилу та бруду

Пил і бруд виводиться практично будь-яким засобом, будь це спрей або порошок. Головне – не нашкодити поверхні дивана, а значить такий матеріал, як велюр або замш рекомендується чистити тільки сухим порошком.

Жирне пляма

ce631df474ee80a02aeba3acd91aa61c Як почистити мякі меблі Ванішем

При попаданні масла або жиру на тканину, головне – не дати йому вбратися глибоко, інакше вивести таке забруднення буде складно. Трохи сповільнити всмоктування ви можете за допомогою солі або крохмалю, однак робити це потрібно відразу після попадання жиру на поверхню.

Для виведення жирних плям рекомендується використовувати спрей або активну піну. Нанесіть на забруднену область і дайте вбратися 20-40 хвилин. Потім видаліть надлишки кошти сухою губкою. При глибокому вбиранні масла використовуйте порошок, попередньо з’єднавши його з водою, щоб вийшла кашка. Також дайте вбратися і видаліть вологою ганчіркою.

Пляма від молока

У молоці швидко розмножуються бактерії, тому? якщо вчасно не обробити пляму, меблі почне видавати неприємні запахи. Для видалення плям і позбавлення від смороду використовуйте антибактеріальний шампунь. Після вбирання видаліть засіб пилососом і висушіть.

Пляма від вина

Щоб вивести плями від вина з поверхні дивана потрібно відразу запобігти глибоке вбирання. Свіже забруднення посипте сіллю або крохмалем, і дайте увібрати зайву вологу протягом 20-40 хвилин. Потім видалити залишки солі сухою губкою або ганчіркою і нанесіть Ваніш шампунь, щоб засіб добре вбралося. Приблизно через 1 годину висушіть поверхню пилососом.

Пляма від кави

f1ba05be1071c7dd179eb5722532aa0d Як почистити мякі меблі Ванішем

Кавові плями досить складно видалити звичайними засобами, але Vanish здатний виправити ситуацію, хоч і знадобиться багато часу. Для видалення кави з поверхні використовуйте шампунь або активну піну, в залежності від ступеня забруднення. Губкою натирайте оббивку до повного очищення, а потім видаліть залишки забруднень сухою ганчіркою.

Плями від фруктів

Варення або повидло меншою мірою проникає в матеріал, ніж вино, проте для виведення плям знадобиться повторювати процедуру чищення кілька разів. Нанесіть Ваніш на поверхню дивана і чистіть забруднену область круговими рухами за допомогою губки. Видаліть залишки речовини і повторіть процедуру.

Слід від маркера і кулькової ручки

Щільність чорнила не дозволяє їм швидко проникати вглиб матеріалу, однак їх складно видаляти з поверхні меблів. Кращим варіантом відчистити слід від кулькової ручки буде спрей або активна піна. Інструкція по застосуванню стандартна, але повторювати процедуру доведеться не один раз.

Кров

Чим швидше ви обробите кривава пляма, тим швидше від нього позбавитеся. Кращим засобом від плям крові буде Ваніш порошок, розведений з водою. Якщо пляма з кров’ю старе, тоді нанесіть кашку, дайте вбратися і видаліть сухою серветкою, потім повторюйте процедуру до досягнення потрібного результату.

Сеча і запах сечі

Прибрати плями і запах сечі можна обробивши меблі антибактеріальним порошком або спреєм. Нанесіть засіб на пошкоджену ділянку і дайте вбратися. Потім жорсткою губкою натріть поверхню і видаліть надлишки кошти сухою ганчіркою.

Як чистити Ванішем диван без пилососа

7202d56e5a00b575cd03a2211649d84a Як почистити мякі меблі Ванішем

Перед обробкою дивана Ванішем видаліть з нього крихти і пил. Без пилососа зробити це можна наступним способом:

 • крихти кошторисі щіткою;
 • шматок тканини змочіть у воді і добре відіжміть;
 • щільно прикладіть до забрудненої матерії;
 • поплескайте вибивачкою.

Так що вилітають пил буде залишатися на вологій ганчірці. Після цієї процедури використовуйте відповідне типом забруднення засіб Vanish. Постобробку виконайте за допомогою м’якої губки або сухої ганчірки.

Як Ванішем почистити матрац

27ab5970e50289e261bd1504abc93c5f Як почистити мякі меблі Ванішем

У вигляді складної структури матраца, очистити його досить проблематично. Тип засобу Ваніш буде залежати від глибини забруднення матраца. Якщо вам потрібно видалити пляму на поверхні тканини, тоді використовуйте піну або порошок. Для глибокого чищення матраца застосовуйте спрей або шампунь. Ці засоби добре вбираються в середину матеріалу і виводять забруднення, але не забудьте просушити матрац, щоб не з’явився запах прілості.

Можна Ванішем для килимів чистити диван

Використовувати засіб для килимів при чищенні дивана можна тільки в тому випадку, якщо поверхня останнього не з замші, велюру, оксамиту або плюшу. Такий матеріал вимагає індивідуального підходу і при використанні кошти не за призначенням можна пошкодити структуру оббивки. Перед використанням Ваніша для килимів на меблях ретельно вивчіть інструкцію, щоб не погіршити стан вашого дивана.

В асортименті засобів Ваніш особливе місце займає лінійка продуктів, розроблених для очищення оббивки меблів. Всі речовини мають спеціальний склад, який добре справляється з різними забрудненнями, надає виробам свіжість і аромат.

Оцініть статтю
Ідеї декору своїми руками