Як правильно користуватися супер зварюванням

Якщо ваші спроби відновити зламану річ з допомогою звичайного клею не увінчалися успіхом, спробуйте революційний засіб – супер зварювання. Це спеціальний розчин, який можна використовувати для склеювання будь-яких матеріалів. Перш ніж купити супер зварювання, варто ознайомитися з її характеристиками, принципом роботи, достоїнствами і недоліками.

Що таке супер зварювання і як вона працює

Супер зварювання — інноваційна технологія, яка прийшла на зміну суперклею і аналогічним клеїть засобів. Зовні пристрій нагадує маркер: з одного боку розташований стрижень, з іншого – ліхтарик з ультрафіолетом, який міцно скріплює зварювання.

Розчин схожий на звичайний прозорий клей, однак не має запаху. За словами розробників, розчин схоплюється за кілька секунд і набагато міцніше будь-якого клею, тому що коли охолоджується, перетворюється на міцний пластик.

857393bfa4cd84f8931ea9e0eeabe94e Як правильно користуватися супер зварюванням

Характеристики та склад

Виробник розчину не розголошує його складу, тому точно знати, які компоненти у нього входять не вдасться. Речовина знаходиться в компактному тюбику з пластику. З боків розташовані кнопки видавлювання розчину, з-за чого тюбик дуже легко тримати в руці. Поряд з ультрафіолетовим ліхтариком знаходиться кнопка включення. Після нанесення розчину на пошкоджену поверхню досить повернути зварювання і закріпити його світлом.

В комплекті також знаходиться інструкція, яку рекомендується прочитати перед застосуванням. Це дозволить не тільки вивчити правильний хід дій при склеюванні, але і не допустити ще більших пошкоджень.

Для яких поверхонь підходить

Згідно заявленим характеристикам на упаковці, розчин однаково ефективно працює з усіма виду поверхні, будь це шкіра, метал або дерево. Крім сильного скріплення деталей, зварювання виділяється хорошою економічністю. Досить нанести тонкий шар і засвітити УФ.

ab26482ccff10038099dd998110aeca2 Як правильно користуватися супер зварюванням

Плюси і мінуси

У супер зварювання, як і будь-якого іншого предмета, є свої переваги і недоліки, проте перших значно більше. Почнемо з хорошого:

  • Компактність і практичність.
  • Зручність використання за рахунок правильно розташованих кнопок.
  • Відсутність запахів.
  • Сильне скріплення, що значно перевищує звичайний клей.
  • Підходить як для малих, так і для великогабаритних деталей.
  • Склеює практично всі поширені матеріали.

З мінусів можна виділити тільки досить високу вартість одного тюбика. Однак варто зазначити, що ця сума повністю окуповується, оскільки для хорошої скріпки досить пари крапель, щоб нанести тонкий шар речовини.

Як користуватися

Користуватися супер зварюванням дуже просто. Після відкриття упаковки потрібно ознайомитися з інструкцією і перевірити працездатність інструменту.

a8e594c9ecca10bfffafe1e5b039eaba Як правильно користуватися супер зварюванням

Відкрийте кришку стрижня і злегка натисніть на бічні важелі, щоб упевнитися в наявності речовини. Також натисніть на кнопку ліхтарика, якщо він не буде працювати, то склеїти деталі не вийде.

Робочий процес аналогічний клею – нанесіть тонкий шар речовини на скріплюється поверхню, гарненько затисніть і потримайте 3-5 секунд. Потім поверніть інструмент на 180 градусів, натисніть на кнопку ліхтарика і засвітіть шов. Чим довше ультрафіолет буде потрапляти на зварювання, тим сильніше вона буде схоплюватися.

Запобіжні заходи

Зварювання не відноситься до речовин з підвищеною небезпекою. Як і з клеєм – зберігати в темному місці, ховати від променів сонця в недоступних для дітей місцях. При склеюванні деталей рекомендується використовувати гумові рукавички, щоб не пошкодити шкіру.

Ціна і де купити

Ціна одного тюбика супер зварювання коливається в межах 1000 рублів. Для такого маленького приладу, здавалося б, вартість завищена, проте на практиці все навпаки. Супер економічне використання і міцне склеювання забезпечують тривале використання. Крім цього речовина підходить для склеювання будь-яких поверхонь. Це означає, що вам не доведеться докуповувати додаткові кошти для ремонту різних матеріалів.

Висока популярність супер зварювання стала передумовою для продажу підробок. Щоб не потрапити на гачок недобросовісних продавців, купуйте супер зварювання тільки в офіційного представника.

Супер зварювання – незамінна річ для будь-якого, хто цінує якість і надійність. Розчин відмінно склеїть будь-які поверхні, а його витрата буде максимально економним.

Оцініть статтю
Ідеї декору своїми руками