Як правильно зробити викрійку для того, щоб зшити ведмедика з фетру, створення шаблону своїми руками

kak pravilno sdelat vykrojjku dlya togo, chtoby sshit mishku iz fetra, sozdanie shablona svoimi rukami270 Як правильно зробити викрійку для того, щоб зшити ведмедика з фетру, створення шаблону своїми рукамиІграшки завжди були і залишаться популярні. У колишні роки, багато мам воліли шити для своїх дітей іграшки своїми руками. Вони намагалися вкласти в ці предмети всю любов і турботу, так як в цьому випадку предмети виходили найбільш красиві і цікаві. Наприклад, звіряток, які сподобаються практично будь-якій дитині.

Мишко з фетру, зшитий своїми руками, зможе стати чудовим подарунком для будь-якого малюка. А також це можуть бути якісь інші тварини, наприклад, собаки, миші, їжаки і багато іншого.

Невеликі дрібнички з цього матеріалу завжди були дуже актуальні, вони можуть служити прекрасними сувенірами, маленькими прикрасами, або просто подарунками до якоїсь пам’ятної дати.

Якщо зробити брелок з фетрових фігурок, кожен раз, коли людина, якій вона подарована, буде користуватися ключами або телефоном, на який він буде прикріплений, спогади про подарив будуть виникати знову і знову.

Можна заготовити ведмедика з фетру, наприклад, до новорічного свята і посадити його під ялинку, так він стане гостем на вашому святі або довгоочікуваним подарунком для малюка.

Сплячий на хмаринці або на місяці фетровий Тедді послужить прекрасною прикрасою для дитячої спальні.

Для чого потрібні іграшки з фетру

Предмети, виготовлені з цього м’якого і приємного на дотик матеріалу, сподобаються практично будь-якій людині, як дорослому, так і дитині. Це можуть бути ведмеді, їжаки, миші і багато іншого. Бажання мати фетровий іграшку є у кожного з нас. Це пов’язано з тим, що вони такі милі, м’які і в той же час віддають мінімалізмом.

kak pravilno sdelat vykrojjku dlya togo, chtoby sshit mishku iz fetra, sozdanie shablona svoimi rukami271 Як правильно зробити викрійку для того, щоб зшити ведмедика з фетру, створення шаблону своїми рукамиЦі предмети можна подавати в якості невеликого презенту всім без винятку. Милі, невеликі звірятка зможуть порадувати навіть самого серйозного чоловіка, який давно вийшов з дитячого віку.

Насамперед, необхідно подбати про вибір підходящої викрійки. Потрібно вирішити заздалегідь, такі важливі моменти, як розмір іграшки, товщина, м’якість і багато іншого. Якщо розкроїти ведмедя в точності по викрійці, можна зробити його охайним і привабливим.

Необхідні матеріали

Фетр не є поширеним видом тканини, який можна знайти в будь-якій квартирі. У минулі часи з нього шили капелюшки та інші атрибути. У наші дні ці предмети втратили свою колишню популярність. Тому важливо подбати про виборі правильного шматка матеріалу.

Для того, щоб зробити ведмедика з фетру, знадобляться матеріали:

  • kak pravilno sdelat vykrojjku dlya togo, chtoby sshit mishku iz fetra, sozdanie shablona svoimi rukami272 Як правильно зробити викрійку для того, щоб зшити ведмедика з фетру, створення шаблону своїми рукамиКалька;
  • Нитки «Муліне»;
  • Різнокольорові шматочки фетру;
  • Олівець;
  • Голки для вишивання;
  • Ножиці;
  • Праска для обробки частин викрійки.

Коли все буде підготовлено, потрібно зробити так, щоб максимально підготувати робочу поверхню. На ній не повинно бути ніяких сторонніх предметів, які можуть перешкодити процесу. Якщо вас нічого не буде відволікати, то ведмежа вийде максимально реалістичним і привабливим.

Зробити ведмедика в домашніх умовах

Заняття рукоділлям має ряд плюсів – це можливість втілювати свої задуми в життя. Шиття, вимагає певних творчих здібностей. Наприклад:

  • Спочатку потрібно намалювати схему викрійки. Вона робиться в реальному масштабі один до одного. Це важливо, так як розмір мишки буде повністю відповідати викройкою. Якщо ви не вмієте гарно малювати чи немає на це достатньої кількості часу, можна взяти готові схеми;
  • Коли шаблон буде готовий, його треба вирізати по контуру і перевести на фетр. Потрібно зробити таким чином дві однакові деталі. Якщо тканина світлого кольору, для того щоб позначити контури, можна використовувати олівець. Для того щоб розкроїти темну тканину, можна використовувати білий олівець;
  • Коли ведмежа вже перенесли на фетр, з вивороту можна намалювати носик, очі й рот. Їх можна вишити або пришити на їх місце красиві гудзики, це робиться за бажанням і на розсуд майстра, який буде шити ведмедика. Носик мишки можна зробити з шматочки фетру іншого кольору. Для того щоб вишивати якісь деталі необхідно використовувати спеціальний, так званий тамбурний шов і нитки відрізняється від фетру кольору.

Коли мордочка іграшки буде готова, можна спробувати з’єднати обидві честі один з одним. Деталі потрібно накласти одну на іншу і зшити за допомогою обмотувального шва. Коли іграшка буде зшита наполовину, можна починати її набивати холлофайбером. Після набивання першої половини іграшки, потрібно продовжувати зшивати решту поступово додаючи холофайбер.

Останнім етапом є декорування іграшки. Для цього можна використовувати будь-які матеріали, які вам сподобаються. Стилізувати ведмедика можна будь-яким способом.

Відгуки

Коли мій син був маленьким, я часто шила для нього іграшки своїми руками. Це були його улюблені жуки, божі корівки, мишки або ведмедика з фетру. Кожен раз я питала в нього, якого нового друга йому хотілося б завести і після цього починала шити. Іграшка ведмедик з фетру, форма якого найпростіша, йому подобалася найбільше. Вирішила написати свій відгук тут, раптом хтось теж захоче зшити чудового друга для своїх малюків.

Жанна

Інші схеми викрійки

Приємного читання!

Оцініть статтю
Ідеї декору своїми руками