Як роблять капронові колготки, як пошити ляльку попика, ручка в попі і з чого створюють ляльку попик

kak delayut kapronovye kolgotki, kak sshit kuklu popika, ruchka v pope i iz chego sozdayut kuklu popik155 Як роблять капронові колготки, як пошити ляльку попика, ручка в попі і з чого створюють ляльку попикСьогодні ми розберемо тему про створення ляльок попиком Незвичайне назва, чи не так? Не всі запам’ятовують, деякі називають їх — жопики, але це неправильно. До речі, такий виріб з колготок створюється своїми руками дуже просто. Милі ляльки: основні деталі моделювання</strong>. Багато майстрині вже вивчили техніку виготовлення ляльок-попиком. Чому саме таку назву носять ці ляльки? Все просто тому, що ця лялечка має незвичайну форму і робиться з колготок. У неї красиво обличчя і виступають м’які сідниці, які найчастіше оголені.

Звичайно, майстрині створюють ажурні трусики для своїх лялечок, але одяг цих персонажів ніколи не прикриває виступаючі частини тіла. Як же виготовляти такі вироби своїми руками?

Спочатку, нам потрібно взяти наступні матеріали та інструменти для роботи:

 • Панчохи.
 • Хороший наповнювач.
 • Дріт.
 • Голка і нитка.

Як користуватися матеріалом для створення ляльок?

kak delayut kapronovye kolgotki, kak sshit kuklu popika, ruchka v pope i iz chego sozdayut kuklu popik156 Як роблять капронові колготки, як пошити ляльку попика, ручка в попі і з чого створюють ляльку попик

Створення такої ляльки для початківців справа не дуже проста, але хороша інструкція допоможе розібрати процес покроково, а потім поетапно відтворити. Це дуже забавні іграшки – в такій техніці можуть бути зроблені хоч баба-яга, хоч порося. Якщо задумали спробувати їх зробити – читаємо мк в нашій статті, а в кінці статті дивимося навчальне відео.

Краще всього для наповнення виробів такого виду, використовувати синтепон. За допомогою нитки і голки зробимо обличчя ляльці: губи, ніс, очі. Можна прикрасити обличчя фарбами або лаком. Для очей беруть спеціальні заготовки, вії варто купити в косметичному відділі, деякі майстрині прикрашають руки з допомогою накладних нігтів. Одяг можна вибрати на свій смак.

Волосся роблять з вовняних ниток або купують перуки. Каркаси для частин тіла створюють з дроту, яка легко гнеться, але не ламається. Якщо ви робите ляльку-неваляшку, то каркас вам буде не потрібен. Всі деталі, голова і попка просто зшиваються разом. Панчішна техніка допомагає у створенні чудових ляльок, у тому числі і за розміром. Варто заздалегідь продумати образ вашої красуні і зробити для свого чада капитанчика, принцесу, піратів, російську дівчину і пр.

Існує думка, що ляльки-попики приносять і приносили удачу. Ви можете створити незвичайну ляльку і подарувати її дорогу людині або подругу. Деякі майстрині кажуть, що лялька-попик — це символічне виріб.

Галерея: лялька попик (25 фото)

Як зробити ляльку попик із капронових колготок майстер-клас

kak delayut kapronovye kolgotki, kak sshit kuklu popika, ruchka v pope i iz chego sozdayut kuklu popik157 Як роблять капронові колготки, як пошити ляльку попика, ручка в попі і з чого створюють ляльку попикМатеріали, які будуть потрібні для роботи:

Для того щоб зробити таку лялечку нам знадобиться наступне:

 • Капрон або синтепон.
 • Нитка і голка.
 • Матеріал для роботи.
 • Гострі ножиці.
 • Тасьма або мереживо.
 • Очі.
 • Пряжа для створення волосся.
 • Колготки.

Поетапний майстер-клас

kak delayut kapronovye kolgotki, kak sshit kuklu popika, ruchka v pope i iz chego sozdayut kuklu popik158 Як роблять капронові колготки, як пошити ляльку попика, ручка в попі і з чого створюють ляльку попикСпочатку, потрібно зробити голову ляльки.

 • Візьмемо капронові колготки тілесного кольору. З синтепону зробимо кулі для голови, носа, щік. Потім у капрон закладемо головний кулька синтепону для голови, а далі, ніс і щоки. Розподілимо все так, щоб все було на своїх місцях. Завяжем вузлик з іншого боку.
 • Приступимо до створення особи. Визначаємо, де розташований шар для носика і захоплюємо його рукою. З боку вузла проткнем голову так, щоб голка вийшла поруч з нашим носом. Шиємо перенісся, створюємо прокол і робимо три стібка, щоб всі закріпити. Від перенісся робимо прокол вниз, відступаємо три міліметри вгору і знову голку витягуємо до перенісся, щоб утворилося поглиблення і з іншої сторони. Тепер необхідно виготовити крильця носа.
 • Голку вводимо знизу і витягуємо до перенісся, створюючи петлю двічі з двох сторін, щоб закріпити все. Виводимо нитку назад до вузла і закріплюємо. Потім створюємо щоки і рот. З задньої частини голови, від вузла, вводимо голку з ниткою на лицьову частину поряд з переніссям. Захоплюємо щоку і робимо прокол вниз, створюємо пару стібків для закріплення.
 • Далі, переміщаємо голку з ниткою на другий бік особи і робимо теж дія, тим самим затягуючи нитку, у вас вийде ротик. Щоб зробити губи, голку з ниткою вводимо з задньої частини голови і витягуємо під носом. Тепер робимо прокол внизу і затягуємо, щоб утворилися ямки, пару стібків робимо. Нитку закріплюємо з іншої сторони.
 • Створюємо оченята. Якщо у вас є готові вії, то просто приєднайте їх до очей. Якщо ні, то потрібно взяти темну тасьму, яку беруть для ремінців і розпустіть з одного краю поздовжні нитки. Розрізаємо на дві частини і наклеюємо на очі. Приклеюємо з допомогою супер клею.
 • Волосся виготовляємо з пряжі, намотуємо пряжу, на шматочок картону потрібної довжини і розрізаємо з одного боку. Потім пришиваємо волосся на голові ляльки по проділах пасмами.
 • Створюємо груди і попу. Робимо кульки і поміщаємо їх у капрон. Закріплюємо нитку за сайт і два рази обертаємо виріб навпіл рівномірно, закріплюємо нитку. Створюємо руки і ноги послідовно і по майстер-класу. Шиємо трусики. Візьмемо мереживо і зробимо трусики, закріплюємо нитками до попі.
 • Прикрашаємо груди. Візьмемо клаптик у формі прямокутника, тканини і мереживо. Заміримо по грудях тканину і мереживо так, щоб можна було обертати навколо грудей і складати конвертиком. Пришьем мереживо до тканини, обертаємо і закріплюємо на грудях.
 • Раскроим і зшиємо спідницю. Прикрашаємо мереживом низ спіднички. Центральну частину спідниці збираємо ниткою по колу.
 • Робимо руки. Два клаптика у вигляді прямокутника зшиємо, вивернемо і заповнимо синтепоном. Пришьем кисті ручок.
 • Прикрашаємо голову ляльки шапкою волосся бантами. Два трикутника з’єднаємо разом і заповнимо синтепоном, після цього прикріпимо з допомогою голки і нитки до голови. Прикрашаємо шапочку за допомогою тасьми.
 • Все зроблено для нашої ляльки, закріплюємо останні деталі. Спочатку візьмемо спідничку і пришиваємо до неї голову. Пришиваємо груди, а потім ручки. Перевертаємо виріб і закріплюємо сідниці так, щоб вона стала трохи нижче голови. Потім робимо ступні. Подкрасим щоки і губи. Прикріплюємо між головою і спідницею тасьму, щоб можна було виріб підвісити.

Ось і готова, ця мила лялька з капрону! Таким же чином робимо ляльку попик медсестру і ляльку попик ангела. Процес створення відрізняється лише виготовленням інших костюмів.

Інші види рукоділля

Приємного читання!

Оцініть статтю
Ідеї декору своїми руками