Як самому за схемою зв’язати красиве в’язане плаття для дівчинки

kak samomu po skheme svyazat krasivoe vyazanoe plate dlya devochki340 Як самому за схемою звязати красиве вязане плаття для дівчинкиДля тих, хто любить в’язати, але тільки починає, в’язане плаття для дівчинки спицями – відмінний спосіб набратися досвіду. Ажурні в’язані вироби дуже легко в’язати спицями, а схеми різного рівня складності широко представлені в інтернеті.

Також там є детальні описи кожної моделі: як в’язати, як пов’язувати між собою готові деталі, як не помилитися з розміром дитячого в’язаного платтячка для дівчинки.

Найлегше зв’язати плаття дитині, якій один рік, два або три роки. В’язані сукні для дівчаток молодшого віку в’язати на спицях дуже швидко. Коли всі деталі ажурною одягу готові, їх зв’язують між собою у відповідності зі схемою.

Приготування

Перед тим як зв’язати дівоче плаття на рік, потрібно визначитися з розміром обновки для малятка. Необхідно мати на увазі, що дівчатка у віці один рік – три роки швидко ростуть, тому під час в’язання потрібно враховувати це, зробивши в’язане виріб трохи більше, ніж розміри дівчинки в цей момент.

Якщо дитяче в’язане виріб буде трохи «на виріст», дитина зможе носити його два роки. Якщо молода майстриня зупинилася на плаття для дівчинки спицями, для роботи знадобиться наступне:

  • схема і опис ажурною дитячого одягу;
  • спиці потрібної товщини (товщина зазвичай вказується в описі моделі дитячої в’язаного одягу);
  • пряжа, що підходить для в’язання дитячого ажурного сукні (колір і найменування пряжі також вказується в описі моделі дитячої в’язаного одягу);
  • голка і нитки для того, щоб пов’язувати готові деталі в’язаного плаття для дівчинки.

Підготувавши все необхідне, можна починати в’язання дитячої обновки, орієнтуючись за схемою і описом. Під час в’язання необхідно звірятися зі схемою і описом як можна частіше, щоб не допустити помилок. Починати рекомендується з дитячого плаття на дівчинку віком один рік.

Обновка для однорічної дівчинки

kak samomu po skheme svyazat krasivoe vyazanoe plate dlya devochki341 Як самому за схемою звязати красиве вязане плаття для дівчинкиЩоб створити дитяче ошатне плаття для дівчинки віком один рік, знадобиться пряжа, спиці номер 2 і номер 5, а також гачок для в’язання окремих деталей і різнокольорові стрічки в тон пряжі, для декору. Кожну деталь необхідно в’язати окремо.

По закінченні в’язання їх потрібно зв’язувати разом. Схема і опис будь-якої моделі, як правило, будується за одним принципом: в’язання на спицях окремих деталей – спинки, переду і рукавів.

Плаття на дівчинку один рік – три роки можна в’язати однотонним, а можна використовувати при в’язанні пряжу декількох відтінків одного кольору або декількох кольорів. Головне, щоб ці кольори або відтінки гармоніювали між собою.

У декорі готового сукні можна використовувати бісер, паєтки або атласні стрічки, можна також прикрасити дитячий одяг аплікацією. Зазвичай можливі варіанти декору пропонуються в описі моделі.

Перед тим як пов’язувати готові деталі в’язання між собою, необхідно переконатися в тому, що всі елементи виконані в суворій відповідності з наведеною схемою, інакше під час з’єднання деталей можуть виникнути проблеми.

В’язані сукні для дівчаток спицями: корисні поради

  • kak samomu po skheme svyazat krasivoe vyazanoe plate dlya devochki342 Як самому за схемою звязати красиве вязане плаття для дівчинкиПочинати рекомендується з моделей, у яких найпростіша схема і нескладне опис. У цьому випадку зменшується ризик помилок.
  • Слід уважно поставитися до вибору спиць. Для товстої пряжі потрібні товсті спиці, і навпаки. При в’язанні літньої сукні з найтоншої пряжі слід вибрати самі тонкі спиці. В іншому випадку, пряжа буде рватися, а готова модель буде виглядати неакуратно.
  • Ті, хто тільки починає в’язати спицями, повинні вибирати моделі без візерунків або з простими візерунками, інакше можна заплутатися в схемі.
  • Деякі елементи сукні можна в’язати гачком, тоді у готового виробу вийде більш цікава фактура. Також гачком можна зв’язати оригінальні елементи декору (наприклад, в’язані квіти). Також гачком можна зв’язати цікаві аксесуари, які підходять до плаття (наприклад, пояс або пов’язка на голову).
  • Перед тим як пов’язувати готові деталі, слід скласти їх на столі, щоб візуально уявити собі вигляд готового сукні. Після цього можна з’єднувати всі елементи воєдино.
  • Готове в’язане плаття ні в якому разі не можна прати в пральній машині і вичавлювати. В’язані вироби вимагають ручного прання. При вичавлюванні їх не викручують!

В’язання для дітей – дуже цікавий і корисний вид рукоділля. Велика кількість схем і описів дитячих моделей в’язаних суконь для дівчаток, представлених в книжках і в інтернеті, цілком по силам початківцям майстриням. Головне – уважність, акуратність і терпіння.

Також необхідно у всьому слідувати схемі. А в декорі можна проявити творчий підхід. Якщо дотримуватися цих нескладних правил, можна пов’язати чудову дитячу одяг, затративши при цьому мінімум зусиль і коштів. Також не слід забувати і про те, що в’язання – відмінний спосіб боротьби зі стресом, і, займаючись ним, можна не тільки зв’язати плаття для дівчинки, але і прекрасно провести час з користю і задоволенням.

Інші схеми в’язання

Приємного читання!

Оцініть статтю
Ідеї декору своїми руками