Як швидко і просто плести браслет з пластикових трубочок

kak bystro i prosto plesti braslet iz plastikovykh trubochek585 Як швидко і просто плести браслет з пластикових трубочокПлетений фенечка традиційно вважається атрибутом хіпі-субкультури, популярною у молоді 60-70. Сама ідея створення подібних прикрас прийшла від індіанців – корінного населення Північної Америки. Вони вважали, що дві людини, обменявшиеся цими плетеними атрибутами, будуть пов’язані особливими узам до кінця днів. Звідси і прийшов символ миру і добра.

В наш час фенечка вважається модною прикрасою в етнічному стилі. Фенечки фенечки можуть бути плоскі і круглі, і кручені, і вузькі, і широкі на каркасі з пластику. Роблять їх з ниток, кольорових дротиків, гумових трубочок, трубочок скубіду і навіть коктейльних трубочок. Трубочки від коктейлю можуть цінним матеріалом самі по собі, або послужити основою для обв’язки нитками. Зрозуміти, як плести браслет з трубочок нескладно. Тут ви дізнаєтеся, як плести з трубочок. Плетіння фенечок – дуже захоплюючий процес.

Початок плетіння

Перед початком роботи підготуйте всі необхідні матеріали, ось що вам знадобиться:

  • Пластикові трубочки, вони можуть бути товсті або тонкі, однотонні або кольорові
  • Намистини з будь-якого матеріалу, відповідні за кольором і відповідні товщині трубочок
  • Декоративне кільце невеликого розміру, бажано золотого або срібного кольору

kak bystro i prosto plesti braslet iz plastikovykh trubochek586 Як швидко і просто плести браслет з пластикових трубочокТепер потрібно запастися терпінням і можна приступати до виготовлення виробу. Для заготівлі основи майбутнього прикраси треба скласти трубочку навпіл і розрізати на дві половини. Одну з них слід прибрати в сторону, до неї ще повернемося. Частина, що залишилася в руках, теж ділимо навпіл. В результаті у вас повинні вийти два коротких прутика, довжина яких трохи більше обхвату зап’ястя.

Якщо ви хочете зробити різнобарвну вершину, то відріжте кілька різнокольорових шматочків прутиків відповідного розміру.

Для початку плетіння зігніть разом два маленьких прутика посередині і зв’яжіть їх кінці в міцний вузол.

Галерея: браслет з пластикових трубочок (25 фото)

Оплетення заготовки

У вас є чотири робочих нитки, їх треба розкласти на столі або будь-якої іншої робочої поверхні так, щоб вони не переплуталися. На крайній лівий кінчик нанизується одна намистина. Однак, якщо її отвір досить широке, то можна протягнути її через два прутика.

Потім потрібно взяти довгу трубочку, вона зав’язується вузлом навколо заготовки, це потрібно зробити таким чином, щоб кінці цього прутика були приблизно однакові по довжині. Потім слід завести за прутики і закріпити ще одним вузлом. Після цього трубочки витягуються вперед. Тепер намистина міцно закріпилася на місці. Переконайтеся, що ваш перший сайт збігається з зображенням на схемі.

Зав’яжіть ще один вузол без використання намистин, після цього починайте знову їх нанизувати і закріплювати вузлами до тих пір, поки не закінчиться основа вашого майбутнього прикраси. В кінці зав’яжіть міцний вузол. Якщо побажаєте,то можна заплести в косу «риб’ячий хвіст» залишилися пару сантиметрів прутиків, так браслет буде виглядати набагато миліше і охайнішим.

Крім кіски, можна оформити застібку фенечки маленьким золотим колечком, приготованим заздалегідь. Воно допоможе зробити кріплення більш міцним, ваш браслет не обірветься і не злетить.

Техніка квадратного плетіння покроково

Плести такий браслет нескладно, достатньо лише чітко слідувати вказівкам, з цим завданням без проблем справиться і починаючий. Заготівля для квадратного браслета виготовляється аналогічно попередньої. Важливо зауважити,що довжина ниток повинна бути в три–чотири рази більше передбачуваної довжини виробу.

Для початку роботи вам знадобляться:

  • Кольорові трубочки з пластику
  • Робоча поверхня
  • Ножиці
  • Невелика декоративне кільце золотистого або сріблястого кольору

Закріпіть кінці прутиків міцним вузлом – це й буде початком фенечки. Вузлик затисніть вказівним і великим пальцем. Якщо ви тільки починаєте плести браслети, вам буде незвично тримати виріб таким чином. Можна затиснути вузол між колін і працювати двома руками, пізніше ви навчитеся справлятися одній.

Отже, розправте трубочки і витягніть кінці в різних напрямках, щоб вони не заплуталися. Тепер покладіть заготовку на робочу поверхню, для зручності початок плетіння можна чим – небудь притиснути, щоб воно не соскальзывало і не гальмувало процес виготовлення.

kak bystro i prosto plesti braslet iz plastikovykh trubochek587 Як швидко і просто плести браслет з пластикових трубочокКольори трубочок можуть бути абсолютно будь-які, але на схемі ви можете бачити два яскравих і контрастних, так техніка квадратного плетіння вам буде зрозуміла.

Почнемо плести з верхньої трубочки, її потрібно зігнути навпіл зліва направо, і покласти зверху на іншу, уважно перегляньте зі схемою. Нижню трубочку складаємо подібним чином, теж справа наліво. У вас повинні вийти дві петельки лежать на прямих прутиках. Тепер дві прямі трубочки згинаємо зліва направо. У результаті чотири кінця будуть лежати один на одному у вигляді зигзага. Починайте акуратно і рівномірно підтягувати кінчики, у вас повинен вийти квадратний вузол. Перевірте, чи співпадає ваш квадратний вузол із зображенням на поданій схемі.

Наступний ряд починаємо плести з нижньої трубочки в напрямку зліва направо. Для отримання красивого браслета кожен ряд починайте з різного кольору і чергуйте направлениия. Продовжуємо сплітати квадратні вузли до закінчення підстави.

Завершити плетіння можна недбалим, але міцним вузлом або зробити кіску «риб’ячий хвіст». Також можна протягнути колечко-застібку через один з кінців плетіння, тоді у нього буде більш охайний і завершений вигляд.

Ось які незвичайні і прості фенечки з трубочок можна сплести всього за кілька хвилин. Сподіваємося, що вам було цікаво дізнатися як плести фенечки з трубочок.

Інші види рукоділля

Приємного читання!

Оцініть статтю
Ідеї декору своїми руками