Як сплести квіти з бісеру своїми руками, поради початківцям і схеми плетіння

kak splesti cvety iz bisera svoimi rukami, sovety nachinayushhim i skhemy pleteniya23 Як сплести квіти з бісеру своїми руками, поради початківцям і схеми плетінняЗ бісеру неважко зробити дуже багато красивих і незвичайних виробів. Такими оригінальними речами ви можете прикрасити свій будинок, а можете подарувати друзям і знайомим. Крім того, бісероплетінням можна зайнятися зі своєю дитиною. Це заняття відмінно розвиває дрібну моторику пальців.

Найбільш популярні вироби з бісеру — це квіти. Вони можуть бути великими або маленькими, зібрані в букети або красиві вази. А ще квіточки з бісеру можуть прикрасити панно на стіну, а якщо зв’язати з бісеру кімнатні квіти – наприклад, помаранчеві хризантеми, то – підвіконня, або письмовий стіл.

Оволодіти мистецтвом плетіння квітів з бісеру може абсолютно будь-яка людина. Як зробити квіти з бісеру своїми руками поетапно, буде детально розглянуто в цій статті. У ній ви знайдете майстер клас по виготовленню а в галереї — нові картинки з прикладами готових робіт.

Кілька порад для початківців

Бісероплетіння — процес не складний, але вимагає посидючості та уваги. Якщо ви тільки починаєте свій шлях на цьому терені, підберіть найбільш прості схеми. Красиві, але хитромудрі схеми, звичайно, приваблюють. Проте новачкові досить складно з ними розібратися. На простих схемах можна добре навчитися розуміти мову плетіння, а потім вже переходити на щось складніше.

kak splesti cvety iz bisera svoimi rukami, sovety nachinayushhim i skhemy pleteniya24 Як сплести квіти з бісеру своїми руками, поради початківцям і схеми плетінняШукайте схеми плетіння не тільки в інтернеті. Зараз існує безліч друкованих видань, які допоможуть вам розібратися в хитрощах бісероплетіння. Крім того, книгу можна відкрити і знайти потрібний матеріал коли завгодно.

Уважно вивчайте інструкції до схем і намагайтеся слідувати їм досконально. Зазвичай інструкції даються покроково і розписується кожен ряд плетіння. Це дуже зручно для новачків.

Звертайте увагу на якість купується бісеру. З китайського товару ніколи не вийде першосортне виріб. Китайський бісер, звичайно, дешевше, але не дуже гарної якості. Бісеринки неправильної форми і різних розмірів. Такий бісер можна взяти на дитячі вироби або щось в цьому роді. Якщо ж ви хочете виплітати красиві якісні вироби, беріть бісер чеського чи італійського виробництва.

Галерея: квіти з бісеру (25 фото)

Незабудка з бісеру

Для того щоб виплітати красиві вироби з бісеру, непогано потренуватися на зовсім простих схемах. Одна з таких схем — невеликий квітка-незабудка. Для нашої незабудки нам знадобитися дріт і бісер синього, жовтого і зеленого кольорів.

kak splesti cvety iz bisera svoimi rukami, sovety nachinayushhim i skhemy pleteniya25 Як сплести квіти з бісеру своїми руками, поради початківцям і схеми плетінняНанизуємо На дріт бісеринки в кількості шести штук. Перша бісеринка повинна бути жовтого кольору, решта синього. Кінець дроту пропускаємо крізь отвори 3, 4 і 5 бісерін. Потім цей же кінчик пропускаємо через жовту бісерину. Скручуємо обидва кінця і квітка готова. За цією схемою зробіть необхідну вам кількість квітів.

Плетемо листочок. Три бісеріни зеленого кольору нанизуємо на дріт. Потім один кінець дроту проводимо через другу і третю бісеріни зліва направо, другий кінець — справа наліво. Приблизно до середини листа збільшуємо кількість бісеринок, далі починаємо зменшувати. Кінці дроту скручуємо під останньою бусинкою. Робимо стільки листочків, скільки нам потрібно. Далі збираємо букет.

Ваза з бісеру. Як сплести своїми руками

Квіти з бісеру можна поставити в готову вазу. А можна сплести для них гарну вазу своїми руками. Вийти навіть краще, ніж купівельна. Для плетіння вази нам знадобиться:

 • kak splesti cvety iz bisera svoimi rukami, sovety nachinayushhim i skhemy pleteniya26 Як сплести квіти з бісеру своїми руками, поради початківцям і схеми плетінняспеціальна голка для бісероплетіння;
 • тонка волосінь;
 • намистини різних кольорів.

Ваза буде виконуватися в техніці фулеренов, тобто колечок. Для початку роботи візьміть відрізок волосіні завдовжки приблизно півтора метра. Всуньте голку, зав’язавши один-два вузлика, щоб вона не зісковзувала з волосіні. Візьміть шість намистинок одного кольору (будь-якого) і нанизайте на волосінь. Намистини з’єднайте в кільце, залишивши неробочий кінець приблизно в 10 див. Вийшло кільце — це підстава вази.

 • kak splesti cvety iz bisera svoimi rukami, sovety nachinayushhim i skhemy pleteniya27 Як сплести квіти з бісеру своїми руками, поради початківцям і схеми плетіння1 ряд. На одній з намистин підстави выплетите колечко, яке складається з п’яти намистин іншого кольору. Ті ж дії повторіть з рештою намистинами підстави.
 • 2 ряд. На самих верхніх намистинах першого ряду выплетаются колечка з чотирьох намистин. Повинно вийти 12 кілець. Потім вогне денце всередину, щоб ваза спиралася на 12 намистин другого ряду. Колір намистин беремо інший.
 • 3 ряд. Знову плетемо колечка з п’яти намистин. Колір намистин як у підставі.
 • 4 ряд. Плетемо колечка з шести намистин. Плетіння йде на двох намистинах попереднього ряду. Тобто колечко має не одну, а дві намистини основи.
 • 5 ряд. Для отримання округлої форми вази цей ряд плетемо так: одне колечко з шести намистин, потім одне колечко з п’яти намистин. Повторюємо чергування до кінця ряду.
 • 6 ряд. Цей ряд плететься так само, як попередній. Тільки чергуються колечка з шести і семи намистин.
 • 7 ряд. На верхніх намистинах шостого ряду потрібно сплести колечка з чотирьох намистин. Це горловинка вази.
 • 8 ряд. Для розширення горловинки, сплетіть на верхніх намистинах попереднього ряду колечка з п’яти намистин. Проведіть кінець волосіні тому через дві або три намистини, обріжте і зав’яжіть кілька вузлів. Те ж саме виконайте з нижнім кінцем волосіні.

Оригінальні троянди зі стеклярусу

Стеклярусом називається бісер подовженої форми. З нього виходять вельми незвичайні вироби. Розглянемо схему плетіння великий троянди зі стеклярусу своїми руками.

Для виготовлення троянди нам знадобляться наступні матеріали:

 • тонка дріт приблизно 80 см кілька штук;
 • стеклярус рожевого, червоного або білого кольору;
 • kak splesti cvety iz bisera svoimi rukami, sovety nachinayushhim i skhemy pleteniya28 Як сплести квіти з бісеру своїми руками, поради початківцям і схеми плетіннябісер зеленого відтінку.

Нанизуємо На дріт три стеклярусины і просуваємо їх на середину. Робимо з стеклярусин петлю, закручуємо дріт під нижньою частиною петлі на кілька обертів. Намагаючись використовувати дріт рівномірно, робимо з боків ще дві петлі. Робимо скручування приблизно 2 мм, Потім ще дві петлі і знову скручуємо дріт на 2 мм. Аналогічно робимо ще п’ять петель і скручуємо дріт вже на 1,5–2 см. Це заготовка майбутнього стебла.

Розочка готова, переходимо на листочки. Нанизуємо На дріт зелений бісер, 11 штук. Робимо петлю посередині дроту і закручуємо. Трохи нижче робимо дві такі ж петлі один навпроти одного. Низ скручуємо на 2 див. Таких заготовок робимо дві або три штуки.

kak splesti cvety iz bisera svoimi rukami, sovety nachinayushhim i skhemy pleteniya29 Як сплести квіти з бісеру своїми руками, поради початківцям і схеми плетінняЗнову повертаємося до нашої троянді. Беремо гілочки з листочками і акуратно прикручуємо до стебла. Стебло не повинен бути занадто товстим, тому гілочки прикручувати одну під одною.

Можна зробити одну або кілька таких трояндочок і поставити у вазу з бісеру. Буде дуже красиво і незвично виглядати. А можна з таких заготовок скрутити велике рожеве деревце.

Сплести квіти з бісеру своїми руками зовсім нескладно. Головне — запастися терпінням. Уважно читайте інструкції і виконуйте їх в точності. Тоді ваші перші вироби порадують вас своєю красою і оригінальністю.

Квіти з бісеру та схемиkak splesti cvety iz bisera svoimi rukami, sovety nachinayushhim i skhemy pleteniya30 Як сплести квіти з бісеру своїми руками, поради початківцям і схеми плетінняkak splesti cvety iz bisera svoimi rukami, sovety nachinayushhim i skhemy pleteniya31 Як сплести квіти з бісеру своїми руками, поради початківцям і схеми плетінняkak splesti cvety iz bisera svoimi rukami, sovety nachinayushhim i skhemy pleteniya32 Як сплести квіти з бісеру своїми руками, поради початківцям і схеми плетінняkak splesti cvety iz bisera svoimi rukami, sovety nachinayushhim i skhemy pleteniya33 Як сплести квіти з бісеру своїми руками, поради початківцям і схеми плетінняkak splesti cvety iz bisera svoimi rukami, sovety nachinayushhim i skhemy pleteniya34 Як сплести квіти з бісеру своїми руками, поради початківцям і схеми плетінняkak splesti cvety iz bisera svoimi rukami, sovety nachinayushhim i skhemy pleteniya35 Як сплести квіти з бісеру своїми руками, поради початківцям і схеми плетінняkak splesti cvety iz bisera svoimi rukami, sovety nachinayushhim i skhemy pleteniya36 Як сплести квіти з бісеру своїми руками, поради початківцям і схеми плетінняkak splesti cvety iz bisera svoimi rukami, sovety nachinayushhim i skhemy pleteniya37 Як сплести квіти з бісеру своїми руками, поради початківцям і схеми плетінняkak splesti cvety iz bisera svoimi rukami, sovety nachinayushhim i skhemy pleteniya38 Як сплести квіти з бісеру своїми руками, поради початківцям і схеми плетінняkak splesti cvety iz bisera svoimi rukami, sovety nachinayushhim i skhemy pleteniya39 Як сплести квіти з бісеру своїми руками, поради початківцям і схеми плетінняkak splesti cvety iz bisera svoimi rukami, sovety nachinayushhim i skhemy pleteniya40 Як сплести квіти з бісеру своїми руками, поради початківцям і схеми плетінняkak splesti cvety iz bisera svoimi rukami, sovety nachinayushhim i skhemy pleteniya41 Як сплести квіти з бісеру своїми руками, поради початківцям і схеми плетінняkak splesti cvety iz bisera svoimi rukami, sovety nachinayushhim i skhemy pleteniya42 Як сплести квіти з бісеру своїми руками, поради початківцям і схеми плетінняkak splesti cvety iz bisera svoimi rukami, sovety nachinayushhim i skhemy pleteniya43 Як сплести квіти з бісеру своїми руками, поради початківцям і схеми плетінняkak splesti cvety iz bisera svoimi rukami, sovety nachinayushhim i skhemy pleteniya44 Як сплести квіти з бісеру своїми руками, поради початківцям і схеми плетінняkak splesti cvety iz bisera svoimi rukami, sovety nachinayushhim i skhemy pleteniya45 Як сплести квіти з бісеру своїми руками, поради початківцям і схеми плетінняkak splesti cvety iz bisera svoimi rukami, sovety nachinayushhim i skhemy pleteniya46 Як сплести квіти з бісеру своїми руками, поради початківцям і схеми плетіння

Інші види рукоділля

Квіти з фоамирана

Чайний будиночок

Вироби

Ляльки

Зірка з паперу

Приємного читання!

Оцініть статтю
Ідеї декору своїми руками