Як сплести луску дракона на верстаті, робота на верстаті, як плести браслет з гумки

kak splesti cheshuyu drakona na stanke, rabota na stanke, kak plesti braslet iz rezinki387 Як сплести луску дракона на верстаті, робота на верстаті, як плести браслет з гумкиПочатківці майстрині, які роблять браслети з допомогою рук, карандашиков, вилочок або рогаток, з часом приходять до спільного висновку, що прекрасні роботи можна зробити тільки при використанні верстата Rainbow Loom. Він не тільки спрощує роботу майстрині, але і значно збільшує список можливостей, дозволяючи виготовляти біжутерію нереальної краси.

Зараз ми познайомимося з методом плетіння браслетів на верстаті. До речі, якщо ви захочете сплести маленький аксесуар в цій техніці, то можете працювати лише двома стовпцями. В такому випадку для виготовлення підійде будь станочок. Наприклад, драконячу луску можна сплести на верстаті Монстер Тейл.

Як плести браслет з допомогою простого верстата

kak splesti cheshuyu drakona na stanke, rabota na stanke, kak plesti braslet iz rezinki388 Як сплести луску дракона на верстаті, робота на верстаті, як плести браслет з гумкиДля роботи візьміть двадцять сріблястих і двадцять білих райдужок. Накиньте сріблясту вісімкою, на два пега, білу накиньте зверху без перекруту. З одного стовпчика скиньте вгору сріблясту петлю.

Зверху накиньте срібло. Провяжите дві нижні loom bans з того пега, де розташовані три штуки. Наступного зверху піде біла частина. Знайдіть пег, де лежать три штуки, і зніміть в центральний простір дві нижні.

kak splesti cheshuyu drakona na stanke, rabota na stanke, kak plesti braslet iz rezinki389 Як сплести луску дракона на верстаті, робота на верстаті, як плести браслет з гумкиЯк ви помітили, це досить простий метод плетіння, вам потрібно буде повторювати одні і ті ж дії і плести, поки браслет не дійде до потрібної довжини.

Завершувати роботу краще тим же кольором, яким ви починали. Провяжите в центральну частину білу петельку, сіру перетягніть на другий пег, щоб там було дві штуки. З допомогою застібки закольцуйте готовий виріб.

В результаті у вас виходить прекрасне прикраса «луска дракона» з гумок на верстаті. Саме час прикрасити таким чудовим аксесуаром руку і сплести ще кілька подарунків для друзів.

Галерея: луска дракона з гумок (25 фото)

Верстат «Монстр тейл»

kak splesti cheshuyu drakona na stanke, rabota na stanke, kak plesti braslet iz rezinki390 Як сплести луску дракона на верстаті, робота на верстаті, як плести браслет з гумкиВерстат для гумок «Монстр тейл» — другий за важливістю набір від популярної компанії Rainbow Loom. Це невелика версія класичного верстата для плетіння, яку легко взяти з собою в подорож.

З чого складається верстат:

 • безліч гумок з різними кольорами;
 • кліпси;
 • гачок з пластику, як в стандартному наборі;
 • міні-верстат для створення простих браслетів.

Є багато варіантів виробів для плетіння на верстаті «Монстр тейл» з гумок. Крім браслетів великої форми, можна плести брелоки, іграшки та різні прикраси. Розберемо кілька варіантів створення виробів. Варто відзначити, що при перекручуванні резиночки вісімкою напрям завжди однакове: від себе або на себе.

Як плести вершкову прошарок

Продовжуємо плетіння брелока «Морозиво» на верстаті «Монстр тейл» з гумок:

 • kak splesti cheshuyu drakona na stanke, rabota na stanke, kak plesti braslet iz rezinki391 Як сплести луску дракона на верстаті, робота на верстаті, як плести браслет з гумкиВізьмемо дві білих гумки і помістимо їх над помаранчевими гумками. Скинемо помаранчеві гумки в центральну частину.
 • Далі, одну білу резиночку накинемо по горизонталі на три стовпчики знизу. Перегорнемо верстат і накинемо білі гумки на правий і лівий стовп, перекручуючи кожну з них по 3 рази. Має утворитися чотири шари.
 • Дві білі резиночки накинемо на два стовпчики з правого боку і на два з іншого боку. Гачком прибираємо резиночки, скручені в кілька разів, захоплюючи по дві петлі з обох сторін. Утримуємо рукою серединку вироби, щоб інші резиночки не злітали з верстата. На стовпчиках має залишатися дві штучки.
 • Рухаємо верстат і проводимо горизонтальну резиночку в центральну частину, після цього відпускаємо її.

Головна частина морозива: як правильно плести

Перейдемо в завершальний етап роботи на цьому верстаті — плетіння головної частини. Накинемо гумки того кольору, який взяли для виробу. Опис роботи:

 • kak splesti cheshuyu drakona na stanke, rabota na stanke, kak plesti braslet iz rezinki392 Як сплести луску дракона на верстаті, робота на верстаті, як плести браслет з гумкиОдну резиночку натягнемо на три стовпчики знизу. Потім накинемо по дві резиночки на всі стовпчики: на два правих, лівих і в середині. Потім скинемо нижню рожеву гумку зі стовпчиків, а потім всі білі. Опускаємо резиночки ще нижче.
 • Повторюємо етапи від першого до третього. Завершуємо скидання гумок нижнього шару. Виконуємо всі етапи ще по 3 рази. Скріплюємо всі резинки.
 • kak splesti cheshuyu drakona na stanke, rabota na stanke, kak plesti braslet iz rezinki393 Як сплести луску дракона на верстаті, робота на верстаті, як плести браслет з гумкиНа фінальному етапі накинемо гумки лише на крайні стовпчики. Гумку, яку натягнули по горизонталі на три деталі, скручуємо два рази. Накидаємо по дві гумки праворуч і ліворуч. Скидаємо цю резиночку і нижній шар з крайніх деталей.
 • kak splesti cheshuyu drakona na stanke, rabota na stanke, kak plesti braslet iz rezinki394 Як сплести луску дракона на верстаті, робота на верстаті, як плести браслет з гумкиКріпимо резиночки, перекидаючи їх з тих стовпчиків на центральну частину. Натискаємо за допомогою пальця на гумки правого стовпчика і переносимо на другий стовпчик. Те ж саме робимо з лівим стовпчиком. Для зручності, потрібно розтягнути їх на два стовпці і стягувати з крайнього. Рухаємо верстат і знову робимо все етапи.
 • Закидаємо одну гумку на два стовпчики в центральну частину. Скидаємо всі гумки, під нею починаючи з двох верхніх, потім дві в середині і в кінці дві нижні. Повертаємо верстат і продовжуємо плетіння так само.
 • Створюємо сайт з решти петельок. Вийшов вузол потрібно повільно затягувати, потягуючи іншу частину гумки вгору. Знімаємо наш брелок зі стовпчика. Ще раз затягнемо верх і розправляємо виріб, щоб всі резиночки встали на місце. Виріб готовий!

Інші види рукоділля

Приємного читання!

Оцініть статтю
Ідеї декору своїми руками