Як сплести з гумок фігурку на верстаті, як зробити саморобку з гумок, як сплести яйце

kak splesti iz rezinok figurku na stanke, kak sdelat podelku iz rezinok, kak splesti yajjco Як сплести з гумок фігурку на верстаті, як зробити саморобку з гумок, як сплести яйцеІснує багато хобі і захоплюючих занять для творчих людей. День за днем кількість різноманітних варіантів не тільки не зменшується, а й зростає, дозволяючи людям вдихати життя в нові речі. Не так давно популярність серед них придбав новий спосіб цікаво провести часплетіння іграшок з гумок. Це можливість у подарунок піднести оригінальний виріб власного виробництва. Плести з гумок можна на пальцях, гачком і на машині. Верстат знадобиться, щоб сплести на ньому об’ємні 3d фігурки, наприклад, 3д сову.

Як сплести з гумок фігурку на верстаті?

kak splesti iz rezinok figurku na stanke, kak sdelat podelku iz rezinok, kak splesti yajjco1 Як сплести з гумок фігурку на верстаті, як зробити саморобку з гумок, як сплести яйцеІснують цілі сайти в інтернеті, присвячені цьому захопленню. Починати шлях можна де завгодно — наприклад, на популярному відеохостингу YouTube можна знайти не один відеоурок, присвячений плетіння іграшок: яєць, ромашок, свинок, ножиць.

Але перш ніж братися за роботу, потрібно придбати все необхідне, а саме:

 • Набір гумок;
 • Робочий верстат.

Як правило, все це продається в одному комплекті.

Як вибирати верстат?

kak splesti iz rezinok figurku na stanke, kak sdelat podelku iz rezinok, kak splesti yajjco2 Як сплести з гумок фігурку на верстаті, як зробити саморобку з гумок, як сплести яйцеНе виключено, що у вас може виникнути проблема з вибором верстата. Яким же з них потрібно віддати свій голос? Це вирішувати вам. Адже верстати різняться за розмірами — якісь із них призначені для створення більш великих речей, у той час як на інших ви зможете сплести тільки невеликий браслет. Новачкам цілком підійде міні-верстат — починати з чогось простого не соромно. Якщо говорити про фірму, то можемо запропонувати спробувати щось популярне. Монстр Тейл, наприклад.

Набравшись впевненості і досвіду, ви зможете придбати верстат крупніше і плести вже повноцінні фігурки, браслети. Але якщо вас такий варіант не влаштовує, можете відразу купувати великий верстат.

Як тільки все необхідне куплено, можна починати творити. Краще стартувати з чогось простого — ви завжди встигнете перейти до освоєння складного, але спочатку непогано б засвоїти основи.

З цим добре допоможуть відеоуроки, про які вже йшлося спочатку. В них ви навчитеся плести брелоки, фігурки, браслети і навіть невеликі сумочки, чохли для телефону, дізнаєтеся, як плести на верстаті Монстр Тейл. Всі обмежена лише вашою фантазією.

Зараз ми поговоримо про декількох методах плетіння. Вони відрізняються за використаними інструментів. Вірите чи ні, але відданими шанувальниками вже давно були винайдені способи плетіння без використання верстата. У хід йде все що завгодно: олівці, гачки і навіть виделки. По суті, пристосувати для творчості можна дуже багато. Фігурки на верстаті Монстр Тейл виходять відмінними, але не у всіх він є.

Придумано кілька варіантів плетіння яйця. Ми розглянемо перший варіант, призначений людям, яким обставини не дозволяють купити верстат Монстер Тейл або будь-який інший, навіть якщо плести фігурки з гумок на верстаті набагато зручніше. Саме тут знадобиться вміння використовувати підручні інструменти, і автори уроку рекомендують замінити верстат столовими приладами — виделками. Крім вилок, знадобиться гачок.

Галерея: фігурки з гумок (25 фото)

Як сплести іграшку-яйце на вилці?

kak splesti iz rezinok figurku na stanke, kak sdelat podelku iz rezinok, kak splesti yajjco3 Як сплести з гумок фігурку на верстаті, як зробити саморобку з гумок, як сплести яйцеЯк виявилося, плести на вилках не дуже просто, будь це брелок або будь-яка інша виріб. Важливу роль у цьому процесі відіграє вміння концентруватися.

Для початку, виделки потрібно скріпити між собою за допомогою скотча. Для цього прикладаємо їх один до одного таким чином, щоб зубчики дивилися в різні сторони, а потім перемотувати скотчем. Переконайтеся, що вони тримаються міцно — якщо в якийсь момент вони роз’єднаються, всі ваші старання будуть зіпсовані.

 1. Беремо першу гумку і скручуємо її вісімкою, а потім з’єднуємо обидві сторони.
 2. Накидаємо її на другий зубчик першої вилки, вивертаємо вісімкою і другу петельку накидаємо на другий зубчик другий вилки. Вона повинна тягнутися навскоси.
 3. Беремо другу гумку, скручуємо таким же чином і напинаємо її на сусідній зубчик. Ви все зробили правильно, якщо в результаті вийшов хрестик.
 4. Беремо третю гумку, накидаємо її на другий зубчик першої вилки і на протилежний зубчик другий вилки. В цей раз гумку не потрібно скручувати. Виходить, що вона трохи провисає.
 5. З четвертої гумкою проробляємо те ж саме — напинаємо її на другий зубчик з іншого боку.
 6. Беремо відразу дві резинки. Першу ми накидаємо на два центральних зубчики першої вилки, другу — на два центральних зубчики другий вилки. Радимо притримувати їх пальцями, щоб вони випадково не злетіли.
 7. Наступним кроком ми використовуємо гачок. Збоку, ви повинні підхопити їм найнижчу гумку, яку ми натягнули першої, і зняти її таким чином, щоб вона виявилася поверх всіх інших.
 8. До першого зубчику переправляємо гумки з боків, з допомогою гака. Верхню повертаємо на другий зубчик.
 9. Ще раз стягаємо гумку з нижнього шару. Робити це потрібно уважно, щоб все залишалося на своїх місцях і нічого випадково не соскочило.
 10. Перекидаємо дві гумки з зубчики під номером два на перший, а гумку, яка зараз нагорі, ми повинні відправити на другий зубчик. Якщо у вас вийшло, що на центральних зубчиках знаходиться одна і та ж гумка — вітаємо, ви зробили все правильно.
 11. Повертаємо вилки іншою стороною і накидаємо нову гумку на два центральних зубчики. Знову скидаємо нижні гумки, не забуваючи стежити за тим, щоб нова залишалася на своєму місці.
 12. Захоплюємо дві гумки на одному з центральних зубчиків і перекидаємо їх на самий крайній. Верхню повертаємо. З іншого боку робимо аналогічно.
 13. Накидаємо першу гумку на два протилежних крайніх зубчики, другу — на два крайніх зубчики на одній вилочці, третю — на два центральних. Четверту, як ви вже, напевно, здогадалися, на два інших крайніх.
 14. Повторюємо пункт 13, але вже з іншого вилочкою.
 15. Беремо гачок, і всі нижні гумки на двох вилках скидаємо.
 16. Повторюємо пункт 13 на кожній вилці і скидаємо нижні гумки. Кількість кіл залежить від того, наскільки велике яйце ви хочете. Як тільки ви зробили потрібну кількість, можна переходити до наступного кроку.
 17. У вас повинні залишитися за дві петельки на кожному зубчике і зараз ми будемо їх перекидати. Робити це потрібно таким чином, щоб вони перехрестилися між собою.
 18. Зараз ми візьмемо гумку і накинемо її одним кінцем на перший зубчик вилки під номером один, а іншим — на другий зубчик вилки під номером два. Другу накидаємо на центральні зубчики, а третю — на два крайніх. З іншого боку, повторюємо те ж саме, а після гумки, які перебувають внизу, знімаємо.
 19. Ми майже закінчили! Тепер нашу виріб треба набити. Як набивання можете використовувати порвавшиеся гумки або диск вати.
 20. Гумки потрібно підчепити на гачок, взяти одну нову, протягнути її через кожну петлю. Далі з’єднуємо дві сторони і затягуємо у вузлик. Через утворену петлю протягуємо другу гумку і знову робимо вузлик. При бажанні петлю можна заховати всередину яйця.

Тепер ви знаєте, що можна сплести фігурки з гумок на верстаті Монстер Тейл, а можна підійти до питання креативно. Інструкція, що наведена тут, може бути не дуже зрозуміла, тому що вона не підкріплюється, тому для надійності радимо подивитися кілька відеоуроків.

Інші схеми в’язання

Приємного читання!

Оцініть статтю
Ідеї декору своїми руками