Як в’язати гачком іграшки 🥝 плюшевий заєць з довгими вухами, схеми, опис

kak vyazat kryuchkom igrushki 🥝 plyushevyjj zayac s dlinnymi ushami, skhemy, opisanie510 Як вязати гачком іграшки 🥝 плюшевий заєць з довгими вухами, схеми, описВ’язаний подарунок – це не тільки стильно, але і просто у виготовленні.

Для дівчини, яка хоча б раз в житті тримала в руках гачок, відтворити милого зайчика не складе праці.

Амігурумі зайчик – це іграшка, яка пов’язана з допомогою гачка в японській техніці.

У східній країні популярно в’язати в техніці амігурумі міфологічних персонажів, невеликі іграшки і людей в стилі аніме. Але як пов’язати зайця самостійно?

Навіть для початківців немає нічого простіше виконати маленького в’язаного зайчика в техніці амігурумі. Для цього вам достатньо буде скористатися нашими подсказами і в’язаний зайчик буде у вас в кишені.

Поради з в’язання амігурумі зайця: опис і схема

 • kak vyazat kryuchkom igrushki 🥝 plyushevyjj zayac s dlinnymi ushami, skhemy, opisanie511 Як вязати гачком іграшки 🥝 плюшевий заєць з довгими вухами, схеми, описПо-перше, в’язаного зайчика амігурумі потрібно виконувати по спіралі з рівномірним збільшенням і зменшенням петель гачком. Такий спосіб дозволяє виконати різні безшовні форми.
 • По-друге, такі деталі іграшок, як вухо зайця амігурумі, гачком потрібно в’язати окремо, а після, пришивати. Особливу увагу варто приділити відсутності отворів. Основний ознака в техніці в’язання амігурумі – це щільність виконаного виробу.
 • По-третє, починати роботу над зайчиком майстри рекомендують за допомогою «магічного кільця». Саме цей в’язаний спосіб дозволяє уникнути неакуратностей. Для цього необхідно нитку обгорнути навколо пальця кілька разів, а в кільці виконати близько шести петельок. Таким чином, ви затягнете кінець нитки і ніякої дірки не буде.
 • По-четверте, для того щоб не заплутатися в номері ряду (особливо новачкам) варто в’язати різними кольорами нитки.
 • kak vyazat kryuchkom igrushki 🥝 plyushevyjj zayac s dlinnymi ushami, skhemy, opisanie512 Як вязати гачком іграшки 🥝 плюшевий заєць з довгими вухами, схеми, описПо-п’яте, в’язаний зайчик в японській техніці передбачає використання акрилової пряжі. Не тільки тому, що вона красива, але також її легко розпустити в разі допущення помилок.
 • По-шосте, гачок для в’язання зайцев рекомендується використовувати в кілька разів тонше, ніж нитку.
 • В-сьомих, збирати зайчика за схемою в одне ціле стоїть по мірі того, як будуть пов’язані окремі деталі. Це перетворить його, а естетичний вигляд не буде зіпсований.
 • В-восьмих, набивати плетену іграшку досвідчені майстри в’язання рекомендують щільно, відповідно до опису. Для цього етапу варто використовувати звичайну зубочистку.

Галерея: в’язаний заєць амігурумі (25 фото)

Етап перший: дві деталі вуха зайця

kak vyazat kryuchkom igrushki 🥝 plyushevyjj zayac s dlinnymi ushami, skhemy, opisanie513 Як вязати гачком іграшки 🥝 плюшевий заєць з довгими вухами, схеми, опис

У процесі підготовки в’язаного гачком зайця будуть присутні: стовпчик без накиду, убавка петель і надбавка.

Крім цього кожен з процесів потрібно повторювати певну кількість разів.

Виконуючи всі ряди за схемою, у вас легко вийде виконати дві деталі вуха.

В першому ряду на вже підготовлену петлю амігурумі, варто накласти п’ять стовпчиків. У другому ряду, в’яжіть по колу не змінюючи кількості стовпчиків.

В третьому ряді вам потрібно виконати надбавку петель. Надбавка – це два стовпчики без накиду, виконані в один стовпчик без накиду. На цій ділянці роботи вам потрібно зробити десять надбавок.

kak vyazat kryuchkom igrushki 🥝 plyushevyjj zayac s dlinnymi ushami, skhemy, opisanie514 Як вязати гачком іграшки 🥝 плюшевий заєць з довгими вухами, схеми, опис

Четвертий і п’ятий ряд продовжуйте в’язати по колу без змін.

У шостому ряду виконайте один стовпчик без накиду і зробіть одну надбавку. Повторіть процедуру 15 разів.

У сьомому і восьмому ряду провязывайте без змін 15 повторень.

Дев’ятий ряд в’язаного виробу характеризується одним стовпчиком без накиду, збільшенням і знову стовпчиком без накиду.

Повторіть цю лінію 22 рази. З десятого по чотирнадцятий ряд провязывайте без змін. Разом у вас вийде 22 петельки.

В п’ятнадцятому ряді потрібно виконати убавку. Убавка – це два стовпчики без накиду, провязанные разом. Відразу після убавки, вам варто пров’язати 9 стовпчиків без накиду і повторити цей ряд 20 разів.

Наступні два ряди провязывайте без змін. На вісімнадцятому ряду виконайте убавку і 8 стовпчиків. Повторіть 18 петель. Після в’яжіть по колу дев’ятнадцятий без змін.

kak vyazat kryuchkom igrushki 🥝 plyushevyjj zayac s dlinnymi ushami, skhemy, opisanie515 Як вязати гачком іграшки 🥝 плюшевий заєць з довгими вухами, схеми, опис

На двадцятому виконайте убавку і провяжите ще 7 стовпчиків. Повторіть всю лінійку 16 разів.

З двадцять першого по двадцять третій ряд в’яжіть по колу без змін. Всього потрібно виконати знов 16 петель.

На двадцять четвертому ряду виконайте убавку і 6 стовпчиків без накиду. Повторіть лінійку 14.

Наступні два ряди провяжите без змін. Двадцять восьмий ряд характеризується убавкой і стовпчиками, повторіть 12 разів елементи.

З двадцять дев’ятого по тридцять перший ряд в’яжіть без змін 12 повторень. Тридцять другий – знову убавка і чотири стовпчики з накидом. Повторіть процедуру 10 разів.

З тридцять третього за сорок другий ряди в’яжіть по колу без будь-яких змін 10 петель. На сорок третьому ряду виконайте убавку і провяжите три стовпчики з накидом. Повторіть процедуру 8 разів.

З сорок четвертого по сорок дев’ятий ряд в’яжіть по колу без будь-яких змін вісім разів. В результаті у вас вийде деталь зайчика амігурумі з довгими великими вухами, якщо ви слідували схемою і описом.

Етап другий: голова зайця

Голова в’язаного зайчика складається з двадцяти чотирьох рядів, а також виконується стовпчиками без накиду з убавками і збільшеннями.

 1. У готову петлю потрібно ув’язати шість стовпчиків без накиду.
 2. Виконайте надбавку шість разів. Разом у вас вийде 12 петельок.
 3. kak vyazat kryuchkom igrushki 🥝 plyushevyjj zayac s dlinnymi ushami, skhemy, opisanie516 Як вязати гачком іграшки 🥝 плюшевий заєць з довгими вухами, схеми, описПровяжите один стовпчик без накиду і додайте ще 6 петель. Повторіть ряд 18 разів.
 4. Виконайте два стовпчики без накиду і додайте 6 петельок. Разом провяжите всі 24 рази.
 5. Зробіть 3 стовпчика і виконайте 6 стовпчиків надбавки. Провяжите 30 елементів.
 6. Вам необхідно зробити чотири стовпчики без накиду і додати 6 разів.
 7. Всього вам варто виконати 36 елементів.
 8. Провяжите 5 стовпчиків без накиду і додайте ще шість. Разом зробіть 42 елемента.
 9. Виконайте те ж саме – 6 стовпців і 6 надбавок. Повторіть 48 раз.
 10. Зробіть 7 стовпців і додайте ще шість. Разом виконайте 54 петлі.
 11. Продовжуйте в тому ж дусі, змінюючи кількість: 8 стовпців і надбавка 6 петель. Всього провяжите 60 разів.
 12. Зробіть 9 стовпців і додайте 6 рядів. Всього зробіть 66 разів.
 13. Виконайте 10 стовпців і додайте шість разів.
 14. Наступні два ряди, а саме 13-15, потрібно зв’язати по колу без змін. Загальна кількість петельок складе 72.
 15. kak vyazat kryuchkom igrushki 🥝 plyushevyjj zayac s dlinnymi ushami, skhemy, opisanie517 Як вязати гачком іграшки 🥝 плюшевий заєць з довгими вухами, схеми, описНаступний ряд складається з десяти стовпчиків і 6 убавок. Всього провяжите 66 петель.
 16. Далі, вам необхідно 9 стовпчиків і зменшити шість разів. Всього 60 петельок.
 17. Вісімнадцятий рядок складається з 8 стовпців і убавки 6 разів. Всього 48 петель.
 18. Сім стовпчиків без накиду і зменшити 6 разів. Разом – 48 петель.
 19. Виконайте 6 стовпців, зменшити 6 разів і отримаєте 42 петлі.
 20. Знову виконайте 5 стовпців і зменшіть 6 разів. Все у вас повинно вийти 36 петель.
 21. Чотири стовпця і шість убавок. Всього виходить 30 петель.
 22. Три стовпця і шість убавок. Всього 24 петлі.
 23. Два стовпця і шість убавок всього 18 петель.
 24. Після цього закріпіть нитки і щільно набийте голову зайця підготовленим наповнювачем.

Отримані деталі в’язаного зайця можна зібрати в єдине ціле. Таку красиву іграшку можна розмістити в якості декору, подарувати дитині або повісити як брелок на ключі. Таким же чином в’яжеться великий плюшевий довговухий заєць.

Заєць амігурумі: фотоkak vyazat kryuchkom igrushki 🥝 plyushevyjj zayac s dlinnymi ushami, skhemy, opisanie518 Як вязати гачком іграшки 🥝 плюшевий заєць з довгими вухами, схеми, описkak vyazat kryuchkom igrushki 🥝 plyushevyjj zayac s dlinnymi ushami, skhemy, opisanie519 Як вязати гачком іграшки 🥝 плюшевий заєць з довгими вухами, схеми, описkak vyazat kryuchkom igrushki 🥝 plyushevyjj zayac s dlinnymi ushami, skhemy, opisanie520 Як вязати гачком іграшки 🥝 плюшевий заєць з довгими вухами, схеми, описkak vyazat kryuchkom igrushki 🥝 plyushevyjj zayac s dlinnymi ushami, skhemy, opisanie521 Як вязати гачком іграшки 🥝 плюшевий заєць з довгими вухами, схеми, описkak vyazat kryuchkom igrushki 🥝 plyushevyjj zayac s dlinnymi ushami, skhemy, opisanie522 Як вязати гачком іграшки 🥝 плюшевий заєць з довгими вухами, схеми, описkak vyazat kryuchkom igrushki 🥝 plyushevyjj zayac s dlinnymi ushami, skhemy, opisanie523 Як вязати гачком іграшки 🥝 плюшевий заєць з довгими вухами, схеми, описkak vyazat kryuchkom igrushki 🥝 plyushevyjj zayac s dlinnymi ushami, skhemy, opisanie524 Як вязати гачком іграшки 🥝 плюшевий заєць з довгими вухами, схеми, описkak vyazat kryuchkom igrushki 🥝 plyushevyjj zayac s dlinnymi ushami, skhemy, opisanie525 Як вязати гачком іграшки 🥝 плюшевий заєць з довгими вухами, схеми, опис

Інші схеми в’язання

Приємного читання!

Оцініть статтю
Ідеї декору своїми руками