Як в’язати підслідники спицями схема і опис, в’язання подследников спицями, як зв’язати підслідники спицями

kak vyazat podsledniki spicami skhema i opisanie, vyazanie podslednikov spicami, kak svyazat podsledniki spicami202 Як вязати підслідники спицями схема і опис, вязання подследников спицями, як звязати підслідники спицямиПідслідники – дуже комфортна, часто потрібна річ, а ще вони можуть бути прекрасним подарунком. Зв’язати красиві жіночі або дитячі підслідники спицями досить просто, зможе навіть недосвідчена майстриня. Такі вироби стали входити в моду зовсім недавно, тому багато хто навіть не чули про подследниках!

Ніж метод їх створення відрізняється від капців

Більшість технік в’язання подследников дуже легкі, багато з них схожі на способи в’язання тапок. Все ж потрібно запам’ятати, що шкарпетки і підслідники – це не одні й ті ж речі. На відміну від досить великих виробів, підслідники повинні «сидіти» рівне по нозі і містити мінімальну кількість швів, а краще і зовсім обходитися без них, адже вони потрібні для носіння взуття. Як варто їх в’язати спицями? Ми розглянемо цей процес детальніше. Якщо ж підслідники — не ваш варіант, рекомендуємо вивчити створення следков спицями з описом, що може стати кращою заміною навіть прекрасним шкарпеточках і подследникам!

Найлегші безшовні в’язані підслідники робимо на двох спицях. Виконати це досить легко — просто слідуйте інструкціям з фото і схемами для роботи.

Майстер-клас з в’язання безшовному

kak vyazat podsledniki spicami skhema i opisanie, vyazanie podslednikov spicami, kak svyazat podsledniki spicami203 Як вязати підслідники спицями схема і опис, вязання подследников спицями, як звязати підслідники спицямиКількість петельок залежить від щільності в’язання. Зразки зробимо на спицях № 3,5 з відповідної за розміром пряжі (подивіться на маркування).

Для в’язаного виробу тридцять сьомого розміру набираємо п’ятдесят дві петлі і створюємо чотири ряди гумкою 1 на 1.

Далі перейдемо на лицьову гладь і почнемо створювати носочок подследника. Для цього додамо петлі за новою схемою: двадцять п’ять лицьових, накид (його можна виконати схрещені, щоб не створювалися отвори, або звичайним – отвори можуть стати деталлю дизайну ваших подследников), дві лицьові, накид, двадцять п’ять особових петельок.

Виворітний рядок створюємо по малюнку, пров’язуємо накіди виворітними петельками.

В особовому порядку продовжимо в’язати петельки уздовж лінії по центру, тільки тепер початку і закінчення ряду нам необхідно буде робити двадцять шість лицьових петель.

Додавання потрібно створити в 6 особових рядках, при цьому частини, які знаходяться збоку речі, завжди будуть ставати довшим на одну петельку.

Останній рядок цієї деталі виробу повинен стати виворітнім.

Перевертаємо роботу лицьовою стороною до себе і перейдемо до створення стопи. Провяжем 25+13 петельок, тринадцяту і чотирнадцяту зробимо разом лицьовою. Рядок не довяжем, повернемо виріб виворотом до себе, першу петельку знімемо як кромочную, створимо дванадцять петель, потім дві разом виворітною.

Робимо зменшення за схемою – кромочная петля, потім дванадцять петельок провяжем гладдю, дві разом – проводимо до тих пір, поки на спиці не залишиться чотирнадцять петельок.

Наш подследник практично завершено, залишилося лише дов’язати п’яточку. Для цього з лицьової прихильник з кромок по висоті речей наберемо на спицю нові особові петельки.

Повернемо роботу, провяжем рядок до кінця виворітними з допомогою гачка, потім з кромок по висоті речей наберемо нові виворітні петлі. З кожної прихильник додамо по вісім петельок.

З лицьового боку виробу почнемо проводити зменшення таким же способом, як по стопі. Останні чотири ряди (коли з кожної прихильник для зменшення залишається по дві петлі) провяжем гумкою 1 на 1. Залишилися на спиці чотирнадцять петельок закриваємо.

От і все! Залишилося заправити кінці пряжі всередину речі, закінчити в’язати і почати користуватися обновкою.

Норвезьке плетіння жакардовим візерунком

kak vyazat podsledniki spicami skhema i opisanie, vyazanie podslednikov spicami, kak svyazat podsledniki spicami204 Як вязати підслідники спицями схема і опис, вязання подследников спицями, як звязати підслідники спицямиЦі в’язані підслідники будуть прикрасою для ваших ніг не тільки взимку. Вони чудово підійдуть для щоденного носіння в квартирі. Створюються вони у двох стилях: норвезьким плетінням або жакардовим узорчиком.

Покроковий опис процесу:

  • Візьмемо спиці № 3,5, гачок , 50 грамів пряжі з вовни. Колірну гамму можна вибрати по своєму смаку. Радимо брати лише світлі тони: сірий або бежевий. Схема розраховується для ніжок з розміром від 36 до 39.
  • Лицьова сторона повинна вийти, коли лицьові ряди створюються лицьовим в’язанням гачком, а виворітні – виворітними петельками.
  • Кругові ряди можна в’язати завдяки лише лицьових петель.
  • Головною складністю при виготовленні носочка, це те, що потрібно в’язати носочок.

Як в’язати п’яточку.

  • Набираємо 31 петлю на гачок і пов’язуємо всі виворітного гладдю на виворітній стороні, сорок четвертим поруч норвезького узорчика.
  • Потім протягує нитку через усе кромочні петлі, і виводимо до решти 29 петельок.
  • Для верхівки набираємо на гачок також 31 петлю.
  • Всі шістдесят петельок створюємо по колу лицьовій гладдю.
  • Але двадцять дев’ять на підошві – норвезьким стилем треба в’язати.

Як ви помітили, пов’язувати своїми руками підслідники на двох спицях досить легко, потрібно просто уважно прочитати інструкцію і повторити все кілька разів. А ще проявити свою уяву і почуття стилю, то вийде зовсім оригінально! Якщо ж вигадати щось новеньке не вдається, візьміть звичайні малюночки для в’язання на спицях.

Інші схеми в’язання

Приємного читання!

Оцініть статтю
Ідеї декору своїми руками