Як в’язати витягнуті петлі спицями: візерунок з витягнутими петлями спицями

kak vyazat vytyanutye petli spicami: uzor s vytyanutymi petlyami spicami318 Як вязати витягнуті петлі спицями: візерунок з витягнутими петлями спицями

У в’язанні можна зустріти не тільки рельєфні візерунки, як ромби, коса або трилисник. Бувають ще й ажурні, які формуються з дірочок різного розміру. Для вив’язування візерунків різної складності використовуються самі різні петлі – видовжені, спущені, можна зустріти простягнуту, іноді візерунок в’яжеться бабусиними, або схрещеними, або ще якими-небудь… Всі ці назви ні про що не говорять молодої майстрині. Давайте розберемося, що з себе представляють і як робляться деякі з них.

Для того, щоб стати професіоналом в’язання, потрібно навчитися виконувати прості елементи, включаючи набір петель, провязування візерунків і, звичайно ж, спускання і розтягування елементів. З нашої статті ви зможете дізнатися, що являють собою витягнуті і спущені петлі і як їх виконати починаючому майстрові.

Як в’язати витягнуті петлі спицями: майстер-клас і схема

В’язана одяг – це не тільки практичні і теплі речі, але і модні. Модельєри зі всього світу створюють спеціальні лінійки одягу, виконані на спицях. Навчитися в’язати модні реглани може кожен. Для цього необхідно лише знати основи. З нашими рекомендаціями ви швидко освоїте популярний напрямок – як в’язати спущені петлі.

 1. Потрібно набрати петлі з накидом. Від їх кількості буде залежати висота кінцевого виробу. Показати це можна тільки після того, як конструкція буде повністю розпущена.
 2. Після того як закінчено перший ряд з накидом. Вам потрібно спустити одержаний відріз, постійно витягаючи виріб. Таким чином, одержаний накид виявиться внизу.

Існує багато інших способів, розглянемо порядок дій.

 1. Як і в минулому варіанті, потрібно набрати ряд з накидом і перекинути отримані одиниці в виворітний ряд. Єдина умова – це не робити петлі.
 2. Спустити їх потрібно виключно за кількістю набраних рядів. Використовуючи візерунок майбутнього виробу, а також його довжину можна виконати цей прорахунок.
 3. Спускати можна, додаючи і прибираючи їх. Але варто відзначити, що в такому варіанті цілісність може бути порушена. Тому рекомендується робити їх з обох сторін від распускаемой петлі і туго схрещувати між собою для того, щоб закріпити краю.

Спускання одиниць може бути виконано в парі з лицьовим способом провязывания візерунка.

Візерунок з витягнутими спицями: майстер-клас

kak vyazat vytyanutye petli spicami: uzor s vytyanutymi petlyami spicami319 Як вязати витягнуті петлі спицями: візерунок з витягнутими петлями спицямиВізерунок з витягнутими спицями можна виконувати в техніці дощик. Він виглядає красиво і ефектно на лицьовій стороні. Візерунок може розташуватися по всій довжині виробу, наприклад, на плетеній шапці. Але для того щоб його зробити також знадобиться виконати розрахунки спущених петель. Для цього набраний ряд прораховується, а після за стандартною схемою опускається.

Візерунок у техніці дощик може бути виконаний з будь-якого матеріалу. У одних майстрів в’язання палантину засноване на шовковому матеріалі. А інші воліють додавати розкішний хутро. У класичному варіанті візерунок провязывается лише з вовни. Перш ніж починати в’язати варто прислухатися до рекомендацій досвідчених в’язальниць.

 1. Потрібно завжди пам’ятати про те, що в перший раз візерунок краще всього робити у вигляді відрізу. А лише після вдалої спроби, починати в’язання в загальному полотні.
 2. Не варто забувати прораховувати кожну одиницю вив’язаного полотна. А також розрахунки вести за схемою візерунка.
 3. В’язати шарф або будь-яке інше довге виріб, можна використовуючи цей спосіб. Але не за допомогою спиць, а використовуючи спеціального гачка. Його можна придбати у відділі товарів для рукоділля.

В’язання витягнутих петель спицями: майстер-клас особового в’язання

В’язання – це не просто хобі, а також націленість на результат отримати теплу і міцну річ, а справжнє мистецтво. Навчитися йому, може кожен. Тим більше, що зв’язати шапку або довгий шарф своїми руками сьогодні в тренді.

Незважаючи на те що вітрини магазинів пропонують нам оригінальні моделі красивих і шикарних светрів машинної в’язки, красивих платтів і багато чого іншого. У моді зараз вироби ношені, запрані, зіпсовані. І звичайно ж, на піку популярності стали в’язані вироби зі спущеними петлями.

У минулому це було дефектом, який в’язальниця повинна була усунути за допомогою спеціального гачка. Але в наш час — це не дефект, а необхідність, яку потрібно спеціально запланувати для того, щоб отримати красиву і модну модель.

Під час в’язання зі спущеними одиницями на виході можна отримати два види візерунка: вертикальну і горизонтальну доріжку. Це лише основні з варіантів, насправді їх набагато більше.

Для того, щоб отримати вертикальний візерунок потрібно робити петлю догори деталі, а після спускати донизу. При цьому варто звернути увагу, що, розпустивши виріб вийти ажурна доріжка.

Якщо вам потрібно виконати горизонтальний візерунок тоді вам знадобиться виконати наступні рекомендації.

 • Перший ряд потрібно зв’язати з накидом. На першому ряду повинно бути більше одиниць, що на всіх наступних.
 • Другий ряд провязывается також, але зі спуском накидов. Підстава натягується міцно після спускання.

Провязывается надалі візерунок як, і за основною схемою. Приміром, лицьова, виворітна і перехрещення їх групи.Існують і інші легкі малюнки зі спущеними конструкціями. Для того щоб почати їх робити потрібно тільки визначитися, в якому саме місці потрібно прибирати накіди і провязивать виворіт.

Довгі петлі спицями: схема і опис

Довгі петлі спицями можливо виконати, маючи певні навички. Такий елемент застосовується в різних варіантах одягу.

 1. kak vyazat vytyanutye petli spicami: uzor s vytyanutymi petlyami spicami320 Як вязати витягнуті петлі спицями: візерунок з витягнутими петлями спицямиМожна отримати їх за допомогою убавки одиниці з протяжки і спускання її.
 2. На кожному з рядів потрібно спустити кілька одиниць для того, щоб конструкція не втратила свою цілісність. Зміцнювати конструкцію потрібно в напрямку зліва направо. А далі схрестити елементи в єдину групу.

Для того, щоб правильно витягувати їх вам знадобиться потренуватися робити спеціальні розрахунки спусків, накидов і чисел між ними. А також варто розпустити зразок, який ви провязали спицями для того, щоб визначитися з кількістю пряжі. Відмірюючи, його ви зможете побачити реальний результат. Працюючи зі спущеними петлями, потрібно в обов’язковому порядку заздалегідь знати розмір виробу для прорахунку пряжі.

Як в’язати витягнуті петлі спицями?

kak vyazat vytyanutye petli spicami: uzor s vytyanutymi petlyami spicami321 Як вязати витягнуті петлі спицями: візерунок з витягнутими петлями спицямиПропонуємо простий варіант в’язання в цій техніці.

По-перше, спиці необхідно набрати певну кількість петель. Пров’язати п’ять рядів лицьової гладі.

По-друге, в изнаночном ряду необхідно зняти одну без накиду. Для того, щоб отримати витягнуту петлю потрібно на палець виконати два витка нитки за годинниковою стрілкою.

По-третє, у праву спицю потрібно ввести петлю на лівій спиці. Підхопивши початковий відрізок і кінцевий відрізок до витягнутої.

По-четверте, провязывается лицьова петля.

По-п’яте, перекидається подвійна петля на ліву спицю.

По-шосте, виконується знов лицьова, і затягується довга.

В-сьомих, йде повторення до закінчення ряду.

Таким чином, у вас виходить невеликий відріз з витягнутих петель.

Інші схеми в’язання

Приємного читання!

Оцініть статтю
Ідеї декору своїми руками