Як застосовувати засіб Globol від тарганів

Поява тарганів у квартирі часто стає неприємним сюрпризом для господарів житла. Ці комахи не тільки псують їжу і доставляють психологічний дискомфорт: вони також є переносниками небезпечних інфекцій і часто стають причиною загострення алергічних реакцій. За роки життя поряд з людиною таргани адаптувалися до багатьох отруйних речовин, і тепер боротися з ними стало важче. Одне з ефективних засобів для знищення комах — німецький гель Globol.

У чому секрет ефективності Globol

Висока ступінь дієвості Глобал обумовлена наявністю в складі сучасного інсектициду, а також компонентів, що приваблюють комах. Крім того, швидкому позбавленню від тарганів сприяє відкладений ефект препарату, який дозволяє зараженої особи охопити максимальну кількість родичів.

db0716b631135f41a75c4e986b314869 Як застосовувати засіб Globol від тарганів

Склад та діюча речовина

Активний компонент Globol — хлорпірифос, фосфоорганический інсектицид останнього покоління. Його концентрація в гелі — 0,5%. Додатково до складу Globol входять:

 • жирова основа (масло какао) — надає пластичність, запобігає висиханню пасти, привертає тарганів шоколадним ароматом;
 • атрактанти — речовини, що підсилюють бажання комах з’їсти приманку;
 • спеціальна гіркота — компонент, який зменшує ризик вживання кошти дітьми або домашніми тваринами.

Діюча речовина у мінімальній концентрації безпечно для людей і тварин, хоча використання гелю все ж передбачає запобіжні заходи.

Форми випуску

Інсектицидний засіб Globol випускається у формі пасти (гелю) та аерозолю (спрею). Обидва типи препарату досить ефективні, хоча гель користується більшою популярністю у покупців. Це пов’язано з його меншою токсичністю і зручністю застосування. Для дієвої очищення приміщення використовують засіб у двох формах випуску.

Гель або паста від тарганів Глобал

Globol у гельовій формі упакований в тюбик з білого пластику об’ємом 75 грамів. В комплект входить насадка з довгим тонким кінчиком для обробки важкодоступних місць. Сам гель являє собою непрозору пасту темно-коричневого кольору з легким запахом шоколаду. Термін придатності Globol вказаний на упаковці та тубі з препаратом. Відкритий тюбик може зберігатися в темному прохолодному місці подалі від продуктів протягом 12 місяців.

1effcc99c9280e86aea73cd812723cd9 Як застосовувати засіб Globol від тарганів

Аерозоль, Спрей Глобал проти тарганів

Globol у формі аерозолю випускається у флаконах з розпилювачем ємністю 400 мілілітрів. Термін придатності препарату вказаний на дні. Незважаючи на порівняно бюджетну вартість і легкість застосування, спрей Глобал має ряд недоліків у порівнянні з гелем.

 • більший витрата;
 • необхідність провітрювання приміщення після обробки;
 • менша ефективність.

З допомогою аерозолю обробляються місця скупчення комах: простір під ванною і раковиною, поблизу сміттєвого відра. Засіб рівномірно розпорошується з відстані приблизно в 15 сантиметрів.

Принцип дії гелю Глобал на тарганів

Globol володіє комплексною дією, що включає контактний, кишковий і фумигантный способи передачі отрути. Активна речовина потрапляє в організм комах не тільки через хітиновий покрив і шлунок, але і через дихальні шляхи. Крім того, вона легко переноситься на лапках таргана і таким чином досягає місць найбільшого їх скупчення. Комахи заражаються не тільки від перенесених мікрочастинок гелю, а також при поїданні інфікованих родичів. Таким чином, у тарганів немає шансу уникнути отруєння інсектицидом.

При попаданні в організм комахи хлорпірифос пов’язує ферменти білка, що відповідають за передачу нервових імпульсів, що веде до тремору м’язів і надалі до паралічу і загибелі особини. Про початок процесу зараження колонії можна судити по нетипового поведінці тарганів. Комахи перестають лякатися людини, виповзають з укриттів днем; знижується швидкість їх пересування. Загибель настає у період від декількох годин до півтори доби. Весь процес знищення колонії в квартирі триває близько місяця.

Інструкція по застосуванню Globol від тарганів

Перед використанням тюбик з пастою розминають в руках, щоб засіб набуло достатню пластичність. Є кілька варіантів нанесення препарату:

 • Безпосередньо на поверхню тонкої безперервної або пунктирною лінією. При сильній зараженості приміщення відстань між смужками — 2 сантиметри, при невеликій кількості комах допустимо збільшувати його до 4 сантиметрів.
 • На смужки щільного паперу або картону. Цей спосіб зручний тим, що поверхні в житлі залишаються чистими. Крім того, смужки з інсектицидом зручно розташовувати в недоступних для дітей і тварин місцях.
 • Вертикально за допомогою скотча. Як і в попередньому випадку, препарат розміщують на шматочках картону. Отримані пастки розташовують на ділянках стін за холодильником або пральною машиною за допомогою двостороннього скотча.

60f22b0e46924d44593bdab871687354 Як застосовувати засіб Globol від тарганів

Для найбільшої ефективності обробки квартири допустимо комбінувати всі перераховані способи.

Запобіжні заходи

Низька токсичність препарату не скасовує необхідності використання стандартних заходів захисту при роботі з ним.

 • Зберігайте Globol в недоступному для дітей та домашніх тварин місці.
 • При обробці приміщення використовуйте гумові рукавички.
 • При потраплянні гелю на шкіру промити уражену ділянку великою кількістю проточної води. Якщо препарат потрапив на слизову оболонку ока, крім промивання разово використовуйте краплі на основі атропіну.

При попаданні Globol в шлунок дитини необхідно дати малюкові велику кількість води з додаванням харчової соди, викликати блювоту і негайно звернутися до лікаря.

Де купити і скільки коштує

Придбати засіб можна у відділах побутової хімії або в інтернет-магазинах, що спеціалізуються на продажу інсектицидів. Оскільки великий ризик покупки контрафакту, попросите продавця надати сертифікат на товар.

В середньому вартість гелю без урахування доставки складає від 200 до 380 рублів. Ціна нижче повинна насторожити: швидше за все в цьому випадку ви маєте справу з підробкою.

Як відрізнити справжній Globol від підробки?

Щоб відрізнити оригінальний інсектицид від копії уважно погляньте на упаковку. Цей продукт має такі відмітні ознаки:

 • голографічна наклейка на фронтальній стороні коробки;
 • інформація на упаковці німецькою мовою.

Зверніть увагу на назву кошти. Оригінальним є тільки найменування «Globol», все інше — копії, що мають у складі інше діюче речовина і тому менш ефективні.

Сам гель являє собою густу субстанцію темно-коричневого кольору зі слабовыраженным ароматом какао. Підробки ж часто бувають світлого кольору зі специфічним запахом хімічного засобу.

abace1bd90f8addde51d5bd9abea2a67 Як застосовувати засіб Globol від тарганів

З 2016 року у продажу найчастіше можна зустріти препарат з новим торговим назвою «Exil». Діюча речовина в ньому те ж саме, що і у Globol, збігаються і ознаки оригінальності продукту.

Безпечний для людей і домашніх тварин

Результати досліджень, проведених виробником інсектициду, вказують на низьку токсичність Globol для ссавців. Крім того, до складу гелю додана спеціальна гіркоту, яка не дозволить домашнім улюбленцям поласувати засобом. Тим не менш, при попаданні всередину у великих кількостях препарат здатний викликати отруєння, що супроводжується різким болем в животі. Уважно дотримуйтесь рекомендації по зберіганню інсектицидних засобів і наносите гель в недоступних для дітей і тварин місцях квартири.

Плюси і мінуси Globol

Паста Globol з хлорпирифосом вважається одним з кращих хімічних засобів для боротьби з тарганами. Серед її переваг:

 • Висока ефективність. Позбавлення житла від комах починається через кілька днів. Протягом місяця знищується вся популяція тарганів.
 • Тривалість дії. Завдяки використанню масляної основи, засіб не висихає протягом 60 днів (до 45 діб на відкритому повітрі).
 • Безпека застосування. Globol малотоксичний для ссавців і гіпоалергенний.
 • Зручність використання. Обробку приміщення можна проводити в присутності людей і домашніх вихованців. Засіб легко наноситься і володіє приємним запахом.

Однак покупці відзначають і ряд недоліків інсектициду:

 • Висока ймовірність покупки підробленого препарату. Навіть наявність голографічної наклейки не завжди гарантує оригінальність продукту.
 • Відсутність моментального ефекту. Для знищення всієї популяції комах потрібно декілька тижнів. Позбавлення від тарганів за кілька днів гарантує тільки виклик професійних дезинсекторов.
 • Ціна. Гель Globol не відноситься до числа бюджетних коштів: мінімальна вартість пасти — 200-250 рублів за тюбик.
 • Труднощі з видаленням при нанесенні на поверхню. Іноді по закінченні терміну дії препарат засихає, і його стає складно зчистити. В такому випадку необхідно вдатися до размачиванию кошти. Через деякий час залишки гелю легко видалятись навіть від делікатних поверхонь. Для попередження труднощів у подальшому рекомендується наносити пасту на шматочки щільного паперу.

Незважаючи на зазначені мінуси препарату, він користується заслуженою популярністю серед споживачів. Це пов’язано з ефективністю, пролонгованою дією і низьким рівнем токсичності для людини.

Відгуки

Користувачі, які застосовували гель Globol для боротьби з тарганами, підтверджують його ефективність. Позбутися від неприємних комах вдалося майже у всіх випадках. Нечисленні негативні відгуки пов’язані, мабуть, з досвідом використання контрафактної продукції.

Покупці особливо підкреслюють такі переваги інсектициду, як:

 • економічність застосування;
 • ефективність;
 • мала токсичність;
 • зручність у використанні і приємний аромат;
 • тривалість дії пасти.

Гель Globol позбавляє житло від тарганів приблизно за місяць використання. Він малотоксичний, гіпоалергенний, має кілька варіантів застосування. Препарат відрізняється тривалим дією зі збереженням усіх заявлених властивостей. Згідно з відгуками покупців, німецький засіб від тарганів легко в застосуванні і ефективно справляється з комахами.

Оцініть статтю
Ідеї декору своїми руками