Як зліпити динозавра з пластиліну поетапно 🥝 як ліпити хижака покроково

kak slepit dinozavra iz plastilina poehtapno 🥝 kak lepit khishhnika poshagovo321 Як зліпити динозавра з пластиліну поетапно 🥝 як ліпити хижака покроковоЛіплення пластилінова — це особливий вид дитячого мистецтва для розвитку дрібної моторики. Це дуже захоплююче і корисне заняття, яке припаде до душі не тільки маленьким діткам 4-5-річного віку, а також їхнім батькам і підліткам. Ліплення принесе задоволення незалежно від вашого біологічного віку і статусу в суспільстві.

Щоб ліпити різні фігурки і тварин навички особливої майстерності вам не знадобляться. І навіть якщо ви думаєте, що це заняття точно не для вас, оскільки ви не володієте творчими талантами, поспішаємо вас порадувати — наша покрокова інструкція допоможе впоратися з цим завданням абсолютно будь-якій людині.

Отже, сьогодні ми будемо покроково ліпити пластилінових динозаврів! Так-так, ви не помилилися, саме цим таємничим і вселяє страх тваринам присвячена наша стаття. Хто ж з дітей не любить динозаврів? Малюки із захопленням дивляться мультиплікаційні і художні фільми про цих могутніх істот, просять вас купити фігурки різних видів — диплодока або карнотавра. Незмінний успіх у дітей користується хижий тираннозавр. Давайте зробимо справжніх і реалістичних мезозойських ящерів разом з вашими дітьми! Тим більше що процес ліплення динозаврів з пластиліну не займе багато вашого часу і не завдасть шкоди сімейному бюджету! Тільки переконайтеся, що ваша дитина не боїться цих жахливих ящерів: в іншому випадку логічніше і простіше буде зліпити з малюком замість динозаврика — дымковскую іграшку…

Сьогодні ми створимо птеродактиля, тиранозавра, а також Индоминуса Рекса.

Отже, настав час приступати до роботи.

Зміст

 1. Динозавр з пластиліну своїми руками. Зробити поетапно тиранозавра.
 2. Птеродактиль. Як зліпити динозавра поетапно.
 3. Як зробити динозавра з пластиліну Индоминуса Рекса.

Зробити поетапно тиранозавра з пластиліну

Для роботи нам знадобляться:

 • Пластилін різних кольорів.
 • Пластмасовий ножик для пластиліну (стека).
 • Тверда гладка поверхня.
 • Гарний настрій, т. к. займатися творчістю можна тільки з позитивним настроєм.
 1. kak slepit dinozavra iz plastilina poehtapno 🥝 kak lepit khishhnika poshagovo322 Як зліпити динозавра з пластиліну поетапно 🥝 як ліпити хижака покроковоВизначтеся яким кольором буде ваш динозавр (найкраще взяти кольору темних відтінків). У нас — коричневий і чорний кольори.
 2. Змішати обидва кольори і скачати в кульку середніх розмірів (не змішуйте до однорідного кольору, а щоб вийшли гарні розводи).
 3. Робимо голову нашому тиранозавру. Для цього з кульки скачайте овал, схожий на яйце і трохи прbплюсніть його долонькою на твердій гладкої поверхні.
 4. Широку частину яйця розрізаємо ножем і вирізаємо величезну страшну пащу нашому хижакові. А також робимо вістрям стеки невеликі ямки для очей нашого динозавра.
 5. Жовтий колір відмінно підійде для додання лютості погляду тварини. Зліпіть брови з коричневого кольору.
 6. Тепер приступимо до ліплення гострих і страшних зубів. Візьмемо трохи білого і зробимо нашу хижакові білосніжну люту посмішку. А також не забудьте про мову, який у нас буде з невеликого шматочка червоного кольору.
 7. Тепер зліпимо подовжений корпус тваринного і хвіст.
 8. Приступимо до створення кінцівок для динозавра. У нього дві лапи з гострими, як лезо кігтями, тому розкотимо ковбаски і ножиком виріжемо пальці. Кігті зробити з жовтого кольору і приліпити до кінцівок. З’єднаємо корпус і ноги.
 9. Передні кінцівки динозавра не так потужні, як задні, тому ми розкотимо дві тонкі палички з коричневого кольору.
 10. Поставимо голову на шию і прикріпимо передні кінцівки.

Витративши з користю 15 хвилин свого часу, ми зліпили тиранозавра! Ваша дитина задоволений і зайнятий справою, ви теж щасливі, адже своїми руками створюються кращі шедеври.

Сподіваємося, ви не втомилися. Продовжуємо ліплення динозаврів з пластиліну.

Галерея: динозавр із пластиліну (25 фото)

Птеродактиль з пластиліну

Як зліпити динозавра поетапно

kak slepit dinozavra iz plastilina poehtapno 🥝 kak lepit khishhnika poshagovo323 Як зліпити динозавра з пластиліну поетапно 🥝 як ліпити хижака покроково«Чим птеродактиль відрізняється від тиранозавра?» — запитаєте ви. Цьому хижакові притаманне одне вагоме відміну від його побратима — це літаючий ящір.

 1. Будемо робити голову з пластиліну сірого кольору. Скачаємо невеликий колобок.
 2. Зробити витягнутий ніс. Тепер зліпимо дзьоб (він у птеродактиля великий і страшний) з жовтого пластиліну і з’єднаємо з головою.
 3. Зліпимо очі, чубчик і грізні брови. Прикріпимо до голови.
 4. Приступимо до корпусу тварини. Візьмемо великий шматок пластиліну сірого кольору і зробимо корпус з витягнутою довгою шиєю.
 5. Насадити голову птеродактиля на шию.
 6. Наступним етапом у нас буде ліплення крил. Зробимо два тупоугольных трикутника з коричневого пластиліну. Зробити підстава трикутників трохи рельєфним.
 7. Прилепим наші крила до тулуба.
 8. Тепер беремося за лапи. Нам потрібно розрізати ножем задню частину корпусу. Тепер скачаємо дві тонкі ковбаски з пластиліну тілесного кольору (можете взяти помаранчевий або коричневий, це не принципово). Розділимо стеком на пальці і прилепим наші лапи до задньої частини корпуса.

Птеродактиль готовий до польоту!

Як зробити динозавра з пластиліну Индоминуса Рекса

По суті, це той же тиранозавр, тільки ми його зробимо трохи по-іншому.

 1. kak slepit dinozavra iz plastilina poehtapno 🥝 kak lepit khishhnika poshagovo324 Як зліпити динозавра з пластиліну поетапно 🥝 як ліпити хижака покроковоБеремо зелений пластилін і ділимо його на дві частини.
 2. Розімніть пластилін і зробимо овальний тулуб. Потім витягнемо хвіст. Він повинен бути досить довгий. Трохи розкотимо на твердій поверхні, щоб на кінці хвіст був тонше.
 3. Витягнемо шию в передній частині корпусу.
 4. Поділимо другий шматок зеленого пластиліну на дві рівні частини. З однієї будемо робити голову, а друга нагоді для лап.
 5. Зробити дві потужні задні лапи, вирізавши стеком пальці з пазурами.
 6. Прикріпити їх до корпусу зверху і загладити пальцями стик.
 7. Зробити передні лапи, скатав невеликі ковбаски.
 8. Ліпимо голову нашому динозавра. Скачаємо зелений шматок пластиліну в яйцеподобную форму, трохи приплюснути долонькою і витягнути пащу.
 9. Прикріпити голову до корпусу і загладити всі нерівності, що все виглядало як єдине ціле.
 10. Робимо пащу, розрізавши стеком один кінець голови.
 11. Прищипнем пластилін вздовж хребта, зробивши невеликі трикутнички. Скачаємо малюсінькі шматочки з жовтого пластиліну і поставимо крапочки вздовж хребта.
 12. Зробимо зуби, очі, брови, кігті, мову. На голові зробити поглиблення для очей, наприклад, за допомогою кінця ручки. Прикріпити дрібні деталі до корпусу і голові.

Все готово! Тепер ви знаєте як своїми руками зліпити з пластиліну динозавра і будете застосовувати свої знання на практиці. Ваш малюк буде в захваті від такого проведення часу та й ви хоч на півгодини поринете в дитинство і забудете про насущні проблеми. Насолоджуйтеся процесом!

Інші схеми ліплення

Приємного читання!

Оцініть статтю
Ідеї декору своїми руками