Як зліпити з пластиліну дракона 🥝 як зробити Беззубика і Годзіллу поетапно, ліплення для дітей

kak slepit iz plastilina drakona 🥝 kak sdelat bezzubika i godzillu poehtapno, lepka dlya detejj116 Як зліпити з пластиліну дракона 🥝 як зробити Беззубика і Годзіллу поетапно, ліплення для дітей

Вироби з пластиліну є чудовою альтернативою іграшок з магазину. Єдиний мінус полягає в тому, що вони не довговічні. Але це легко виправити, поклавши готову виріб в холодильник на кілька годин. Формуючи різні вироби з пластиліну, відмінно розвивається дрібна моторика і уяву дитини. Безліч виробів можна зробити своїми руками покроково, в тому числі зліпити казкових або мультяшних героїв. Наприклад, великою популярністю користується Король Лев або дракон Беззубик. Це зовсім нескладне заняття, а зробивши свою власну іграшку, дитина буде в повному захваті.

Як зробити з пластиліну дракона?

Дракон з пластиліну поетапно

Матеріали:

 • пластилін різних кольорів: зелений, жовтий, помаранчевий, білий, чорний;
 • дощечка і лопатка;
 • зубочистка.

Як зліпити дракона. Етапи:

 1. kak slepit iz plastilina drakona 🥝 kak sdelat bezzubika i godzillu poehtapno, lepka dlya detejj117 Як зліпити з пластиліну дракона 🥝 як зробити Беззубика і Годзіллу поетапно, ліплення для дітейГолова дракона — зелений. На голову ліпимо невеликий бугорочек.
 2. Лопаткою робимо рот дракончика, пальцем формуємо виїмки на мордочці — це ніздрі.
 3. Формуємо помаранчеві маленькі колечка і ліпимо їх у виїмки для ніздрів. Над ними володіємо очі дракона.
 4. Тулуб дракона, має краплеподібну форму, робимо з пластиліну зеленого кольору.
 5. Попередньо скатав тонку помаранчеву ковбаску, нарізаємо її лопаткою на короткі смужки.
 6. Смужки щільно приєднуємо до живота і грудей дракона.
 7. Зубочисткою протикаємо голову і тулуб дракона, тим самим поєднуючи їх між собою.
 8. Робимо верхні лапи. З пластиліну зеленого кольору виготовляємо два трикутника, причому широку частину надрізаємо кілька разів, у результаті чого виходять пальчики. На кінчики пальців кріпимо дрібні помаранчеві кульки. Це кігтики. Кріпимо лапи до тулуба.
 9. kak slepit iz plastilina drakona 🥝 kak sdelat bezzubika i godzillu poehtapno, lepka dlya detejj118 Як зліпити з пластиліну дракона 🥝 як зробити Беззубика і Годзіллу поетапно, ліплення для дітейНижні кінцівки виготовляємо за таким же принципом, як і верхні лапи. Кріпимо до тулуба.
 10. Формуємо великий зелений хвіст і кріпимо його до тілу дракона.
 11. Робимо двоколірні лусочки. Ліпимо помаранчеву ковбаску і широку жовту корж. Поміщаємо ковбаску всередину коржі, згортаємо. Нарізаємо невеликого розміру кільця, з яких формуємо трикутники і кріпимо їх до спини дракона від кінчика хвоста і до верхівки.
 12. Виготовляємо вушка у вигляді двох помаранчевих трикутників.
 13. З червоного пластиліну будемо робити крила. Формуємо коржик і розрізаємо її лопаткою зигзагоподібним рухом на дві половинки. Отримані крила приєднуємо до спини дракона.

Дракон готовий!

Галерея: дракон з пластиліну (25 фото)

Як зліпити Беззубика

kak slepit iz plastilina drakona 🥝 kak sdelat bezzubika i godzillu poehtapno, lepka dlya detejj119 Як зліпити з пластиліну дракона 🥝 як зробити Беззубика і Годзіллу поетапно, ліплення для дітей

Одним з улюблених дітьми мультяшних героїв є Беззубик або Нічна фурія. Він головний персонаж мультфільму «Як приручити дракона».

Цікавий процес створення Беззубика своїми руками неодмінно принесе багато задоволення дитині.

Матеріали:

 • пластилін: чорний, сірий, жовтий;
 • дощечка і лопатка;
 • зубочистка або сірник, олівець;
 • тонка дріт.

Етапи ліплення:

 1. kak slepit iz plastilina drakona 🥝 kak sdelat bezzubika i godzillu poehtapno, lepka dlya detejj120 Як зліпити з пластиліну дракона 🥝 як зробити Беззубика і Годзіллу поетапно, ліплення для дітейЗ чорного пластиліну ліпимо голову трикутної форми з округлими кутами.
 2. Формуємо чорне довгасте тіло, поступово звужуючи його для того, щоб вийшов плавний перехід тіла в хвіст.
 3. З’єднуємо голову і тулуб між собою зубочисткою.
 4. Робимо чотири довгасті трубочки чорного кольору, з яких формуємо лапи з гострими кінцівками. Для міцного кріплення лап з тулубом можна також використовувати зубочистки.
 5. Виготовляємо кінчик хвоста з сірого пластиліну. Робимо тонкий коржик і кілька насічок на неї, щоб отримати пухнастий кінчик хвоста. З’єднуємо з тулубом.
 6. Уздовж спини кріпимо багато сірих лусочок, щільно прилеглих один до одного.
 7. Очі Нічний Фурії будуть жовтими. Формуємо їх і кріпимо до мордочці. Робимо ніздрі зубочисткою або грифелем олівця.
 8. Робимо вуха гострої форми з сірого пластиліну.
 9. І останнє, це крила Беззубика. Вони повинні бути трикутної форми сірого кольору. Формуємо їх і кріпимо до спини за допомогою тонкого дроту.

Беззубик з пластиліну готовий!

Як зробити Годзіллу з пластиліну

Фантастичний мультяшний персонаж Годзілла досить популярний останнім часом, тому маленька пластилінова копія Годзілли може стати улюбленою іграшкою дитини.

Матеріали:

 • пластилін: сірий або чорний, білий (для виготовлення очей);
 • дощечка і лопатка.

Як зліпити Годзіллу. Етапи ліплення:

 1. kak slepit iz plastilina drakona 🥝 kak sdelat bezzubika i godzillu poehtapno, lepka dlya detejj121 Як зліпити з пластиліну дракона 🥝 як зробити Беззубика і Годзіллу поетапно, ліплення для дітейВиготовляємо голову овальної форми. Робимо перенісся, злегка натиснувши на пластилін. Видавлюємо отвори для очей, формуємо ока білого кольору і вставляємо у виїмки. Для того щоб отримати суворий погляд Годзілли потрібно прикріпити брови.
 2. Пащу розрізати. Зробити верхній і нижній ряди білих зубів. Продавити ніздрі.
 3. Формуємо тулуб плавно переходить у хвіст, поступово звужуючи. З’єднуємо тулуб і голову.
 4. Виготовляємо дві товсті і дві тонкі ковбаски. З товстих ковбасок робимо ноги, з тонких — руки. На нижніх частинах кінцівок робимо кілька надрізів, щоб отримати пальці. Приєднуємо руки і ноги до тулуба Годзілли.
 5. Від маківки і до кінчика хвоста кріпимо гостру луску в кілька рядів.

Годзілла готовий!

Отримані пластилінові милі іграшки і захоплюючий процес їх виготовлення принесуть багато радості і задоволення всім дітлахам.

Дракони з пластиліну: фотоkak slepit iz plastilina drakona 🥝 kak sdelat bezzubika i godzillu poehtapno, lepka dlya detejj122 Як зліпити з пластиліну дракона 🥝 як зробити Беззубика і Годзіллу поетапно, ліплення для дітейkak slepit iz plastilina drakona 🥝 kak sdelat bezzubika i godzillu poehtapno, lepka dlya detejj123 Як зліпити з пластиліну дракона 🥝 як зробити Беззубика і Годзіллу поетапно, ліплення для дітейkak slepit iz plastilina drakona 🥝 kak sdelat bezzubika i godzillu poehtapno, lepka dlya detejj124 Як зліпити з пластиліну дракона 🥝 як зробити Беззубика і Годзіллу поетапно, ліплення для дітейkak slepit iz plastilina drakona 🥝 kak sdelat bezzubika i godzillu poehtapno, lepka dlya detejj125 Як зліпити з пластиліну дракона 🥝 як зробити Беззубика і Годзіллу поетапно, ліплення для дітейkak slepit iz plastilina drakona 🥝 kak sdelat bezzubika i godzillu poehtapno, lepka dlya detejj126 Як зліпити з пластиліну дракона 🥝 як зробити Беззубика і Годзіллу поетапно, ліплення для дітейkak slepit iz plastilina drakona 🥝 kak sdelat bezzubika i godzillu poehtapno, lepka dlya detejj127 Як зліпити з пластиліну дракона 🥝 як зробити Беззубика і Годзіллу поетапно, ліплення для дітейkak slepit iz plastilina drakona 🥝 kak sdelat bezzubika i godzillu poehtapno, lepka dlya detejj128 Як зліпити з пластиліну дракона 🥝 як зробити Беззубика і Годзіллу поетапно, ліплення для дітейkak slepit iz plastilina drakona 🥝 kak sdelat bezzubika i godzillu poehtapno, lepka dlya detejj129 Як зліпити з пластиліну дракона 🥝 як зробити Беззубика і Годзіллу поетапно, ліплення для дітей

Інші схеми ліплення

Приємного читання!

Оцініть статтю
Ідеї декору своїми руками